Dorast boduje

Dorastenci si odniesli 6 bodov z víkendu.

2. decembra nedeľa 9:00 MŠH Partizánske

Dorastenci 9. kolo FBK Harvard Partizánske - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 3:8

Hodnotenie zápasu Matejom Šatku: Do zápasu proti Partizánskemu sme prišli zaspatí a nerozohraní. 1. tretina bola z našej strany katastrofálna=nepremieňali sme šance. Do druhej tretiny sme išli s cieľom streliť aspoň 2-násobný počet gólov ako v 1. tretine ,čo sa nám žiaľ nepodarilo. 3. tretinu akoby sme už "vypustili" a súperovi sme dávali priestor na streľbu. Myslím ,že toto bol jeden z naších slabších zápasov.

2. decembra nedeľa 12:30 MŠH Partizánske

9.kolo Dragons Hlohovec - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 2:17

Komentár hráča Andreja Šťastného: Do zápasu proti Hlohovcu sme prišli z chuťou získať 3.body a posunúť sa v tabuľke viac na hor. 1. tretina bola z našej strany celkovo aj dobrá ale to bolo len tým že súper bol ubehaný z predošlého zápasu. Do druhej tretiny sme išli s cieľom streliť aspoň 2-násobný počet gólov ako v 1. tretine,čo sa nám podarilo . 3. tretinu sme sa už len snažili držať loptičku na našich hokejkách čo sa nám podarilo a to nás priviedlo ku výhre vysokým rozdielom 17:2.