Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  717962   Táto podstránka:  21081   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk




Daná stránka nie je v databáze
2015/2016

  Body
1.Armat Čukaričky69
2.Real66
3.Aquabely55
4.Š T B43
5.Espanyol39
6.Santos39
7.Albion36
8.Belasí33
9.Kollárová27
10.Sportclub 22
11.Doors Pub15
12.Millwall13
13.Oranjes9

  Body
1.Huricanes45
2.Drink Team41
3.TIPA Zlatý Bažant41
4.Vasco38
5.Holuby36
6.Bonusko34
7.Cestári29
8.Pedros28
9.FC Tryskáč25
10.Real Old Boys24
11.Heineken21
12.Celtic18

  Body
1.Vrtáci55
2.Benfica52
3.AEK34
4.Demonic27
5.Pruhy 8325
6.Specnaz19
7.FC Komedia18
8.Jamajka17

Strelci
1.  Stratený Peter  Real  84
2.  Jáňa Jakub  Santos  61
3.  Mazáň Miroslav  Aquabely  45
4.  Burdej Marek  Armat Čukaričk..  44
5.  Behan Filip  Real  35
6.  Držík Igor  Real  35
7.  Gunár Radoslav  Albion  34
8.  Závodný Michal  Armat Čukaričk..  34
9.  Adamčík Marek  Albion  33
10.  Golej Filip  Armat Čukaričk..  33
11.  Živčic Rudolf  Belasí  33
12.  Toth Tomáš   Albion  31
13.  Ďatko Michal  Real  30
14.  Bér Dalibor  Santos  29
15.  Kollman Michal  Real  29
16.  Kaprálik Peter  Aquabely  29
17.  Krajčík Radoslav  Aquabely  29
18.  Suchánek Timotej  Espanyol  28
19.  Katerinčin Peter  Espanyol  28
20.  Milistenfer Miloš  Š T B  27

Strelci
1.  Kebísek Martin  Bonusko  37
2.  Mallo Patrik  Drink Team  32
3.  Blaško Branislav  Vasco  30
4.  Kvasnička Milan  Drink Team  29
5.  Juríček Richard  TIPA Zlatý Baž..  28
6.  Krčmár Vladimír  Vasco  27
7.  Hanko Roman  Celtic  25
8.  Ivan Ludovít  Bonusko  25
9.  Mutala Miroslav  TIPA Zlatý Baž..  25
10.  Slávik Patrik  Holuby  24
11.  Burdej Lukáš  Holuby  21
12.  Pažítka Adam  Drink Team  21
13.  Oravec Michal  Pedros  21
14.  Pavlásek Karol  Pedros  21
15.  Janček Timotej   Bonusko  20
16.  Staňo Filip  Huricanes  20
17.  Kršák Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  20
18.  Nemečkaj Ľubomír  TIPA Zlatý Baž..  19
19.  Hudec Ján  Pedros  18
20.  Puček Milan  Heineken  18

Strelci
1.  Zábojník Mário  Benfica  57
2.  Králik Daniel  Benfica  55
3.  Kovács Tomáš  Vrtáci  51
4.  Dorušinec Miloš  Pruhy 83  50
5.  Švančárek Martin  FC Komedia  36
6.  Jakuš Peter  AEK  27
7.  Brezničan Martin  Demonic  26
8.  Mihálik Marek  Specnaz  25
9.  Pastorek Pavol  Specnaz  25
10.  Kopčan Štefan  Vrtáci  24
11.  Tvrdoň Daniel  Benfica  22
12.  Rekem Marek  Demonic  21
13.  Masaryk Mário  Pruhy 83  21
14.  Čurík Dušan  AEK  20
15.  Kirsch Maroš  Benfica  19
16.  Švančárek Ján  FC Komedia  19
17.  Kalai Lukáš  Jamajka  19
18.  Žársky ml. Ľubomír  Pruhy 83  18
19.  Hošták Milan  Specnaz  16
20.  Vrábel Igor  Demonic  15

Zápasy 1.liga
1. kolo
  v o ľ n o : Albion
 
28.08.-18:00  Sportclub  : Doors Pub  -   8 : 3 (3 : 0)
Góly:  Galko Miroslav 2, Holiš Štefan 2, Bielik Rastislav , Ondráš Filip , Dohnanský Milan , Híreš Ľubomír   -  Dvořák Tomáš 2, Adamčin Jozef 
 
28.08.-20:00  Armat Čukaričk.. : Millwall  -   12 : 2 (5 : 1)
Góly:  Závodný Michal 4, Burdej Marek 3, Ruman Roman 2, Antol Jozef , Koštál Anton , Golej Filip   -  Janiš Ján , Piatrik Jaroslav 
ŽK:  Antol Jozef   -  nikto
 
29.08.-11:00  Espanyol : Kollárová  -   9 : 7 (6 : 3)
Góly:  Šupák Juraj 3, Husár Michal 2, Lukajka Matúš 2, Katerinčin Peter , vlastný    -  Solin Peter 2, Kalus Michal 2, Krivoklátsky Jakub , Krivoklátsky Tomáš , Novák Andrej 
 
29.08.-16:00  Oranjes : Belasí  -   8 : 9 (6 : 3)
Góly:  Šuranský Lukáš 3, Podušel Daniel 2, Mazanovský Ondrej , Michalec Jakub , Horňák Marián   -  Živčic Rudolf 4, Mišiak Martin 3, Mikušinec Mário , Chmelina Juraj 
 
31.08.-17:00  Š T B : Aquabely  -   6 : 6 (1 : 2)
Góly:  Prekop Rastislav 2, Ďurčo Ľubomír 2, Senko Juraj , Jelínek Tomáš   -  Mazáň Miroslav 3, Kaprálik Peter , Nováčik Jaroslav , Országh Miroslav 
 
15.09.-20:00  Real : Santos  -   7 : 5 (1 : 3)
Góly:  Stratený Peter 5, Ďatko Peter , Behan Filip   -  Branický Jaroslav 2, Jáňa Jakub 2, Strapko Jaroslav 
 
2. kolo
  Aquabely : v o ľ n o
 
04.09.-19:00  Belasí : Š T B  -   3 : 4 (2 : 2)
Góly:  Golej Mário 2, Chmelina Juraj   -  Milistenfer Miloš , Kováčik Ján , Jelínek Tomáš , Prekop Rastislav 
ŽK:  nikto  -  Milistenfer Roman , Milistenfer Miloš 
 
04.09.-20:00  Santos : Oranjes  -   8 : 3 (2 : 2)
Góly:  Bér Dalibor 3, Hudcovský Martin 3, Barták Daniel , Strapko Jaroslav   -  Vlasatý Marek 2, Podušel Marián 
 
04.09.-21:00  Albion : Armat Čukaričk..  -   5 : 8 (1 : 4)
Góly:  Balon Marek 3, Adamčík Marek 2  -  Koštál Anton 3, Závodný Michal 3, Burdej Marek 2
 
05.09.-14:00  Espanyol : Sportclub   -   8 : 9 (4 : 4)
Góly:  Suchánek Timotej 3, Hetflajš Boris 2, Katerinčin Peter 2, Šupák Juraj   -  Holiš Štefan 3, Hlásny Juraj 2, Ševela Miloš 2, Bielik Rastislav , Híreš Ľubomír 
ŽK:  nikto  -  Ševela Miloš 
 
05.09.-19:00  Doors Pub : Real  -   3 : 5 (1 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Kohút Peter   -  Držík Igor 2, Ďatko Michal 2, Thier Marek 
 
05.09.-20:00  Kollárová : Millwall  -   3 : 1 (0 : 1)
Góly:  Solin Peter , Krivoklátsky Tomáš , Krivoklátsky Jakub   -  Hrubina Tomáš 
 
3. kolo
  v o ľ n o : Belasí
 
11.09.-19:00  Armat Čukaričk.. : Aquabely  -   10 : 3 (3 : 1)
Góly:  Burdej Marek 3, Závodný Michal 2, Fulec Ivan , Golej Filip , Kočka Marek , Ranuša Michal , Blaha Karol   -  Mizerák Marián 2, Kaprálik Peter 
ŽK:  Mazáň Michal   -  nikto
 
11.09.-20:00  Š T B : Santos  -   5 : 9 (1 : 5)
Góly:  Jelínek Tomáš 2, Senko Juraj , Lonc Peter , Milistenfer Miloš   -  Jáňa Jakub 3, Bér Dalibor 2, Branický Jaroslav 2, Barták Daniel , Strapko Jaroslav 
ŽK:  Milistenfer Roman   -  nikto
 
11.09.-21:00  Real : Espanyol  -   13 : 6 (5 : 2)
Góly:  Ďatko Michal 4, Stratený Peter 4, Behan Filip 2, Borovský Miloš 2, Kollman Michal   -  Suchánek Timotej 3, Katerinčin Peter , Lukajka Matúš , Dohňanský Michal 
 
12.09.-12:00  Millwall : Albion  -   0 : 5 (0 : 0)
 
12.09.-14:00  Oranjes : Doors Pub  -   1 : 5 (1 : 2)
Góly:  Vlasatý Marek   -  Adamčin Jozef 2, Bagin Juraj , Kohút Peter , Kováč Libor 
ŽK:  Horňák Marián   -  Dvořák Tomáš , Rajec Miroslav 
 
15.09.-10:00  Sportclub  : Kollárová  -   4 : 6 (1 : 3)
Góly:  Galko Miroslav 3, Púček Lukáš   -  Krivoklátsky Jakub 2, Baranka Dominik , Solin Peter , Tašár Jozef , Tvrdoň Marcel 
ŽK:  Púček Lukáš   -  nikto
 
4. kolo
  Santos : v o ľ n o
 
18.09.-18:00  Belasí : Armat Čukaričk..  -   2 : 12 (1 : 2)
Góly:  Mikušinec Mário , Živčic Rudolf   -  Závodný Michal 5, Burdej Marek 4, Ruman Roman 2, Cabaj Tomáš 
 
18.09.-19:00  Sportclub  : Real  -   4 : 10 (1 : 4)
Góly:  Galko Miroslav 2, Ševela Miloš , Hlásny Juraj   -  Behan Filip 3, Ďatko Michal 3, Kollman Michal 3, Rekem Lukáš 
 
