Z Topolčian vezieme 0 bodov.

V rámci stretnutia dvojičiek sme vycestovali do Topolčian. Po herne vyrovnaných dvoch tretinách nás súper prestrielal v tretej tretine a yaslúžene zvíťazil.

FbO Žochár Topoľčany 1:6 (0:0, 1:2, 0:4)

Gól - Pecen(Káčer)

V prvej tretine sme nepremenili viaceré šance, ktoré nas mohli upokojiť. V druhej sme uz mali šancí menej, ale stále sme so súperom držali krok. Žiaľ na konci druhej tretiny sme dostali gól do šatne na 1:2, ktorý upokojil súpera. V tretej tretine po individuálnych chybách nám súper odskočil na 1:5, čo sa nám už do konca tretiny nepodarilo zvrátiť.

Lukáš Jelínek: Zo začiatku zápasu sme mali veľa príležitostí no nepodarilo sa nám ich premeniť . Boli sme sústredení a každý si plnil svoje úlohy poctivo. Bod zlomu podľa mňa prišiel keď sme dostali gól na 2:1 pár sekúnd pred koncom druhej tretiny. V poslednej tretine sme boli nesústredení, nevedeli sme udržať svoje emócie a super to využil vo svoj prospech. Máme pred sebou veľmi dôležité zápasy a musíme na sebe veľa pracovať aby sme získali čo najviac bodov.

Muži na 1. mieste, 6 bodov ostalo doma Späť na článkyVýjazd do Hlohovca bez bodov pre M2B