Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  717910   Táto podstránka:  21078   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk




Daná stránka nie je v databáze
2016/2017

  Body
1.Espanyol65
2.Bonusko58
3.Santos50
4.Merengues44
5.Kollárová41
6.Holuby39
7.Pedros34
8.Vasco24
9.Millwall23
10.TIPA Zlatý Bažant23
11.Drink Team22
12.Doors Pub19
13.Vrtáci9
14.Huricanes0

  Body
1.Red Debils67
2.Ťukess60
3.Pruhy 8351
4.AC Zranenie50
5.Real Old Boys50
6.Cestári48
7.FC Tryskáč48
8.Heineken44
9.Smažáci40
10.Benfica25
11.Demonic22
12.Funebráci12
13.AEK11
14.Specnaz3

Strelci
1.  Jáňa Jakub  Santos  60
2.  Ševela Miloš  Merengues  51
3.  Maník Tomáš  Kollárová  42
4.  Juríček Richard  TIPA Zlatý Baž..  41
5.  Branický Jaroslav  Santos  36
6.  Suchánek Timotej  Espanyol  33
7.  Janiš Ján  Millwall  33
8.  Slávik Patrik  Bonusko  30
9.  Antol Martin  Bonusko  29
10.  Šišaj Mário  Espanyol  28
11.  Adamčin Jozef  Holuby  28
12.  Kovács Tomáš  Vrtáci  28
13.  Katerinčin Peter  Espanyol  27
14.  Kršák Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  24
15.  Švančárek Martin  Vasco  23
16.  Pažítka Adam  Drink Team  22
17.  Husár Michal  Espanyol  22
18.  Burdej Lukáš  Holuby  22
19.  Strapko Jaroslav  Santos  22
20.  Nemečkaj Ľubomír  TIPA Zlatý Baž..  22

Strelci
1.  Brix René  Red Debils  54
2.  Kusovský Adriano  Red Debils  48
3.  Minárik Michal  Ťukess  45
4.  Bouhila Kamal  Smažáci  44
5.  Dorušinec Miloš  Pruhy 83  42
6.  Medňanský Boris  Smažáci  40
7.  Gurín Miroslav  Pruhy 83  40
8.  Rýdzi Juraj  Funebráci  35
9.  Mazanovský Ondrej  AC Zranenie  29
10.  Kopilec Adam  Cestári  28
11.  Kostič Miloš  Benfica  27
12.  Digaňa Denis  Smažáci  25
13.  Noska Filip  Demonic  24
14.  Žiaček Matej  Ťukess  23
15.  Šatka Juraj  Heineken  23
16.  Simon Tomáš  Red Debils  23
17.  Kozák Patrik  AC Zranenie  23
18.  Hrubčín Michal  Real Old Boys  22
19.  Buček Lukáš  Demonic  22
20.  Kováč Jakub  Benfica  22

Zápasy 1. liga
1. kolo
02.09.-18:00  Doors Pub : Merengues  -   2 : 4 (2 : 2)
Góly:  Forgáč Milan , Kohút Peter   -  Ševela Miloš 2, Púček Lukáš , Galko Miroslav 
 
02.09.-20:00  Kollárová : Santos  -   5 : 8 (1 : 2)
Góly:  Tašár Jozef , Koníček Lukáš , Krivoklátsky Jakub , Krivoklátsky Tomáš , Maník Tomáš   -  Bér Dalibor 2, Branický Jaroslav 2, Strapko Jaroslav 2, Pagáč Martin 2
 
03.09.-14:00  Vrtáci : Huricanes
Góly:  Kovács Tomáš 3, Palček Ján , Vlasatý Marek , Tvrdoň Daniel , Kopčan Štefan , Marušinec Peter   -  Gašpar Roman 4, Staňo Jakub 3, Bagin Pavol 2, Kováč Michal , Tomanica Richard 
 
03.09.-17:00  Holuby : Vasco  -   6 : 2 (3 : 1)
Góly:  Burdej Ján 2, Adamčin Jozef , Burdej Lukáš , Havalda Vašek , Zachar Peter   -  Lukajka Matúš , Švančárek Martin 
 
03.09.-20:00  Millwall : Espanyol  -   4 : 5 (4 : 2)
Góly:  Janiš Ján 2, Macho Peter , Pilát Miloš   -  Šupák Juraj 2, Kršák Patrik , Suchý Martin , vlastný  
 
04.09.-10:00  Pedros : Drink Team  -   17 : 2 (8 : 1)
Góly:  Pavlík Roman 5, Oravec Michal 3, Hudec Ján 3, Pavlásek Karol 3, Fitko Miloš 2, Hasenovič Miroslav   -  Pažítka Adam 2
 
04.09.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Bonusko  -   7 : 14 (5 : 7)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 3, Juríček Miloslav , Nemečkaj Vladimír , Šimko Ján , Jarník Vladimír   -  Vavruš Samuel 4, Slávik Patrik 3, Maňák Michal 2, Janček Timotej  2, Takáč Slavomír 2, Žiaček Adrian 
 
2. kolo
09.09.-18:00  Espanyol : TIPA Zlatý Baž..  -   14 : 4 (8 : 2)
Góly:  Katerinčin Peter 4, Šišaj Mário 4, Šupák Juraj 2, Hetflajš Boris 2, Kršák Patrik , Jakuš Peter   -  Juríček Richard 2, Nemečkaj Ľubomír 2
 
09.09.-20:00  Santos : Vrtáci  -   9 : 5 (3 : 1)
Góly:  Bér Dalibor 2, Branický Jaroslav 2, Jáňa Jakub 2, Kubo Šimon 2, Hudcovský Anton   -  Filo Miloš 2, Tvrdoň Daniel , Vlasatý Marek , Kopčan Štefan 
 
10.09.-16:00  Huricanes : Doors Pub
Góly:  Sádecký Kristián 8, Bagin Pavol 2, Stratený Peter 2, Kováč Michal   -  Šatka Roman 3, Solík Peter 3, Kohút Peter , Kováč Libor 
 
10.09.-17:00  Holuby : Kollárová  -   3 : 5 (0 : 2)
Góly:  Křížek Martin 3  -  Tašár Milan 2, Maník Tomáš 2, Novák Andrej 
ŽK:  Burdej Lukáš   -  nikto
 
10.09.-19:00  Vasco : Bonusko  -   5 : 6 (3 : 1)
Góly:  Suchomel Rastislav 2, Švančárek Martin , Švančárek Ján , Zubo Libor   -  Kebísek Martin 2, Slávik Patrik , Janček Timotej  , Vavruš Samuel , Žiaček Adrian 
 
10.09.-20:00  Drink Team : Millwall  -   7 : 11 (3 : 5)
Góly:  Kvasnička Milan 2, Pažítka Adam 2, Bočinec Marek , Mihula Oliver , Rychtárik Anton   -  Janiš Ján 3, Tomanica Michal 2, Piatrik Jaroslav 2, Hrubina Michal 2, Štefula Ján 2
 
15.09.-17:30  Merengues : Pedros  -   0 : 5 (0 : 3)
Góly:  nikto  -  Štefina Štefan 2, Oravec Michal , Pavlík Roman , vlastný  
 
3. kolo
16.09.-20:00  Kollárová : Vasco  -   5 : 5 (2 : 2)
Góly:  Žilka Branislav , Šuranský Lukáš , Maník Tomáš , Novák Andrej , Koníček Lukáš   -  Púček Miroslav 3, Suchomel Rastislav , Švančárek Martin 
ŽK:  Žilka Branislav   -  nikto
 
16.09.-21:00  Millwall : Merengues  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Macho Peter , Štefula Ján , Janiš Ján   -  Ševela Miloš 2, Dohnanský Milan 
 
17.09.-15:00  Pedros : Huricanes
 
17.09.-17:00  Vrtáci : Holuby  -   5 : 4 (3 : 2)
Góly:  Vlasatý Marek 3, Kopčan Štefan , Tvrdoň Daniel   -  Adamčin Jozef 2, Gajdoš Marián , Burdej Lukáš 
 
18.09.-10:00  Doors Pub : Santos  -   4 : 7 (3 : 4)
Góly:  Dvořák Tomáš 2, Forgáč Milan , Šatka Roman   -  Bér Dalibor 3, Branický Jaroslav 2, Jáňa Jakub 2
 
18.09.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Drink Team  -   4 : 0 (2 : 0)
Góly:  Juríček Richard 2, Kršák Vladimír , Jarník Vladimír   -  nikto
 
18.09.-19:00  Bonusko : Espanyol  -   6 : 3 (2 : 2)
Góly:  Slávik Patrik 2, Sedláček Jakub 2, Vavruš Samuel , Janček Timotej    -  Suchánek Timotej , Gulač Ľudovít , Husár Michal 
ŽK:  nikto  -  Suchý Martin 
 
4. kolo
23.09.-18:00  Merengues : TIPA Zlatý Baž..  -   3 : 6 (2 : 2)
Góly:  Hudec Peter , Dohnanský Milan , Galko Miroslav   -  Juríček Richard 4, Nemečkaj Ľubomír 2
 
23.09.-19:00  Drink Team : Bonusko  -   4 : 9 (1 : 5)
Góly:  Gula Ivan 2, Pažítka Adam , Mallo Patrik   -  Sedláček Jakub 4, Slávik Patrik 2, Antol Martin , Vavruš Samuel , Žiaček Adrian 
 
23.09.-20:00  Santos : Pedros  -   5 : 4 (4 : 4)
Góly:  Jáňa Jakub 2, Branický Jaroslav , Strapko Jaroslav , Kubo Šimon   -  Oravec Michal , Poruban Peter , Hasenovič Miroslav , vlastný  
 
23.09.-21:00  Huricanes : Millwall
Góly:  Bagin Pavol 5, Tomanica Richard 3, Prvák Tomáš 2, Staňo Patrik   -  Štefula Ján 3, Tomanica Michal , Hrubina Daniel 
 
24.09.-17:00  Holuby : Doors Pub  -   6 : 0 (3 : 0)
Góly:  Burdej Ján , Burdej Lukáš , Adamčin Jozef , Slávik Róbert , Zachar Peter , Gajdoš Marián   -  nikto
 
24.09.-19:00  Kollárová : Vrtáci  -   7 : 1 (4 : 0)
Góly:  Maník Tomáš 2, Šuranský Lukáš 2, Tašár Jozef , Krivoklátsky Jakub , Krivoklátsky Tomáš   -  Kovács Tomáš 
 
24.09.-20:00  Vasco : Espanyol  -   1 : 9 (1 : 7)
Góly:  Kebísek Lukáš   -  Šupák Juraj 2, Šišaj Mário 2, Suchánek Martin 2, Hetflajš Boris 2, Kršák Patrik 
 
5. kolo
30.09.-19:00  Bonusko : Merengues  -   9 : 6 (5 : 3)
Góly:  Sedláček Jakub 4, Vavruš Samuel 2, Kebísek Martin 2, Slávik Patrik   -  Púček Lukáš 2, Ševela Miloš 2, Hlásny Juraj , Kuric Vladimír 
 
30.09.-20:00  Doors Pub : Kollárová  -   5 : 7 (2 : 1)
Góly:  Forgáč Milan 2, Patka Lukáš , Solík Peter , Kováč Libor   -  Maník Tomáš 3, Krivoklátsky Tomáš 2, Šuranský Lukáš , Tašár Jozef 
 
30.09.-21:00  Espanyol : Drink Team  -   17 : 4 (4 : 2)
Góly:  Jakuš Peter 5, Dohňanský Michal 2, Gulač Ľudovít 2, Šupák Juraj 2, Kršák Patrik 2, Suchý Martin , Letko Peter , Suchánek Timotej , Šišaj Mário   -  Lukáč Richard , Mallo Patrik , Gula Ivan , Rychtárik Anton 
 