18.09.-20:00  Aquabely : Millwall  -   7 : 0 (4 : 0)
Góly:  Országh Miroslav 2, Kaprálik Peter 2, Mazáň Miroslav , Krajčík Radoslav , Nováčik Jaroslav   -  nikto
 
19.09.-11:00  Espanyol : Oranjes  -   3 : 6 (0 : 2)
Góly:  Suchánek Timotej , Šišaj Mário , Lukajka Matúš   -  Šuranský Lukáš 2, Vlasatý Marek 2, Podušel Marián , Michalec Jakub 
 
19.09.-14:00  Kollárová : Albion  -   5 : 9 (3 : 5)
Góly:  Solin Peter 3, Baranka Dominik , Tvrdoň Marcel   -  Adamčík Marek 5, Masár Marek 2, Bohm Peter , Ďuriš Tomáš 
ŽK:  Novák Andrej   -  nikto
 
19.09.-15:00  Doors Pub : Š T B  -   3 : 6 (0 : 2)
Góly:  Kováč Libor 2, Adamčin Jozef   -  Švikruha Ján 2, Senko Juraj , Lonc Peter , Jelínek Tomáš , Kováčik Ján 
ČK:  Dvořák Tomáš   -  nikto
 
5. kolo
  v o ľ n o : Doors Pub
 
25.09.-19:00  Š T B : Espanyol  -   3 : 2 (1 : 2)
Góly:  Švikruha Ján , Richtárech Lukáš , Lonc Peter   -  Suchánek Timotej , Husár Michal 
ŽK:  Lonc Peter   -  nikto
 
25.09.-20:00  Armat Čukaričk.. : Santos  -   13 : 3 (6 : 1)
Góly:  Závodný Michal 4, Burdej Marek 3, Kočka Marek 3, Golej Filip 2, Blaha Karol   -  Hudcovský Martin , Hudcovský Anton , Jáňa Jakub 
 
25.09.-21:00  Real : Kollárová  -   25 : 5 (7 : 2)
Góly:  Stratený Peter 14, Behan Filip 4, Kollman Michal 4, Ďatko Michal 2, Držík Igor   -  Baranka Dominik , Solin Peter , Koníček Lukáš , Tašár Jozef , Kalus Michal 
 
26.09.-10:00  Oranjes : Sportclub   -   4 : 10 (1 : 5)
Góly:  Šuranský Lukáš , Podušel Marián , Michalec Jakub , Podušel Ján   -  Holiš Štefan 3, Galko Miroslav 2, Ševela Miloš 2, Púček Lukáš , Hlásny Juraj , Dohnanský Milan 
 
26.09.-19:00  Millwall : Belasí  -   3 : 7 (1 : 2)
Góly:  Hrubina Michal 2, Tomanica Michal   -  Živčic Rudolf 4, Trokan Peter , Golej Mário , Mikušinec Mário 
ŽK:  Tomanica Michal   -  nikto
 
27.09.-09:00  Albion : Aquabely  -   4 : 8 (1 : 2)
Góly:  Staňo Michal 2, Bohm Peter , Šedík Peter   -  Krajčík Radoslav 4, Kaprálik Peter 2, Mazáň Miroslav , Országh Miroslav 
 
6. kolo
  Espanyol : v o ľ n o
 
02.10.-18:00  Sportclub  : Š T B  -   3 : 7 (3 : 3)
Góly:  Galko Miroslav 2, Hlásny Juraj   -  Švikruha Ján 2, Richtárech Lukáš , Slezák Peter , Kováčik Ján , Milistenfer Miloš , Prekop Marián 
ŽK:  nikto  -  Lonc Peter , Slezák Peter 
 
02.10.-19:00  Doors Pub : Armat Čukaričk..  -   3 : 14 (2 : 6)
Góly:  Kohút Peter , Solík Peter , Šatka Roman   -  Koštál Anton 3, Golej Filip 3, Závodný Michal 3, Burdej Marek 2, Ruman Roman , Kočka Marek , vlastný  
ŽK:  nikto  -  Burdej Marek 
 
02.10.-20:00  Santos : Millwall  -   9 : 6 (4 : 3)
Góly:  Jáňa Jakub 6, Pagáč Martin 2, Strapko Jaroslav   -  Gorelka Matej 5, Tomanica Michal 
ŽK:  Branický Jaroslav   -  Gorelka Tomáš 
 
02.10.-21:00  Kollárová : Aquabely  -   4 : 12 (3 : 5)
Góly:  Krivoklátsky Jakub 3, Koníček Lukáš   -  Krajčík Radoslav 3, Vysocký Marcel 3, Kaprálik Peter 2, Országh Miroslav 2, Mazáň Miroslav , Nováčik Jaroslav 
 
03.10.-10:00  Real : Oranjes  -   21 : 8 (10 : 2)
Góly:  Stratený Peter 10, Behan Filip 3, Kollman Michal 3, Držík Igor 2, Ďatko Michal 2, vlastný    -  Vlasatý Marek 3, Šuranský Lukáš 2, Podušel Ján 2, Podušel Marián 
 
03.10.-18:00  Belasí : Albion  -   7 : 4 (3 : 0)
Góly:  Živčic Rudolf 3, Chmelina Juraj 2, Chudo Michal , Truchlík Michal   -  Adamčík Marek 2, Toth Tomáš  , Gunár Radoslav 
 
7. kolo
  v o ľ n o : Sportclub
 
09.10.-18:00  Š T B : Real  -   1 : 3 (0 : 2)
Góly:  Kováčik Ján   -  Behan Filip 2, Ďatko Michal 
ŽK:  Milistenfer Roman , Lonc Peter   -  nikto
ČK:  Milistenfer Roman   -  nikto
 
09.10.-19:00  Millwall : Doors Pub  -   9 : 6 (3 : 3)
Góly:  Gorelka Matej 5, Janiš Ján 2, Tomanica Michal , Macho Peter   -  Bagin Juraj 2, Adamčin Jozef , Dvořák Tomáš , Šatka Roman , Solík Peter 
ŽK:  nikto  -  Laššo Marek 
 
09.10.-20:00  Armat Čukaričk.. : Espanyol  -   5 : 2 (1 : 1)
Góly:  Závodný Michal 2, Ruman Roman 2, Golej Filip   -  Šišaj Mário , Husár Michal 
ŽK:  Ruman Roman   -  nikto
 
10.10.-20:00  Albion : Santos  -   5 : 10 (2 : 4)
Góly:  Gunár Radoslav 2, Toth Tomáš  , Šprocha Andrej , Masár Marek   -  Jáňa Jakub 4, Bér Dalibor 2, Hudcovský Martin 2, Calpaš Ľubomír , vlastný  
 
11.10.-10:00  Aquabely : Belasí  -   8 : 6 (4 : 2)
Góly:  Kaprálik Peter 2, Vysocký Marcel 2, Mazáň Miroslav 2, Mizerák Marián , Krajčík Radoslav   -  Mišiak Martin 3, Golej Mário 2, Trokan Peter 
 
25.10.-15:00  Oranjes : Kollárová  -   7 : 9 (3 : 5)
Góly:  Šuranský Lukáš 2, Podušel Marián 2, Vlasatý Marek 2, Michalec Jakub   -  Tašár Jozef 2, Krivoklátsky Jakub 2, Tašár Milan 2, Baranka Dominik , Tvrdoň Marcel , Koyš Patrik 
ŽK:  nikto  -  Koyš Patrik 
 
8. kolo
  Real : v o ľ n o
 
16.10.-18:00  Sportclub  : Armat Čukaričk..  -   3 : 13 (0 : 2)
Góly:  Holiš Štefan 2, Ševela Miloš   -  Burdej Marek 4, Golej Filip 3, Ruman Roman 2, Kočka Marek 2, Koštál Anton , Blaha Karol 
 
16.10.-19:00  Doors Pub : Albion  -   4 : 5 (2 : 3)
Góly:  Kováč Libor 2, Šatka Roman , Laššo Marek   -  Staňo Michal 2, Gunár Radoslav , Adamčík Marek , Balon Marek 
ŽK:  Adamčin Jozef   -  Gunár Radoslav 
ČK:  nikto  -  Koštial Vladimír 
 
16.10.-20:00  Kollárová : Belasí  -   3 : 10 (1 : 7)
Góly:  Solin Peter , Krivoklátsky Jakub , Tašár Jozef   -  Ragán Marián 3, Mikušinec Mário 2, Živčic Rudolf , Chudo Michal , Mišiak Martin , Trokan Peter , Truchlík Michal 
ŽK:  nikto  -  Živčic Rudolf 
 
17.10.-16:00  Oranjes : Š T B  -   2 : 4 (1 : 2)
Góly:  Michalec Jakub , Horňák Marián   -  Švikruha Ján 2, Kováčik Ján , Richtárech Lukáš 
ŽK:  nikto  -  Švikruha Ján 
 
24.10.-19:00  Santos : Aquabely  -   12 : 4 (3 : 0)
Góly:  Bér Dalibor 5, Jáňa Jakub 4, Barták Daniel , Habánek Peter , Hudcovský Anton   -  Vysocký Marcel , Nováčik Jaroslav , Mazáň Miroslav , Krajčík Radoslav 
 
20.11.-17:00  Espanyol : Millwall  -   4 : 12 (0 : 2)
Góly:  Šupák Juraj 4  -  Janiš Ján 5, Macho Peter 2, Gorelka Matej 2, Kvasnica Michal 2, Tomanica Michal 
 
9. kolo
  v o ľ n o : Oranjes
 
23.10.-19:00  Š T B : Kollárová  -   13 : 5 (5 : 2)
Góly:  Decký Jozef 2, Senko Juraj 2, Slezák Peter 2, Prekop Rastislav 2, Milistenfer Miloš , Lonc Peter , Richtárech Lukáš , Jelínek Tomáš , Prekop Marián   -  Solin Peter 2, Koníček Lukáš , Haviar Matej , Tašár Milan 
ŽK:  nikto  -  Novák Andrej 
 
23.10.-20:00  Armat Čukaričk.. : Real  -   1 : 3 (1 : 0)
Góly:  Burdej Marek   -  Držík Igor , Stratený Peter , Ďatko Michal 
ŽK:  Kočka Marek   -  nikto
 
