Malí bojovníci s dvoma výhrami

Mladší žiaci vyhrali cez víkend.

9. februára 12:00 Topoľčany - Hala Pílska Topoľčany

Mladší žiaci 10. kolo ŠK Slávia SPU DFA Nitra - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 7:9

Komentár Milana Štefančika: Prvý zápas sa niesol v nervóznom duchu, kde sa striedali dobré momenty s nepozornosťou, z ktorej premenili góly v našej bráne. Napriek 3 gólovému vedeniu dokázali hráči Nitry v tretej tretine vyrovnať. Oceňujem, že sa chlapci nevzdali, nezvesili hlavy, ale naopak svojou bojovnosťou dotiahli zápas do víťazného konca.

9. februára 14:00 Topoľčany - Hala Pílska Topoľčany

Mladší žiaci 10. kolo FbO Žochár Topoľčany - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 5:10

Komentár Milana Štefančika: Po prvej rozpačitej tretine, ktorú sme prehrali, sa chlapci dokázali namotivovať a od začiatku druhej tretiny už plnili taktické pokyny. Zlepšenú hru pretavili do pohodlného gólového náskoku, ktorý si udržali po zvýšok zápasu. Chlapcov musím pochváliť, že sa v oboch zápasoch nevdzávali, ťahali spolu ako jeden tím, podržali sa a najme v kritických chvíľach zápasov vždy potiahol mužstvo niekto iný. Za predvedenú hru a výsledky im patrí veľké ĎAKUJEM.