Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  717961   Táto podstránka:  21080   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk




Daná stránka nie je v databáze
2017/2018

  Body
1.Čukarički54
2.Espanyol48
3.Ťukess40
4.Red Debils39
5.Merengues39
6.Drink Team32
7.Holuby32
8.Real Old Boys30
9.Pruhy 8328
10.Santos27
11.Kollárová25
12.Vasco21
13.Doors Pub18
14.AC Zranenie18
15.Cestári16
16.FC Tryskáč15
17.TIPA Zlatý Bažant15
18.Comextrans (AEK)3
19.Seleccao0

  Body
1.Čukarički81
2.Espanyol72
3.Red Debils60
4.Merengues54
5.Ťukess52
6.Pruhy 8343
7.Santos36
8.Holuby36
9.Real Old Boys36
10.Drink Team33

  Body
1.Kollárová38
2.Vasco36
3.Cestári32
4.AC Zranenie28
5.TIPA Zlatý Bažant25
6.Doors Pub24
7.FC Tryskáč24
8.Comextrans (AEK)6

Strelci
1.  Slávik Lukáš  Merengues  41
2.  Ševela Miloš  Merengues  37
3.  Brix René  Red Debils  35
4.  Minárik Michal  Ťukess  35
5.  Bér Dalibor  Santos  34
6.  Kusovský Adriano  Red Debils  31
7.  Koštál Anton  Čukarički  30
8.  Gajdošík Zdeno  Doors Pub  29
9.  Ivan Ludovít  Real Old Boys  29
10.  Suchánek Martin  Espanyol  27
11.  Branický Jaroslav  Santos  27
12.  Malovec Dušan  Pruhy 83  26
13.  Tomáš Simon  Red Debils  26
14.  Kovács Tomáš  Pruhy 83  24
15.  Jakuš Peter  Espanyol  23
16.  Adamčin Jozef  Holuby  23
17.  Sivák Boris  Red Debils  23
18.  Burdej Marek  Čukarički  22
19.  Jáňa Jakub  Santos  22
20.  Suchánek Timotej  Espanyol  22

Strelci
1.  Brix René  Red Debils  17
2.  Hetflajš Boris  Espanyol  15
3.  Suchánek Martin  Espanyol  15
4.  Kusovský Adriano  Red Debils  15
5.  Ševela Miloš  Merengues  14
6.  Tomáš Simon  Red Debils  14
7.  Habšuda Kevin  Santos  13
8.  Antol Martin  Red Debils  13
9.  Ruman Roman  Čukarički  13
10.  Bér Dalibor  Santos  13
11.  Ježík Pavol  Drink Team  12
12.  Jakuš Peter  Espanyol  12
13.  Dohňanský Marek  Ťukess  11
14.  Burdej Marek  Čukarički  11
15.  Koštál Anton  Čukarički  10
16.  Dorušinec Miloš  Pruhy 83  10
17.  Slávik Lukáš  Merengues  10
18.  Sivák Boris  Red Debils  9
19.  Švikruha Ján  Čukarički  9
20.  Katerinčin Peter  Espanyol  8

Strelci
1.  Blaško Branislav  Vasco  24
2.  Lukič Milovan  AC Zranenie  19
3.  Gajdošík Zdeno  Doors Pub  13
4.  Juríček Richard  TIPA Zlatý Baž..  11
5.  Kobela Lukáš  Comextrans (AEK)  11
6.  Kršák Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  10
7.  Šuranský Lukáš  Kollárová  10
8.  Solin Peter  Kollárová  9
9.  Gabaš Marián  AC Zranenie  8
10.  Mutala Miroslav  TIPA Zlatý Baž..  8
11.  Paška Igor  Cestári  7
12.  Podušel Marián  AC Zranenie  7
13.  Smolka Peter  FC Tryskáč  7
14.  Novák Andrej  Kollárová  6
15.  Koníček Tomáš  AC Zranenie  6
16.  Meščánek Marcel  Vasco  5
17.  Forgáč Milan  Doors Pub  5
18.  Trenčan Tomáš  Comextrans (AEK)  5
19.  Filo Stanislav  Doors Pub  5
20.  Nemečkaj Ľubomír  TIPA Zlatý Baž..  5

Zápasy Základná časť
1. kolo
  Doors Pub : v o ľ n o
 
01.09.-09:00  Santos : Real Old Boys  -   4 : 11 (2 : 2)
Góly:  Jáňa Jakub 3, Bér Dalibor   -  Sirotný Milan 4, Ivan Ludovít 4, Richtárech Štefan 2, Hrubčín Michal 
 
01.09.-12:00  Kollárová : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
01.09.-19:30  Ťukess : Čukarički  -   5 : 14 (2 : 7)
Góly:  Goga Maroš 2, Minárik Michal 2, Nemečkay Juraj   -  Koštál Anton 5, Mišiak Martin 3, Ruman Roman 2, Kočka Marek 2, Burdej Marek 2
 
02.09.-09:00  Holuby : AC Zranenie  -   9 : 4 (5 : 2)
Góly:  Burdej Lukáš 4, Havalda Vašek 2, Burdej Ján 2, vlastný    -  Mazanovský Ondrej 2, Pavliš Peter , Kozák Patrik 
 
02.09.-17:00  Comextrans (AEK) : Vasco  -   3 : 16 (1 : 4)
Góly:  Hegyi Patrik , Andrisík Michal , Čurík Dušan   -  Švančárek Martin 6, Šimko Jozef 5, Meščánek Peter 2, Blaško Branislav 2, Fabuš Lukáš 
 
02.09.-18:00  Drink Team : Red Debils  -   4 : 12 (3 : 2)
Góly:  Pažítka Adam , Mihula Oliver , Lukáč Richard , Ježík Pavol   -  Antol Martin 4, Veselý Michal 3, Sivák Boris 2, Kusovský Adriano , Brix René , Tomáš Simon 
 
03.09.-10:00  Pruhy 83 : TIPA Zlatý Baž..  -   10 : 5 (6 : 0)
Góly:  Malovec Dušan 3, Dorušinec Miloš 2, Kovács Tomáš 2, Eliášek Jakub 2, Gurín Miroslav   -  Kršák Vladimír , Juríček Miloslav , Juríček Richard , Nemečkaj Ľubomír , Nemečkaj Vladimír 
 
03.09.-11:00  Cestári : Merengues  -   2 : 5 (0 : 3)
Góly:  Samul Peter , Chudý Peter   -  Slávik Lukáš 3, Ševela Miloš 2
 
14.10.-11:00  FC Tryskáč : Espanyol  -   0 : 6 (0 : 3)
Góly:  nikto  -  Suchánek Martin 2, Husár Michal , Suchánek Timotej , Šišaj Mário , Jakuš Peter 
 
2. kolo
  v o ľ n o : FC Tryskáč
 
08.09.-19:00  Merengues : Pruhy 83  -   3 : 6 (2 : 3)
Góly:  Púček Lukáš 2, Ševela Miloš   -  Malovec Dušan 2, Dorušinec Miloš , Kovács Tomáš , Mihálik Marek , Eliášek Jakub 
 
08.09.-20:00  Real Old Boys : Holuby  -   7 : 7 (5 : 1)
Góly:  Ficka Ján 4, Ivan Ludovít , Ficka Radovan , Hrubčín Michal   -  Marušinec Ľubomír 2, Havalda Vašek 2, Janiš Ján 2, Burdej Lukáš 
ŽK:  nikto  -  Adamčin Jozef 
 
08.09.-21:00  Vasco : Santos  -   4 : 6 (1 : 2)
Góly:  Fabuš Lukáš 2, Švančárek Martin 2  -  Branický Jaroslav 2, Nováčik Jaroslav , Bér Dalibor , Kuric Vladimír , Jáňa Jakub 
 
09.09.-16:00  AC Zranenie : Drink Team  -   7 : 16 (5 : 4)
Góly:  Mazanovský Ondrej 3, Podušel Marián 3, Podušel Ján   -  Gula Ivan 5, Múčka Ľubomír 3, Pažítka Adam 3, Lukáč Richard 2, Ježík Pavol 2, Bočinec Marek 
 
09.09.-17:00  Ťukess : Cestári  -   4 : 2 (2 : 1)
Góly:  Behan Filip 2, Minárik Michal 2  -  Mišovec Ladislav , Paška Igor 
 
09.09.-18:00  Čukarički : Espanyol  -   8 : 4 (6 : 0)
Góly:  Burdej Marek 2, Maník Tomáš 2, Mišiak Martin 2, Koštál Anton , Ruman Roman   -  Šupák Juraj 2, Kršák Patrik , Suchánek Martin 
 
09.09.-19:00  Red Debils : Doors Pub  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Veselý Michal , Sivák Boris , vlastný    -  Filo Stanislav , Patka Lukáš , Remenár Peter 
 