23.10.-21:00  Belasí : Santos  -   5 : 2 (1 : 0)
Góly:  Mišiak Martin 2, Golej Mário , Mikušinec Mário , Chmelina Juraj   -  Bér Dalibor 2
ŽK:  Mikušinec Mário , Chmelina Juraj   -  Strapko Jaroslav 
 
24.10.-08:00  Millwall : Sportclub   -   5 : 5 (3 : 2)
Góly:  Tomanica Michal 3, Janiš Ján , Gorelka Matej   -  Hlásny Juraj 2, Holiš Štefan , Púček Lukáš , Galko Miroslav 
 
24.10.-18:00  Albion : Espanyol  -   4 : 10 (1 : 4)
Góly:  Toth Tomáš  2, Adamčík Marek , Masár Marek   -  Suchánek Timotej 3, Gulač Ľudovít 2, Dohňanský Michal 2, Husár Michal 2, vlastný  
 
25.10.-10:00  Aquabely : Doors Pub  -   10 : 5 (5 : 2)
Góly:  Mazáň Miroslav 4, Mizerák Marián 2, Krajčík Radoslav 2, Kaprálik Peter , Nováčik Jaroslav   -  Kohút Peter 2, Adamčin Jozef , Šatka Roman , Dvořák Tomáš 
 
10. kolo
  Š T B : v o ľ n o
 
30.10.-18:00  Doors Pub : Belasí  -   6 : 7 (4 : 2)
Góly:  Solík Peter 2, Adamčin Jozef , Kukuliaš Andrej , Dohál Daniel , Kováč Libor   -  Golej Mário 2, Mikušinec Mário 2, Truchlík Michal , Živčic Rudolf , Mišiak Martin 
 
30.10.-19:00  Real : Millwall  -   15 : 4 (3 : 1)
Góly:  Stratený Peter 8, Držík Igor 3, Ďatko Michal 2, Behan Filip 2  -  Tomanica Michal , Kvasnica Michal , Hrubina Daniel , Janiš Ján 
 
30.10.-20:00  Kollárová : Santos  -   3 : 11 (1 : 3)
Góly:  Koníček Lukáš 2, Tašár Milan   -  Jáňa Jakub 5, Barták Daniel 2, Bér Dalibor 2, Hudcovský Martin , vlastný  
 
31.10.-10:00  Oranjes : Armat Čukaričk..  -   4 : 11 (2 : 5)
Góly:  Podušel Ján 2, Vlasatý Marek 2  -  Burdej Marek 4, Ruman Roman 4, Cabaj Tomáš 2, Kočka Marek 
ŽK:  Michalec Jakub   -  Kočka Marek 
 
31.10.-11:00  Sportclub  : Albion  -   4 : 9 (2 : 3)
Góly:  Galko Miroslav 2, Ševela Miloš 2  -  Adamčík Marek 4, Gunár Radoslav 2, Masár Marek , Šprocha Andrej , Balon Marek 
ŽK:  Galko Miroslav   -  nikto
 
31.10.-19:00  Espanyol : Aquabely  -   2 : 3 (2 : 1)
Góly:  Husár Michal 2  -  Nováčik Jaroslav , Krajčík Radoslav , Vysocký Marcel 
ŽK:  nikto  -  Nováčik Jaroslav 
 
11. kolo
  v o ľ n o : Kollárová
 
06.11.-18:00  Armat Čukaričk.. : Š T B  -   7 : 4 (3 : 0)
Góly:  Varhaník Tomáš 3, Maník Tomáš , Závodný Michal , Kočka Marek , Cabaj Tomáš   -  Richtárech Lukáš 2, Prekop Rastislav , Švikruha Ján 
 
06.11.-19:00  Santos : Doors Pub  -   5 : 3 (2 : 2)
Góly:  Jáňa Jakub 3, Strapko Jaroslav 2  -  Dohál Daniel 2, Adamčin Jozef 
 
06.11.-20:00  Belasí : Espanyol  -   3 : 6 (1 : 3)
Góly:  Mikušinec Mário , Živčic Rudolf , Chmelina Juraj   -  Suchánek Timotej 2, Gulač Ľudovít 2, Šupák Juraj , Šišaj Mário 
 
06.11.-21:00  Albion : Real  -   6 : 17 (2 : 7)
Góly:  Masár Marek 2, Provazník Dominik 2, Adamčík Marek , Toth Tomáš    -  Stratený Peter 6, Behan Filip 5, Kollman Michal 4, Bagin Juraj , Držík Igor 
 
07.11.-18:00  Aquabely : Sportclub   -   8 : 7 (5 : 1)
Góly:  Mazáň Miroslav 3, Vysocký Marcel 2, Nováčik Jaroslav , Országh Miroslav , vlastný    -  Holiš Štefan 3, Hlásny Juraj , Dohnanský Milan , Galko Miroslav , Ševela Miloš 
 
07.11.-19:00  Millwall : Oranjes  -   6 : 7 (2 : 1)
Góly:  Gorelka Matej 3, Tomanica Michal 2, vlastný    -  Horňák Marián , Mazanovský Ondrej , Šuranský Lukáš , Vlasatý Marek , Podušel Ján , Podušel Marián , Michalec Jakub 
ŽK:  nikto  -  Podušel Marián 
 
12. kolo
  v o ľ n o : Armat Čukaričk..
 
13.11.-18:00  Š T B : Millwall  -   4 : 1 (2 : 0)
Góly:  Kováčik Ján 2, Richtárech Lukáš , Lonc Peter   -  Hrubina Daniel 
 
13.11.-19:00  Espanyol : Santos  -   8 : 5 (4 : 1)
Góly:  Katerinčin Peter 4, Husár Michal 2, Šupák Juraj , Šišaj Mário   -  Jáňa Jakub 3, Hudcovský Martin 2
 
13.11.-20:00  Real : Aquabely  -   6 : 3 (3 : 1)
Góly:  Držík Igor 2, Behan Filip 2, Kollman Michal , Ďatko Michal   -  Nováčik Jaroslav , Mazáň Miroslav , Kaprálik Peter 
 
14.11.-14:00  Kollárová : Doors Pub  -   2 : 1 (1 : 1)
Góly:  Solin Peter , Tašár Jozef   -  Adamčin Jozef 
ŽK:  Haviar Matej   -  nikto
 
14.11.-18:00  Sportclub  : Belasí  -   2 : 13 (0 : 5)
Góly:  Dohnanský Marek , Ševela Miloš   -  Golej Mário 3, Chmelina Juraj 3, Mišiak Martin 2, Truchlík Michal 2, Živčic Rudolf 2, Mikušinec Mário 
 
15.11.-09:00  Oranjes : Albion  -   6 : 7 (5 : 3)
Góly:  Mazanovský Ondrej 2, Šuranský Lukáš 2, Podušel Ján , Podušel Marián   -  Gunár Radoslav 2, Masár Marek 2, Toth Tomáš  2, Bohm Peter 
ŽK:  Horňák Marián , Podušel Ján , Podušel Daniel   -  Gunár Radoslav 
 
13. kolo
  Millwall : v o ľ n o
 
17.11.-18:00  Santos : Sportclub   -   9 : 16 (4 : 5)
Góly:  Strapko Jaroslav 2, Hudcovský Martin 2, Jáňa Jakub 2, Bér Dalibor 2, Branický Jaroslav   -  Holiš Štefan 7, Galko Miroslav 3, Púček Lukáš 3, Ševela Miloš 2, Dohnanský Milan 
 
17.11.-19:00  Aquabely : Oranjes  -   15 : 3 (6 : 2)
Góly:  Kaprálik Peter 5, Bakyta Lukáš 3, Mazáň Miroslav 3, Dohňanský Juraj 2, Krajčík Radoslav 2  -  Mazanovský Ondrej 3
 
20.11.-18:00  Belasí : Real  -   5 : 7 (2 : 4)
Góly:  Truchlík Michal 2, Živčic Rudolf , Mikušinec Mário , Mišiak Martin   -  Ďatko Michal 2, Držík Igor 2, Kollman Michal , Ďatko Peter , Behan Filip 
ŽK:  Živčic Rudolf   -  nikto
 
20.11.-19:00  Doors Pub : Espanyol  -   10 : 5 (3 : 1)
Góly:  Adamčin Jozef 4, Kováč Libor 3, Solík Peter 2, Kohút Peter   -  Kršák Patrik 3, Suchý Martin , Husár Michal 
 
20.11.-20:00  Armat Čukaričk.. : Kollárová  -   12 : 5 (7 : 1)
Góly:  Ruman Roman 4, Golej Filip 3, Augustini Peter 2, Fulec Ivan 2, Závodný Michal   -  Tašár Jozef 2, Novák Andrej 2, Tvrdoň Marcel 
 
21.11.-15:00  Albion : Š T B  -   8 : 7 (4 : 4)
Góly:  Adamčík Marek 4, Toth Tomáš  2, Staňo Michal , Nemečkay Juraj   -  Milistenfer Miloš 3, Prekop Marián , Marušinec Vladimír , Kováčik Ján , vlastný  
ŽK:  nikto  -  Lonc Peter 
 
14. kolo
  Albion : v o ľ n o
 
01.04.-17:00  Belasí : Oranjes  -   6 : 3 (2 : 1)
Góly:  Živčic Rudolf 2, Mikušinec Mário 2, Golej Mário , Chudo Michal   -  Horňák Marián 2, Podušel Marián 
 
01.04.-18:00  Aquabely : Š T B  -   7 : 3 (2 : 2)
Góly:  Kaprálik Peter 4, Krajčík Radoslav 2, Mazáň Miroslav   -  Prekop Marián , Milistenfer Miloš , Richtárech Lukáš 
 
01.04.-19:00  Doors Pub : Sportclub   -   2 : 4 (1 : 0)
Góly:  Kohút Peter , Dvořák Tomáš   -  Ševela Miloš 3, Dohnanský Milan 
ŽK:  nikto  -  Ševela Miloš 
 
01.04.-20:00  Santos : Real  -   4 : 7 (1 : 3)
Góly:  Branický Jaroslav 2, Jáňa Jakub , Bér Dalibor   -  Stratený Peter 5, Bagin Juraj , Držík Igor 
 