01.10.-17:00  Vrtáci : Vasco  -   1 : 9 (0 : 3)
Góly:  Klimek Dalibor   -  Suchomel Rastislav 3, Púček Miroslav 2, Švančárek Ján 2, Lukajka Matúš , Kebísek Lukáš 
 
01.10.-19:00  Millwall : Santos  -   5 : 16 (2 : 6)
Góly:  Janiš Ján 2, Piatrik Jaroslav 2, Tomanica Michal   -  Jáňa Jakub 7, Kubo Šimon 5, Branický Jaroslav 3, vlastný  
 
02.10.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Huricanes
 
06.10.-20:00  Pedros : Holuby  -   4 : 4 (2 : 1)
Góly:  Pavlík Roman 2, Hudec Ján , Pavlásek Karol   -  Michalík Martin 3, Gajdoš Marián 
ŽK:  nikto  -  Hošták Richard 
 
6. kolo
07.10.-18:00  Vrtáci : Doors Pub  -   3 : 2 (1 : 1)
Góly:  Vlasatý Marek 2, Palček Ján   -  Dvořák Tomáš , Laššo Marek 
 
07.10.-19:00  Merengues : Espanyol  -   2 : 9 (1 : 5)
Góly:  Púček Lukáš , Ševela Miloš   -  Katerinčin Peter 2, Šišaj Mário 2, Hetflajš Boris 2, Kršák Patrik , Jakuš Peter , Husár Michal 
 
07.10.-20:00  Santos : TIPA Zlatý Baž..  -   9 : 5 (2 : 5)
Góly:  Strapko Jaroslav 4, Jáňa Jakub 3, Branický Jaroslav 2  -  Juríček Richard 2, Nemečkaj Ľubomír 2, Kršák Vladimír 
 
07.10.-21:00  Huricanes : Bonusko
Góly:  Vlasatý Ľubomír 2, Staňo Patrik 2, Bagin Pavol , Staňo Jakub , Floriš Tomáš   -  Slávik Patrik 3, Vavruš Samuel 2
 
08.10.-17:00  Holuby : Millwall  -   5 : 1 (1 : 0)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Hošták Richard , Michalík Martin , Gajdoš Marián   -  Hrubina Michal 
 
08.10.-20:00  Vasco : Drink Team  -   4 : 4 (0 : 1)
Góly:  Švančárek Ján 3, Kebísek Lukáš   -  Mihula Oliver 2, Mallo Patrik , Rychtárik Anton 
ŽK:  nikto  -  Mallo Patrik 
 
09.10.-10:00  Kollárová : Pedros  -   1 : 4 (0 : 0)
Góly:  Novák Andrej   -  Oravec Michal 2, Pavlásek Karol 2
 
7. kolo
14.10.-20:00  Millwall : Kollárová  -   5 : 10 (3 : 4)
Góly:  Štefula Ján 2, Hrubina Daniel 2, Gorelka Matej   -  Maník Tomáš 3, Tašár Jozef 2, Šuranský Lukáš 2, Novák Andrej , Solin Peter , Krivoklátsky Tomáš 
 
15.10.-16:00  Espanyol : Huricanes
 
15.10.-17:00  Doors Pub : Vasco  -   5 : 1 (3 : 0)
Góly:  Forgáč Milan 2, Solík Peter , Dvořák Tomáš , Šatka Roman   -  Švančárek Martin 
 
15.10.-20:00  Bonusko : Santos  -   10 : 2 (2 : 0)
Góly:  Slávik Patrik 2, Janček Timotej  2, Takáč Slavomír 2, Buday Daniel 2, Sedláček Jakub , Vavruš Samuel   -  Jáňa Jakub 2
 
16.10.-09:00  Drink Team : Merengues  -   4 : 5 (2 : 1)
Góly:  Kamenár Lukáš 3, Mihula Oliver   -  Janco Andrej 2, Galko Miroslav , Kuric Vladimír , Ševela Miloš 
ŽK:  Gula Ivan   -  nikto
 
16.10.-10:00  Pedros : Vrtáci  -   7 : 3 (5 : 1)
Góly:  Hasenovič Miroslav 4, Pavlásek Karol , Pavlík Roman , Poruban Peter   -  Kovács Tomáš , Klimek Dalibor , Kopčan Štefan 
 
16.10.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Holuby  -   3 : 2 (1 : 0)
Góly:  Kršák Vladimír , Nemečkaj Ľubomír , Juríček Richard   -  Gajdoš Marián 2
 
8. kolo
  Huricanes : Drink Team
 
21.10.-19:00  Santos : Espanyol  -   6 : 10 (3 : 5)
Góly:  Strapko Jaroslav 3, Branický Jaroslav 2, Jáňa Jakub   -  Gulač Ľudovít 4, Suchánek Timotej 2, Šišaj Mário 2, Šupák Juraj , Suchánek Martin 
 
21.10.-20:00  Holuby : Bonusko  -   6 : 7 (3 : 3)
Góly:  Marušinec Ľubomír 3, Burdej Ján 2, Zachar Peter   -  Slávik Patrik 3, Žiaček Adrian 2, Vavruš Samuel , Janček Timotej  
 
22.10.-11:00  Kollárová : TIPA Zlatý Baž..  -   11 : 3 (6 : 1)
Góly:  Maník Tomáš 4, Krivoklátsky Tomáš 3, Tašár Jozef 2, Novák Andrej , Šuranský Lukáš   -  Juríček Richard 3
 
22.10.-16:00  Doors Pub : Pedros  -   1 : 1 (1 : 1)
Góly:  Dohál Daniel   -  Hudec Ján 
 
22.10.-17:00  Vrtáci : Millwall  -   3 : 7 (1 : 1)
Góly:  Tvrdoň Daniel 2, Vlasatý Marek   -  Tomanica Michal 3, Gorelka Tomáš , Janiš Ján , Kostka Peter , Solin Robo 
 
22.10.-18:00  Vasco : Merengues  -   0 : 2 (0 : 2)
Góly:  nikto  -  Galko Miroslav , Ševela Miloš 
 
9. kolo
  Merengues : Huricanes
 
28.10.-19:00  Drink Team : Santos  -   4 : 9 (2 : 0)
Góly:  Pažítka Adam 2, Kvasnička Milan , Kamenár Lukáš   -  Jáňa Jakub 4, Branický Jaroslav 3, Kubo Šimon 2
ŽK:  Mallo Patrik   -  nikto
 
28.10.-20:00  Espanyol : Holuby  -   8 : 5 (3 : 0)
Góly:  Šišaj Mário 2, Suchánek Timotej 2, Šupák Juraj , Husár Michal , Letko Peter , Kršák Patrik   -  Křížek Martin 2, Marušinec Ľubomír , Burdej Lukáš , Michalík Martin 
ŽK:  Dobrík Martin   -  nikto
 
28.10.-21:00  Bonusko : Kollárová  -   8 : 5 (2 : 4)
Góly:  Slávik Patrik 3, Takáč Slavomír 2, Vavruš Samuel 2, vlastný    -  Maník Tomáš 2, Solin Peter , Tašár Jozef , Šuranský Lukáš 
 
29.10.-18:30  Millwall : Doors Pub  -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Štefula Ján 3, Janiš Ján 2, Tomanica Michal   -  Kováč Libor , Dvořák Tomáš , Solík Peter , Forgáč Milan 
 
30.10.-10:00  Pedros : Vasco  -   4 : 2 (0 : 2)
Góly:  Štefina Štefan , Pavlásek Karol , Hudec Ján , vlastný    -  Zubo Libor , Meščánek Peter 
 
30.10.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Vrtáci  -   10 : 4 (2 : 2)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 4, Kršák Vladimír 2, Juríček Richard 2, Hudec Maroš , Jarník Vladimír   -  Palček Ján 2, Kovács Tomáš , Kopčan Štefan 
 
10. kolo
  Vasco : Huricanes
 
04.11.-19:00  Santos : Merengues  -   6 : 3 (2 : 2)
Góly:  Jáňa Jakub 2, Branický Jaroslav 2, Strapko Jaroslav 2, Hudcovský Anton 2  -  Ševela Miloš 2, Toth Tomáš  
 
04.11.-20:00  Kollárová : Espanyol  -   4 : 7 (1 : 3)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš 3, Maník Tomáš   -  Husár Michal 2, Suchý Martin 2, Suchánek Timotej , Šišaj Mário , Jakuš Peter 
 
05.11.-16:00  Holuby : Drink Team  -   6 : 2 (1 : 2)
Góly:  Marušinec Ľubomír 3, Burdej Lukáš 3  -  Mihula Oliver 2
ŽK:  nikto  -  Gula Ivan 
 
05.11.-18:30  Doors Pub : TIPA Zlatý Baž..  -   3 : 3 (2 : 1)
Góly:  Dohál Daniel 2, Kováč Libor   -  Kršák Vladimír , Juríček Richard , Suchánek Stanislav 
 
06.11.-10:00  Pedros : Millwall  -   7 : 2 (1 : 1)
Góly:  Pavlásek Karol 3, Hasenovič Miroslav 2, Porubský Peter , Oravec Michal   -  Gorelka Tomáš , Hrubina Michal 
 
06.11.-12:00  Vrtáci : Bonusko  -   8 : 15 (4 : 4)
Góly:  Kovács Tomáš 3, Palček Ján 2, Filo Miloš , Vlasatý Marek , Klimek Dalibor   -  Sedláček Jakub 6, Buday Daniel 4, Takáč Slavomír 2, Horváth Vladimír 2, Slávik Patrik 
ŽK:  Kovács Tomáš   -  nikto
 
11. kolo
  Huricanes : Santos
 
11.11.-18:00  Drink Team : Kollárová  -   5 : 10 (2 : 4)
Góly:  Gula Ivan 3, Kvasnička Milan , Pažítka Adam   -  Maník Tomáš 4, Koníček Lukáš , Krivoklátsky Tomáš , Solin Peter , Šuranský Lukáš , Krivoklátsky Jakub , Haviar Matej 
 
11.11.-19:00  Merengues : Holuby  -   3 : 3 (1 : 1)
Góly:  Púček Lukáš 3  -  Burdej Lukáš 2, Havalda Vašek 
 
12.11.-15:00  Espanyol : Vrtáci  -   8 : 3 (2 : 0)
Góly:  Husár Michal 3, Šupák Juraj , Dohňanský Michal , Suchánek Timotej , Jakuš Peter , Šišaj Mário   -  Kovács Tomáš 2, Palček Ján 
 
12.11.-19:00  Bonusko : Doors Pub  -   10 : 8 (6 : 2)
Góly:  Slávik Patrik 3, Vavruš Samuel 3, Tomanica Emil 2, Takáč Slavomír , Antol Martin   -  Dohál Daniel 4, Šatka Roman 2, Kukuliaš Vladimír , Solík Peter 
 
13.11.-09:00  Millwall : Vasco  -   1 : 6 (1 : 2)
Góly:  Tomanica Michal   -  Meščánek Peter 3, Švančárek Martin 3
 
13.11.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Pedros  -   1 : 6 (0 : 1)
Góly:  Kršák Vladimír   -  Štefina Štefan 2, Oravec Michal 2, Hasenovič Miroslav , Pavlásek Karol 
 
12. kolo
  Holuby : Huricanes
 
18.11.-18:00  Kollárová : Merengues  -   8 : 4 (3 : 2)
Góly:  Maník Tomáš 4, Šuranský Lukáš 2, Tašár Jozef , Tvrdoň Marcel   -  Kuric Vladimír 2, Toth Tomáš  , Dohnanský Milan 
 