10.09.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Kollárová  -   2 : 5 (1 : 3)
Góly:  Juríček Richard , Mutala Miroslav   -  Krivoklátsky Jakub 2, Solin Peter , Koníček Lukáš , Novák Andrej 
 
10.09.-11:00  Seleccao : Comextrans (AEK)  -   0 : 5 (0 : 0)
 
3. kolo
  Espanyol : v o ľ n o
 
15.09.-10:00  FC Tryskáč : Red Debils  -   2 : 6 (1 : 1)
Góly:  Štefánek Matúš , Púček Marián   -  Tomáš Simon 3, Kusovský Adriano , Brix Adam , Sivák Boris 
 
15.09.-11:00  Drink Team : Real Old Boys  -   7 : 6 (3 : 3)
Góly:  Ježík Pavol 4, Mallo Patrik 2, Kvasnička Milan   -  Hrubčín Michal 2, Ivan Ludovít 2, Ficka Radovan , Richtárech Štefan 
ŽK:  Kvasnička Milan , Gula Ivan   -  nikto
 
15.09.-12:00  Kollárová : Merengues  -   3 : 3 (1 : 1)
Góly:  Koníček Lukáš , Novák Andrej , vlastný    -  Janco Andrej , Hlásny Juraj , Ševela Miloš 
 
15.09.-19:00  Santos : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
15.09.-20:00  Holuby : Vasco  -   8 : 0 (1 : 0)
Góly:  Marušinec Peter 3, Burdej Ján 2, Burdej Lukáš , Hošták Richard , Adamčin Jozef   -  nikto
 
16.09.-09:00  Doors Pub : AC Zranenie  -   10 : 3 (3 : 1)
Góly:  Kováč Libor 3, Gajdošík Zdeno 2, Šatka Roman , Laššo Marek , Kohút Peter , Patka Lukáš , Filo Stanislav   -  Pavliš Peter 2, Masár Marcel 
 
17.09.-09:00  Cestári : Čukarički  -   0 : 3 (0 : 2)
Góly:  nikto  -  Maník Tomáš 3
 
17.09.-10:00  Comextrans (AEK) : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 9 (2 : 3)
Góly:  Kobela Juraj 2, Halás Gabriel , Švančárek Milan   -  Juríček Richard 4, Nemečkaj Vladimír 2, Mutala Miroslav 2, vlastný  
 
17.09.-11:00  Pruhy 83 : Ťukess  -   3 : 5 (2 : 0)
Góly:  Behúl Denis , Dorušinec Miloš , Malovec Dušan   -  Minárik Michal 2, Behan Filip , Nemečkay Juraj , Goga Maroš 
 
4. kolo
  Čukarički : v o ľ n o
 
23.09.-10:00  AC Zranenie : FC Tryskáč  -   8 : 4 (4 : 2)
Góly:  Mazanovský Ondrej 4, Podušel Marián 2, Podušel Ján , Kozák Patrik   -  Hasidlo Dominik 2, Mikula Dalibor 2
 
23.09.-11:00  Vasco : Drink Team  -   2 : 10 (1 : 2)
Góly:  Švančárek Martin 2  -  Gula Ivan 3, Kvasnička Milan 3, Pažítka Adam 2, Žiaček Adrian , Mallo Patrik 
 
23.09.-12:00  Seleccao : Holuby  -   0 : 5 (0 : 0)
 
23.09.-18:00  Real Old Boys : Doors Pub  -   4 : 2 (1 : 2)
Góly:  Ficka Radovan 2, Hrubčín Michal , Richtárech Štefan   -  Gajdošík Zdeno , Patka Lukáš 
ŽK:  nikto  -  Kukuliaš Andrej 
 
24.09.-09:00  Cestári : Pruhy 83  -   3 : 6 (0 : 4)
Góly:  Chudý Peter , Samul František , Psota Daniel   -  Eliášek Jakub 2, Kovács Tomáš 2, Behúl Denis , Malovec Dušan 
 
24.09.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Santos  -   2 : 9 (1 : 5)
Góly:  Juríček Richard , Mutala Miroslav   -  Branický Jaroslav 4, Jáňa Jakub 2, Nováčik Jaroslav , Bér Dalibor , Kis Matej 
 
24.09.-11:00  Ťukess : Kollárová  -   9 : 2 (4 : 1)
Góly:  Minárik Michal 3, Dohňanský Marek 2, Nemečkay Juraj , Rendek Martin , Vangel Medard , Behan Filip   -  Solin Peter , vlastný  
 
24.09.-12:00  Merengues : Comextrans (AEK)  -   17 : 1 (5 : 1)
Góly:  Ševela Miloš 6, Púček Lukáš 5, Slávik Lukáš 3, Hlásny Juraj , Hudec Peter , Janco Andrej   -  Švančárek Milan 
 
30.09.-17:00  Red Debils : Espanyol  -   5 : 14 (1 : 5)
Góly:  Kusovský Adriano 2, Brix Adam 2, Tomáš Simon   -  Suchánek Martin 4, Katerinčin Peter 4, Jakuš Peter 3, Hetflajš Boris 2, Šišaj Mário 
ŽK:  nikto  -  Katerinčin Peter 
 
5. kolo
  Comextrans (AEK) : Ťukess  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  v o ľ n o : Red Debils
 
29.09.-19:00  Doors Pub : Vasco  -   4 : 7 (1 : 2)
Góly:  Solík Peter , Laššo Marek , Patka Lukáš , Gajdošík Zdeno   -  Šimko Jozef 3, Fabuš Lukáš 2, Suchomel Rastislav , Meščánek Peter 
 
29.09.-20:00  Santos : Merengues  -   3 : 10 (0 : 5)
Góly:  Branický Jaroslav 2, Kuric Vladimír   -  Slávik Lukáš 7, Hlásny Juraj 2, Ševela Miloš 
 
30.09.-10:00  FC Tryskáč : Real Old Boys  -   5 : 5 (1 : 0)
Góly:  Štefánek Matúš 2, Hudcovský Richard 2, Smolka Peter   -  Ficka Ján 2, Richtárech Štefan , Ivan Ludovít , Ficka Radovan 
ŽK:  Hudcovský Richard , Štefánek Matúš   -  Ficka Radovan 
 
30.09.-18:00  Holuby : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 1 (3 : 1)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Burdej Ján 2  -  Juríček Richard 
 
30.09.-19:00  Drink Team : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
01.10.-09:00  Pruhy 83 : Čukarički  -   7 : 8 (5 : 4)
Góly:  Kovács Tomáš 2, Gurín Miroslav 2, Mihálik Marek , Dorušinec Miloš , Žársky Ľuboš   -  Golej Filip 4, Burdej Marek 2, Ruman Roman , Mišiak Martin 
ŽK:  Mihálik Marek   -  Burdej Marek 
 
01.10.-10:00  Kollárová : Cestári  -   4 : 8 (2 : 2)
Góly:  Novák Andrej 2, Koníček Lukáš , Šuranský Lukáš   -  Chudý Peter 2, Paška Igor , Kopilec Adam , Samul Peter , Samul Pavol , Dzurový Petr , vlastný  
 
07.10.-10:00  Espanyol : AC Zranenie  -   12 : 5 (6 : 0)
Góly:  Jakuš Peter 3, Hetflajš Boris 2, Šišaj Mário 2, Kršák Patrik 2, Suchánek Timotej , Šupák Juraj , Husár Michal   -  Masár Marcel 2, Kozák Patrik , Mazanovský Ondrej , Podušel Ján 
 
6. kolo
  AC Zranenie : v o ľ n o
 
06.10.-18:00  Pruhy 83 : Kollárová  -   5 : 6 (2 : 3)
Góly:  Gurín Miroslav 2, Malovec Dušan , Mihálik Marek , Kovács Tomáš   -  Šuranský Lukáš 2, Solin Peter 2, Novák Andrej , Horňák Marián 
 
06.10.-20:00  Real Old Boys : Espanyol  -   4 : 5 (3 : 3)
Góly:  Ivan Ludovít 2, Sirotný Milan , Hrubčín Michal   -  Hetflajš Boris 3, Husár Michal , Jakuš Peter 
 
07.10.-18:00  Vasco : FC Tryskáč  -   1 : 3 (0 : 2)
Góly:  Švančárek Martin   -  Štefánek Matúš 2, Šebík Jozef 
 
07.10.-19:00  Ťukess : Santos  -   6 : 4 (5 : 3)
Góly:  Minárik Michal 3, Matuška Rastislav , Dohňanský Marek , Vraník Otto   -  Bér Dalibor 3, Branický Jaroslav 
 
08.10.-09:00  Cestári : Comextrans (AEK)  -   3 : 1 (1 : 1)
Góly:  Marták Milan , Samul Pavol , Dzurový Petr   -  Monček Lukáš 
 
08.10.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Drink Team  -   4 : 6 (1 : 1)
Góly:  Juríček Richard 4  -  Ježík Pavol 3, Mallo Patrik 2, Žiaček Adrian 
ŽK:  nikto  -  Gula Ivan 
 