01.04.-21:00  Millwall : Armat Čukaričk..  -   1 : 14 (1 : 5)
Góly:  Pilát Miloš   -  Maník Tomáš 4, Kočka Marek 2, Burdej Marek 2, Závodný Michal 2, Golej Filip 2, Ranuša Michal , Blaha Karol 
 
02.04.-16:00  Kollárová : Espanyol  -   3 : 18 (1 : 5)
Góly:  Tvrdoň Marcel 2, Solin Peter   -  Katerinčin Peter 7, Kršák Patrik 6, Suchánek Timotej 3, Hetflajš Boris 2
 
15. kolo
  v o ľ n o : Aquabely
 
02.04.-19:00  Sportclub  : Espanyol  -   3 : 9 (1 : 6)
Góly:  Hlásny Juraj 2, Ševela Miloš   -  Katerinčin Peter 3, Suchý Martin 2, Husár Michal , Hetflajš Boris , Šupák Juraj , Suchánek Timotej 
 
02.04.-20:00  Oranjes : Santos  -   6 : 11 (2 : 5)
Góly:  Mazanovský Ondrej 2, Podušel Marián 2, Michalec Jakub , Horňák Marián   -  Jáňa Jakub 6, Branický Jaroslav 2, Bér Dalibor , Strapko Jaroslav , vlastný  
 
02.04.-21:00  Armat Čukaričk.. : Albion  -   7 : 3 (2 : 0)
Góly:  Golej Filip 2, Ranuša Michal , Ruman Roman , Burdej Marek , Maník Tomáš , vlastný    -  Masár Marek , Šedík Peter , Gunár Radoslav 
 
13.05.-21:00  Real : Doors Pub  -   8 : 1 (5 : 1)
Góly:  Stratený Peter 3, Držík Igor 2, Bagin Juraj , Behan Filip , Ďatko Peter   -  Patka Lukáš 
 
27.05.-19:00  Š T B : Belasí  -   8 : 5 (3 : 2)
Góly:  Slezák Peter 3, Lonc Peter , Milistenfer Miloš , Švikruha Ján , Decký Jozef , Kopilec Adam   -  Živčic Rudolf 3, Kršák Ľudovít , Mišiak Martin 
ŽK:  Lonc Peter , Milistenfer Miloš , Prekop Marián   -  Truchlík Michal 
 
18.06.-11:00  Millwall : Kollárová  -   1 : 5 (0 : 2)
Góly:  Kostka Peter   -  Krivoklátsky Jakub , Solin Peter , Haviar Matej , Tvrdoň Marcel , Krivoklátsky Tomáš 
 
16. kolo
  Belasí : v o ľ n o
 
08.04.-18:00  Doors Pub : Oranjes  -   4 : 2 (2 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef , Dohál Daniel , Šatka Roman , Solík Peter   -  Mazanovský Ondrej , Podušel Ján 
ŽK:  Dohál Daniel   -  nikto
ČK:  Dohál Daniel   -  nikto
 
08.04.-19:00  Aquabely : Armat Čukaričk..  -   3 : 9 (1 : 5)
Góly:  Mazáň Miroslav , Krajčík Radoslav , Kaprálik Peter   -  Maník Tomáš 2, Kočka Marek 2, Golej Filip 2, Ranuša Michal 2, Ruman Roman 
 
08.04.-20:00  Santos : Š T B  -   2 : 4 (1 : 1)
Góly:  Hudcovský Martin 2  -  Švikruha Ján 3, Jelínek Tomáš 
 
08.04.-21:00  Kollárová : Sportclub   -   3 : 4 (1 : 1)
Góly:  Novák Andrej 2, Haviar Matej   -  Ševela Miloš 3, Hlásny Juraj 
 
09.04.-14:00  Albion : Millwall  -   7 : 4 (6 : 2)
Góly:  Gunár Radoslav 3, Adamčík Marek 2, Toth Tomáš  2  -  Gorelka Tomáš , Tomanica Michal , Piatrik Jaroslav , Janiš Ján 
 
09.04.-16:00  Espanyol : Real  -   4 : 8 (1 : 4)
Góly:  Šišaj Mário 2, Kršák Patrik , Hetflajš Boris   -  Držík Igor 5, Bagin Juraj 2, Stratený Peter 
 
17. kolo
  v o ľ n o : Santos
 
15.04.-18:00  Oranjes : Espanyol  -   4 : 12 (0 : 8)
Góly:  Mazanovský Ondrej 2, Horňák Marián , vlastný    -  Katerinčin Peter 4, Šupák Juraj 3, Hetflajš Boris 2, Šišaj Mário , Suchánek Timotej , Kozík Jozef 
ŽK:  nikto  -  Dohňanský Michal 
 
15.04.-19:00  Millwall : Aquabely  -   4 : 6 (2 : 3)
Góly:  Gorelka Matej , Tomanica Michal , Pilát Miloš , Janiš Ján   -  Mazáň Miroslav 3, Šuransky Lukáš , Nováčik Jaroslav , Krajčík Radoslav 
 
15.04.-20:00  Armat Čukaričk.. : Belasí  -   13 : 5 (6 : 3)
Góly:  Burdej Marek 4, Maník Tomáš 3, Kristín Miroslav 3, Závodný Michal 2, vlastný    -  Mikušinec Mário 2, Mišiak Martin 2, Chmelina Juraj 
 
15.04.-21:00  Real : Sportclub   -   5 : 1 (2 : 0)
Góly:  Držík Igor 3, Kollman Michal 2  -  Dohnanský Milan 
 
16.04.-11:00  Albion : Kollárová  -   13 : 10 (6 : 4)
Góly:  Balon Marek 5, Gunár Radoslav 4, Adamčík Marek 3, Ďuriš Tomáš   -  Koníček Lukáš 6, Krivoklátsky Jakub 2, Krivoklátsky Tomáš , Kalus Michal 
 
16.04.-18:00  Š T B : Doors Pub  -   3 : 1 (3 : 0)
Góly:  Kováčik Ján , Richtárech Lukáš , Milistenfer Miloš   -  Kohút Peter 
 
18. kolo
  Doors Pub : v o ľ n o
 
22.04.-17:00  Sportclub  : Oranjes  -   7 : 9 (4 : 2)
Góly:  Hlásny Juraj 4, Hudec Peter , Púček Lukáš , vlastný    -  Gabaš Marián 3, Mazanovský Ondrej 2, Kozák Patrik 2, Podušel Ján 2
ŽK:  Hudec Peter   -  nikto
 
22.04.-18:00  Belasí : Millwall  -   10 : 3 (3 : 0)
Góly:  Chmelina Juraj 5, Živčic Rudolf 2, Truchlík Michal 2, Hassan Koohsarian   -  Hrubina Daniel , Piatrik Jaroslav , Janiš Ján 
 
22.04.-19:00  Espanyol : Š T B  -   11 : 4 (5 : 2)
Góly:  Šupák Juraj 4, Suchý Martin 2, Suchánek Timotej 2, Katerinčin Peter , Husár Michal , Šišaj Mário   -  Slezák Peter 2, Milistenfer Miloš , Prekop Marián 
ŽK:  nikto  -  Milistenfer Miloš 
 
22.04.-20:00  Santos : Armat Čukaričk..  -   1 : 12 (0 : 3)
Góly:  Branický Jaroslav   -  Golej Filip 5, Kristín Miroslav 2, Kočka Marek , Závodný Michal , Burdej Marek , Cabaj Tomáš , vlastný  
 
22.04.-21:00  Aquabely : Albion  -   5 : 0 (0 : 0)
 
23.04.-18:00  Kollárová : Real  -   6 : 18 (3 : 5)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš 2, Koníček Lukáš , Tvrdoň Marcel , Novák Andrej , Kalus Michal   -  Stratený Peter 9, Držík Igor 3, Behan Filip 2, Bagin Juraj 2, Kollman Michal , Ďatko Peter 
 
19. kolo
  v o ľ n o : Espanyol
 
29.04.-18:00  Aquabely : Kollárová  -   10 : 6 (5 : 3)
Góly:  Országh Miroslav 5, Mazáň Miroslav 3, Nováčik Jaroslav , Šuransky Lukáš   -  Tvrdoň Marcel 3, Solin Peter 2, Krivoklátsky Tomáš 
 
29.04.-19:00  Armat Čukaričk.. : Doors Pub  -   5 : 3 (2 : 0)
Góly:  Burdej Marek 3, Ranuša Michal , Koštál Anton   -  Kováč Libor , Dvořák Tomáš , Solík Peter 
ŽK:  nikto  -  Šatka Roman 
 
29.04.-20:00  Oranjes : Real  -   6 : 14 (2 : 5)
Góly:  Podušel Daniel 3, Mazanovský Ondrej 2, Podušel Ján   -  Držík Igor 5, Behan Filip 4, Kollman Michal 3, Bagin Juraj , Ďatko Michal 
 
30.04.-11:00  Š T B : Sportclub   -   8 : 2 (2 : 1)
Góly:  Decký Jozef 4, Milistenfer Miloš 2, Lonc Peter , Kováčik Ján   -  Ševela Miloš , Pecko Filip 
 
30.04.-12:00  Albion : Belasí  -   9 : 2 (2 : 1)
Góly:  Toth Tomáš  3, Adamčík Marek 2, Gunár Radoslav 2, Balon Marek , vlastný    -  Chmelina Juraj , Mikušinec Mário 
ŽK:  nikto  -  Chmelina Juraj 
 
30.04.-20:00  Millwall : Santos  -   9 : 16 (1 : 10)
Góly:  Tomanica Michal 4, Pilát Miloš 2, Kostka Peter , Janiš Ján , Hrubina Daniel   -  Jáňa Jakub 4, Bér Dalibor 4, Hudcovský Martin 3, Branický Jaroslav 3, Hudcovský Anton 2
 
20. kolo
  Sportclub  : v o ľ n o
 
06.05.-17:00  Kollárová : Oranjes  -   9 : 6 (5 : 2)
Góly:  Koníček Lukáš 4, Novák Andrej 2, Krivoklátsky Jakub , Krivoklátsky Tomáš , Solin Peter   -  Podušel Marián 3, Mazanovský Ondrej , Bagin Patrik , Vlasatý Marek 
 