18.11.-20:00  Millwall : TIPA Zlatý Baž..  -   10 : 5 (6 : 1)
Góly:  Janiš Ján 3, Hrubina Tomáš 2, Hrubina Michal 2, Hrubina Daniel 2, Pilát Miloš   -  Kršák Vladimír 3, Juríček Richard 2
 
19.11.-16:00  Doors Pub : Espanyol  -   4 : 9 (1 : 3)
Góly:  Forgáč Milan 2, Solík Peter , Dohál Daniel   -  Hetflajš Boris 3, Šišaj Mário 3, Kršák Patrik 2, Katerinčin Peter 
 
19.11.-17:00  Vrtáci : Drink Team  -   2 : 13 (1 : 4)
Góly:  Klimek Dalibor , Vlasatý Marek   -  Mihula Oliver 3, Gula Ivan 2, Pažítka Adam 2, Kvasnička Milan 2, Bočinec Kamil , Rychtárik Anton , Kamenár Lukáš , Mallo Patrik 
 
19.11.-19:00  Vasco : Santos  -   9 : 9 (4 : 4)
Góly:  Púček Miroslav 3, Meščánek Peter 2, Húserka Radoslav 2, Lukajka Matúš , Suchomel Rastislav   -  Jáňa Jakub 4, Branický Jaroslav 3, Pagáč Martin 2
 
22.11.-20:00  Pedros : Bonusko  -   9 : 10 (3 : 4)
Góly:  Pavlásek Karol 5, Hudec Ján , Hasenovič Miroslav , Oravec Michal , Štefina Štefan   -  Sedláček Jakub 3, Slávik Patrik 3, Antol Martin 2, Buday Daniel 2
 
13. kolo
  Huricanes : Kollárová
 
25.11.-18:00  Merengues : Vrtáci  -   12 : 2 (7 : 0)
Góly:  Ševela Miloš 6, Dohnanský Marek 2, Púček Lukáš 2, Dohnanský Milan , Kuric Vladimír   -  Vlasatý Marek , Martiš Jaroslav 
ŽK:  nikto  -  Filo Miloš 
 
25.11.-19:00  Santos : Holuby  -   9 : 11 (2 : 6)
Góly:  Jáňa Jakub 4, Branický Jaroslav 2, Strapko Jaroslav 2, vlastný    -  Adamčin Jozef 3, Marušinec Ľubomír 3, Michalík Martin 2, Gajdoš Marián , Slávik Róbert , Burdej Ján 
 
25.11.-20:00  Bonusko : Millwall  -   5 : 4 (3 : 2)
Góly:  Slávik Patrik 3, Sedláček Jakub , Antol Martin   -  Gorelka Tomáš , Hrubina Michal , Hrubina Daniel , Macho Peter 
 
25.11.-21:00  Espanyol : Pedros  -   9 : 1 (4 : 1)
Góly:  Suchánek Martin 3, Suchánek Timotej 2, Šišaj Mário , Dohňanský Michal , Husár Michal , Mokrička Jaroslav   -  vlastný  
ŽK:  nikto  -  Merka Stanislav 
 
26.11.-18:00  Drink Team : Doors Pub  -   3 : 7 (2 : 2)
Góly:  Gula Ivan 2, Kvasnička Milan   -  Dohál Daniel 3, Dvořák Tomáš , Solík Peter , Patka Lukáš , Laššo Marek 
 
27.11.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Vasco  -   4 : 4 (3 : 3)
Góly:  Juríček Richard 2, Nemečkaj Ľubomír , Kršák Vladimír   -  Húserka Radoslav 2, Zubo Libor , Bakyta Lukáš 
 
14. kolo
  Huricanes : Vrtáci
 
31.03.-19:00  Espanyol : Millwall  -   10 : 4 (3 : 2)
Góly:  Suchánek Timotej 5, Hetflajš Boris 5  -  Hrubina Tomáš 2, Gorelka Tomáš , Hrubina Daniel 
 
31.03.-20:00  Santos : Kollárová  -   7 : 4 (3 : 2)
Góly:  Branický Jaroslav 3, Jáňa Jakub 2, Pagáč Martin , Nováčik Jaroslav   -  Kalus Michal 2, Krivoklátsky Jakub , Tvrdoň Marcel 
 
31.03.-21:00  Merengues : Doors Pub  -   4 : 2 (1 : 1)
Góly:  Kuric Vladimír 2, Dohnanský Milan , Dohnanský Marek   -  Šatka Roman , Dohál Daniel 
ŽK:  Púček Lukáš   -  Filo Stanislav 
 
01.04.-19:00  Vasco : Holuby  -   1 : 6 (1 : 2)
Góly:  Švančárek Martin   -  Adamčin Jozef 3, Zachar Peter 2, Burdej Ján 
 
01.04.-20:00  Bonusko : TIPA Zlatý Baž..  -   12 : 7 (6 : 3)
Góly:  Antol Martin 6, Štefanek Lukáš 4, Horváth Vladimír , Vavruš Samuel   -  Juríček Richard 3, Mutala Miroslav , Suchánek Stanislav , Nemečkaj Ľubomír , Kršák Vladimír 
 
02.04.-11:00  Drink Team : Pedros  -   8 : 3 (2 : 1)
Góly:  Kvasnička Milan 2, Mihula Oliver 2, Mallo Patrik 2, Gula Ivan 2  -  Hasenovič Miroslav 3
ŽK:  Mallo Patrik , Gula Ivan   -  nikto
 
15. kolo
  Doors Pub : Huricanes
 
07.04.-19:00  Kollárová : Holuby  -   9 : 5 (5 : 0)
Góly:  Koníček Lukáš 3, Maník Tomáš 2, Šuranský Lukáš 2, Krivoklátsky Tomáš , Haviar Matej   -  Adamčin Jozef 5
 
08.04.-19:00  Millwall : Drink Team  -   2 : 3 (1 : 0)
Góly:  Hrubina Tomáš , Hrubina Daniel   -  Múčka Ľubomír 2, Kvasnička Milan 
ŽK:  nikto  -  Gula Ivan 
 
08.04.-20:00  Bonusko : Vasco  -   8 : 6 (1 : 0)
Góly:  Horváth Vladimír 3, Antol Martin 2, Staňo Patrik 2, Štefanek Lukáš   -  Fabuš Lukáš 2, Blaško Branislav , Zubo Libor , Húserka Radoslav , vlastný  
ŽK:  Maňák Michal   -  nikto
 
09.04.-09:00  Vrtáci : Santos  -   8 : 11 (2 : 5)
Góly:  Palček Ján 3, Kovács Tomáš 2, Ondraščin Peter , Tvrdoň Daniel , Hunák Peter   -  Strapko Jaroslav 3, Branický Jaroslav 3, Jáňa Jakub 2, Nováčik Jaroslav , Pagáč Martin , Kis Matej 
ŽK:  nikto  -  Jáňa Jakub 
 
09.04.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Espanyol  -   6 : 9 (2 : 6)
Góly:  Kršák Vladimír 3, Mutala Miroslav 2, Hudec Maroš   -  Katerinčin Peter 3, Suchánek Timotej 2, Husár Michal 2, Šišaj Mário , Jakuš Peter 
 
09.04.-11:00  Pedros : Merengues  -   4 : 11 (2 : 5)
Góly:  Hasenovič Miroslav 2, Kováčik David 2  -  Ševela Miloš 7, Dohnanský Milan 2, Janco Andrej , Zábojník Pavol 
 
16. kolo
  Huricanes : Pedros
 
14.04.-18:00  Drink Team : TIPA Zlatý Baž..  -   8 : 3 (3 : 1)
Góly:  Kvasnička Milan 2, Gula Ivan 2, Bočinec Marek , Pažítka Adam , Múčka Ľubomír , Mihula Oliver   -  Juríček Richard , Nemečkaj Ľubomír , Kršák Vladimír 
 
14.04.-19:00  Espanyol : Bonusko  -   9 : 3 (4 : 1)
Góly:  Hetflajš Boris 2, Letko Peter 2, Suchánek Timotej 2, Gulač Ľudovít , Katerinčin Peter , Husár Michal   -  Antol Martin , Štefanek Lukáš , Janček Timotej  
ŽK:  Šupák Juraj , Kršák Patrik   -  nikto
 
14.04.-20:00  Santos : Doors Pub  -   10 : 2 (5 : 1)
Góly:  Pagáč Andrej 4, Jáňa Jakub 3, Nováčik Jaroslav 2, Strapko Jaroslav   -  Dohál Daniel , Gajdošík Zdeno 
 
14.04.-21:00  Merengues : Millwall  -   6 : 3 (4 : 0)
Góly:  Ševela Miloš 2, Janco Andrej 2, Hlásny Juraj , Kuric Vladimír   -  Hrubina Daniel , Piatrik Jaroslav , Hrubina Tomáš 
 
15.04.-09:00  Holuby : Vrtáci  -   7 : 0 (3 : 0)
Góly:  Marušinec Ľubomír , Burdej Ján , Buček Peter , Hošták Richard , Adamčin Jozef , Gajdoš Marián , Slávik Róbert   -  nikto
 
16.04.-10:00  Vasco : Kollárová  -   5 : 6 (1 : 3)
Góly:  Švančárek Martin 2, Meščánek Peter 2, Zubo Libor   -  Maník Tomáš 2, Šuranský Lukáš , Krivoklátsky Tomáš , Krivoklátsky Jakub , Novák Andrej 
 
17. kolo
  Millwall : Huricanes
 
21.04.-19:00  Vrtáci : Kollárová  -   2 : 4 (1 : 1)
Góly:  Kovács Tomáš , Ondraščin Peter   -  Koyš Patrik 2, Tvrdoň Marcel , Šuranský Lukáš 
 
21.04.-20:00  Bonusko : Drink Team  -   7 : 3 (0 : 0)
Góly:  Kebísek Martin 4, Janček Timotej  , Antol Martin , Valjent Lukaš   -  Bočinec Marek , Lukáč Richard , Kvasnička Milan 
ŽK:  nikto  -  Kvasnička Milan 
 
22.04.-18:00  Doors Pub : Holuby  -   4 : 4 (1 : 2)
Góly:  Gajdošík Zdeno 2, Dohál Daniel , Kováč Libor   -  Marušinec Ľubomír 2, Gajdoš Marián 2
ŽK:  Forgáč Milan   -  nikto
 
23.04.-10:00  Pedros : Santos  -   5 : 4 (1 : 1)
Góly:  Oravec Michal 2, Štefina Štefan , Kováčik David , Pavlík Roman   -  Branický Jaroslav 2, Jáňa Jakub , Strapko Jaroslav 
 
23.04.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Merengues  -   5 : 12 (3 : 6)
Góly:  Juríček Richard 2, Mutala Miroslav , Nemečkaj Ľubomír , Kršák Vladimír   -  Ševela Miloš 6, Janco Andrej 3, Hlásny Juraj 2, Kuric Vladimír 
 
01.05.-20:00  Espanyol : Vasco  -   9 : 2 (3 : 0)
Góly:  Jakuš Peter 2, Husár Michal 2, Suchánek Timotej , Hetflajš Boris , Katerinčin Peter , Dohňanský Michal , Letko Peter   -  Zubo Libor , Blaško Branislav 
 
18. kolo
  Huricanes : TIPA Zlatý Baž..
 
