Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  415465   Táto podstránka:  128651   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk






MLMF Dubnica

  Body
1.Armat Čukaričky24
2.Aquabely23
3.Real Fun Taxi21
4.Millwall19
5.Espanyol13
6.AS Roma13
7.Sportclub 12
8.Bonusko Blaugranas12
9.Kollárová9
10.Š T B9
11.Albion9
12.Santos7
13.Belasí6
14.Boca Juniors6

  Body
1.Doors Pub22
2.Heineken18
3.Oranjes18
4.Cestári18
5.TIPA Zlatý Bažant17
6.Pedros15
7.Real Old Boys14
8.FC Renegade13
9.Vasco12
10.Celtic11
11.FC Tryskáč9
12.Holuby6
13.Lions Kolačín5
14.Demonic4

  Body
1.Huricanes27
2.Drink Team19
3.Amatéri18
4.Benfica16
5.Vrtáci15
6.AEK15
7.FC Komedia12
8.Pruhy 837
9.Atlético Joven4
10.Specnaz0

  Kollárová : Sportclub
  Armat Čukaričk.. : Albion  -   13 : 2 (6 : 0)
  Š T B : AS Roma  -   3 : 10 (1 : 2)
  Espanyol : Santos  -   3 : 3 (1 : 0)
  Millwall : Belasí  -   5 : 0 (0 : 0)
  Aquabely : Real Fun Taxi  -   7 : 5 (1 : 2)
  Bonusko Blaugran.. : Boca Juniors  -   17 : 3 (10 : 1)

  Oranjes : FC Renegade  -   11 : 2 (1 : 1)
  FC Tryskáč : Doors Pub  -   2 : 7 (0 : 2)
  Lions Kolačín : Real Old Boys  -   2 : 3 (1 : 2)
  Holuby : Heineken  -   1 : 9 (0 : 3)
  Celtic : Cestári  -   1 : 6 (0 : 2)
  TIPA Zlatý Baž.. : Vasco  -   8 : 1 (2 : 1)
  Pedros : Demonic  -   8 : 3 (4 : 2)

  Amatéri : Benfica  -   16 : 6 (3 : 3)
  Drink Team : Vrtáci  -   5 : 4 (3 : 3)
  Huricanes : Atlético Joven  -   12 : 2 (6 : 1)
  AEK : Specnaz  -   6 : 1 (1 : 0)
  Pruhy 83 : FC Komedia  -   2 : 9 (1 : 1)

24.10.-18:00  Sportclub  : Aquabely
24.10.-19:00  Real Fun Taxi : Armat Čukaričk..
24.10.-20:00  Belasí : Kollárová
24.10.-21:00  Santos : Millwall
25.10.-11:00  Boca Juniors : AS Roma
25.10.-16:00  Albion : Š T B
25.10.-19:00  Bonusko Blaugran.. : Espanyol

25.10.-09:00  Vasco : Oranjes
25.10.-12:00  Doors Pub : Holuby
25.10.-15:00  Heineken : TIPA Zlatý Baž..
25.10.-17:00  FC Renegade : Celtic
25.10.-18:00  Demonic : Real Old Boys
26.10.-09:00  Cestári : Lions Kolačín
26.10.-11:00  Pedros : FC Tryskáč

25.10.-10:00  Amatéri : FC Komedia
25.10.-13:00  Drink Team : Benfica
25.10.-14:00  Huricanes : Vrtáci
26.10.-10:00  Pruhy 83 : AEK
26.10.-12:00  Specnaz : Atlético Joven

Strelci
1.  Stratený Peter  Real Fun Taxi  40
2.  Fulec Ivan  Armat Čukaričk..  31
3.  Štefula Ján  Millwall  23
4.  Behan Filip  Real Fun Taxi  21
5.  Katerinčin Peter  Espanyol  18
6.  Ďatko Michal  Real Fun Taxi  17
7.  Závodný Michal  Armat Čukaričk..  16
8.  Sviečka Lukáš  AS Roma  15
9.  Kozík Jozef  Espanyol  14
10.  Ševela Miloš  Sportclub   14
11.  Bielik Rastislav  Sportclub   14
12.  Kaprálik Peter  Aquabely  12
13.  Kollman Michal  Real Fun Taxi  12
14.  Sviečka Roman  AS Roma  12
15.  Nováčik Jaroslav  Aquabely  12
16.  Suchánek Timotej  Espanyol  12
17.  Marušinec Milan  Millwall  12
18.  Maník Tomáš  Armat Čukaričk..  11
19.  Živčic Rudolf  Belasí  11
20.  Adamčík Marek  Albion  10

Strelci
1.  Adamčin Jozef  Doors Pub  23
2.  Cibula František  Lions Kolačín  20
3.  Šuranský Lukáš  Oranjes  19
4.  Petrík Michal  FC Renegade  16
5.  Nemečkaj Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  14
6.  Nemečkaj Ľubomír  TIPA Zlatý Baž..  13
7.  Zábojník Mário  Oranjes  13
8.  Puškár Anton  FC Renegade  13
9.  Hudec Ján  Pedros  12
10.  Kršák Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  12
11.  Vrábel Igor  Demonic  11
12.  Dvořák Tomáš  Doors Pub  10
13.  Smolka Peter  FC Tryskáč  10
14.  Pastorek Pavol  FC Renegade  10
15.  Noska Filip  FC Renegade  9
16.  Monček Tomáš  Celtic  9
17.  Mallo Patrik  Lions Kolačín  9
18.  Horňák Marián  Oranjes  9
19.  Šatka Juraj  Heineken  9
20.  Vajdík Dušan  FC Renegade  9

Strelci
1.  Koníček Tomáš  Atlético Joven  24
2.  Švančárek Martin  FC Komedia  23
3.  Bagin Pavol  Huricanes  22
4.  Švančárek Ján  FC Komedia  21
5.  Bielik Marián  Amatéri  20
6.  Gula Ivan  Drink Team  18
7.  Rác Štefan  Benfica  18
8.  Homola Branislav  Amatéri  15
9.  Kvasnička Milan  Drink Team  15
10.  Kirsch Maroš  Benfica  15
11.  Jakuš Peter  AEK  14
12.  Pavlík Ivan  Vrtáci  14
13.  Mikuš Peter  Huricanes  14
14.  Ťupek Ján  Amatéri  13
15.  Matej Róbert  Vrtáci  13
16.  Škrovánek Marek  Amatéri  12
17.  Kamenár Lukáš  Drink Team  11
18.  Halás Gabriel  AEK  11
19.  Rychtárik Anton  Drink Team  11
20.  Tvrdoň Daniel  Drink Team  9