06.05.-18:00  Belasí : Aquabely  -   7 : 11 (3 : 5)
Góly:  Živčic Rudolf 3, Mišiak Martin , Chmelina Juraj , Chudo Michal , Truchlík Michal   -  Krajčík Radoslav 3, Országh Miroslav 3, Kaprálik Peter 2, Nováčik Jaroslav 2, Bortel Tomáš 
 
06.05.-19:00  Doors Pub : Millwall  -   5 : 4 (2 : 1)
Góly:  Solík Peter 3, Kohút Peter 2  -  Kvasnica Michal 2, Pilát Miloš , Janiš Ján 
 
06.05.-20:00  Real : Š T B  -   20 : 2 (8 : 1)
Góly:  Stratený Peter 7, Ďatko Michal 5, Kollman Michal 4, Behan Filip 3, Držík Igor   -  Milistenfer Miloš , vlastný  
 
06.05.-21:00  Santos : Albion  -   12 : 2 (4 : 2)
Góly:  Branický Jaroslav 4, Bér Dalibor 4, Jáňa Jakub 3, Strapko Jaroslav   -  Adamčík Marek , Balon Marek 
 
07.05.-18:00  Espanyol : Armat Čukaričk..  -   2 : 3 (1 : 2)
Góly:  Letko Peter , Suchý Martin   -  Maník Tomáš 2, Kočka Marek 
 
21. kolo
  v o ľ n o : Real
 
13.05.-18:00  Belasí : Kollárová  -   6 : 11 (3 : 1)
Góly:  Mišiak Martin 4, Živčic Rudolf , Mikušinec Mário   -  Solin Peter 3, Koyš Patrik 3, Tvrdoň Marcel 2, Krivoklátsky Jakub 2, Haviar Matej 
 
13.05.-19:00  Armat Čukaričk.. : Sportclub   -   5 : 0 (0 : 0)
 
14.05.-18:00  Albion : Doors Pub  -   6 : 3 (1 : 1)
Góly:  Gunár Radoslav 3, Toth Tomáš  , Nemečkay Juraj , vlastný    -  Patka Lukáš , Marusinec Peter , Šatka Roman 
 
14.05.-19:00  Millwall : Espanyol  -   2 : 7 (1 : 1)
Góly:  Tomanica Michal 2  -  Suchý Martin 3, Šupák Juraj , Šišaj Mário , Suchánek Timotej , vlastný  
 
21.05.-15:00  Š T B : Oranjes  -   13 : 4 (9 : 2)
Góly:  Milistenfer Miloš 5, Jelínek Tomáš 2, Prekop Marián 2, Richtárech Lukáš 2, Švikruha Ján , Slezák Peter   -  Horňák Marián 3, Mazanovský Ondrej 
ŽK:  Slezák Peter   -  nikto
 
28.05.-19:00  Aquabely : Santos  -   7 : 5 (2 : 2)
Góly:  Országh Miroslav 3, Mazáň Miroslav 2, Kaprálik Peter , Nováčik Jaroslav   -  Branický Jaroslav 3, Strapko Jaroslav , Jáňa Jakub 
 
22. kolo
  Oranjes : v o ľ n o
 
20.05.-18:00  Sportclub  : Millwall  -   5 : 14 (3 : 5)
Góly:  Holiš Štefan 3, Hudec Peter , Pecko Filip   -  Hrubina Daniel 5, Pilát Miloš 4, Gorelka Matej 2, Hrubina Michal 2, Kostka Peter 
ŽK:  Púček Lukáš   -  Gorelka Matej 
 
20.05.-19:00  Santos : Belasí  -   11 : 8 (4 : 2)
Góly:  Jáňa Jakub 8, Branický Jaroslav , Hudcovský Anton , Strapko Jaroslav   -  Živčic Rudolf 3, Mikušinec Mário 2, Kršák Ľudovít 2, Golej Mário 
 
20.05.-20:00  Kollárová : Š T B  -   8 : 5 (5 : 1)
Góly:  Haviar Matej 2, Solin Peter , Kalus Michal , Koyš Patrik , Krivoklátsky Tomáš , Krivoklátsky Jakub , Mikuš Marián   -  Švikruha Ján 3, Jelínek Tomáš , Decký Jozef 
 
20.05.-21:00  Espanyol : Albion  -   9 : 5 (4 : 2)
Góly:  Kozík Jozef 3, Šupák Juraj 2, Suchánek Timotej , Katerinčin Peter , Šišaj Mário , Husár Michal   -  Toth Tomáš  3, Gunár Radoslav 2
ŽK:  Katerinčin Peter   -  Nemečkay Juraj 
 
17.06.-20:00  Real : Armat Čukaričk..  -   3 : 6 (1 : 5)
Góly:  Držík Igor , Kollman Michal , Stratený Peter   -  Varhaník Tomáš 3, Burdej Marek 2, Maník Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Burdej Marek 
 
19.06.-11:00  Doors Pub : Aquabely  -   4 : 8 (1 : 2)
Góly:  Kohút Peter 4  -  Mazáň Miroslav 2, Vysocký Marcel 2, Bakyta Lukáš , Krajčík Radoslav , Bortel Tomáš , Kaprálik Peter 
 
23. kolo
  v o ľ n o : Š T B
 
27.05.-18:00  Armat Čukaričk.. : Oranjes  -   18 : 3 (9 : 1)
Góly:  Koštál Anton 4, Závodný Michal 4, Burdej Marek 3, Blaha Karol 3, Golej Filip 2, Ranuša Michal 2  -  Podušel Marián , Podušel Ján , Kozák Patrik 
 
27.05.-20:00  Aquabely : Espanyol  -   5 : 4 (3 : 1)
Góly:  Országh Miroslav 2, Kaprálik Peter 2, Mazáň Miroslav   -  Hetflajš Boris 2, Šupák Juraj , Kršák Patrik 
 
27.05.-21:00  Santos : Kollárová  -   3 : 4 (1 : 0)
Góly:  Jáňa Jakub 2, Strapko Jaroslav   -  Solin Peter 2, Koníček Lukáš 2
 
28.05.-11:00  Belasí : Doors Pub  -   5 : 1 (3 : 1)
Góly:  Truchlík Michal 2, Golej Mário , Živčic Rudolf , Chudo Michal   -  Kováč Libor 
 
28.05.-12:00  Albion : Sportclub   -   18 : 3 (5 : 0)
Góly:  Adamčík Marek 4, Gunár Radoslav 4, Masár Marek 2, Toth Tomáš  2, Staňo Michal 2, Nemečkay Juraj 2, Šedík Peter , vlastný    -  Ševela Miloš , Pecko Filip , Holiš Štefan 
 
28.05.-16:00  Millwall : Real  -   3 : 5 (1 : 3)
Góly:  Gorelka Matej 2, Tomanica Michal   -  Bagin Juraj 2, Stratený Peter 2, Ďatko Michal 
ŽK:  Gorelka Tomáš   -  nikto
 
24. kolo
  Kollárová : v o ľ n o
 
03.06.-17:00  Sportclub  : Aquabely  -   4 : 18 (3 : 8)
Góly:  Ševela Miloš 2, Hudec Peter , Púček Lukáš   -  Mazáň Miroslav 5, Krajčík Radoslav 5, Országh Miroslav 3, Bakyta Lukáš 2, Dohňanský Juraj , Kaprálik Peter , Bortel Tomáš 
 
03.06.-18:00  Espanyol : Belasí  -   5 : 0 (0 : 0)
 
03.06.-19:00  Š T B : Armat Čukaričk..  -   3 : 11 (3 : 11)
Góly:  Švikruha Ján , Richtárech Lukáš , Lonc Peter   -  Golej Filip 4, Burdej Marek 2, Koštál Anton 2, Kristín Miroslav 2, Maník Tomáš 
 
03.06.-20:00  Real : Albion  -   18 : 13 (12 : 8)
Góly:  Stratený Peter 8, Ďatko Michal 3, Bagin Juraj 2, Kollman Michal   -  Gunár Radoslav 7, Toth Tomáš  4, Nemečkay Juraj , Koštial Vladimír 
ŽK:  Ďatko Peter   -  nikto
ČK:  Kollman Michal   -  nikto
 
03.06.-21:00  Doors Pub : Santos  -   3 : 6 (2 : 2)
Góly:  Šatka Roman , Dvořák Tomáš , Kováč Libor   -  Branický Jaroslav 2, Jáňa Jakub 2, Strapko Jaroslav , Habánek Peter 
ŽK:  Kováč Libor   -  nikto
 
04.06.-16:00  Oranjes : Millwall  -   5 : 11 (3 : 3)
Góly:  Horňák Marián 2, Vlasatý Marek , Podušel Marián , Podušel Daniel   -  Macho Peter 3, Hrubina Daniel 3, Gorelka Matej 3, Hrubina Michal , Hrubina Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Piatrik Jaroslav , Hrubina Michal 
 
25. kolo
  Armat Čukaričk.. : v o ľ n o
 
10.06.-18:00  Belasí : Sportclub   -   1 : 9 (1 : 5)
Góly:  Golej Mário   -  Dohnanský Milan 4, Hlásny Juraj 2, Púček Lukáš 2, Ševela Miloš 
ŽK:  Matejka Róbert , Mikušinec Mário   -  Hlásny Juraj 
 
10.06.-19:00  Aquabely : Real  -   0 : 5 (0 : 0)
 
10.06.-20:00  Santos : Espanyol  -   3 : 10 (3 : 3)
Góly:  Bér Dalibor , Jáňa Jakub , Branický Jaroslav   -  Katerinčin Peter 3, Hetflajš Boris 2, Husár Michal 2, Suchánek Timotej , Dohňanský Michal , Suchý Martin 
 
11.06.-10:00  Doors Pub : Kollárová  -   5 : 3 (3 : 0)
Góly:  Kohút Peter 2, Patka Lukáš , Laššo Marek , Dohál Daniel   -  Krivoklátsky Tomáš 2, Kalus Michal 
 