28.04.-18:00  Drink Team : Espanyol  -   4 : 6 (2 : 3)
Góly:  Pažítka Adam 2, Mallo Patrik , Kvasnička Milan   -  Suchánek Timotej 3, Šišaj Mário 2, Kršák Patrik 
 
28.04.-19:00  Kollárová : Doors Pub  -   7 : 3 (4 : 0)
Góly:  Maník Tomáš 6, Solin Peter   -  Dohál Daniel , Patka Lukáš , Kováč Libor 
 
28.04.-20:00  Santos : Millwall  -   5 : 0 (0 : 0)
 
28.04.-21:00  Merengues : Bonusko  -   5 : 0 (0 : 0)
 
29.04.-18:00  Vasco : Vrtáci  -   8 : 5 (4 : 1)
Góly:  Blaško Branislav 4, Oslanec Miroslav , Kebísek Dominik , Fabuš Lukáš , vlastný    -  Lasch Filip 2, Kovács Tomáš 2, Ondraščin Peter 
 
01.05.-09:00  Holuby : Pedros  -   3 : 1 (1 : 0)
Góly:  Marušinec Ľubomír 2, Zachar Peter   -  Hasenovič Miroslav 
 
19. kolo
  Bonusko : Huricanes
 
01.05.-18:00  TIPA Zlatý Baž.. : Santos  -   1 : 11 (0 : 7)
Góly:  Nemečkaj Vladimír   -  Jáňa Jakub 7, Šebík Miroslav 3, Branický Jaroslav 
 
05.05.-19:00  Doors Pub : Vrtáci  -   7 : 2 (2 : 2)
Góly:  Kováč Libor 2, Laššo Marek , Kohút Peter , Gajdošík Zdeno , Forgáč Milan , Šatka Roman   -  Kovács Tomáš , Ondraščin Peter 
 
05.05.-20:00  Espanyol : Merengues  -   13 : 4 (9 : 2)
Góly:  Kršák Patrik 3, Husár Michal 3, Katerinčin Peter 2, Suchánek Timotej 2, Šupák Juraj , Hetflajš Boris , Dohňanský Michal   -  Ševela Miloš 2, Zábojník Pavol , Púček Lukáš 
 
05.05.-21:00  Millwall : Holuby  -   3 : 4 (2 : 1)
Góly:  Janiš Ján 2, Macho Peter   -  Hošták Richard 2, Zachar Peter , Gajdoš Marián 
 
07.05.-10:00  Pedros : Kollárová  -   3 : 4 (3 : 1)
Góly:  Kováčik David 2, Hasenovič Miroslav   -  Maník Tomáš , Tvrdoň Marcel , Solin Peter 
 
07.05.-19:00  Drink Team : Vasco  -   5 : 11 (2 : 3)
Góly:  Pažítka Adam 2, Lukáč Richard , Kvasnička Milan , Gula Ivan   -  Oslanec Miroslav 4, Švančárek Martin 2, Fabuš Lukáš 2, Húserka Radoslav , Meščánek Peter , Kebísek Dominik 
 
20. kolo
  Huricanes : Espanyol
 
12.05.-19:00  Kollárová : Millwall  -   6 : 6 (4 : 3)
Góly:  Haviar Matej 2, Novák Andrej 2, Šuranský Lukáš , Koyš Patrik   -  Štefula Ján 3, Janiš Ján 2, Tomanica Michal 
 
12.05.-20:00  Merengues : Drink Team  -   5 : 4 (2 : 3)
Góly:  Ševela Miloš 3, Hudec Peter , Hlásny Juraj   -  Žiaček Adrian , Mallo Patrik , Pažítka Adam , Bočinec Kamil 
ŽK:  Janco Andrej   -  Lukáč Richard 
ČK:  nikto  -  Kvasnička Milan 
 
12.05.-21:00  Santos : Bonusko  -   5 : 0 (0 : 0)
 
13.05.-10:00  Vasco : Doors Pub  -   2 : 4 (1 : 3)
Góly:  Oslanec Miroslav , Švančárek Martin   -  Gajdošík Zdeno 2, Kováč Libor , Laššo Marek 
 
17.06.-10:00  Holuby : TIPA Zlatý Baž..  -   16 : 1 (4 : 1)
Góly:  Havalda Vašek 5, Burdej Lukáš 4, Marušinec Ľubomír 4, Sokolík Dušan , Adamčin Jozef , Zachar Peter   -  Kršák Vladimír 
ČK:  Hofer Lubomir   -  nikto
 
18.06.-09:00  Vrtáci : Pedros  -   2 : 5 (0 : 3)
Góly:  Kovács Tomáš , Vlasatý Marek   -  Oravec Michal 2, Hasenovič Miroslav , Pavlásek Karol , Kováčik David 
ŽK:  Kovács Tomáš   -  nikto
 
21. kolo
  Drink Team : Huricanes
 
20.05.-17:00  Bonusko : Holuby  -   5 : 22 (2 : 7)
Góly:  Štefanek Lukáš 2, Horváth Vladimír , Maňák Michal , Antol Martin   -  Slávik Róbert 8, Adamčin Jozef 7, Burdej Lukáš 3, Marušinec Peter 2, Marušinec Ľubomír , Burdej Ján 
 
20.05.-18:00  Espanyol : Santos  -   7 : 7 (3 : 3)
Góly:  Katerinčin Peter 3, Hetflajš Boris , Šupák Juraj , Husár Michal , Suchánek Timotej   -  Kis Matej 5, Branický Jaroslav , Strapko Jaroslav 
ŽK:  Hetflajš Boris   -  nikto
 
20.05.-19:00  Millwall : Vrtáci  -   9 : 6 (2 : 2)
Góly:  Janiš Ján 6, Kostka Daniel 2, Tomanica Michal   -  Ondraščin Peter 2, Palček Ján 2, Klimek Dalibor , Lasch Filip 
 
21.05.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Kollárová  -   5 : 7 (2 : 4)
Góly:  Juríček Richard 2, Nemečkaj Ľubomír , Šimko Ján , Kršák Vladimír   -  Krivoklátsky Tomáš 2, Tvrdoň Marcel , Solin Peter , Novák Andrej , Krivoklátsky Jakub , Šuranský Lukáš 
 
21.05.-11:00  Pedros : Doors Pub  -   7 : 3 (3 : 0)
Góly:  Kováčik David 3, Hasenovič Miroslav , Pavlík Roman , Fitko Miloš , vlastný    -  Forgáč Milan 2, Kohút Peter 
 
26.05.-19:00  Merengues : Vasco  -   5 : 0 (0 : 0)
 
22. kolo
  Huricanes : Merengues
 
26.05.-18:00  Kollárová : Bonusko  -   7 : 9 (2 : 6)
Góly:  Kalus Michal 2, Maník Tomáš 2, Šuranský Lukáš , Krivoklátsky Tomáš , Novák Andrej   -  Antol Martin 4, Štefanek Lukáš 3, Valjent Lukaš 2
 
26.05.-20:00  Holuby : Espanyol  -   4 : 12 (0 : 3)
Góly:  Slávik Róbert , Buček Peter , Burdej Ján , Adamčin Jozef   -  Katerinčin Peter 3, Šupák Juraj 3, Suchánek Timotej 3, Šišaj Mário 2, Jakuš Peter 2
ŽK:  nikto  -  Kršák Patrik 
 
26.05.-21:00  Santos : Drink Team  -   5 : 0 (0 : 0)
 
27.05.-09:00  Vrtáci : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 9 (1 : 3)
Góly:  Kovács Tomáš 2, Palček Ján 2, Lasch Filip   -  Juríček Richard 5, Nemečkaj Ľubomír 2, Nemečkaj Vladimír 2
 
27.05.-18:00  Vasco : Pedros  -   2 : 2 (0 : 2)
Góly:  Švančárek Martin 2  -  Oravec Michal , Štefina Štefan 
 
27.05.-19:00  Doors Pub : Millwall  -   6 : 1 (1 : 1)
Góly:  Kohút Peter 2, Gajdošík Zdeno 2, Dvořák Tomáš , Dohál Daniel   -  Kostka Peter 
 
23. kolo
  Huricanes : Vasco
 
02.06.-18:00  Bonusko : Vrtáci  -   9 : 7 (5 : 4)
Góly:  Antol Martin 4, Kebísek Martin 3, Valjent Lukaš 2  -  Kovács Tomáš 4, Palček Ján , Tvrdoň Daniel , Ondraščin Peter 
 
02.06.-20:00  Drink Team : Holuby  -   13 : 6 (6 : 0)
Góly:  Kamenár Lukáš 5, Pažítka Adam 4, Mallo Patrik 4  -  Burdej Lukáš 4, Adamčin Jozef , Zachar Peter 
 
03.06.-18:00  Merengues : Santos  -   3 : 8 (0 : 2)
Góly:  Ševela Miloš 3  -  Jáňa Jakub 4, Strapko Jaroslav 2, Branický Jaroslav , Pagáč Martin 
 
04.06.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Doors Pub  -   3 : 2 (1 : 1)
Góly:  Kršák Vladimír , Juríček Richard , Nemečkaj Vladimír   -  Dvořák Tomáš , Gajdošík Zdeno 
 
09.06.-20:00  Espanyol : Kollárová  -   5 : 4 (2 : 4)
Góly:  Letko Peter 2, Katerinčin Peter , Šišaj Mário , Šupák Juraj   -  Maník Tomáš 2, Krivoklátsky Jakub , Koníček Lukáš 
 
25.06.-19:00  Millwall : Pedros  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Macho Peter , Kostka Peter , Janiš Ján   -  Štefina Štefan , Merka Stanislav , Pavlík Roman 
 
24. kolo
  Santos : Huricanes
 
09.06.-19:00  Vrtáci : Espanyol  -   5 : 19 (0 : 10)
Góly:  Ondraščin Peter 2, Kovács Tomáš , Lasch Filip , Palček Ján   -  Katerinčin Peter 3, Suchánek Timotej 3, Dohňanský Michal 3, Letko Peter 2, Kršák Patrik 2, Šišaj Mário 2, Husár Michal 2, Jakuš Peter 2
 
09.06.-20:00  Vasco : Millwall  -   3 : 3 (1 : 1)
Góly:  Kebísek Lukáš , Meščánek Peter , Švančárek Martin   -  Janiš Ján 2, Tomanica Michal 
 
09.06.-21:00  Holuby : Merengues  -   3 : 5 (0 : 4)
Góly:  Burdej Ján , Hofer Lubomir , Michalík Martin   -  Ševela Miloš 2, Janco Andrej , Púček Lukáš , Hudec Peter 
 
10.06.-18:00  Kollárová : Drink Team  -   2 : 5 (2 : 2)
Góly:  Šuranský Lukáš , Tvrdoň Marcel   -  Kvasnička Milan , Mallo Patrik , Bočinec Marek , Mihula Oliver , Žiaček Adrian 
 
10.06.-19:00  Doors Pub : Bonusko  -   5 : 8 (2 : 4)
Góly:  Kováč Libor 2, Solík Peter 2, Gajdošík Zdeno   -  Štefanek Lukáš 3, Janček Timotej  3, Horváth Vladimír , Kebísek Martin 
 
11.06.-10:00  Pedros : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 7 (3 : 3)
Góly:  Oravec Michal , Pavlásek Karol , Kováčik David , Hudec Ján   -  Juríček Richard 3, Kršák Vladimír 2, Jarník Vladimír , Juríček Miloslav 
 
25. kolo
  Huricanes : Holuby
 
16.06.-18:00  Bonusko : Pedros  -   6 : 5 (2 : 3)
Góly:  Antol Martin 3, Valjent Lukaš , Vavruš Samuel , Kebísek Martin   -  Kováčik David 3, Hasenovič Miroslav , Fitko Miloš 
 