08.10.-11:00  Merengues : Holuby  -   3 : 3 (0 : 0)
Góly:  Ševela Miloš , Hlásny Juraj , Hudec Peter   -  Adamčin Jozef , Hošták Richard , Sokolík Dušan 
ŽK:  Koštial Vladimír   -  Sokolík Dušan 
 
08.10.-12:00  Čukarički : Red Debils  -   12 : 7 (5 : 1)
Góly:  Golej Filip 4, Koštál Anton 3, Kočka Marek 2, Mišiak Martin 2, Závodný Michal   -  Kusovský Adriano 2, Fabuš Daniel 2, Sivák Boris 2, Veselý Michal 
 
08.10.-13:00  Seleccao : Doors Pub  -   0 : 5 (0 : 0)
 
7. kolo
  v o ľ n o : Real Old Boys
 
13.10.-19:00  Kollárová : Čukarički  -   4 : 7 (3 : 3)
Góly:  Novák Andrej 2, Kázmer Jakub , Šuranský Lukáš   -  Koštál Anton 3, Burdej Marek , Ruman Roman , Kočka Marek , Závodný Michal 
 
13.10.-20:00  Santos : Cestári  -   15 : 4 (4 : 2)
Góly:  Branický Jaroslav 3, Kuric Vladimír 3, Jáňa Jakub 3, Bér Dalibor 2, Kis Matej 2, Pagáč Martin 2  -  Paška Igor 4
 
14.10.-10:00  Doors Pub : TIPA Zlatý Baž..  -   10 : 1 (4 : 0)
Góly:  Kováč Libor 2, Patka Lukáš 2, Gajdošík Zdeno 2, Šatka Roman 2, Filo Stanislav 2  -  Jarník Vladimír 
 
14.10.-15:00  Red Debils : AC Zranenie  -   11 : 3 (3 : 1)
Góly:  Brix René 4, Veselý Michal 2, Sivák Boris 2, Fabuš Daniel , Brix Adam , Kusovský Adriano   -  Koníček Tomáš 2, Kozák Patrik 
ŽK:  Brix René   -  Kozák Patrik 
 
14.10.-16:00  FC Tryskáč : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
14.10.-17:00  Comextrans (AEK) : Pruhy 83  -   0 : 17 (0 : 7)
Góly:  nikto  -  Malovec Dušan 4, Kovács Tomáš 4, Mihálik Marek 3, Noska Filip 2, Gurín Miroslav , Masaryk Mário , Žaludek Andreas , Žársky Ľuboš 
 
14.10.-18:00  Holuby : Ťukess  -   6 : 9 (3 : 4)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Burdej Lukáš 2, Hošták Richard , Burdej Ján   -  Behan Filip 3, Minárik Michal 3, Goga Maroš 3
 
14.10.-19:00  Drink Team : Merengues  -   5 : 7 (0 : 2)
Góly:  Kvasnička Milan 2, Bočinec Marek , Mallo Patrik , Gula Ivan   -  Slávik Lukáš 4, Ševela Miloš 2, Púček Lukáš 
 
16.10.-19:00  Espanyol : Vasco  -   10 : 5 (6 : 1)
Góly:  Jakuš Peter 2, Suchánek Timotej 2, Šišaj Mário 2, Katerinčin Peter 2, Husár Michal , Kršák Patrik   -  Suchomel Rastislav , Kebísek Martin , Meščánek Peter , Kebísek Dominik , Fabuš Lukáš 
 
8. kolo
  Vasco : v o ľ n o
 
20.10.-20:00  Real Old Boys : Red Debils  -   5 : 5 (4 : 0)
Góly:  Ficka Ján , Ivan Ludovít , Sirotný Milan , Richtárech Štefan , vlastný    -  Sivák Boris 2, Tomáš Simon 2, Kusovský Adriano 
 
20.10.-21:00  Pruhy 83 : Santos  -   3 : 4 (0 : 2)
Góly:  Eliášek Jakub 2, Mihálik Marek   -  Jáňa Jakub 2, Bér Dalibor , Branický Jaroslav 
ŽK:  Gurín Miroslav   -  nikto
 
21.10.-10:00  Kollárová : Comextrans (AEK)  -   7 : 4 (3 : 2)
Góly:  Solin Peter 3, Novák Andrej 2, Šuranský Lukáš , Kázmer Jakub   -  Andrisík Michal 2, Hegyi Patrik , Fitko Miloš 
 
21.10.-16:00  TIPA Zlatý Baž.. : FC Tryskáč  -   1 : 6 (0 : 4)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír   -  Hudcovský Richard 2, Štefánek Matúš , Mikula Dalibor , Hasidlo Dominik , Vöröš Rastislav 
 
21.10.-17:00  Ťukess : Drink Team  -   5 : 5 (2 : 2)
Góly:  Vangel Medard 3, Minárik Michal 2  -  Gula Ivan 2, Žiaček Adrian , Mallo Patrik , Bočinec Marek 
 
22.10.-09:00  Cestári : Holuby  -   2 : 4 (2 : 1)
Góly:  Paška Igor 2  -  Hofer Lubomir , Burdej Lukáš , Burdej Ján , Adamčin Jozef 
 
22.10.-10:00  Seleccao : Espanyol  -   0 : 5 (0 : 0)
 
22.10.-11:00  Merengues : Doors Pub  -   12 : 2 (4 : 1)
Góly:  Slávik Lukáš 6, Ševela Miloš 3, Hudec Peter , Dohnanský Milan , vlastný    -  Dvořák Tomáš 2
 
27.10.-19:00  Čukarički : AC Zranenie  -   15 : 1 (5 : 0)
Góly:  Koštál Anton 5, Závodný Michal 4, Golej Filip 3, Burdej Marek , Blaha Karol , Maník Tomáš   -  Koníček Tomáš 
 
9. kolo
  Comextrans (AEK) : Čukarički  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  v o ľ n o : Seleccao
 
27.10.-20:00  Doors Pub : Ťukess  -   5 : 10 (2 : 7)
Góly:  Gajdošík Zdeno 4, Šatka Roman   -  Minárik Michal 3, Dohňanský Marek 2, Žiaček Matej 2, Behan Filip , Vraník Otto , Matuška Rastislav 
 
27.10.-21:00  Holuby : Pruhy 83  -   2 : 4 (1 : 3)
Góly:  Hošták Richard 2  -  Malovec Dušan 2, Kovács Tomáš , Dorušinec Miloš 
 
28.10.-11:00  FC Tryskáč : Merengues  -   3 : 3 (3 : 1)
Góly:  Štefánek Matúš , Hudcovský Richard , Gregor Róbert   -  Ševela Miloš 2, Púček Lukáš 
 
28.10.-16:00  Red Debils : Vasco  -   11 : 7 (3 : 5)
Góly:  Fabuš Daniel 3, Tomáš Simon 3, Kusovský Adriano 3, Brix René 2  -  Švančárek Martin 3, Kebísek Martin 2, Šimko Jozef , Kebísek Dominik 
 
28.10.-17:00  AC Zranenie : Real Old Boys  -   3 : 8 (0 : 5)
Góly:  Kozák Patrik 2, Petkovič Peter   -  Sirotný Milan 4, Richtárech Štefan 2, Ivan Ludovít 2
 
29.10.-09:00  Santos : Kollárová  -   11 : 4 (4 : 0)
Góly:  Bér Dalibor 4, Jáňa Jakub 3, Branický Jaroslav 2, Pagáč Martin , Kuric Vladimír   -  Novák Andrej 2, Šuranský Lukáš , Kázmer Jakub 
 
29.10.-10:00  Drink Team : Cestári  -   6 : 6 (4 : 4)
Góly:  Lukáč Richard 2, Mihula Oliver 2, Pažítka Adam , Žiaček Adrian   -  Marták Milan 2, Samul František 2, Dzurový Petr , Chudý Peter 
 
29.10.-11:00  Espanyol : TIPA Zlatý Baž..  -   8 : 1 (3 : 0)
Góly:  Jakuš Peter 3, Hetflajš Boris 2, Kršák Patrik , Šupák Juraj , Husár Michal   -  Juríček Richard 
 
10. kolo
  TIPA Zlatý Baž.. : v o ľ n o
 
  Seleccao : Red Debils  -   0 : 5 (0 : 0)
 
03.11.-18:00  Pruhy 83 : Drink Team  -   8 : 4 (3 : 2)
Góly:  Kovács Tomáš 3, Mihálik Marek 3, Dorušinec Miloš 2  -  Múčka Ľubomír 2, Ježík Pavol 2
 
03.11.-20:00  Čukarički : Real Old Boys  -   7 : 2 (2 : 1)
Góly:  Mišiak Martin 2, Golej Filip 2, Maník Tomáš 2, Burdej Marek   -  Ficka Radovan , Sirotný Milan 
 