11.06.-12:00  Albion : Oranjes  -   14 : 4 (9 : 0)
Góly:  Toth Tomáš  6, Balon Marek 4, Šedík Peter 2, Adamčík Marek , Bohm Peter   -  Mazanovský Ondrej 2, Podušel Marián , Masár Marcel 
 
11.06.-16:00  Millwall : Š T B  -   1 : 11 (1 : 11)
Góly:  Pilát Miloš   -  Slezák Peter 4, Richtárech Lukáš 3, Jelínek Tomáš 2, Prekop Marián , Milistenfer Miloš 
 
26. kolo
  v o ľ n o : Millwall
 
12.06.-12:00  Kollárová : Armat Čukaričk..  -   1 : 13 (0 : 5)
Góly:  Solin Peter   -  Kristín Miroslav 5, Golej Filip 2, Ranuša Michal 2, Maník Tomáš 2, Augustini Peter , Blaha Karol 
 
17.06.-18:00  Sportclub  : Santos  -   0 : 5 (0 : 0)
 
17.06.-19:00  Š T B : Albion  -   16 : 3 (6 : 0)
Góly:  Milistenfer Miloš 7, Slezák Peter 5, Jelínek Tomáš 3, Švikruha Ján   -  Staňo Michal 2, Toth Tomáš  
 
18.06.-09:00  Real : Belasí  -   0 : 5 (0 : 0)
 
18.06.-16:00  Espanyol : Doors Pub  -   13 : 6 (4 : 2)
Góly:  Suchánek Timotej 5, Šupák Juraj 2, Hetflajš Boris 2, Kozík Jozef 2, Katerinčin Peter , Husár Michal   -  Patka Lukáš 3, Kováč Libor 2, Kukuliaš Andrej 
 
18.06.-18:00  Oranjes : Aquabely  -   4 : 15 (0 : 3)
Góly:  Masár Marcel 2, Podušel Marián , Podušel Daniel   -  Vysocký Marcel 5, Mazáň Miroslav 4, Mazáň Miroslav 3, Dohňanský Juraj 2, Krajčík Radoslav 
 

Zápasy 2.liga
1. kolo
29.08.-10:00  FC Tryskáč : Holuby  -   2 : 5 (1 : 2)
Góly:  Vöröš Rastislav , Gregor Róbert   -  Hošták Richard 2, Kyzek Jozef , Havalda Vašek , Burdej Lukáš 
 
29.08.-13:00  Bonusko : TIPA Zlatý Baž..  -   1 : 3 (1 : 2)
Góly:  Horváth Vladimír   -  Mutala Miroslav 2, Juríček Richard 
ŽK:  Čupalka Martin , Čurik Maroš   -  nikto
ČK:  Čupalka Martin   -  nikto
 
29.08.-17:00  Heineken : Celtic  -   4 : 4 (1 : 0)
Góly:  Puček Milan 4  -  Seleš Ľubomír , Chudý Peter , Flak Marek , Hanko Roman 
 
30.08.-09:00  Cestári : Vasco  -   5 : 0 (0 : 0)
 
30.08.-10:00  Huricanes : Pedros  -   6 : 5 (2 : 0)
Góly:  Staňo Filip 3, Bagin Pavol 2, Prvák Tomáš   -  Pavlásek Karol 2, Pavlík Ivan 2, Štefina Štefan 
ŽK:  Prvák Tomáš , Vrábel Michal   -  nikto
 
30.08.-11:00  Real Old Boys : Drink Team  -   7 : 0 (3 : 0)
Góly:  Šelinga Tibor 3, Zelienka Oliver 2, Ficka Ján , Hrubčín Michal   -  nikto
 
2. kolo
05.09.-16:00  Vasco : FC Tryskáč  -   6 : 2 (4 : 0)
Góly:  Dolinaj Peter 2, Blaško Branislav 2, Krčmár Vladimír , Kebísek Lukáš   -  Mikula Dalibor , Katerinčin Michal 
 
05.09.-17:00  Celtic : Bonusko  -   7 : 2 (4 : 0)
Góly:  Seleš Ľubomír 2, Flak Marek , Chudý Peter , Kubala Michal , Hanko Marek , Holas Róbert   -  Vavruš Samuel , Žiaček Adrian 
 
05.09.-18:00  Holuby : Huricanes  -   3 : 5 (1 : 2)
Góly:  Slávik Róbert 2, Michalík Martin   -  Staňo Filip 3, Staňo Patrik , Staňo Jakub 
 
06.09.-09:00  Real Old Boys : Cestári  -   3 : 0 (0 : 0)
Góly:  Sirotný Milan , Hrubčín Michal , Gančár Matúš   -  nikto
 
06.09.-10:00  Drink Team : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 8 (1 : 4)
Góly:  Gula Ivan 3, Bočinec Kamil , Rychtárik Anton   -  Mutala Miroslav 6, Juríček Richard , Kršák Vladimír 
ŽK:  Gula Ivan   -  nikto
ČK:  nikto  -  Nemečkaj Vladimír 
 
06.09.-11:00  Pedros : Heineken  -   7 : 3 (2 : 1)
Góly:  Štefina Štefan 3, Pavlásek Karol 2, Oravec Michal , Hudec Ján   -  Puček Milan 2, Šatka Juraj 
 
3. kolo
12.09.-13:00  Huricanes : Vasco  -   11 : 5 (5 : 0)
Góly:  Bagin Pavol 3, Staňo Filip 3, Kováč Michal 2, Ptáček Peter , Jankovič Daniel , Vrábel Michal   -  Krčmár Vladimír 4, Suchomel Rastislav 
ŽK:  Kováč Michal   -  nikto
 
12.09.-15:00  FC Tryskáč : Real Old Boys  -   5 : 4 (3 : 3)
Góly:  Hasidlo Dominik 3, Smolka Peter , vlastný    -  Ďuriš Juraj 2, Duras Martin , Hrubčín Michal 
 
12.09.-16:00  Heineken : Holuby  -   1 : 8 (0 : 6)
Góly:  Kunák Slavomír   -  Slávik Patrik 3, Gajdoš Marián 2, Slávik Róbert , Havalda Vašek , Marušinec Ľubomír 
ŽK:  nikto  -  Slávik Róbert 
 
12.09.-19:00  Bonusko : Pedros  -   4 : 11 (3 : 6)
Góly:  Kebísek Martin 2, Ivan Ludovít , Gašpar Roman   -  Hudec Ján 4, Oravec Michal 3, Valuch Samo , Štefina Štefan , Pavlík Ivan , Pavlásek Karol 
 
13.09.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Celtic  -   6 : 3 (2 : 1)
Góly:  Juríček Richard 2, Jarník Vladimír , Kršák Vladimír , Nemečkaj Miroslav , Nemečkaj Ľubomír   -  Seleš Ľubomír , Chudý Peter , Hanko Roman 
ŽK:  Juríček Richard   -  nikto
 
13.09.-11:00  Cestári : Drink Team  -   4 : 2 (3 : 1)
Góly:  Samul Peter 2, Dzurový Petr , Skybský Roman   -  Bočinec Kamil , Lukáč Richard 
ŽK:  nikto  -  Gula Ivan , Pažítka Adam 
 
4. kolo
18.09.-21:00  Real Old Boys : Huricanes  -   3 : 7 (0 : 4)
Góly:  Duras Martin , Hrubčín Michal , Šelinga Tibor   -  Staňo Filip 2, Bagin Pavol , Staňo Patrik , Jankovič Daniel , Staňo Jakub , vlastný  
ŽK:  Duras Martin   -  Bagin Pavol , Floriš Tomáš 
 
19.09.-10:00  Holuby : Bonusko  -   7 : 7 (4 : 1)
Góly:  Slávik Patrik 4, Burdej Lukáš 2, Havalda Vašek   -  Kebísek Martin 3, Ivan Ludovít 2, Žiaček Adrian 2
 
19.09.-16:00  Drink Team : Celtic  -   8 : 2 (1 : 2)
Góly:  Gula Ivan 3, Mallo Patrik 2, Rychtárik Anton 2, Kvasnička Milan   -  Hanko Marek 2
 
19.09.-17:00  Vasco : Heineken  -   3 : 1 (2 : 1)
Góly:  Blaško Branislav , Slúka Peter , Vlasatý Ľubomír   -  Krcheň Jozef 
 
20.09.-09:00  Cestári : FC Tryskáč  -   3 : 1 (2 : 1)
Góly:  Dzurový Petr , Mišovec Ladislav , vlastný    -  Gregor Róbert 
 
20.09.-10:00  Pedros : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 7 (1 : 3)
Góly:  Štefina Štefan 2, Pavlásek Karol , Hudec Ján   -  Mutala Miroslav 3, Juríček Richard 2, Nemečkaj Ľubomír 2
 
5. kolo
26.09.-11:00  Huricanes : Cestári  -   2 : 4 (2 : 3)
Góly:  Kováč Michal 2  -  Skybský Roman 2, Dzurový Petr 2
ŽK:  Prvák Tomáš   -  Mišovec Ladislav 
 
26.09.-16:00  Heineken : Real Old Boys  -   0 : 5 (0 : 0)
 
26.09.-17:00  Bonusko : Vasco  -   3 : 9 (2 : 5)
Góly:  Horváth Vladimír , Žiaček Adrian , Tomáš Simon   -  Púček Miroslav 3, Zubo Libor 2, Blaško Branislav , Kebísek Lukáš , Meščánek Peter , Hübsch Karol 
ŽK:  Tomáš Simon   -  Kostka Lukáš 
 
26.09.-18:00  FC Tryskáč : Drink Team  -   1 : 5 (1 : 3)
Góly:  Mikula Dalibor   -  Pažítka Adam 3, Kvasnička Milan 2
ŽK:  nikto  -  Gula Ivan 
 
27.09.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Holuby  -   2 : 5 (0 : 4)
Góly:  Feja Miroslav , Nemečkaj Ľubomír   -  Havalda Vašek 2, Slávik Patrik , Gajdoš Marián , Harangozo Branislav 
ŽK:  nikto  -  KŘížek Martin 
 
27.09.-11:00  Celtic : Pedros  -   4 : 1 (3 : 0)
Góly:  Hanko Roman 3, Dušička Jozef   -  Merka Stanislav 
 
