Staršia prípravka v Piešťanoch

Prehľad zápasov U11 z víkendu.

3. februára 10:00 Piešťany - ŠH Diplomat Aréna

Staršia prípravka 10. kolo FBC SkalicaŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 12:5

Komentár vedúceho Tomáša Veselého: Chlapcov dnes čakali v Piešťanoch dvaja silný súperi. Do prvého zápasu proti U11 Skalice naskočili výborne keď hneď na začiatku prvá lajna dala gól a súpera nachvíľu prekvapili. Aj keď na ihrisku hrali vyrovnanú partiu, výsledok hovoril jasne v prospech súpera.

Staršia prípravka 10. kolo 1. FBC Florbal Trenčín - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 14:4

Komentár vedúceho Tomáša Veselého: Druhý zápas sa v prvej tretine dlho držal 0:0, druhá tretina bola jasne v prospech FBC Trenčín. Do tretej tretiny chlapci nabehli výborne a z tlaku na súpera pramenili góly. Výsledok 12:4

Napriek nepriaznivému skóre oboch zápasov treba chlapcov pochváliť, výsledné skóre skutočne neodzrkadluje kvalitu ich hry. Všetky tri lajny odohrali oduševnené striedania, aktívny boli aj v strelbe, poslúchali pokyny a nemajú sa za čo hanbiť. Brankárom sa dnes až tak moc nedarilo, no verím že poctivým tréningom sa do budúcich zápasov zlepšia.