03.11.-21:00  Kollárová : Holuby  -   2 : 14 (1 : 5)
Góly:  Šuranský Lukáš 2  -  Marušinec Ľubomír 7, Adamčin Jozef 2, Hošták Richard 2, Buček Lukáš 2, Burdej Lukáš , Burdej Ján 
 
04.11.-10:00  Vasco : AC Zranenie  -   16 : 4 (8 : 2)
Góly:  Šimko Jozef 8, Švančárek Martin 4, Suchomel Rastislav 3, vlastný    -  Koníček Tomáš 3, Kozák Patrik 
 
04.11.-17:00  Ťukess : FC Tryskáč  -   7 : 3 (2 : 1)
Góly:  Dohňanský Marek 3, Matuška Rastislav , Minárik Michal , Vangel Medard , Sokolík Richard   -  Štefánek Matúš 2, Vöröš Rastislav 
 
05.11.-09:00  Comextrans (AEK) : Santos  -   7 : 12 (3 : 5)
Góly:  Kobela Juraj 3, Halás Gabriel 2, Bulko Miloš , Fitko Miloš   -  Bér Dalibor 3, Jáňa Jakub 2, Branický Jaroslav 2, Kuric Vladimír 2, Nováčik Jaroslav , Pagáč Martin , vlastný  
 
05.11.-10:00  Merengues : Espanyol  -   5 : 4 (1 : 2)
Góly:  Ševela Miloš , Janco Andrej , Hudec Peter , Púček Lukáš , Slávik Lukáš   -  Katerinčin Peter , Suchánek Martin , Husár Michal , Jakuš Peter 
 
05.11.-11:00  Cestári : Doors Pub  -   4 : 4 (1 : 3)
Góly:  Kopilec Adam 2, Samul František , Dzurový Petr   -  Gajdošík Zdeno 4
 
11. kolo
  v o ľ n o : Merengues
 
  AC Zranenie : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
11.11.-14:00  FC Tryskáč : Cestári  -   3 : 3 (2 : 1)
Góly:  Vöröš Rastislav , Smolka Peter , Štefánek Matúš   -  Psota Daniel , Samul Pavol , vlastný  
 
11.11.-15:00  Drink Team : Kollárová  -   6 : 8 (5 : 2)
Góly:  Pažítka Adam 3, Kvasnička Milan , Gula Ivan , Ježík Pavol   -  Kázmer Jakub 2, Šuranský Lukáš 2, Trokan Peter 2, Tvrdoň Marcel , Novák Andrej 
 
11.11.-19:00  Doors Pub : Pruhy 83  -   5 : 5 (3 : 2)
Góly:  Gajdošík Zdeno 2, Kováč Libor 2, Laššo Marek   -  Malovec Dušan 2, Eliášek Jakub 2, vlastný  
 
12.11.-09:00  Holuby : Comextrans (AEK)  -   12 : 1 (4 : 0)
Góly:  Adamčin Jozef 3, Michalík Martin 3, Burdej Lukáš 2, Burdej Ján 2, Buček Lukáš , Hošták Richard   -  Kobela Juraj 
 
12.11.-10:00  Espanyol : Ťukess  -   3 : 2 (1 : 1)
Góly:  Jakuš Peter , Šišaj Mário , Suchánek Martin   -  Minárik Michal 2
 
12.11.-11:00  Real Old Boys : Vasco  -   7 : 2 (1 : 1)
Góly:  Sirotný Milan 2, Ficka Ján , Šelinga Tibor , Ivan Ludovít , Ficka Radovan , Puček Milan   -  Šimko Jozef , Šimák Marián 
ŽK:  Hrubčín Michal   -  Fabuš Lukáš 
 
12.11.-14:30  Red Debils : TIPA Zlatý Baž..  -   12 : 1 (2 : 0)
Góly:  Brix René 6, Veselý Michal 2, Tomáš Simon 2, Fabuš Daniel , Kusovský Adriano   -  Juríček Richard 
 
17.11.-11:00  Santos : Čukarički  -   5 : 10 (2 : 5)
Góly:  Kuric Vladimír 3, Branický Jaroslav 2  -  Koštál Anton 3, Burdej Marek 2, Závodný Michal 2, Ruman Roman , vlastný  , Švikruha Ján 
 
12. kolo
  Ťukess : v o ľ n o
 
  Seleccao : Real Old Boys  -   0 : 5 (0 : 0)
 
17.11.-12:00  Kollárová : Doors Pub  -   7 : 3 (4 : 2)
Góly:  Tvrdoň Marcel 2, Solin Peter 2, Novák Andrej 2, Šuranský Lukáš   -  Kováč Libor 2, Gajdošík Zdeno 
 
18.11.-11:00  Santos : Holuby  -   4 : 7 (1 : 3)
Góly:  Kuric Vladimír , Bér Dalibor , Pagáč Martin , Branický Jaroslav   -  Adamčin Jozef 5, Burdej Lukáš , Hošták Richard 
 
19.11.-09:00  Cestári : Espanyol  -   3 : 9 (3 : 5)
Góly:  Paška Igor 2, Dzurový Petr   -  Hetflajš Boris 5, Šupák Juraj 3, Katerinčin Peter 
 
19.11.-10:00  Comextrans (AEK) : Drink Team  -   4 : 9 (2 : 2)
Góly:  Halás Gabriel 2, Andrisík Michal , Kobela Lukáš   -  Bočinec Marek 2, Pažítka Adam 2, Žiaček Adrian 2, Kamenár Lukáš , Ježík Pavol , Gula Ivan 
 
19.11.-11:00  Pruhy 83 : FC Tryskáč  -   14 : 1 (6 : 1)
Góly:  Mihálik Marek 3, Noska Filip 2, Kovács Tomáš 2, Malovec Dušan 2, Eliášek Jakub 2, Dorušinec Miloš , Gurín Miroslav , Behúl Denis   -  Šebík Jozef 
 
19.11.-12:00  TIPA Zlatý Baž.. : AC Zranenie  -   8 : 1 (5 : 0)
Góly:  Kršák Vladimír 3, Juríček Richard 3, Mutala Miroslav 2  -  Koníček Tomáš 
 
19.11.-13:00  Merengues : Red Debils  -   6 : 3 (3 : 3)
Góly:  Slávik Lukáš 6  -  Brix René , Fabuš Daniel , Sivák Boris 
ŽK:  Púček Lukáš   -  nikto
 
24.11.-19:00  Čukarički : Vasco  -   10 : 5 (4 : 3)
Góly:  Burdej Marek 3, Závodný Michal 2, Maník Tomáš 2, Mišiak Martin , Gábor Róbert , Kočka Marek   -  Kebísek Martin 2, Šimák Marián , Meščánek Peter , Švančárek Ján 
 
13. kolo
  Vasco : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  v o ľ n o : Cestári
 
24.11.-18:00  Holuby : Čukarički  -   3 : 11 (2 : 4)
Góly:  Burdej Ján 2, Adamčin Jozef   -  Koštál Anton 3, Závodný Michal 3, Ranuša Michal 3, Burdej Marek 2
 
24.11.-20:00  Real Old Boys : TIPA Zlatý Baž..  -   11 : 6 (4 : 4)
Góly:  Ivan Ludovít 4, Ficka Ján 3, Richtárech Štefan 2, Sirotný Milan , Hrubčín Michal   -  Juríček Richard 3, Kršák Vladimír 2, Nemečkaj Ľubomír 
 
24.11.-21:00  Red Debils : Ťukess  -   9 : 6 (3 : 2)
Góly:  Brix René 5, Kusovský Adriano 2, Fabuš Daniel 2  -  Žiaček Matej 3, Vangel Medard , Minárik Michal , Vraník Otto 
 
25.11.-10:00  Espanyol : Pruhy 83  -   10 : 3 (5 : 2)
Góly:  Husár Michal 3, Suchánek Martin 3, Kršák Patrik , Hetflajš Boris , Suchánek Timotej , Šupák Juraj   -  Kovács Tomáš , Behúl Denis , Mihálik Marek 
 
25.11.-11:00  FC Tryskáč : Kollárová  -   1 : 9 (0 : 1)
Góly:  Hudcovský Richard   -  Šuranský Lukáš 2, Novák Andrej 2, Haviar Matej , Krivoklátsky Jakub , Tvrdoň Marcel , Kázmer Jakub , Solin Peter 
 
25.11.-17:00  Doors Pub : Comextrans (AEK)  -   9 : 3 (3 : 1)
Góly:  Gajdošík Zdeno 4, Kováč Libor 3, Filo Stanislav , Patka Lukáš   -  Kobela Lukáš 2, Hegyi Patrik 
 
26.11.-11:00  AC Zranenie : Merengues  -   4 : 10 (0 : 6)
Góly:  Podušel Marián 2, Koníček Tomáš , Kozák Patrik   -  Ševela Miloš 6, Hudec Peter , Janco Andrej , Hlásny Juraj , Dohnanský Milan 
 
