3, dni 3 zápasy, 6 bodov

Náročný víkend 7.-9.12. pre mužov.

7. december piatok 19:45 MŠH Trnava

Muži 12.kolo FBC 11 Trnava - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 6:5 (6:2,0:2,0:1)

Góly Stars: Janiga Mi, Sokolík (Mutala), Blažej (Pšenák), Sokolík (Blažej), Blažej (Janiga Mi)

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Káčer, Pšenák, Šebík, Janiga Mi, Blažej - Leitmann, Oberta I, Antal, Mutala, Sokolík - Janiga Ma, Jelínek, Bajzík, Meliš

Hodnotenie: Dnes nám to proti Trnave ušlo iba o gól. Prehrali sme 6:5. Pokazili sme si začiatok zápasu. Ďakujeme všetkým našim divákom, ktorí merali cestu do Trnavy a povzbudzovali. Aj s trnavskými fanúšikmi ste vytvorili fantastickú atmosféru, ako by sa hralo play-off. Ste úžasní.

8. december sobota 17:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 13.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - FBC Skalica 7:5 (4:1,1:2,2:2)

Góly Stars: Mutala (Sokolík), Meliš, Blažej (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Blažej)

Zostava Stars: Gelien - Káčer, Pšenák, Šebík, Janiga Mi, Blažej - Leitmann, Janiga Ma, Antal, Mutala, Sokolík - Oberta I, Bahna, Jelínek, Bajzík, Meliš - Pecen, Fiala

9. december nedeľa 16:00 MŠH Partizánske

Muži 14.kolo FBK Harvard Partizánske - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 3:7 (1:2,2:1,0:4)

Góly Stars: Blažej (Janiga Mi), Sokolík (Mutala), Blažej (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej), Meliš (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej), Blažej (Janiga Mi),

Zostava Stars: Oberta A, Gelien - Káčer, Pšenák, Šebík, Janiga Mi, Blažej - Oberta I, Leitmann, Jelínek, Mutala, Sokolík - Bajzík, Meliš

Hodnotenie Miška Sokolíka: Do Partizánskeho sme vycestovali po úspešnom zápase so Skalicou. Chceli sme na tento úspech nadviazať a konečne nabrať nejaké body do tabuľky, čo sa nám aj podarilo. Prvá tretina bola pre oko diváka určite atraktívna, pretože súper zahrával dobre zohraté útoky a vyhrával po prvej tretine 2:1. Do druhej tretiny sme určite nevstupovali s myšlienkami na prehru. Súperovi sme dokázali čítať kombinácie a zápas sa nám podarilo opäť tesne na konci tretiny "gólom do šatne" vyrovnať. V poslednej tretine sa nám podarilo skórovať na začiatku, čo nás trochu upokojilo a sústredili sme sa len na svoj výkon. Súperovi sa nedarilo v koncovke, vďaka čomu sme si náš náskok v nasledujúcich minútach zväčšili a dokázali až do záverečného hvizdu udržať. Chcel by som sa poďakovať najmä divákom, ktorí nás celé tri dni silno motivovali a povzbudzovali za kažého stavu.