16.06.-19:00  Merengues : Kollárová  -   7 : 4 (4 : 2)
Góly:  Ševela Miloš 3, Púček Lukáš 2, Hlásny Juraj , Dohnanský Milan   -  Šuranský Lukáš 2, Koníček Lukáš , Novák Andrej 
 
16.06.-20:00  Santos : Vasco  -   7 : 8 (4 : 3)
Góly:  Jáňa Jakub 5, Bér Dalibor , Branický Jaroslav   -  Meščánek Peter 5, Suchomel Rastislav , Kebísek Dominik , Švančárek Martin 
 
17.06.-09:00  Drink Team : Vrtáci  -   4 : 9 (2 : 5)
Góly:  Pažítka Adam 2, Kvasnička Milan 2  -  Kovács Tomáš 3, Palček Ján 2, Ondraščin Peter 2, Vlasatý Marek 2
 
18.06.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Millwall  -   4 : 8 (1 : 3)
Góly:  Juríček Richard 2, Šimko Ján , Nemečkaj Vladimír   -  Frajka Ľubomír 3, Hrubina Daniel 3, Hrubina Tomáš , Tomanica Michal 
 
18.06.-11:00  Espanyol : Doors Pub  -   7 : 7 (4 : 1)
Góly:  Kršák Patrik , Suchánek Timotej , Husár Michal , Šupák Juraj , Šišaj Mário , Jakuš Peter , Katerinčin Peter   -  Kováč Libor 2, Kohút Peter 2, Gajdošík Zdeno , Šatka Roman , Filo Stanislav 
 
26. kolo
  Kollárová : Huricanes
 
23.06.-18:00  Vrtáci : Merengues  -   4 : 13 (0 : 6)
Góly:  Ondraščin Peter 2, Lasch Filip , Klimek Dalibor   -  Ševela Miloš 6, Dohnanský Milan 2, Kuric Vladimír 2, Hudec Peter , Púček Lukáš , Dohnanský Marek 
 
23.06.-19:00  Millwall : Bonusko  -   11 : 11 (5 : 5)
Góly:  Janiš Ján 6, Macho Peter 2, Solin Robo , Kostka Daniel , Tomanica Michal   -  Štefanek Lukáš 5, Kebísek Martin 3, Antol Martin 2, vlastný  
 
23.06.-20:00  Vasco : TIPA Zlatý Baž..  -   10 : 5 (7 : 0)
Góly:  Švančárek Martin 6, Fabuš Lukáš 2, Suchomel Rastislav 2  -  Kršák Vladimír 2, Juríček Richard , Nemečkaj Ľubomír , Mutala Miroslav 
 
24.06.-09:00  Doors Pub : Drink Team  -   3 : 5 (1 : 3)
Góly:  Gajdošík Zdeno , Jánošík Peter , Kohút Peter   -  Kvasnička Milan 2, Žiaček Adrian 2, Gula Ivan 
 
25.06.-09:00  Holuby : Santos  -   5 : 4 (3 : 3)
Góly:  Marušinec Peter 2, Burdej Lukáš 2, Burdej Ján   -  Jáňa Jakub 3, Bér Dalibor 
 
25.06.-11:00  Pedros : Espanyol  -   2 : 10 (2 : 5)
Góly:  Oravec Michal , Štefina Štefan   -  Jakuš Peter 4, Katerinčin Peter 2, Šupák Juraj , Kršák Patrik , Letko Peter , Husár Michal 
 

Zápasy 2. liga
1. kolo
02.09.-19:00  Pruhy 83 : Benfica  -   6 : 6 (3 : 3)
Góly:  Dorušinec Miloš 3, Masaryk Mário , Belavý Miroslav , Behúl Denis   -  Zábojník Mário 3, Krška Ján , Novosad Marek , Kirsch Maroš 
 
03.09.-13:00  Funebráci : AEK  -   3 : 5 (2 : 0)
Góly:  Janke Martin , Botola Roman , Rýdzi Juraj   -  Kubán Adrián 2, Andrisík Michal , Čurík Dušan , Marcinek Jakub 
 
03.09.-15:00  Red Debils : FC Tryskáč  -   1 : 4 (0 : 2)
Góly:  Veselý Michal   -  Smolka Peter , Mikula Dalibor , Vöröš Rastislav , Hasidlo Dominik 
ŽK:  Kusovský Adriano   -  Smolka Peter 
 
03.09.-16:00  Real Old Boys : Heineken  -   9 : 2 (2 : 0)
Góly:  Ficka Ján 3, Ivan Ludovít 2, Hrubčín Michal , Richtárech Štefan , Sirotný Milan , Ficka Radovan   -  Šatka Juraj 2
 
03.09.-18:00  AC Zranenie : Smažáci  -   5 : 2 (2 : 1)
Góly:  Podušel Marián 2, Mazanovský Ondrej , Podušel Ján , Kozák Patrik   -  Bouhila Kamal 2
 
03.09.-19:00  Ťukess : Specnaz  -   17 : 1 (9 : 1)
Góly:  Žiaček Matej 3, Nemečkay Juraj 3, Sokolík Richard 3, Minárik Michal 2, Goga Maroš 2, Gramblička Tomáš 2, Minárik Peter 2  -  Sýkora Marek 
 
04.09.-09:00  Demonic : Cestári  -   5 : 8 (3 : 4)
Góly:  Lutišan Richard , Kopčan Martin , Toman Martin , Buček Lukáš , Noska Filip   -  Dzurový Petr 2, Samul František 2, Paška Igor 2, Psota Daniel , Samul Pavol 
 
2. kolo
09.09.-19:00  Benfica : Red Debils  -   3 : 11 (1 : 7)
Góly:  Kováč Jakub 3  -  Kusovský Adriano 3, Sivák Boris 3, Kusovský Nicolas 2, Baláž Marcel , Brix Adam , Brix René 
 
10.09.-14:00  Ťukess : Demonic  -   5 : 0 (0 : 0)
 
10.09.-15:00  Specnaz : FC Tryskáč  -   2 : 4 (2 : 0)
Góly:  Behanec Vladimír , Pastorek Pavol   -  Smolka Peter 3, Mikula Dalibor 
ŽK:  Pastorek Pavol   -  nikto
ČK:  Pastorek Pavol   -  nikto
 
10.09.-18:00  Heineken : AC Zranenie  -   4 : 4 (1 : 1)
Góly:  Sondor Marek 2, Remenár Peter , Závodný Martin   -  Kozák Patrik , Podušel Ján , Podušel Marián , Mazanovský Ondrej 
 
11.09.-10:00  Smažáci : Funebráci  -   16 : 2 (2 : 0)
Góly:  Medňanský Boris 4, Bouhila Kamal 3, Jarník Kevin 3, Mišák Ivan 2, Makiš Adam 2, Digaňa Denis 2  -  Levai Ľuboš 2
 
11.09.-11:00  Cestári : Real Old Boys  -   4 : 3 (1 : 3)
Góly:  Samul Pavol 3, Mišovec Ladislav   -  Ficka Ján 2, Sirotný Milan 
 
11.09.-12:00  AEK : Pruhy 83  -   4 : 4 (1 : 2)
Góly:  Andrisík Michal 2, Čurík Dušan , Kubán Adrián   -  Masaryk Mário , Gurín Miroslav , Behúl Denis , Žársky Ľuboš 
 
3. kolo
15.09.-16:30  Pruhy 83 : Smažáci  -   5 : 9 (2 : 5)
Góly:  Dorušinec Miloš 3, Gurín Miroslav , Behúl Denis   -  Medňanský Boris 4, Makiš Adam 3, Digaňa Denis 2
 
16.09.-19:00  Red Debils : AEK  -   7 : 6 (3 : 1)
Góly:  Brix René 5, Kusovský Adriano , Smrček Lukáš   -  Valent Lukáš 2, Čurík Dušan 2, Halás Gabriel , vlastný  
 
17.09.-16:00  Funebráci : Heineken  -   7 : 10 (1 : 1)
Góly:  Levai Ľuboš 3, Kučerka Adam 2, Petrušek Ján , Rýdzi Juraj   -  Baninec Marek 4, Šatka Juraj 2, Puček Milan 2, Kunák Slavomír , Remenár Peter 
 
17.09.-18:00  Real Old Boys : Ťukess  -   3 : 7 (0 : 2)
Góly:  Hrubčín Michal , Ficka Ján , Gančár Tomáš   -  Žiaček Jakub 2, Behan Filip , Gramblička Tomáš , Sokolík Richard , Minárik Peter , Goga Maroš 
 
17.09.-19:00  FC Tryskáč : Benfica  -   8 : 0 (2 : 0)
Góly:  Mikula Dalibor 5, Hasidlo Dominik 2, Voroš Tomáš   -  nikto
 
18.09.-09:00  AC Zranenie : Cestári  -   5 : 3 (4 : 2)
Góly:  Zúbek Igor 2, Masár Marcel , Kozák Patrik , Podušel Daniel   -  Dzurový Petr 2, Mišovec Ladislav 
ŽK:  nikto  -  Samul Pavol 
 
18.09.-12:00  Demonic : Specnaz  -   9 : 2 (5 : 2)
Góly:  Toman Martin 3, Buček Lukáš 3, Pajtinka Stanislav 2, Noska Filip   -  Sýkora Marek , Basila Ľubomír 
ŽK:  Brezničan Martin   -  nikto
 
4. kolo
24.09.-15:00  AEK : FC Tryskáč  -   4 : 7 (1 : 3)
Góly:  Valent Lukáš 2, Marcinek Jakub 2  -  Mikula Dalibor 4, Vöröš Rastislav 2, Hasidlo Dominik 
 
24.09.-16:00  Ťukess : AC Zranenie  -   11 : 6 (7 : 2)
Góly:  Sokolík Richard 4, Behan Filip 2, Dohňanský Marek 2, Minárik Michal 2, Goga Maroš   -  Kozák Patrik 2, Podušel Ján , Mazanovský Ondrej , Patka Patrik , Podušel Marián 
 
24.09.-18:00  Heineken : Pruhy 83  -   3 : 6 (2 : 3)
Góly:  Kunák Slavomír , Cibuľa František , Puček Milan   -  Dorušinec Miloš 2, Gurín Miroslav 2, Behúl Denis , Žaludek Andreas 
 
24.09.-21:00  Specnaz : Benfica  -   4 : 5 (1 : 2)
Góly:  Sýkora Marek , Behanec Vladimír , Trenčan Tomáš , Hošták Milan   -  Roháč Lukáš 3, Jakubes Filip , Novosad Marek 
 
25.09.-10:00  Demonic : Real Old Boys  -   3 : 4 (1 : 2)
Góly:  Pajtinka Stanislav 2, Buček Lukáš   -  Richtárech Štefan 2, Gančár Matúš , Hrubčín Michal 
ŽK:  nikto  -  Ficka Ján 
 
25.09.-11:00  Cestári : Funebráci  -   13 : 2 (5 : 1)
Góly:  Paška Igor 4, Samul Pavol 4, Marták Milan 2, Dzurový Petr , Samul František , Moczerniuk Martin   -  Levai Ľuboš 2
 
25.09.-12:00  Smažáci : Red Debils  -   4 : 11 (1 : 8)
Góly:  Medňanský Boris 4  -  Brix René 3, Fabuš Daniel 2, Kusovský Adriano 2, Sivák Boris 2, Brix Adam , Veselý Michal 
ŽK:  Bouhila Kamal   -  nikto
 