20.04.-20:00  Drink Team : Santos  -   11 : 6 (4 : 2)
Góly:  Ježík Pavol 4, Pažítka Adam 2, Bočinec Marek , Žiaček Adrian , Mallo Patrik , Múčka Ľubomír , Gula Ivan   -  Habšuda Kevin 3, Bér Dalibor 2, Pagáč Martin 
 
14. kolo
  Čukarički : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Pruhy 83 : v o ľ n o
 
30.03.-18:00  Merengues : Real Old Boys  -   9 : 3 (3 : 1)
Góly:  Ševela Miloš 3, Janco Andrej 2, Galko Miroslav 2, Slávik Lukáš 2  -  Ficka Radovan , Richtárech Štefan , Duras Martin 
ŽK:  Dohnanský Marek   -  nikto
 
30.03.-20:00  Holuby : Drink Team  -   2 : 4 (2 : 0)
Góly:  Adamčin Jozef , Sokolík Dušan   -  Kvasnička Milan 2, Bočinec Marek , Žiaček Adrian 
ŽK:  Sokolík Dušan   -  nikto
 
31.03.-15:00  Comextrans (AEK) : FC Tryskáč  -   3 : 7 (2 : 1)
Góly:  Trenčan Tomáš 2, Kobela Lukáš   -  Gregor Róbert 2, Marušinec Peter 2, Hasidlo Dominik , Smolka Peter , vlastný  
 
31.03.-16:00  Ťukess : AC Zranenie  -   10 : 4 (5 : 2)
Góly:  Minárik Michal 5, Vraník Otto 2, Goga Maroš , Rendek Martin , Vangel Medard   -  Podušel Ján 2, Masár Marcel , Michalec Jakub 
 
01.04.-10:00  Cestári : Red Debils  -   4 : 4 (2 : 1)
Góly:  Skybský Roman , Samul Peter , Paška Igor , vlastný    -  Kusovský Adriano 2, Brix René 2
 
07.04.-20:00  Kollárová : Espanyol  -   3 : 15 (1 : 7)
Góly:  Novák Andrej , Hošták Milan , Šuranský Lukáš   -  Suchánek Timotej 4, Katerinčin Peter 4, Husár Michal 3, Suchánek Martin 2, Kršák Patrik , vlastný  
ŽK:  Novák Andrej   -  nikto
 
08.04.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Vasco  -   5 : 0 (0 : 0)
 
30.04.-20:00  Santos : Doors Pub  -   7 : 6 (5 : 2)
Góly:  Bér Dalibor 4, Jáňa Jakub 2, Branický Jaroslav   -  Kováč Libor 2, Kukuliaš Andrej , Kohút Peter , Gajdošík Zdeno , vlastný  
 
15. kolo
  v o ľ n o : Kollárová
 
  Seleccao : TIPA Zlatý Baž..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
06.04.-19:00  Vasco : Merengues  -   6 : 7 (4 : 1)
Góly:  Húserka Juraj , Fabuš Lukáš , Meščánek Peter , Kebísek Martin , Meščánek Marcel , Šimko Jozef   -  Ševela Miloš 4, Púček Lukáš 2, Hudec Peter 
 
06.04.-20:00  Real Old Boys : Ťukess  -   4 : 7 (2 : 3)
Góly:  Richtárech Štefan 2, Ficka Ján , Ivan Ludovít   -  Minárik Michal 4, Goga Maroš 2, Rendek Martin 
 
07.04.-15:00  FC Tryskáč : Santos  -   5 : 8 (2 : 4)
Góly:  Štefánek Matúš 3, Mikula Dalibor 2  -  Bér Dalibor 3, Pagáč Martin 2, Jáňa Jakub , Habšuda Kevin , Branický Jaroslav 
 
07.04.-16:00  AC Zranenie : Cestári  -   4 : 1 (2 : 1)
Góly:  Lukič Milovan 2, Mazanovský Ondrej , Podušel Marián   -  Chudý Peter 
 
07.04.-17:00  Red Debils : Pruhy 83  -   13 : 4 (5 : 2)
Góly:  Veselý Michal 3, Kusovský Adriano 3, Tomáš Simon 3, Brix René 2, Sivák Boris 2  -  Tomanička Dominik , Dorušinec Miloš , Kovács Tomáš , Eliášek Jakub 
ŽK:  Brix René   -  nikto
 
07.04.-18:00  Espanyol : Comextrans (AEK)  -   20 : 4 (8 : 1)
Góly:  Katerinčin Peter 5, Šupák Juraj 5, Suchánek Timotej 3, Jakuš Peter 3, Husár Michal 3, Suchánek Martin   -  Kobela Lukáš 2, Halás Gabriel , Pecko Filip 
ŽK:  nikto  -  Monček Lukáš 
 
07.04.-19:00  Drink Team : Čukarički  -   5 : 9 (1 : 4)
Góly:  Mallo Patrik 3, Ježík Pavol 2  -  Golej Filip 3, Maník Tomáš 2, Burdej Marek , Ruman Roman , Koštál Anton , Závodný Michal 
 
07.04.-20:00  Doors Pub : Holuby  -   4 : 5 (1 : 2)
Góly:  Gajdošík Zdeno 3, Kohút Peter   -  Adamčin Jozef 2, Burdej Ján 2, Buček Lukáš 
 
16. kolo
  Comextrans (AEK) : v o ľ n o
 
  Merengues : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
13.04.-19:00  Pruhy 83 : AC Zranenie  -   7 : 8 (5 : 3)
Góly:  Masaryk Mário 2, Malovec Dušan 2, Noska Filip , Gurín Miroslav , Tomanička Dominik   -  Koníček Tomáš 5, Lukič Milovan 3
 
13.04.-20:00  Čukarički : TIPA Zlatý Baž..  -   14 : 1 (4 : 0)
Góly:  Burdej Marek 3, Koštál Anton 3, Maník Tomáš 2, Golej Filip 2, Závodný Michal 2, Ruman Roman , Kočka Marek   -  nikto
 
13.04.-21:00  Santos : Espanyol  -   10 : 13 (2 : 6)
Góly:  Kuric Vladimír 2, Nováčik Jaroslav 2, Habšuda Kevin 2, Bér Dalibor , Jáňa Jakub , Branický Jaroslav , Kis Matej   -  Suchánek Timotej 4, Šišaj Mário 3, Suchánek Martin 2, Kršák Patrik 2, Jakuš Peter , Husár Michal 
ŽK:  nikto  -  Suchánek Timotej 
 
14.04.-17:00  Holuby : FC Tryskáč  -   8 : 3 (5 : 3)
Góly:  Marušinec Ľubomír 4, Burdej Lukáš 2, Adamčin Jozef , Hošták Richard   -  Štefánek Matúš 2, Vöröš Rastislav 
 
14.04.-18:00  Ťukess : Vasco  -   5 : 3 (3 : 2)
Góly:  Goga Maroš 2, Minárik Michal 2, Vangel Medard   -  Meščánek Marcel 2, Tvrdoň Ján 
 
14.04.-19:00  Kollárová : Red Debils  -   1 : 9 (0 : 3)
Góly:  Novák Andrej   -  Kusovský Adriano 3, Brix René 3, Veselý Michal , Fabuš Daniel , Sivák Boris 
 
15.04.-10:00  Cestári : Real Old Boys  -   6 : 9 (2 : 4)
Góly:  Samul Pavol 3, Paška Igor 2, Dzurový Petr   -  Sirotný Milan 3, Richtárech Štefan 2, Ivan Ludovít , Ficka Ján , Ficka Radovan , Hrubčín Michal 
 
15.04.-11:00  Drink Team : Doors Pub  -   9 : 3 (6 : 1)
Góly:  Múčka Ľubomír 3, Pažítka Adam 3, Kvasnička Milan 2, Gula Ivan   -  Šatka Roman , Kováč Libor , Gajdošík Zdeno 
 
17. kolo
  Seleccao : Ťukess  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  v o ľ n o : Santos
 
20.04.-19:00  Real Old Boys : Pruhy 83  -   5 : 14 (2 : 7)
Góly:  Ivan Ludovít 3, Richtárech Štefan , Hrubčín Michal   -  Malovec Dušan 6, Dorušinec Miloš 5, Kovács Tomáš 2, Tomanička Dominik 
 
21.04.-15:00  FC Tryskáč : Drink Team  -   0 : 5 (0 : 0)
 
21.04.-16:00  AC Zranenie : Kollárová  -   3 : 10 (1 : 3)
Góly:  Mazanovský Ondrej 2, Podušel Marián   -  Krivoklátsky Jakub 3, Krivoklátsky Tomáš 2, Koníček Lukáš 2, Novák Andrej , Solin Peter , Šuranský Lukáš 
 
