Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  407991   Táto podstránka:  124991   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk






MLMF Dubnica

  Body
1.Real Fun Taxi15
2.Armat Čukaričky15
3.Millwall13
4.Aquabely13
5.Sportclub 12
6.Albion9
7.AS Roma9
8.Santos6
9.Kollárová6
10.Espanyol6
11.Š T B6
12.Bonusko Blaugranas6
13.Boca Juniors3
14.Belasí3

  Body
1.TIPA Zlatý Bažant14
2.Doors Pub13
3.Heineken12
4.Cestári12
5.FC Tryskáč9
6.Oranjes9
7.Pedros9
8.Real Old Boys8
9.FC Renegade7
10.Vasco6
11.Holuby6
12.Celtic5
13.Lions Kolačín4
14.Demonic3

  Body
1.Huricanes18
2.Drink Team13
3.Benfica13
4.Amatéri12
5.AEK12
6.Vrtáci9
7.Atlético Joven4
8.Pruhy 834
9.FC Komedia3
10.Specnaz0

  Sportclub  : Bonusko Blaugran..  -   13 : 5 (3 : 0)
  Š T B : Aquabely  -   3 : 13 (2 : 1)
  Belasí : Santos  -   5 : 8 (4 : 4)
  Albion : Millwall  -   5 : 12 (3 : 4)
  AS Roma : Kollárová  -   6 : 4 (1 : 3)
  Boca Juniors : Armat Čukaričk..  -   3 : 13 (1 : 4)
  Real Fun Taxi : Espanyol  -   7 : 12 (5 : 3)

  Real Old Boys : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 5 (5 : 2)
  Vasco : Pedros  -   9 : 3 (3 : 0)
  FC Renegade : FC Tryskáč  -   3 : 13 (2 : 8)
  Heineken : Doors Pub  -   3 : 6 (2 : 4)
  Lions Kolačín : Oranjes  -   6 : 10 (2 : 6)
  Cestári : Holuby  -   2 : 1 (0 : 0)
  Demonic : Celtic

  Vrtáci : AEK  -   3 : 6 (1 : 2)
  Specnaz : Drink Team  -   3 : 10 (2 : 2)
  Huricanes : Amatéri  -   5 : 2 (3 : 1)
  Atlético Joven : Pruhy 83  -   2 : 2 (1 : 0)
  Benfica : FC Komedia  -   21 : 4 (9 : 2)

03.10.-18:00  Kollárová : Albion
03.10.-19:00  Aquabely : AS Roma
03.10.-20:00  Armat Čukaričk.. : Š T B
03.10.-21:00  Santos : Boca Juniors
04.10.-16:00  Espanyol : Sportclub
04.10.-19:00  Millwall : Real Fun Taxi
04.10.-20:00  Bonusko Blaugran.. : Belasí

04.10.-10:00  Celtic : Lions Kolačín
04.10.-11:00  Doors Pub : Demonic
04.10.-14:00  Oranjes : Real Old Boys
04.10.-17:00  FC Tryskáč : Vasco
04.10.-18:00  Holuby : FC Renegade
05.10.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Cestári
05.10.-10:00  Pedros : Heineken

04.10.-09:00  Amatéri : Atlético Joven
04.10.-12:00  FC Komedia : Specnaz
04.10.-13:00  Drink Team : Huricanes
04.10.-15:00  AEK : Benfica
05.10.-12:00  Pruhy 83 : Vrtáci

Strelci
1.  Stratený Peter  Real Fun Taxi  34
2.  Fulec Ivan  Armat Čukaričk..  26
3.  Behan Filip  Real Fun Taxi  19
4.  Štefula Ján  Millwall  17
5.  Bielik Rastislav  Sportclub   14
6.  Ševela Miloš  Sportclub   13
7.  Ďatko Michal  Real Fun Taxi  12
8.  Sviečka Lukáš  AS Roma  12
9.  Závodný Michal  Armat Čukaričk..  11
10.  Katerinčin Peter  Espanyol  11
11.  Živčic Rudolf  Belasí  11
12.  Marušinec Milan  Millwall  10
13.  Kozík Jozef  Espanyol  8
14.  Mišutka Peter  AS Roma  8
15.  Sviečka Roman  AS Roma  8
16.  Mišiak Martin  Belasí  8
17.  Kovács Tomáš  Boca Juniors  8
18.  Janiš Ján  Millwall  8
19.  Adamčík Marek  Albion  8
20.  Krivoklátsky Tomáš  Kollárová  7

Strelci
1.  Cibula František  Lions Kolačín  14
2.  Adamčin Jozef  Doors Pub  14
3.  Šuranský Lukáš  Oranjes  10
4.  Kršák Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  9
5.  Nemečkaj Ľubomír  TIPA Zlatý Baž..  9
6.  Zábojník Mário  Oranjes  9
7.  Noska Filip  FC Renegade  9
8.  Smolka Peter  FC Tryskáč  8
9.  Pastorek Pavol  FC Renegade  8
10.  Horňák Marián  Oranjes  8
11.  Šatka Juraj  Heineken  8
12.  Hudec Ján  Pedros  8
13.  Nemečkaj Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  8
14.  Petrík Michal  FC Renegade  7
15.  Dolinaj Peter  Vasco  7
16.  Puškár Anton  FC Renegade  7
17.  Vrábel Igor  Demonic  6
18.  Dvořák Tomáš  Doors Pub  6
19.  Krčmár Vladimír  Vasco  6
20.  Burdej Lukáš  Holuby  6

Strelci
1.  Koníček Tomáš  Atlético Joven  18
2.  Rác Štefan  Benfica  18
3.  Bagin Pavol  Huricanes  14
4.  Švančárek Martin  FC Komedia  14
5.  Gula Ivan  Drink Team  13
6.  Bielik Marián  Amatéri  13
7.  Jakuš Peter  AEK  12
8.  Pavlík Ivan  Vrtáci  12
9.  Švančárek Ján  FC Komedia  12
10.  Kvasnička Milan  Drink Team  11
11.  Kirsch Maroš  Benfica  11
12.  Halás Gabriel  AEK  10
13.  Ťupek Ján  Amatéri  9
14.  Rychtárik Anton  Drink Team  9
15.  Homola Branislav  Amatéri  9
16.  Kamenár Lukáš  Drink Team  8
17.  Tvrdoň Daniel  Drink Team  8
18.  Matej Róbert  Vrtáci  8
19.  Mikuš Peter  Huricanes  7
20.  Škrovánek Marek  Amatéri  7