Domáce dvojkolo pred nami

Cez víkend 29.9.-30.9. pricestujú do Dubnice Partizánske a Detva

29. september sobota 18:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 3.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - FBK Harvard Partizánske

Čaká nás 6. mužstvo minulého ročníka 1. mužskej ligy. V play-off sa vo štvrťfinále stretli s Kobylkami zo Žiliny, kedy prehrali 3:0 na zápasy. Partizánske hrá podobný florbal ako my, o čom svedčía aj naše vzájomné zápasy z minulej sezóny, ktoré boli oba veľmi vyrovnané, avšak oba pre súpera. V prvom vzájomnom meraní síl sme prehrali v Partizánskom tesne 8:7 a doma sme podľahli 8:5.

30. september nedeľa 11:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 4.kolo ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom - DTF team Detva Jokers

Detva ponúka úplne iný florbal ako náš sobotný súper. Čaká nás veľmi fyzicky náročný duel a takisto aj psychický. Detvania sa v minulej sezóne umiestnili na 5. mieste, keď vo štvrťfinále podľahli Púchovu 3:2 na zápasy. V prvom našom vzájomnom meraní síl sme doma prehrali vysoko 4:12. Zápas výrazne ovplyvnilo 5-minútové vylúčenie nášho hráča v prvej tretine. Vo vonkajšom zápase sme oplatili prehru a v Detve sme vyhrali 11:3.