5. kolo
01.10.-15:00  Funebráci : Ťukess  -   3 : 20 (2 : 5)
Góly:  Kučerka Adam 2, Pecucha Matej   -  Žiaček Matej 5, Dohňanský Marek 4, Minárik Michal 4, Behan Filip 2, Žiaček Jakub 2, Sokolík Richard , Gramblička Tomáš , vlastný  
 
01.10.-16:00  AC Zranenie : Demonic  -   6 : 4 (3 : 0)
Góly:  Patka Patrik 2, Horňák Marián , Podušel Marián , Podušel Ján , Mazanovský Ondrej   -  Pajtinka Stanislav 2, Brezničan Martin , Rekem Marek 
ŽK:  nikto  -  Brezničan Martin 
 
01.10.-18:00  FC Tryskáč : Smažáci  -   3 : 1 (2 : 1)
Góly:  Vöröš Rastislav 2, Smolka Peter   -  Medňanský Boris 
 
01.10.-20:00  Red Debils : Heineken  -   3 : 1 (2 : 1)
Góly:  Brix René 2, Kusovský Adriano   -  Remenár Peter 
 
01.10.-21:00  Benfica : AEK  -   5 : 4 (1 : 1)
Góly:  Kostič Miloš 3, Kováč Jakub 2  -  Marcinek Jakub 2, Valent Lukáš 2
 
02.10.-10:00  Pruhy 83 : Cestári  -   8 : 6 (6 : 1)
Góly:  Dorušinec Miloš 3, Gurín Miroslav 2, Behúl Denis , Žársky Ľuboš , vlastný    -  Mišovec Ladislav , Samul Pavol , Samul František , Paška Igor , Moczerniuk Martin , Dzurový Petr 
 
02.10.-12:00  Real Old Boys : Specnaz  -   10 : 3 (4 : 2)
Góly:  Hrubčín Michal 4, Ficka Radovan 3, Ficka Ján 2, Šelinga Tibor   -  Ďurec Karol 3
 
6. kolo
08.10.-14:00  Specnaz : AEK  -   5 : 9 (1 : 4)
Góly:  Basila Ľubomír 2, Matejka Peter 2, Trenčan Tomáš   -  Valent Lukáš 4, Halás Gabriel 3, Andrisík Michal , Marcinek Jakub 
 
08.10.-15:00  Heineken : FC Tryskáč  -   8 : 1 (3 : 1)
Góly:  Remenár Peter 3, Baninec Marek 2, Šatka Juraj , Kušnier Vladimír , Cabaj Tomáš   -  Voroš Tomáš 
 
08.10.-16:00  Ťukess : Pruhy 83  -   10 : 4 (2 : 1)
Góly:  Žiaček Jakub 3, Minárik Michal 2, Behan Filip , Žiaček Matej , Dohňanský Marek , Sokolík Richard , Křížek Peter   -  Behúl Denis 2, Gurín Miroslav 2
 
08.10.-18:00  Smažáci : Benfica  -   6 : 6 (2 : 4)
Góly:  Bouhila Kamal 3, Medňanský Boris , Digaňa Denis , Makiš Adam   -  Kostič Miloš 3, Zábojník Mário 2, Kirsch Maroš 
 
08.10.-19:00  Real Old Boys : AC Zranenie  -   5 : 3 (1 : 1)
Góly:  Hrubčín Michal 2, Richtárech Štefan , Ficka Radovan , Gančár Matúš   -  Mazanovský Ondrej 2, Masár Marcel 
 
09.10.-11:00  Cestári : Red Debils  -   3 : 4 (0 : 2)
Góly:  Psota Daniel , Samul Pavol , Skybský Roman   -  Brix René 2, Kusovský Adriano , Kusovský Nicolas 
ŽK:  Samul Pavol   -  Kusovský Nicolas 
ČK:  nikto  -  Kusovský Nicolas 
 
09.10.-12:00  Demonic : Funebráci  -   13 : 6 (6 : 3)
Góly:  Noska Filip 5, Lutišan Richard 4, Pajtinka Stanislav 2, Toman Martin , Stopiak Peter   -  Kučerka Adam 3, Pecucha Matej , Levai Ľuboš , Roszahegyi David 
 
7. kolo
14.10.-19:00  Red Debils : Ťukess  -   1 : 9 (1 : 4)
Góly:  Sivák Boris   -  Žiaček Jakub 3, Nemečkay Juraj 2, Sokolík Richard 2, Behan Filip , Gramblička Tomáš 
 
15.10.-14:00  Funebráci : Real Old Boys  -   2 : 8 (2 : 3)
Góly:  Levai Ľuboš , Rýdzi Juraj   -  Šelinga Tibor 3, Gančár Matúš 2, Hrubčín Michal 2, Sirotný Milan 
ČK:  Šupák Dávid   -  Richtárech Štefan 
 
15.10.-15:00  AC Zranenie : Specnaz  -   11 : 5 (5 : 3)
Góly:  Podušel Ján 4, Horňák Marián 3, Zúbek Igor , Mazanovský Ondrej , Podušel Daniel , vlastný    -  Basila Ľubomír 3, Hošták Milan 2
 
15.10.-18:00  FC Tryskáč : Cestári  -   8 : 2 (2 : 0)
Góly:  Voroš Tomáš 2, Kašík Stanislav , Hudcovský Richard , Hasidlo Dominik , Smolka Peter , Vöröš Rastislav , vlastný    -  Paška Igor , Psota Daniel 
 
15.10.-19:00  Benfica : Heineken  -   2 : 3 (0 : 1)
Góly:  Kostič Miloš , Kováč Jakub   -  Šatka Juraj 2, Baninec Marek 
 
16.10.-12:00  AEK : Smažáci  -   5 : 10 (1 : 4)
Góly:  Čurík Dušan 5  -  Medňanský Boris 3, Bouhila Kamal 2, Makiš Adam 2, Digaňa Denis 2, Belák Martin 
 
16.10.-17:00  Pruhy 83 : Demonic  -   12 : 8 (6 : 4)
Góly:  Gurín Miroslav 5, Behúl Denis 3, Malovec Dušan 2, Žársky Ľuboš 2  -  Noska Filip 3, Rekem Marek 2, Brezničan Martin , Pajtinka Stanislav , Kopčan Martin 
 
8. kolo
21.10.-18:00  AC Zranenie : Funebráci  -   6 : 11 (3 : 4)
Góly:  Mazanovský Ondrej 4, Podušel Ján , Kozák Patrik   -  Mérés Michal 3, Rýdzi Juraj 3, Levai Ľuboš 2, Kučerka Adam , Roszahegyi David , vlastný  
 
22.10.-15:00  Heineken : AEK  -   8 : 4 (4 : 1)
Góly:  Turza Rastislav 4, Šatka Juraj 2, Remenár Peter , Kušnier Vladimír   -  Andrisík Michal 2, Marcinek Jakub , Bulko Miloš 
 
22.10.-19:00  Ťukess : FC Tryskáč  -   8 : 1 (3 : 1)
Góly:  Sokolík Richard 2, Minárik Michal 2, Behan Filip , Křížek Peter , Ďuriš Juraj , Žiaček Matej   -  Vöröš Rastislav 
 
22.10.-20:00  Specnaz : Smažáci  -   4 : 15 (1 : 8)
Góly:  Hanko Roman 2, Matejka Peter , Trenčan Tomáš   -  Bouhila Kamal 6, Lukáč Patrik 4, Medňanský Boris 2, Makiš Adam 2, Mišák Ivan 
ŽK:  Pastorek Pavol   -  nikto
 
23.10.-09:00  Real Old Boys : Pruhy 83  -   4 : 10 (2 : 3)
Góly:  Hrubčín Michal 2, Ficka Ján , Ficka Radovan   -  Dorušinec Miloš 5, Behúl Denis 2, Gurín Miroslav 2, Žársky Ľuboš 
 
23.10.-10:00  Demonic : Red Debils  -   3 : 10 (0 : 4)
Góly:  Lutišan Richard , Toman Martin , Brezničan Martin   -  Kusovský Adriano 5, Kusovský Nicolas 3, Brix René , Brix Adam 
 
23.10.-11:00  Cestári : Benfica  -   4 : 4 (2 : 0)
Góly:  Kopilec Adam 2, Moczerniuk Martin , Paška Igor   -  Živkovič Milan 3, Kostič Miloš 
 
9. kolo
29.10.-14:00  Funebráci : Specnaz  -   0 : 5 (0 : 0)
 
29.10.-15:00  Red Debils : Real Old Boys  -   8 : 4 (5 : 2)
Góly:  Brix René 3, Baláž Marcel 2, Kusovský Adriano , Kusovský Nicolas , Sivák Boris   -  Ficka Radovan 3, Richtárech Štefan 
 
29.10.-16:00  FC Tryskáč : Demonic  -   7 : 6 (3 : 2)
Góly:  Štefánek Matúš 3, Hasidlo Dominik 3, Kašík Stanislav   -  Noska Filip 4, Toman Martin , Buček Lukáš 
 
29.10.-17:30  Benfica : Ťukess  -   5 : 15 (1 : 4)
Góly:  Kováč Jakub 4, Roháč Lukáš   -  Minárik Michal 3, Dohňanský Marek 3, Ďuriš Juraj 3, Behan Filip 2, Sokolík Richard 2, Žiaček Matej , Goga Maroš 
 
29.10.-19:30  Smažáci : Heineken  -   1 : 5 (0 : 2)
Góly:  Makiš Adam   -  Baninec Marek 3, Remenár Peter , Turza Rastislav 
 
30.10.-09:00  Pruhy 83 : AC Zranenie  -   4 : 2 (1 : 0)
Góly:  Dorušinec Miloš 2, Behúl Denis , Žársky Ľuboš   -  Mazanovský Ondrej 2
 
30.10.-12:00  AEK : Cestári  -   5 : 5 (2 : 3)
Góly:  Valent Lukáš 2, Čurík Dušan , Halás Gabriel , vlastný    -  Kopilec Adam 2, Psota Daniel , Paška Igor , Samul František 
ŽK:  nikto  -  Dzurový Petr 
 
10. kolo
01.11.-12:00  Funebráci : Pruhy 83  -   3 : 17 (0 : 9)
Góly:  Roszahegyi David 2, Rýdzi Juraj   -  Gurín Miroslav 4, Belavý Miroslav 4, Dorušinec Miloš 3, Masaryk Mário 2, Žársky Ľuboš 2, Malovec Dušan , Behúl Denis 
 
05.11.-14:00  AC Zranenie : Red Debils  -   4 : 12 (1 : 7)
Góly:  Mazanovský Ondrej 2, Podušel Daniel , Podušel Ján   -  Brix Adam 3, Kusovský Adriano 2, Sivák Boris 2, Brix René 2, Veselý Michal 2, Fabuš Daniel 
 
05.11.-15:00  Specnaz : Heineken  -   6 : 8 (2 : 3)
Góly:  Mihálik Marek 3, Matejka Peter , Sýkora Marek , Hošták Milan   -  Kušnier Vladimír 4, Šatka Juraj 3, Remenár Peter 
 
05.11.-17:30  Ťukess : AEK  -   5 : 0 (0 : 0)
 
05.11.-19:30  Demonic : Benfica  -   6 : 8 (1 : 4)
Góly:  Noska Filip 3, Kopčan Martin 2, Pajtinka Stanislav   -  Kostič Miloš 4, Zábojník Mário 3, Kováč Jakub 
 
06.11.-09:00  Cestári : Smažáci  -   4 : 3 (1 : 0)
Góly:  Kopilec Adam 2, Moczerniuk Martin , Samul František   -  Bouhila Kamal 3
ŽK:  Dzurový Petr   -  nikto
 
