Vo Zvolene druhá výhra

Súmar výsledkov 8. a 9. kola mužov!

21. október sobota 17:00 Športová hala Badín

Muži 8.kolo ŠK 1.FBC Zvolen - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 3:8 (1:4,1:1,1:3)

Góly Stars: Kubaščík (Blažej), Ďurík, Kubaščík (Janiga Mi), Janiga Mi, Janiga Mi, Kubaščík (Janiga Mi), Ďurík (Antal), Blažej

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Bajzík, Gregorík, Leitmann, Blažej, Janiga Mi, Kubaščík - Pšenák, Janiga Ma, Guga, Šebík, Ďurík, Antal

Hodnotenie strelca hattricku Michala Kubaščíka: Na zápas so Zvolenom sme sa začali už počas týždňa aktívne pripravovať. Povedali sme si, že začneme hrať opatrne a posnažíme sa o výhru. Po úspešnej prvej tretine sme na začiatku druhej trochu poľavili, no zvládli sme to udržať a dotiahli zápas do víťazného konca. Celý tím podal zodpovedný výkon, mne osobne sa dnes podarilo prelomiť streleckú smolu, za to by som chcel poďakovať svojim spoluhráčom.

22. október nedeľa 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 9.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - DTF team Detva Jokers 4:12 (0:4,3:5,1:3)

Góly Stars: Michalec (Mrázik), Blažej (Kubaščík), Šebík (Mutala), Bajzík (Janiga Mi)

Zostava Stars: Gelien, Cabala - Bajzík, Gregorík, Blažej, Janiga Mi, Kubaščík - Pšenák, Janiga Ma, Mrázik, Ďurík, Mrázik - Škvarka, Šebík, Mutala, Guga

Hodnotenie asistenta trénera Michala Sokolíka: Ešte pred začiatkom stretnutia sme vedeli že zápas proti Detve bude veľmi fyzicky aj psychicky namáhavý. Čakali sme veľmi tvrdú a najmä silovú hru od nášho súpera. Do zápasu sme vstupovali s myšlienkou kľudnej hry na našich hokejkách, žiaľ naše plány boli prelomené po nepeknom faule, ktorého sme sa dopustili hneď v prvých 30 sekundách hry. Počas 5 minútovej presilovky sme dostali 2 góly a nasledovali ďalšie dva, ktoré prekvapili aj divácku kulisu. Celý zápas sme sa už len snažili doťahovať náskok, ktorý si vytvoril náš súper už skoro v 1. tretine. Hoci bol zápas rozhodnutý, my sme sa nevzdali a bojovali ďalej, čo sa pretavilo aj do našich gólov do detvanskej sieťky. Hra sa postupom času umiernila a dokázali sme sa viac a viac dostávať do zápasu, no už bolo neskoro. Zápas sa skončil našou prehrou 4:12, stratili sme 3 body, ale berieme ako úspech, že nikomu sa nič nestalo a všetci hráči sú fit a pripravení na ďalšie kolá, v ktorých sa ukáže naša sila.