6. kolo
03.10.-15:00  FC Tryskáč : Huricanes  -   1 : 9 (0 : 3)
Góly:  Hasidlo Dominik   -  Kozík Marek 4, Bagin Pavol 2, Jankovič Daniel 2, Staňo Patrik 
 
03.10.-16:00  Real Old Boys : Bonusko  -   6 : 7 (1 : 2)
Góly:  Ficka Ján 2, Zelienka Oliver 2, Hrubčín Michal , Sirotný Milan   -  Kebísek Martin 3, Žiaček Adrian 2, Ivan Ludovít , vlastný  
 
04.10.-09:00  Vasco : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 3 (3 : 2)
Góly:  Kebísek Lukáš , Kostka Lukáš , Púček Miroslav , vlastný    -  Mutala Miroslav , Nemečkaj Vladimír , Nemečkaj Ľubomír 
 
04.10.-10:00  Holuby : Celtic  -   6 : 6 (3 : 1)
Góly:  Slávik Patrik 2, Havalda Vašek 2, Burdej Lukáš , Sokolík Michal   -  Kubala Michal 3, Chudý Peter 2, Hanko Roman 
 
04.10.-11:00  Drink Team : Pedros  -   5 : 1 (3 : 0)
Góly:  Gula Ivan 3, Kvasnička Milan 2  -  Hudec Ján 
 
04.10.-12:00  Cestári : Heineken  -   8 : 7 (3 : 3)
Góly:  Dzurový Petr 4, Samul Peter 2, Mišovec Ladislav , Psota Daniel   -  Puček Milan 4, Turza Rastislav , Šatka Juraj , Krcheň Jozef 
 
7. kolo
10.10.-16:00  Huricanes : Drink Team  -   7 : 16 (3 : 10)
Góly:  Staňo Filip 3, Jankovič Daniel 2, Bagin Pavol   -  Pažítka Adam 4, Kvasnička Milan 4, Kamenár Lukáš 3, Mallo Patrik 2, Bočinec Kamil , Bočinec Marek , Rychtárik Anton 
ŽK:  Floriš Tomáš   -  nikto
 
10.10.-17:00  Bonusko : Cestári  -   2 : 4 (1 : 1)
Góly:  Kebísek Martin , Gašpar Roman   -  Dzurový Petr 2, Samul František , Paška Igor 
ŽK:  nikto  -  Psota Daniel 
 
10.10.-18:00  Pedros : Holuby  -   5 : 5 (1 : 1)
Góly:  Pavlásek Karol 2, Oravec Michal 2, Pavlík Ivan   -  Sokolík Michal 3, Marušinec Ľubomír , Hošták Richard 
 
11.10.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Real Old Boys  -   9 : 1 (3 : 0)
Góly:  Kršák Vladimír 3, Nemečkaj Ľubomír 2, Jarník Ladislav 2, Nemečkaj Vladimír , Mutala Miroslav   -  vlastný  
 
11.10.-12:00  Heineken : FC Tryskáč  -   1 : 5 (0 : 4)
Góly:  Krcheň Jozef   -  Hasidlo Dominik 3, Hudcovský Richard , Kašík Stanislav 
 
11.10.-13:00  Celtic : Vasco  -   5 : 13 (2 : 4)
Góly:  Dušička Jozef , Kubala Michal , Staňo Peter , Holas Róbert , Hanko Roman   -  Blaško Branislav 4, Krčmár Vladimír 4, Meščánek Peter 2, Slúka Peter , Kebísek Lukáš , vlastný  
 
8. kolo
17.10.-17:00  Drink Team : Holuby  -   5 : 5 (3 : 3)
Góly:  Kvasnička Milan 2, Pažítka Adam 2, Bočinec Marek   -  Slávik Róbert 2, Zachar Peter , Burdej Lukáš , Hošták Richard 
 
17.10.-18:00  FC Tryskáč : Bonusko  -   3 : 5 (2 : 3)
Góly:  Hasidlo Dominik , Hasidlo Tomáš , Šebík Jozef   -  Ivan Ludovít 3, Kebísek Martin 2
 
17.10.-19:00  Huricanes : Heineken  -   6 : 2 (2 : 1)
Góly:  Kozík Marek 2, Staňo Filip 2, Kováč Michal , Staňo Jakub   -  Krcheň Jozef , Kušnier Vladimír 
 
18.10.-09:00  Cestári : TIPA Zlatý Baž..  -   2 : 4 (2 : 1)
Góly:  Paška Igor , Dzurový Petr   -  Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav , Juríček Richard 
 
18.10.-10:00  Real Old Boys : Celtic  -   1 : 7 (1 : 3)
Góly:  Richtárech Štefan   -  Hanko Marek 4, Dušička Jozef 2, Holas Róbert 
 
18.10.-11:00  Vasco : Pedros  -   3 : 3 (2 : 2)
Góly:  Kostka Lukáš , Zubo Libor , vlastný    -  Hasenovič Miroslav 2, Oravec Michal 
ŽK:  nikto  -  Hasenovič Miroslav 
 
9. kolo
24.10.-09:00  Holuby : Vasco  -   6 : 5 (4 : 3)
Góly:  Havalda Vašek 2, Zachar Peter , Burdej Lukáš , Slávik Róbert , Hošták Richard   -  Blaško Branislav 2, Krčmár Vladimír 2, Slúka Peter 
 
24.10.-16:00  Pedros : Real Old Boys  -   5 : 3 (3 : 0)
Góly:  Hasenovič Miroslav 3, Pavlík Ivan , Fitko Miloš   -  Sirotný Milan , Ficka Ján , Gramblička Tomáš 
 
24.10.-17:00  Bonusko : Huricanes  -   5 : 9 (2 : 3)
Góly:  Kebísek Martin 2, Horňák Milan 2, Ivan Ludovít   -  Krcheň Lukáš 4, Staňo Patrik 3, Staňo Filip 2
 
24.10.-20:00  Heineken : Drink Team  -   2 : 6 (1 : 2)
Góly:  Sondor Marek , Turza Rastislav   -  Gula Ivan 2, Bočinec Marek , Pažítka Adam , Kvasnička Milan , Mallo Patrik 
 
25.10.-12:00  TIPA Zlatý Baž.. : FC Tryskáč  -   4 : 2 (3 : 2)
Góly:  Nemečkaj Vladimír 3, Juríček Richard   -  Voroš Tomáš , Hasidlo Tomáš 
 
25.10.-13:00  Celtic : Cestári  -   3 : 3 (0 : 1)
Góly:  Dušička Jozef , Chudý Peter , Hanko Roman   -  Dzurový Petr 2, Samul František 
 
10. kolo
31.10.-15:00  FC Tryskáč : Celtic  -   5 : 0 (0 : 0)
 
31.10.-16:00  Real Old Boys : Holuby  -   4 : 4 (3 : 2)
Góly:  Ficka Radovan 2, Tvrdý Miroslav 2  -  KŘížek Martin , Michalík Martin , Slávik Róbert , Hošták Richard 
 
31.10.-17:00  Huricanes : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 2 (3 : 0)
Góly:  Krcheň Lukáš 2, Prvák Tomáš , Slávik Patrik   -  Juríček Richard , Mutala Miroslav 
 
31.10.-20:00  Heineken : Bonusko  -   6 : 2 (4 : 1)
Góly:  Šatka Juraj 2, Závodný Martin 2, Krcheň Jozef , Kušnier Vladimír   -  Žiaček Adrian , Kebísek Martin 
 
01.11.-10:00  Drink Team : Vasco  -   4 : 6 (0 : 3)
Góly:  Mallo Patrik 2, Bočinec Marek , Kvasnička Milan   -  Dolinaj Peter 2, Blaško Branislav , Kebísek Lukáš , Slúka Peter , Púček Miroslav 
 
01.11.-11:00  Cestári : Pedros  -   6 : 5 (3 : 2)
Góly:  Psota Daniel , Samul František , Samul Peter , Paška Igor , Skybský Roman , vlastný    -  Štefina Štefan 4, Pavlásek Karol 
 
11. kolo
07.11.-16:00  Bonusko : Drink Team  -   12 : 8 (3 : 5)
Góly:  Kebísek Martin 7, Ivan Ludovít 3, Horňák Milan 2  -  Kvasnička Milan 4, Pažítka Adam 2, Mallo Patrik 2
 
07.11.-17:00  Celtic : Huricanes  -   6 : 7 (5 : 3)
Góly:  Dušička Jozef 3, Holas Róbert , Seleš Ľubomír , Hanko Roman   -  Bagin Pavol 2, Kováč Michal 2, Slávik Patrik 2, Vrábel Michal 
 
08.11.-09:00  Vasco : Real Old Boys  -   5 : 2 (1 : 0)
Góly:  Krčmár Vladimír 2, Blaško Branislav , Púček Miroslav , Zubo Libor   -  Ficka Radovan , Ficka Ján 
 
08.11.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Heineken  -   2 : 10 (1 : 5)
Góly:  Kršák Vladimír , Nemečkaj Ľubomír   -  Kušnier Vladimír 4, Krcheň Jozef 3, Remenár Peter 2, Šatka Juraj 
 
08.11.-11:00  Holuby : Cestári  -   4 : 3 (0 : 3)
Góly:  Havalda Vašek , Burdej Lukáš , Marušinec Ľubomír , Michalík Martin   -  Dzurový Petr 2, Psota Daniel 
ŽK:  Burdej Lukáš   -  nikto
 
08.11.-12:00  Pedros : FC Tryskáč  -   2 : 3 (2 : 1)
Góly:  Hasenovič Miroslav 2  -  Gregor Róbert , Mikula Dalibor , Hasidlo Tomáš 
 
12. kolo
02.04.-15:00  Drink Team : Real Old Boys  -   5 : 5 (2 : 1)
Góly:  Lukáč Richard 2, Pažítka Adam , Goga Maroš , Mallo Patrik   -  Ďurčáni Jozef 2, Tvrdý Miroslav , Ficka Ján , vlastný  
ŽK:  Gula Ivan   -  nikto
 
02.04.-17:00  TIPA Zlatý Baž.. : Bonusko  -   5 : 0 (0 : 0)
 