06.11.-11:00  Real Old Boys : FC Tryskáč  -   8 : 2 (4 : 2)
Góly:  Matuška Jakub 3, Ficka Radovan 2, Ficka Ján 2, Sirotný Milan   -  Voroš Tomáš , Smolka Peter 
 
11. kolo
11.11.-20:00  Benfica : Real Old Boys  -   12 : 8 (8 : 2)
Góly:  Kostič Miloš 6, Zábojník Mário 4, Kováč Jakub , vlastný    -  Ivan Ludovít 3, Sirotný Milan , Gančár Matúš , Ficka Ján , Šelinga Tibor , Hrubčín Michal 
 
12.11.-14:00  Smažáci : Ťukess  -   5 : 8 (1 : 4)
Góly:  Bouhila Kamal 3, Medňanský Boris 2  -  Minárik Michal 3, Ďuriš Juraj 2, Sokolík Richard , Sokolík Richard , Goga Maroš 
 
12.11.-16:00  FC Tryskáč : AC Zranenie  -   4 : 4 (2 : 4)
Góly:  Štefánek Matúš 2, Šebík Jozef , Vöröš Rastislav   -  Patka Patrik 2, Mazanovský Ondrej , Podušel Daniel 
 
12.11.-17:00  Red Debils : Funebráci  -   20 : 6 (7 : 1)
Góly:  Brix René 6, Kusovský Adriano 4, Kusovský Nicolas 4, Brix Adam 2, Veselý Michal 2, Sivák Boris , Fabuš Daniel   -  Rýdzi Juraj 5, Botola Roman 
 
12.11.-18:00  Heineken : Cestári  -   1 : 5 (1 : 1)
Góly:  Cabaj Tomáš   -  Kopilec Adam 2, Psota Daniel , Samul František , Decký Jozef 
 
13.11.-10:00  Pruhy 83 : Specnaz  -   10 : 5 (4 : 1)
Góly:  Gurín Miroslav 4, Dorušinec Miloš 3, Malovec Dušan 2, Žársky Ľuboš   -  Pastorek Pavol 2, Sýkora Marek , Mihálik Marek , Basila Ľubomír 
 
13.11.-12:00  AEK : Demonic  -   1 : 12 (1 : 5)
Góly:  Andrisík Michal   -  Lutišan Richard 4, Noska Filip 4, Pavlačka Martin 3, Buček Lukáš 
 
12. kolo
18.11.-19:00  AC Zranenie : Benfica  -   5 : 4 (3 : 3)
Góly:  Kozák Patrik , Podušel Ján , Mazanovský Ondrej , Patka Patrik , Horňák Marián   -  Kostič Miloš , Kováč Jakub , Roháč Lukáš , Krška Ján 
 
19.11.-14:00  Funebráci : FC Tryskáč  -   6 : 7 (2 : 6)
Góly:  Rýdzi Juraj 6  -  Štefánek Matúš 2, Kašík Stanislav 2, Gregor Róbert 2, Smolka Peter 
 
19.11.-15:00  Real Old Boys : AEK  -   11 : 2 (5 : 1)
Góly:  Sirotný Milan 5, Matuška Jakub , Hrubčín Michal , Ivan Ludovít , Floriš Tomáš , Ficka Ján , Ficka Radovan   -  Andrisík Michal , Čurík Dušan 
 
19.11.-18:00  Ťukess : Heineken  -   5 : 8 (4 : 3)
Góly:  Žiaček Jakub 2, Dohňanský Marek 2, Minárik Michal   -  Ruman Roman 4, Baninec Marek 2, Turza Rastislav , Kunák Slavomír 
 
20.11.-10:00  Pruhy 83 : Red Debils  -   5 : 5 (3 : 3)
Góly:  Gurín Miroslav 2, Dorušinec Miloš 2, Žársky Ľuboš   -  Veselý Michal 3, Kusovský Adriano , Kusovský Nicolas 
 
20.11.-11:00  Specnaz : Cestári  -   4 : 14 (1 : 5)
Góly:  Basila Ľubomír 2, Pastorek Pavol , Hanko Roman   -  Decký Jozef 5, Kopilec Adam 4, Samul Pavol 4, Samul Peter 
 
20.11.-12:00  Demonic : Smažáci  -   3 : 5 (1 : 4)
Góly:  Toman Martin 2, Buček Lukáš   -  Digaňa Denis 2, Belák Martin , Jarník Kevin , Knažek Jakub 
ŽK:  Brezničan Martin   -  Belák Martin 
 
13. kolo
20.11.-13:00  Benfica : Funebráci  -   19 : 8 (9 : 3)
Góly:  Kováč Jakub 6, Kostič Miloš 6, Živkovič Milan 5, Krška Denis , Roháč Lukáš   -  Mérés Michal 3, Rýdzi Juraj 3, Roszahegyi David 2
 
26.11.-12:00  Red Debils : Specnaz  -   5 : 0 (0 : 0)
 
26.11.-17:00  AEK : AC Zranenie  -   2 : 9 (1 : 3)
Góly:  Halás Gabriel , Monček Lukáš   -  Podušel Daniel 3, Mazanovský Ondrej 2, Masár Marcel 2, Horňák Marián , Podušel Ján 
 
26.11.-19:00  Smažáci : Real Old Boys  -   6 : 2 (3 : 1)
Góly:  Belák Martin 3, Bouhila Kamal 2, Digaňa Denis   -  Matuška Jakub , Ficka Ján 
ČK:  Gabaš Marián   -  nikto
 
26.11.-20:00  Heineken : Demonic  -   5 : 5 (4 : 1)
Góly:  Baninec Marek 2, Ruman Roman , Kušnier Vladimír , Šatka Juraj   -  Noska Filip 3, Kopčan Martin , Lutišan Richard 
 
27.11.-10:00  FC Tryskáč : Pruhy 83  -   5 : 5 (1 : 1)
Góly:  Gregor Róbert , Štefánek Matúš , Smolka Peter , Voroš Tomáš , Vöröš Rastislav   -  Gurín Miroslav 2, Dorušinec Miloš , Belavý Miroslav , Malovec Dušan 
 
27.11.-12:00  Cestári : Ťukess  -   4 : 13 (2 : 5)
Góly:  Paška Igor 2, Decký Jozef , Kopilec Adam   -  Minárik Michal 8, Behan Filip 3, Nemečkay Juraj , Žiaček Jakub 
 
14. kolo
  AEK : Funebráci  -   0 : 5 (0 : 0)
 
01.04.-15:00  Smažáci : AC Zranenie  -   2 : 14 (0 : 2)
Góly:  Medňanský Boris , Digaňa Denis   -  Masár Marcel 4, Mazanovský Ondrej 2, Kozák Patrik 2, Podušel Daniel 2, Šlapka Peter 2, Podušel Ján , Hudcovský Peter 
 
01.04.-16:00  FC Tryskáč : Red Debils  -   3 : 4 (0 : 2)
Góly:  Mikula Dalibor , Hudcovský Richard , vlastný    -  Sivák Boris 2, Kusovský Adriano 2
ŽK:  Mikula Dalibor   -  Brix René 
 
01.04.-17:00  Benfica : Pruhy 83  -   6 : 6 (3 : 5)
Góly:  Kováč Jakub 3, Kostič Miloš 2, Novosad Marek   -  Gurín Miroslav 3, Masaryk Mário 2, Behúl Denis 
 
01.04.-18:00  Specnaz : Ťukess  -   0 : 5 (0 : 0)
 
02.04.-09:00  Heineken : Real Old Boys  -   4 : 7 (3 : 3)
Góly:  Puček Milan 2, Baninec Marek , Kunák Slavomír   -  Ficka Radovan 3, Ivan Ludovít , Zelienka Oliver , Ficka Ján , Sirotný Milan 
 
02.04.-10:00  Cestári : Demonic  -   5 : 0 (0 : 0)
 
15. kolo
  Pruhy 83 : AEK  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  FC Tryskáč : Specnaz  -   5 : 0 (0 : 0)
 
08.04.-09:00  Real Old Boys : Cestári  -   3 : 3 (1 : 1)
Góly:  Ficka Radovan , Ficka Ján , Richtárech Štefan   -  Mišovec Ladislav , Samul Pavol , Kopilec Adam 
 
08.04.-16:00  AC Zranenie : Heineken  -   4 : 6 (1 : 1)
Góly:  Mazanovský Ondrej 2, Kozák Patrik 2  -  Burdej Marek 3, Baninec Marek , Kušnier Vladimír , Ruman Roman 
 
08.04.-17:00  Demonic : Ťukess  -   4 : 8 (1 : 2)
Góly:  Buček Lukáš 2, Kopčan Martin , Toman Martin   -  Žiaček Matej 5, Rendek Martin 2, Nemečkay Juraj 
 
08.04.-18:00  Red Debils : Benfica  -   14 : 0 (10 : 0)
Góly:  Veselý Michal 6, Brix René 3, Kusovský Adriano 2, Fabuš Daniel , Kusovský Nicolas , vlastný    -  nikto
 
09.04.-12:00  Funebráci : Smažáci  -   7 : 8 (2 : 6)
Góly:  Šupák Dávid 4, Rýdzi Juraj 3  -  Bouhila Kamal 5, Medňanský Boris 3
 
16. kolo
  AEK : Red Debils  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  Specnaz : Demonic  -   0 : 5 (0 : 0)
 
14.04.-16:00  Smažáci : Pruhy 83  -   3 : 5 (2 : 4)
Góly:  Medňanský Boris 2, Bouhila Kamal   -  Dorušinec Miloš 2, Gurín Miroslav 2, Žársky Ľuboš 
 
15.04.-10:00  Ťukess : Real Old Boys  -   13 : 3 (7 : 1)
Góly:  Minárik Michal 8, Behan Filip 3, Gramblička Tomáš 2  -  Richtárech Štefan 2, Sirotný Milan 
 
15.04.-18:00  Benfica : FC Tryskáč  -   0 : 5 (0 : 0)
 
15.04.-19:00  Heineken : Funebráci  -   15 : 2 (5 : 1)
Góly:  Kušnier Vladimír 7, Šatka Juraj 5, Sabo Miroslav 2, Kunák Slavomír   -  Rýdzi Juraj 2
 
16.04.-09:00  Cestári : AC Zranenie  -   3 : 4 (3 : 2)
Góly:  Kopilec Adam 3  -  Mazanovský Ondrej 2, Podušel Daniel , Kozák Patrik 
ŽK:  Dzurový Petr , Mišovec Ladislav   -  Mazanovský Ondrej 
 
17. kolo
  Pruhy 83 : Heineken  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  FC Tryskáč : AEK  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Benfica : Specnaz  -   5 : 0 (0 : 0)
 
22.04.-16:00  Red Debils : Smažáci  -   20 : 5 (11 : 1)
Góly:  Simon Tomáš 8, Kusovský Adriano 5, Brix René 5, Sivák Boris 2  -  Bouhila Kamal 2, Makiš Adam , Knažek Jakub , Medňanský Boris 
 
22.04.-17:00  AC Zranenie : Ťukess  -   5 : 2 (2 : 0)
Góly:  Šlapka Peter 3, Podušel Marián , Kozák Patrik   -  Minárik Michal , Žiaček Matej 
 
23.04.-09:00  Real Old Boys : Demonic  -   8 : 3 (4 : 1)
Góly:  Ivan Ludovít 2, Hrubčín Michal 2, Ficka Radovan , Ficka Ján , Zelienka Oliver , Gančár Matúš   -  Toman Martin , Buček Lukáš , vlastný  
 