21.04.-17:00  Red Debils : Comextrans (AEK)  -   16 : 5 (7 : 1)
Góly:  Tomáš Simon 5, Brix René 5, Sivák Boris 3, Kusovský Adriano 3  -  Halás Gabriel 2, Ďurec Karol 2, vlastný  
 
21.04.-18:00  Vasco : Cestári  -   7 : 6 (1 : 2)
Góly:  Blaško Branislav 3, Meščánek Peter 3, Zubo Libor   -  Samul František 2, Dzurový Petr , Psota Daniel , Marták Milan , Paška Igor 
 
21.04.-19:00  Espanyol : Holuby  -   17 : 3 (6 : 0)
Góly:  Suchánek Martin 4, Šišaj Mário 2, Jakuš Peter 2, Šupák Juraj 2, Kršák Patrik 2, Suchánek Timotej 2, Katerinčin Peter , Husár Michal , vlastný    -  Adamčin Jozef , Michalík Martin , Hošták Richard 
 
21.04.-20:00  Doors Pub : Čukarički  -   3 : 10 (2 : 7)
Góly:  Gajdošík Zdeno , Filo Stanislav , Kováč Libor   -  Koštál Anton 3, Burdej Marek 2, Kristín Miroslav , Kočka Marek , Ruman Roman , Cabaj Tomáš , Závodný Michal 
 
22.04.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Merengues  -   5 : 8 (2 : 3)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 2, Juríček Richard , Mutala Miroslav , Nemečkaj Vladimír   -  Slávik Lukáš 5, Dohnanský Marek , Dohnanský Milan , Galko Miroslav 
ŽK:  nikto  -  Hlásny Juraj 
 
18. kolo
  Holuby : v o ľ n o
 
  Cestári : Seleccao  -   5 : 0 (0 : 0)
 
27.04.-19:00  Doors Pub : FC Tryskáč  -   7 : 2 (2 : 1)
Góly:  Kováč Libor 3, Gajdošík Zdeno 2, Filo Stanislav , Rajníček Filip   -  Smolka Peter 2
 
27.04.-20:00  Drink Team : Espanyol  -   3 : 12 (2 : 4)
Góly:  Ježík Pavol , Žiaček Adrian , Kvasnička Milan   -  Suchánek Timotej 2, Suchánek Martin 2, Kršák Patrik 2, Šupák Juraj 2, Katerinčin Peter 2, Šišaj Mário , Dohňanský Michal 
ŽK:  Kvasnička Milan   -  Suchánek Timotej 
 
27.04.-21:00  Pruhy 83 : Vasco  -   4 : 6 (1 : 1)
Góly:  Kovács Tomáš 2, Tomanička Dominik 2  -  Meščánek Marcel 3, Blaško Branislav 3
 
28.04.-16:00  Kollárová : Real Old Boys  -   4 : 7 (4 : 2)
Góly:  Krivoklátsky Jakub 3, Hošták Milan   -  Ivan Ludovít 3, Duras Martin 2, Sirotný Milan , Hrubčín Michal 
 
28.04.-17:00  Comextrans (AEK) : AC Zranenie  -   1 : 11 (0 : 5)
Góly:  Halás Gabriel   -  Lukič Milovan 7, Koníček Tomáš 2, Pavlík Roman 2
 
28.04.-18:00  Santos : Red Debils  -   13 : 17 (6 : 9)
Góly:  Branický Jaroslav 4, Pagáč Martin 4, Bér Dalibor 3, Jáňa Jakub 2  -  Sivák Boris 6, Kusovský Adriano 5, Tomáš Simon 3, Fabuš Daniel 2, Brix René 
 
29.04.-10:00  Čukarički : Merengues  -   7 : 3 (4 : 1)
Góly:  Blaha Karol 2, Maník Tomáš 2, Kočka Marek , Kristín Miroslav , Golej Filip   -  Hlásny Juraj , Janco Andrej , Ševela Miloš 
 
29.04.-11:00  Ťukess : TIPA Zlatý Baž..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
19. kolo
  Seleccao : Pruhy 83  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  v o ľ n o : Drink Team
 
30.04.-20:30  Real Old Boys : Comextrans (AEK)  -   11 : 5 (4 : 2)
Góly:  Ivan Ludovít 3, Ficka Radovan 3, Hrubčín Michal 3, Ficka Ján , Duras Martin   -  Ďurec Karol , Holba st. Peter , Trenčan Tomáš , Turza Rastislav , Kobela Lukáš 
ŽK:  Ficka Ján   -  nikto
 
03.05.-20:00  Espanyol : Doors Pub  -   13 : 5 (3 : 3)
Góly:  Suchánek Martin 4, Suchánek Timotej 2, Husár Michal 2, Jakuš Peter 2, Hetflajš Boris , Šišaj Mário , Kršák Patrik   -  Rajníček Filip 2, Forgáč Milan 2, Patka Lukáš 
 
04.05.-20:00  AC Zranenie : Santos  -   8 : 5 (3 : 2)
Góly:  Lukič Milovan 5, Podušel Marián 2, Podušel Ján   -  Bér Dalibor 4, Pagáč Martin 
 
04.05.-21:00  Vasco : Kollárová  -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Kebísek Martin 2, Meščánek Peter , Šimko Jozef , Chlebana Peter , Meščánek Marcel   -  Šuranský Lukáš 2, Krivoklátsky Jakub , Novák Andrej 
 
05.05.-17:00  Red Debils : Holuby  -   14 : 1 (6 : 0)
Góly:  Kusovský Nicolas 5, Tomáš Simon 3, Brix René 3, Fabuš Daniel 2, Kusovský Adriano   -  Buček Lukáš 
 
05.05.-18:00  FC Tryskáč : Čukarički  -   1 : 8 (0 : 3)
Góly:  Vöröš Rastislav   -  Blaha Karol 4, Kristín Miroslav 2, Ruman Roman , Kočka Marek 
 
06.05.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Cestári  -   1 : 7 (0 : 2)
Góly:  Martiš Jaroslav   -  Kopilec Adam 5, Paška Igor 2
 
06.05.-11:00  Merengues : Ťukess  -   10 : 11 (6 : 3)
Góly:  Slávik Lukáš 4, Ševela Miloš 3, Hlásny Juraj 2, Galko Miroslav   -  Nemečkay Juraj 4, Goga Maroš 3, Vraník Otto 3, Rendek Martin 
 

Zápasy O 1.-10.miesto
1. kolo
08.05.-16:00  Real Old Boys : Čukarički  -   4 : 18 (0 : 7)
Góly:  Richtárech Štefan 2, Hrubčín Michal , Ivan Ludovít   -  Koštál Anton 5, Ruman Roman 3, Burdej Marek 3, Kristín Miroslav 2, Blaha Karol 2, Závodný Michal 2, Golej Filip 
 
11.05.-20:00  Ťukess : Holuby  -   7 : 2 (3 : 1)
Góly:  Dohňanský Marek 3, Žiaček Matej 2, Minárik Michal , Nemečkay Juraj   -  Múčka Ján , Burdej Lukáš 
 
11.05.-21:00  Red Debils : Santos  -   11 : 5 (3 : 2)
Góly:  Brix René 6, Kusovský Adriano 3, Sivák Boris , Fabuš Daniel   -  Habšuda Kevin 3, Bér Dalibor , Branický Jaroslav 
 
12.05.-19:00  Espanyol : Drink Team  -   14 : 5 (4 : 3)
Góly:  Hetflajš Boris 3, Suchánek Martin 2, Šupák Juraj 2, Jakuš Peter 2, Suchánek Timotej , Kršák Patrik , Husár Michal , Šišaj Mário , Katerinčin Peter   -  Ježík Pavol 2, Pažítka Adam , Múčka Ľubomír , Gula Ivan 
 
13.05.-11:00  Pruhy 83 : Merengues  -   6 : 8 (3 : 4)
Góly:  Dorušinec Miloš 2, Behúl Denis , Gurín Miroslav , Eliášek Jakub , vlastný    -  Slávik Lukáš 4, Hlásny Juraj 2, Púček Lukáš , Ševela Miloš 
 
2. kolo
18.05.-20:00  Ťukess : Real Old Boys  -   11 : 2 (4 : 1)
Góly:  Žiaček Matej 3, Dohňanský Marek 3, Minárik Michal 2, Vraník Otto , Matuška Rastislav , vlastný    -  Duras Martin , Ficka Radovan 
 
18.05.-21:00  Espanyol : Red Debils  -   7 : 3 (4 : 2)
Góly:  Šupák Juraj 2, Kršák Patrik 2, Suchánek Martin , Katerinčin Peter , Hetflajš Boris   -  Tomáš Simon 3
ŽK:  Katerinčin Peter   -  nikto
 
19.05.-18:00  Čukarički : Pruhy 83  -   7 : 1 (2 : 1)
Góly:  Ruman Roman 2, Kristín Miroslav 2, Burdej Marek , Maník Tomáš , Závodný Michal   -  Tomanička Dominik 
 
