Ideme do play-off

Cez víkend 9.-10.2. boli muži na cestách.

9. február sobota 18:00 Športová hala Rabča

Muži 20.kolo FBK RAptORs - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 3:3 (1:2,2:0,0:1)

Góly Stars: Bahna (Sokolík), Mutala (Blažej), Gajdoš (Blažej)

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Káčer, Pšenák, Šebík, Mutala, Blažej - Meliš, Janiga Ma, Bahna, Gajdoš, Sokolík - Oberta I, Jelínek, Fiala, Pecen

Hodnotenie strelca svojho prvého gólu Nicolasa Bahnu: Na zápas sme sa pripravovali celý týždeň, snažili sme sa pripraviť najmä na hru súpera a taktiež na povrch, ktorý je v tej hale. Zápas pre nás začal veľmi dobre, keď sa mi podarilo streliť gól po pár sekundách. Hrali sme svoju hru, čo sa vyplatilo a viedli sme už 2:0. Po druhom góle sme prestali hrať, čo sme hrali a súperovi sa podarilo znížiť, nakoniec aj vyrovnať. Nanešťastie súper strelil ďalší gól a bolo 3:2. Povedali sme si, že musíme hrať, čo sme hrali na začiatku, ak chceme vyhrať. Po našej veľkej snahe sa Jarovi podarilo streliť gól na 3:3, čo bol posledný gól zápasu, čiže sme získali dôležitý bod. V tomto zápase nechal každý z nás na ihrisku všetko. Som rad za prvý gól v mužoch, o to radšej, že sa mi podarilo trafiť v dôležitom zápase.

 

10. február nedeľa 14:00 MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov

Muži 21.kolo FBC Predator Sabinov - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 8:5 (2:2,3:2,3:1)

Góly Stars: Gajdoš, Gajdoš (Meliš), Janiga Mi (Blažej), Blažej, Blažej (Janiga Mi)

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Káčer, Pšenák, Šebík, Janiga Mi, Blažej - Meliš, Oberta I, Bahna, Sokolík, Gajdoš - Jelínek, Fiala, Mutala - Pecen, Antal

Hodnotenie strelca dvoch gólov Petra Blažeja: Od začiatku zápasu to bol veľmi rýchli florbal. Vedeli sme, že chalani zo Sabinova sú veľmi behaví. Pripravili sme sa na ich taktiku, ktorú sme poznali z prvého zápasu. Hlúpe vylúčenia nás stáli dva góly do našej brány. Z toho sme sa ešte do konca tretiny dostali a vyrovnali. V druhej tretine sme spravili tri krát tú istú chybu. Čo nás trošku dostalo na koňa boli dva góly v oslabovke. V tretej sme dokázali vyrovnať ale gól na 5:6 pre súpera pre nás znamenal, že musíme napádať vysoko, čím sme otvorili priestor súperovi a ten to využil. Mrzí ma, že sa zápas vyhrotil do tvrdých súbojov, ale to tak už býva keď si rozhodcovia neustrážia zápas. Bolo to pre nás veľké sklamanie, pretože sme sa začali báť o postup. Našťastie Rabča prehrala s Púchovom, a tak môžeme oslavovať postup.

 

Síce sme nevyhrali tento víkend, ale vďaka ostatným výsledkom, už nie je šanca aby sme skončili pred posledným zápasom horšie ako 8., z čoho vyplýva, že si zahráme premiérovo play-off.

O krok bližšie k play-off! Späť na článkyStaršia prípravka v Piešťanoch