Starší žiaci sa zúčastnili M-SR U15 namiesto FBC Trenčín." />

Starší žiaci sa zúčastnili M-SR U15

Starší žiaci sa zúčastnili M-SR U15 namiesto FBC Trenčín.

Naše družstvo U15 starších žiakov sa v termíne 18.-20.062021 namiesto FBC Trenčín (karanténa COVID-19) mohlo zúčastniť M-SR starších žiakov, ktoré sa uskutočnilo v priestoroch  AS Trenčín

Obsadili sme posledné 8. miesto.

 

Výsledky:

ŠK VS Dubnica : FK Martinské Medvede 0:11

ŠK VS Dubnica : Tsunami Záhorská Bystrica 0:17

ŠK VS Dubnica :  FaBK ATU Košice  1:9 – G/A: Kalina 1+0, Majtán 0+1

ŠK VS Dubnica : FBC Predator Sabinov 2:7 – G/A: Krajčík 2+0, Berky 0+1

ŠK VS Dubnica : FaBK ATU Košice 1:13 – G/A: Kalina 1+0, Jurášek 0+1

Vyjadrenie zastupujúceho trénera Dušana Sokolíka:

V utorok pred tréningom sme dostali správu, že náš tím U15 (starších žiakov) má možnosť zúčastniť sa M-SR Slovenska starších žiakov, ktoré sa začínajú v piatok. Aj keď som vedel, že traja najlepší hráči nemôžu (nemali by) nastúpiť, jeden  bol zranený, druhý odcestovaný (z rodinných dôvodov), tretí si neplnil povinnosti na tréningoch, družstvo sme do súťaže prihlásili. 

Išli sme do turnaja s tým, aby sme vedeli, ako sa chalani s touto výzvou popasujú. Výsledky podľa štatistov vyzerajú veľmi zle, ale z trénerského hľadiska hráči získali obrovské skúsenosti, ktoré zužitkujú vo svojich kategóriách. Spolu s vedúcou tímu Zuzanou Paksi sme sa snažili vytvoriť vyvážený tím. Chlapci, ktorí boli o 2 hlavy menší od súperov, si dokázali prikryť loptu, dovolili si kľučku 1 na 1, aj keď sa im neporadila, si u mňa vytvorili rešpekt. Keď im vyšla pekná akcia, v ktorej si mohli 3-4 krát prihrať, alebo dať gól, tak sme sa radovali ako by vyhrali zápas. Aj po  prehrách o 11, 17a 8 gólov z predchádzajúceho dňa to nevzdali a na ďalší deň prišli na zraz s plným nasadením, aby si mohli zahrať ďalší zápas. Toto beriem ako najväčší úspech nášho tímu a klubu.

Ďakujeme a naši chalani ďakujú tiež za takúto skúsenosť. 

Pevne verím, že na budúci rok sa na majstrovstva SR prebojujeme vlastnými silami a budeme rovnocennejším súperom pre ostatných. ŠK VS Dubnica ďakuje za poskytnutú skúsenosť.

SK VS Dubnica ďakuje za poskytnutú skúsenosť.

Florbal po dlhom čase .... Späť na článkyNaši dorastenci mali posledné 2 zápasy v súťaži