19.05.-19:00  Drink Team : Holuby  -   8 : 8 (2 : 2)
Góly:  Lukáč Richard 3, Pažítka Adam 2, Kvasnička Milan 2, Ježík Pavol   -  Michalík Martin 2, Slávik Patrik 2, Adamčin Jozef , Buček Lukáš , Hošták Richard , Múčka Ján 
 
21.05.-21:00  Merengues : Santos  -   3 : 7 (2 : 3)
Góly:  Slávik Lukáš 2, Galko Miroslav   -  Bér Dalibor 3, Habšuda Kevin 2, Pagáč Martin , Jáňa Jakub 
 
3. kolo
25.05.-20:00  Espanyol : Merengues  -   10 : 1 (5 : 1)
Góly:  Suchánek Timotej 3, Šišaj Mário 2, Hetflajš Boris 2, Suchánek Martin 2, Kršák Patrik   -  Hlásny Juraj 
 
25.05.-21:00  Pruhy 83 : Holuby  -   7 : 3 (4 : 1)
Góly:  Dorušinec Miloš 3, Behúl Denis , Gurín Miroslav , Eliášek Jakub , Noska Filip   -  Burdej Ján , Adamčin Jozef , Sokolík Dušan 
 
26.05.-10:00  Real Old Boys : Santos  -   5 : 11 (1 : 8)
Góly:  Hrubčín Michal 3, Ivan Ludovít , Ficka Radovan   -  Bér Dalibor 5, Branický Jaroslav 3, Pagáč Martin 2, Jáňa Jakub 
 
26.05.-18:00  Ťukess : Red Debils  -   1 : 5 (1 : 1)
Góly:  Minárik Michal   -  Brix René 2, Sivák Boris 2, Kusovský Adriano 
ŽK:  Minárik Michal   -  nikto
 
27.05.-10:00  Čukarički : Drink Team  -   14 : 2 (6 : 1)
Góly:  Ruman Roman 3, Švikruha Ján 3, Burdej Marek 3, Koštál Anton 2, Kočka Marek , Závodný Michal , Mišiak Martin   -  Ježík Pavol , Pažítka Adam 
 
4. kolo
01.06.-20:00  Espanyol : Real Old Boys  -   10 : 1 (5 : 0)
Góly:  Husár Michal 3, Kršák Patrik 2, Jakuš Peter 2, Suchánek Martin , Katerinčin Peter , Hetflajš Boris   -  Richtárech Štefan 
 
01.06.-21:00  Santos : Ťukess  -   6 : 11 (4 : 4)
Góly:  Habšuda Kevin 3, Jáňa Jakub , Nováčik Jaroslav , Branický Jaroslav   -  Minárik Michal 3, Behan Filip 2, Žiaček Matej 2, Dohňanský Marek 2, Vangel Medard , vlastný  
 
02.06.-18:00  Red Debils : Čukarički  -   3 : 11 (1 : 5)
Góly:  Tomáš Simon 2, Kusovský Adriano   -  Maník Tomáš 5, Švikruha Ján 2, Ranuša Michal , Cabaj Tomáš , Burdej Marek , Ruman Roman 
 
02.06.-19:00  Drink Team : Pruhy 83  -   5 : 7 (1 : 1)
Góly:  Múčka Ľubomír , Žiaček Adrian , Gula Ivan , Pažítka Adam , vlastný    -  Behúl Denis 2, Malovec Dušan 2, Žaludek Andreas , Kovács Tomáš , Dorušinec Miloš 
 
02.06.-20:00  Holuby : Merengues  -   4 : 8 (1 : 5)
Góly:  Zachar Peter , Adamčin Jozef , Hošták Richard , Burdej Ján   -  Slávik Lukáš 4, Púček Lukáš , Janco Andrej , Galko Miroslav , Ševela Miloš 
 
5. kolo
08.06.-19:00  Real Old Boys : Merengues  -   2 : 6 (0 : 4)
Góly:  Gančár Tomáš , Ficka Radovan   -  Ševela Miloš 4, Galko Miroslav , Janco Andrej 
 
08.06.-20:00  Pruhy 83 : Espanyol  -   7 : 15 (2 : 6)
Góly:  Behúl Denis 2, Eliášek Jakub 2, Kovács Tomáš , Dorušinec Miloš , Malovec Dušan   -  Suchánek Martin 9, Katerinčin Peter 3, Jakuš Peter 2, Suchánek Timotej 
 
08.06.-21:00  Čukarički : Santos  -   5 : 0 (0 : 0)
 
09.06.-18:00  Holuby : Red Debils  -   4 : 7 (3 : 3)
Góly:  Adamčin Jozef , Burdej Lukáš , Marušinec Ľubomír , Slávik Patrik   -  Brix René 3, Kusovský Adriano , Fabuš Daniel , Veselý Michal , Tomáš Simon 
ŽK:  Slávik Patrik   -  nikto
 
09.06.-19:00  Drink Team : Ťukess  -   4 : 7 (2 : 2)
Góly:  Ježík Pavol 2, Múčka Ľubomír , Gula Ivan   -  Dohňanský Marek 3, Nemečkay Juraj 2, Goga Maroš 2
ŽK:  Lukáč Richard , Gula Ivan   -  nikto
 
6. kolo
12.06.-19:00  Holuby : Espanyol  -   4 : 10 (0 : 8)
Góly:  Michalík Martin , Marušinec Ľubomír , Hošták Richard , Múčka Ján   -  Hetflajš Boris 3, Šišaj Mário 2, Jakuš Peter 2, Suchánek Timotej , Husár Michal , Kršák Patrik 
 
15.06.-20:00  Real Old Boys : Drink Team  -   8 : 3 (4 : 2)
Góly:  Ivan Ludovít 3, Hrubčín Michal 3, Duras Martin , Sirotný Milan   -  Ježík Pavol 2, Bočinec Marek 
 
15.06.-21:00  Santos : Pruhy 83  -   0 : 5 (0 : 0)
 
17.06.-10:00  Red Debils : Merengues  -   12 : 7 (5 : 3)
Góly:  Antol Martin 6, Brix René 3, Kusovský Adriano 2, Sivák Boris   -  Ševela Miloš 7
 
28.06.-20:00  Čukarički : Ťukess  -   5 : 0 (0 : 0)
 
7. kolo
16.06.-20:00  Pruhy 83 : Real Old Boys  -   8 : 5 (3 : 2)
Góly:  Tomanička Dominik 3, Malovec Dušan 2, Dorušinec Miloš , Gurín Miroslav , Žársky Ľuboš   -  Ficka Ján 2, Sirotný Milan , Ivan Ludovít , Richtárech Štefan 
 
22.06.-18:00  Red Debils : Drink Team  -   14 : 9 (5 : 5)
Góly:  Antol Martin 5, Tomáš Simon 4, Fabuš Daniel 2, Kusovský Adriano , Veselý Michal , Sivák Boris   -  Ježík Pavol 4, Kvasnička Milan 2, Pažítka Adam , Žiaček Adrian , vlastný  
 
22.06.-19:00  Merengues : Čukarički  -   4 : 11 (3 : 4)
Góly:  Dohnanský Marek 2, Ševela Miloš , Hlásny Juraj   -  Koštál Anton 3, Burdej Marek 3, Mišiak Martin 2, Ruman Roman 2, vlastný  
 
22.06.-21:00  Holuby : Santos  -   6 : 4 (2 : 3)
Góly:  Michalík Martin 3, Hošták Richard , Múčka Ján , Zachar Peter   -  Bér Dalibor 2, Habšuda Kevin 2
 
24.06.-19:00  Ťukess : Espanyol  -   0 : 5 (0 : 0)
 
8. kolo
26.06.-19:00  Espanyol : Čukarički  -   1 : 4 (1 : 2)
Góly:  Jakuš Peter   -  Golej Filip , Švikruha Ján , Maník Tomáš , Kristín Miroslav 
 
29.06.-18:00  Holuby : Real Old Boys  -   2 : 3 (1 : 3)
Góly:  Múčka Ján 2  -  Zelienka Oliver , Sirotný Milan , Ficka Ján 
 
29.06.-19:00  Ťukess : Merengues  -   0 : 5 (0 : 0)
 
29.06.-20:00  Red Debils : Pruhy 83  -   15 : 6 (5 : 3)
Góly:  Kusovský Adriano 4, Brix René 3, Sivák Boris 3, Antol Martin 2, Tomáš Simon 2, Mérés Michal   -  Malovec Dušan 2, Dorušinec Miloš 2, Eliášek Jakub , Kovács Tomáš 
 
29.06.-21:00  Santos : Drink Team  -   5 : 0 (0 : 0)
 