23.04.-12:00  Funebráci : Cestári  -   0 : 6 (0 : 3)
Góly:  nikto  -  Samul Peter , Samul František , Paška Igor , Psota Daniel , Mišovec Ladislav , Samul Pavol 
 
18. kolo
  AEK : Benfica  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  Specnaz : Real Old Boys  -   0 : 5 (0 : 0)
 
29.04.-15:00  Smažáci : FC Tryskáč  -   9 : 8 (3 : 6)
Góly:  Bouhila Kamal 3, Medňanský Boris 3, Digaňa Denis 2, Mišák Ivan   -  Vöröš Rastislav 4, Hasidlo Dominik 2, Štefánek Matúš , Smolka Peter 
 
29.04.-16:00  Demonic : AC Zranenie  -   1 : 13 (0 : 5)
Góly:  Toman Martin   -  Hudcovský Peter 4, Kozák Patrik 3, Podušel Marián 2, Patka Patrik 2, Podušel Daniel , Podušel Ján 
ŽK:  Brezničan Martin   -  nikto
 
29.04.-17:00  Ťukess : Funebráci  -   6 : 2 (1 : 1)
Góly:  Behan Filip 2, Žiaček Matej 2, Minárik Michal , Nemečkay Juraj   -  Šupák Dávid , Rýdzi Juraj 
 
29.04.-19:00  Heineken : Red Debils  -   0 : 2 (0 : 0)
Góly:  nikto  -  Brix René 2
ŽK:  Šatka Juraj , Cabaj Tomáš   -  nikto
 
30.04.-11:00  Cestári : Pruhy 83  -   1 : 10 (1 : 5)
Góly:  Dzurový Petr   -  Gurín Miroslav 4, Dorušinec Miloš 3, Malovec Dušan 2, Behúl Denis 
 
19. kolo
  FC Tryskáč : Heineken  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  AEK : Specnaz  -   5 : 0 (0 : 0)
 
30.04.-10:00  AC Zranenie : Real Old Boys  -   3 : 3 (1 : 1)
Góly:  Podušel Ján , Koníček Tomáš , Podušel Marián   -  Ivan Ludovít , Richtárech Štefan , Ficka Radovan 
 
01.05.-13:30  Funebráci : Demonic  -   11 : 12 (2 : 6)
Góly:  Rýdzi Juraj 4, Šupák Dávid 4, Dohňanský Daniel 3  -  Buček Lukáš 5, Kubala Michal 4, Brezničan Martin , Toman Martin , Stopiak Peter 
 
01.05.-19:00  Red Debils : Cestári  -   9 : 0 (1 : 0)
Góly:  Brix René 7, Kusovský Adriano , Veselý Michal   -  nikto
 
01.05.-20:00  Benfica : Smažáci  -   0 : 5 (0 : 0)
 
01.05.-21:00  Pruhy 83 : Ťukess  -   5 : 6 (2 : 2)
Góly:  Malovec Dušan 3, Dorušinec Miloš 2  -  Ďuriš Juraj 2, Žiaček Matej , Žiaček Jakub , Minárik Michal , Křížek Peter 
ŽK:  nikto  -  Žiaček Jakub 
 
20. kolo
  Smažáci : AEK  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Specnaz : AC Zranenie  -   0 : 5 (0 : 0)
 
06.05.-14:00  Ťukess : Red Debils  -   2 : 9 (0 : 4)
Góly:  Rendek Martin , Ďuriš Juraj   -  Kusovský Adriano 4, Simon Tomáš 4, Brix René 
 
07.05.-09:00  Cestári : FC Tryskáč  -   6 : 3 (3 : 0)
Góly:  Kopilec Adam 2, Paška Igor , Samul František , Dzurový Petr , Mišovec Ladislav   -  Smolka Peter , Gregor Róbert , vlastný  
 
07.05.-11:00  Real Old Boys : Funebráci  -   5 : 0 (0 : 0)
 
08.05.-16:00  Demonic : Pruhy 83  -   6 : 8 (3 : 4)
Góly:  Buček Lukáš 3, Brezničan Martin 2, Vdoviak Martin   -  Behúl Denis 2, Gurín Miroslav 2, Dorušinec Miloš 2, Masaryk Mário 2
 
13.05.-11:00  Heineken : Benfica  -   6 : 0 (6 : 0)
Góly:  Kunák Slavomír 2, Puček Milan 2, Baninec Marek 2  -  nikto
 
21. kolo
  AEK : Heineken  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  Smažáci : Specnaz  -   5 : 0 (0 : 0)
 
13.05.-12:00  Red Debils : Demonic  -   17 : 4 (11 : 2)
Góly:  Kusovský Adriano 6, Brix René 6, Simon Tomáš 5  -  Buček Lukáš 2, Toman Martin 2
 
13.05.-13:00  Pruhy 83 : Real Old Boys  -   2 : 8 (0 : 5)
Góly:  Okel Daniel , Marcinek Jakub   -  Richtárech Štefan 2, Ivan Ludovít 2, Ficka Ján , Sirotný Milan , Zelienka Oliver , vlastný  
 
13.05.-14:00  FC Tryskáč : Ťukess  -   5 : 1 (2 : 1)
Góly:  Štefánek Matúš 3, Mraz Dalibor , Smolka Peter   -  Minárik Michal 
 
13.05.-15:00  Funebráci : AC Zranenie  -   10 : 15 (2 : 6)
Góly:  Nomilner Michal 6, Rýdzi Juraj 4  -  Koníček Tomáš 4, Kozák Patrik 3, Šlapka Peter 3, Patka Patrik 2, Podušel Ján , Podušel Daniel , Hudcovský Peter 
 
14.05.-10:00  Benfica : Cestári  -   0 : 5 (0 : 0)
 
22. kolo
  Cestári : AEK  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Ťukess : Benfica  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Specnaz : Funebráci  -   0 : 5 (0 : 0)
 
08.05.-11:00  Heineken : Smažáci  -   7 : 0 (3 : 0)
Góly:  Cabaj Tomáš 2, Šatka Juraj 2, Kunák Slavomír , Puček Milan , Remenár Peter   -  nikto
 
20.05.-10:00  Real Old Boys : Red Debils  -   4 : 5 (0 : 4)
Góly:  Hrubčín Michal 2, Sirotný Milan , Ficka Radovan   -  Veselý Michal 2, Sivák Boris 2, Brix René 
ŽK:  nikto  -  Kusovský Adriano 
 
21.05.-09:00  AC Zranenie : Pruhy 83  -   6 : 6 (3 : 3)
Góly:  Kozák Patrik 2, Podušel Ján , Masár Marcel , Podušel Marián , vlastný    -  Behúl Denis 2, Dorušinec Miloš 2, Malovec Dušan , Gurín Miroslav 
 
21.05.-12:00  Demonic : FC Tryskáč  -   2 : 8 (1 : 3)
Góly:  Kopčan Martin , Satina Denis   -  Mikula Dalibor 2, Smolka Peter 2, Štefánek Matúš 2, Vöröš Rastislav , Hasidlo Dominik 
 
23. kolo
  Benfica : Demonic  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  AEK : Ťukess  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  Heineken : Specnaz  -   5 : 0 (0 : 0)
 
27.05.-10:00  FC Tryskáč : Real Old Boys  -   2 : 11 (1 : 4)
Góly:  Hasidlo Dominik , Smolka Peter   -  Sirotný Milan 3, Hrubčín Michal 3, Ficka Radovan 2, Ivan Ludovít 2, Ficka Ján 
 
28.05.-10:00  Smažáci : Cestári  -   3 : 6 (1 : 3)
Góly:  Bouhila Kamal 2, Medňanský Boris   -  Samul František 2, Samul Pavol , Kopilec Adam , Paška Igor , Dzurový Petr 
 
28.05.-11:00  Pruhy 83 : Funebráci  -   5 : 0 (0 : 0)
 
10.06.-20:00  Red Debils : AC Zranenie  -   7 : 10 (4 : 5)
Góly:  Kusovský Adriano 2, Sivák Boris 2, Baláž Marcel , Simon Tomáš , Veselý Michal   -  Kozák Patrik 2, Novosad Dominik 2, Patka Patrik 2, Mazanovský Ondrej 2, Podušel Daniel , Podušel Ján 
ŽK:  Baláž Marcel   -  nikto
 
24. kolo
  Demonic : AEK  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Real Old Boys : Benfica  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Specnaz : Pruhy 83  -   0 : 5 (0 : 0)
 
03.06.-16:00  AC Zranenie : FC Tryskáč  -   6 : 6 (2 : 2)
Góly:  Mazanovský Ondrej 2, Podušel Marián , Masár Marcel , Hudcovský Peter , Podušel Daniel   -  Štefánek Matúš 4, Smolka Peter , Šebík Jozef 
 
03.06.-17:00  Funebráci : Red Debils  -   0 : 5 (0 : 0)
 
04.06.-11:00  Cestári : Heineken  -   8 : 1 (3 : 1)
Góly:  Kopilec Adam 5, Marták Milan , Paška Igor , Samul František   -  Puček Milan 
 
04.06.-12:00  Ťukess : Smažáci  -   10 : 14 (2 : 6)
Góly:  Goga Maroš 5, Minárik Peter 3, Žiaček Matej , Nemečkay Juraj   -  Digaňa Denis 6, Medňanský Boris 5, Bouhila Kamal 3
 
25. kolo
  Benfica : AC Zranenie  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  AEK : Real Old Boys  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  Cestári : Specnaz  -   5 : 0 (0 : 0)
 
09.06.-18:00  Red Debils : Pruhy 83  -   16 : 3 (7 : 0)
Góly:  Simon Tomáš 5, Kusovský Adriano 5, Brix René 4, Veselý Michal 2  -  Dorušinec Miloš 3
 
11.06.-09:00  Heineken : Ťukess  -   2 : 6 (1 : 2)
Góly:  Kunák Slavomír , Šatka Juraj   -  Minárik Michal 3, Žiaček Matej 2, Rendek Martin 
 
11.06.-11:00  FC Tryskáč : Funebráci  -   5 : 0 (0 : 0)
 
17.06.-14:00  Smažáci : Demonic  -   12 : 2 (8 : 0)
Góly:  Digaňa Denis 4, Bouhila Kamal 4, Medňanský Boris 2, Belák Martin 2  -  Kopčan Martin 2
 
26. kolo
  AC Zranenie : AEK  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Funebráci : Benfica  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Specnaz : Red Debils  -   0 : 5 (0 : 0)
 
18.06.-12:00  Real Old Boys : Smažáci  -   4 : 3 (1 : 3)
Góly:  Richtárech Štefan 2, Ficka Ján , Sirotný Milan   -  Digaňa Denis 2, Medňanský Boris 
ŽK:  Richtárech Štefan   -  nikto
 
18.06.-13:00  Ťukess : Cestári  -   5 : 6 (4 : 3)
Góly:  Minárik Michal 3, Rendek Martin 2  -  Kopilec Adam 3, Paška Igor , Samul František , Samul Pavol 
 
18.06.-15:00  Demonic : Heineken  -   6 : 7 (2 : 3)
Góly:  Kopčan Martin 2, Brezničan Martin 2, Buček Lukáš , Kubala Michal   -  Remenár Peter 2, Ruman Roman 2, Šatka Juraj 2, Kunák Slavomír 
 
25.06.-10:00  Pruhy 83 : FC Tryskáč  -   5 : 4 (1 : 2)
Góly:  Malovec Dušan 2, Dorušinec Miloš , Eliášek Jakub , Gurín Miroslav   -  Hasidlo Dominik 2, Mikula Dalibor , Gregor Róbert 
ŽK:  nikto  -  Mikula Dalibor