9. kolo
28.06.-20:00  Čukarički : Holuby  -   10 : 2 (6 : 0)
Góly:  Švikruha Ján 3, Golej Filip 2, Ranuša Michal 2, Ruman Roman 2, vlastný    -  Marušinec Ľubomír , Burdej Ján 
 
29.06.-21:00  Espanyol : Santos  -   12 : 8 (7 : 4)
Góly:  Hetflajš Boris 5, Jakuš Peter 3, Katerinčin Peter 2, Šišaj Mário , Suchánek Timotej   -  Habšuda Kevin 3, Bér Dalibor 2, Branický Jaroslav 2, Nováčik Jaroslav 
 
01.07.-10:00  Red Debils : Real Old Boys  -   6 : 2 (2 : 1)
Góly:  Kusovský Adriano 2, Tomáš Simon 2, Sivák Boris , Kusovský Nicolas   -  Ficka Radovan , Ficka Ján 
 
01.07.-11:00  Merengues : Drink Team  -   5 : 0 (0 : 0)
 
01.07.-12:00  Ťukess : Pruhy 83  -   0 : 5 (0 : 0)
 

Zápasy O 11.-18.miesto
1. kolo
08.05.-15:00  FC Tryskáč : Vasco  -   3 : 10 (1 : 2)
Góly:  Smolka Peter 2, Marušinec Peter   -  Chlebana Peter 3, Meščánek Marcel 2, Kebísek Dominik 2, Blaško Branislav 2, Fabuš Zdenko 
 
12.05.-18:00  Comextrans (AEK) : AC Zranenie  -   3 : 7 (1 : 1)
Góly:  Kobela Lukáš 2, Holba Peter   -  Lukič Milovan 6, Michalec Jakub 
 
13.05.-10:00  Cestári : TIPA Zlatý Baž..  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Marták Milan , Psota Daniel , Samul František   -  Kršák Vladimír 2, Nemečkaj Ľubomír 
 
08.06.-20:00  Doors Pub : Kollárová  -   2 : 5 (0 : 2)
Góly:  nikto  -  Solin Peter 2, Tvrdoň Marcel , Šuranský Lukáš , Krivoklátsky Tomáš 
 
2. kolo
18.05.-19:00  Vasco : Doors Pub  -   5 : 2 (3 : 1)
Góly:  Blaško Branislav 3, Zubo Libor , Meščánek Marcel   -  Šatka Roman , Gajdošík Zdeno 
 
19.05.-17:00  Kollárová : AC Zranenie  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš , Šuranský Lukáš , Solin Peter   -  Podušel Marián , Podušel Ján , Gabaš Marián 
 
20.05.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Comextrans (AEK)  -   13 : 5 (7 : 2)
Góly:  Mutala Miroslav 3, Juríček Richard 3, Jarník Ladislav 2, Nemečkaj Ľubomír 2, Hudec Maroš 2, Nemečkaj Vladimír   -  Kobela Lukáš 3, Ďurec Karol 2
 
20.05.-11:00  Cestári : FC Tryskáč  -   3 : 1 (2 : 0)
Góly:  Skybský Roman , Samul Pavol , Paška Igor   -  Šebík Jozef 
 
3. kolo
25.05.-19:00  Kollárová : Vasco  -   5 : 7 (2 : 1)
Góly:  Šuranský Lukáš 2, Krivoklátsky Tomáš , Novák Andrej , Tvrdoň Marcel   -  Blaško Branislav 2, Fabuš Lukáš 2, Kebísek Martin , Chlebana Peter , vlastný  
ŽK:  nikto  -  Blaško Branislav 
 
26.05.-16:00  FC Tryskáč : AC Zranenie  -   7 : 12 (2 : 8)
Góly:  Vöröš Rastislav 2, Kašík Stanislav 2, Marušinec Peter 2, Smolka Peter   -  Gabaš Marián 5, Podušel Ján 3, Lukič Milovan 3, Podušel Marián 
 
26.05.-17:00  Comextrans (AEK) : Cestári  -   1 : 9 (0 : 2)
Góly:  Trenčan Tomáš   -  Samul Pavol 2, Skybský Roman 2, Samul František 2, Paška Igor 2, Marták Milan 
 
27.05.-09:00  Doors Pub : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 6 (4 : 4)
Góly:  Patka Lukáš 2, Kohút Peter , Forgáč Milan   -  Mutala Miroslav 2, Nemečkaj Vladimír , Kršák Vladimír , Juríček Richard , Nemečkaj Ľubomír 
 
4. kolo
01.06.-19:00  Vasco : AC Zranenie  -   14 : 6 (6 : 4)
Góly:  Blaško Branislav 7, Kebísek Dominik 2, Zubo Libor 2, Šimko Jozef , Kebísek Lukáš , Fabuš Lukáš   -  Lukič Milovan 3, Fitko Miloš , Podušel Marián , Gabaš Marián 
 
02.06.-17:00  Doors Pub : Cestári  -   5 : 0 (1 : 0)
Góly:  Forgáč Milan , Kováč Libor , Kohút Peter , Filo Stanislav , Gajdošík Zdeno   -  nikto
 
03.06.-10:00  FC Tryskáč : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 2 (1 : 1)
Góly:  Kašík Stanislav , Gregor Róbert , Smolka Peter , Marušinec Peter   -  Juríček Richard , Kršák Vladimír 
 
03.06.-11:00  Comextrans (AEK) : Kollárová  -   5 : 10 (3 : 1)
Góly:  Trenčan Tomáš 2, Turza Rastislav 2, Holba Peter   -  Šuranský Lukáš 5, Krivoklátsky Jakub 3, Solin Peter 2
 
5. kolo
09.06.-17:00  Vasco : TIPA Zlatý Baž..  -   9 : 6 (5 : 1)
Góly:  Blaško Branislav 6, Kebísek Martin 2, Fabuš Lukáš   -  Kršák Vladimír 3, Mutala Miroslav 2, Suchánek Stanislav 
 
10.06.-10:00  AC Zranenie : Doors Pub  -   9 : 6 (5 : 2)
Góly:  Koníček Tomáš 4, Lukič Milovan 3, Milič Nemanja , Petkovič Peter   -  Gajdošík Zdeno 4, Šatka Roman , Filo Stanislav 
 
10.06.-11:00  Cestári : Kollárová  -   3 : 2 (0 : 2)
Góly:  Paška Igor , Dzurový Petr , Samul František   -  Novák Andrej , Solin Peter 
 
16.06.-19:00  FC Tryskáč : Comextrans (AEK)  -   5 : 0 (0 : 0)
 
6. kolo
16.06.-17:00  Kollárová : FC Tryskáč  -   6 : 3 (3 : 0)
Góly:  Novák Andrej 4, Koníček Lukáš , Haviar Matej   -  Vöröš Rastislav , Smolka Peter , Marušinec Peter 
 
16.06.-18:00  AC Zranenie : TIPA Zlatý Baž..  -   7 : 10 (1 : 6)
Góly:  Lukič Milovan 3, Podušel Marián 2, Koníček Tomáš 2  -  Juríček Richard 5, Kršák Vladimír 3, Nemečkaj Ľubomír , Mutala Miroslav 
ŽK:  Podušel Marián   -  nikto
 
17.06.-11:00  Cestári : Vasco  -   5 : 0 (0 : 0)
 
01.07.-10:00  Comextrans (AEK) : Doors Pub  -   3 : 13 (0 : 6)
Góly:  Halás Gabriel , Trenčan Tomáš , Holba Peter   -  Gajdošík Zdeno 4, Filo Stanislav 3, Forgáč Milan 3, Patka Lukáš , Kohút Peter , Kováč Libor 
 
7. kolo
24.06.-09:00  FC Tryskáč : Doors Pub  -   7 : 5 (2 : 2)
Góly:  vlastný  2, Smolka Peter 2, Šebík Jozef , Gregor Róbert , Vöröš Rastislav   -  Gajdošík Zdeno 3, Patka Lukáš 2
 
24.06.-10:00  Kollárová : TIPA Zlatý Baž..  -   8 : 5 (3 : 1)
Góly:  Koníček Lukáš 3, Solin Peter 3, Hošták Milan , Šuranský Lukáš   -  Suchánek Stanislav 3, Juríček Richard , Martiš Jaroslav 
 
24.06.-11:00  Cestári : AC Zranenie  -   8 : 5 (2 : 4)
Góly:  Paška Igor 3, Marták Milan 2, Samul Peter , Skybský Roman , Kopilec Adam   -  Podušel Marián 2, Fitko Miloš , Lukič Milovan , Gabaš Marián 
ŽK:  nikto  -  Lukič Milovan 
 
24.06.-18:00  Vasco : Comextrans (AEK)  -   8 : 9 (5 : 6)
Góly:  Blaško Branislav 4, Meščánek Marcel 2, Zubo Libor , Meščánek Peter   -  Kobela Lukáš 6, Ďurec Karol , Monček Lukáš , Trenčan Tomáš