02.04.-18:00  Holuby : FC Tryskáč  -   2 : 7 (0 : 4)
Góly:  Burdej Lukáš , Zachar Peter   -  Smolka Peter 2, Vöröš Rastislav 2, Voroš Tomáš 2, Gregor Róbert 
 
03.04.-09:00  Vasco : Cestári  -   9 : 3 (4 : 1)
Góly:  Trška Marek 4, Krčmár Vladimír 3, Meščánek Peter , Púček Miroslav   -  Paška Igor 2, Psota Daniel 
 
03.04.-10:00  Celtic : Heineken  -   5 : 11 (0 : 6)
Góly:  Hanko Roman 2, Dušička Jozef , Chudý Peter , Holas Róbert   -  Šatka Juraj 3, Kušnier Vladimír 2, Puček Milan 2, Krcheň Jozef 2, Kunák Slavomír , Turza Rastislav 
 
03.04.-11:00  Pedros : Huricanes  -   1 : 4 (0 : 1)
Góly:  Oravec Michal   -  Jankovič Daniel , Bagin Pavol , Staňo Filip , Vrábel Michal 
 
13. kolo
09.04.-17:00  Huricanes : Holuby  -   5 : 2 (1 : 0)
Góly:  Bagin Pavol , Vrábel Michal , Kozík Marek , Staňo Jakub , vlastný    -  Kyzek Jozef , Marušinec Ľubomír 
 
09.04.-18:00  FC Tryskáč : Vasco  -   2 : 6 (0 : 3)
Góly:  Smolka Peter , Gregor Róbert   -  Blaško Branislav , Dolinaj Peter , Trška Marek , Slúka Peter , Zubo Libor , Krčmár Vladimír 
 
09.04.-19:00  Heineken : Pedros  -   4 : 4 (2 : 3)
Góly:  Puček Milan , Kušnier Vladimír , Kunák Slavomír , Sondor Marek   -  Hudec Ján 2, Oravec Michal , Štefina Štefan 
ŽK:  Puček Milan   -  nikto
 
10.04.-09:00  Cestári : Real Old Boys  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Paška Igor 2, Samul Peter   -  Ficka Ján , Ficka Radovan , Ivan Ludovít 
 
10.04.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Drink Team  -   2 : 9 (1 : 3)
Góly:  Juríček Miloslav , Šimko Ján   -  Kvasnička Milan 3, Pažítka Adam 2, Mihula Oliver 2, Mallo Patrik 2
 
16.04.-14:00  Bonusko : Celtic  -   22 : 2 (9 : 2)
Góly:  Tomáš Simon 6, Janček Timotej  5, Floriš Erik 3, Čurik Maroš 3, Gašpar Roman 2, Štefánek Robo 2, Vangel Medard   -  Holas Róbert , Kubala Michal 
 
14. kolo
16.04.-17:00  Vasco : Huricanes  -   8 : 3 (2 : 1)
Góly:  Krčmár Vladimír 2, Púček Miroslav 2, Vlasatý Ľubomír 2, Blaško Branislav , Zubo Libor   -  Bagin Pavol , Staňo Filip , Jankovič Daniel 
 
16.04.-19:00  Holuby : Heineken  -   6 : 1 (5 : 0)
Góly:  Burdej Lukáš 3, Burdej Ján , Michalík Martin , Hošták Richard   -  Cibuľa František 
 
17.04.-09:00  Real Old Boys : FC Tryskáč  -   1 : 3 (0 : 1)
Góly:  Zelienka Oliver   -  Voroš Tomáš 2, Gregor Róbert 
ŽK:  Šelinga Tibor   -  nikto
 
17.04.-10:00  Celtic : TIPA Zlatý Baž..  -   1 : 8 (0 : 3)
Góly:  Hanko Roman   -  Juríček Richard 4, Mutala Miroslav 3, Kršák Vladimír 
 
17.04.-11:00  Pedros : Bonusko  -   9 : 6 (4 : 2)
Góly:  Oravec Michal 4, Hasenovič Miroslav 2, Rybecký Marek , Poruban Peter , Pavlík Roman   -  Kebísek Martin 3, Floriš Erik , Tomanica Emil , Slávik Patrik 
 
17.04.-12:00  Drink Team : Cestári  -   4 : 2 (1 : 1)
Góly:  Mallo Patrik 3, Kvasnička Milan   -  Skybský Roman , Paška Igor 
ŽK:  Gula Ivan   -  nikto
 
15. kolo
23.04.-11:00  Heineken : Vasco  -   2 : 11 (1 : 3)
Góly:  Puček Milan , Cibuľa František   -  Blaško Branislav 4, Krčmár Vladimír 3, Kebísek Lukáš 2, Dolinaj Peter , Vlasatý Ľubomír 
 
23.04.-17:00  FC Tryskáč : Cestári  -   3 : 3 (2 : 2)
Góly:  Hasidlo Dominik 2, Vöröš Rastislav   -  Samul Peter 2, Psota Daniel 
 
23.04.-19:00  Huricanes : Real Old Boys  -   12 : 10 (7 : 2)
Góly:  Ptáček Peter 5, Prvák Tomáš 2, Vrábel Michal 2, Kováč Michal 2, Kozík Marek   -  Ivan Ludovít 5, Ficka Radovan 4, Hrubčín Michal 
ŽK:  nikto  -  Zelienka Oliver 
 
23.04.-20:00  Bonusko : Holuby  -   6 : 5 (4 : 3)
Góly:  Kebísek Martin 2, Janček Timotej  2, Vangel Medard 2  -  Slávik Róbert 2, Hošták Richard , Michalík Martin , Burdej Lukáš 
 
24.04.-11:00  Celtic : Drink Team  -   5 : 15 (4 : 3)
Góly:  Hanko Roman 2, Chudý Peter , Holas Róbert , Dušička Jozef   -  Mihula Oliver 5, Gula Ivan 3, Mallo Patrik 3, Pažítka Adam 3, vlastný  
 
24.04.-12:00  TIPA Zlatý Baž.. : Pedros  -   5 : 5 (2 : 3)
Góly:  Šimko Ján , Jarník Ladislav , Mutala Miroslav , Juríček Richard , Kršák Vladimír   -  Oravec Michal 3, Hudec Ján , Hasenovič Miroslav 
 
16. kolo
30.04.-16:00  Real Old Boys : Heineken  -   5 : 0 (0 : 0)
 
30.04.-17:00  Drink Team : FC Tryskáč  -   6 : 4 (3 : 1)
Góly:  Lukáč Richard 2, Mallo Patrik 2, Kvasnička Milan , Goga Maroš   -  Voroš Tomáš , Kašík Stanislav , Hasidlo Dominik , vlastný  
ŽK:  Kvasnička Milan , Pažítka Adam , Gula Ivan   -  Smolka Peter , Hudcovský Richard 
ČK:  nikto  -  Púček Marián 
 
30.04.-19:00  Holuby : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 1 (2 : 1)
Góly:  Michalík Martin 2, Zachar Peter , Hošták Richard , Marušinec Ľubomír   -  Kršák Vladimír 
ŽK:  nikto  -  Mutala Miroslav 
 
01.05.-10:00  Vasco : Bonusko  -   5 : 7 (5 : 2)
Góly:  Blaško Branislav 2, Kebísek Lukáš , Trška Marek , Dolinaj Peter   -  Slávik Patrik 4, Kebísek Martin , Janček Timotej  , Tomáš Simon 
 
01.05.-11:00  Cestári : Huricanes  -   5 : 0 (0 : 0)
 
01.05.-12:00  Pedros : Celtic  -   14 : 6 (6 : 2)
Góly:  Hasenovič Miroslav 4, Štefina Štefan 4, Pavlásek Karol 2, Pavlík Roman 2, Oravec Michal 2  -  Hanko Roman 3, Holas Róbert 3
 
17. kolo
07.05.-15:00  Pedros : Drink Team  -   6 : 7 (3 : 4)
Góly:  Oravec Michal 2, Poruban Peter , Hudec Ján , Pavlásek Karol , Pavlík Roman   -  Mallo Patrik 3, Mihula Oliver 2, Kvasnička Milan 2
 
07.05.-17:00  Huricanes : FC Tryskáč  -   8 : 5 (2 : 3)
Góly:  Cabaj Boris 3, Ptáček Peter , Prvák Tomáš , Krcheň Lukáš , Hajas Stanislav , Staňo Jakub   -  Hasidlo Dominik 2, Machara Mário 2, Voroš Tomáš 
ŽK:  Prvák Tomáš , Vrábel Michal   -  nikto
ČK:  nikto  -  Kašík Stanislav 
 
07.05.-19:00  Heineken : Cestári  -   3 : 3 (0 : 0)
Góly:  Puček Milan 2, Kunák Slavomír   -  Dzurový Petr , Samul František , Mišovec Ladislav 
 
08.05.-09:00  Bonusko : Real Old Boys  -   14 : 4 (4 : 1)
Góly:  Antol Martin 3, Janček Timotej  3, Kebísek Martin 2, Štefánek Robo 2, Vavruš Samuel , Slávik Patrik , Žiaček Adrian , Čurik Maroš   -  Richtárech Štefan 2, Púček Tomáš , Ivan Ludovít 
 
08.05.-10:00  Celtic : Holuby  -   1 : 10 (0 : 2)
Góly:  Chudý Peter   -  Burdej Lukáš 4, Gajdoš Marián 3, Marušinec Ľubomír 2, Hošták Richard 
 
08.05.-12:00  TIPA Zlatý Baž.. : Vasco  -   4 : 4 (2 : 1)
Góly:  Juríček Richard 2, Nemečkaj Vladimír , Mutala Miroslav   -  Blaško Branislav 4
 
18. kolo
14.05.-09:00  Cestári : Bonusko  -   5 : 7 (2 : 3)
Góly:  Samul Peter 4, Dzurový Petr   -  Žiaček Adrian 2, Slávik Patrik 2, Vavruš Samuel 2, Kebísek Martin 
 
14.05.-14:00  Drink Team : Huricanes  -   2 : 4 (0 : 3)
Góly:  Bočinec Kamil , Kamenár Lukáš   -  Cabaj Boris , Staňo Jakub , Vrábel Michal , Tomanica Jozef 
ŽK:  Gula Ivan   -  Vrábel Michal , Krcheň Lukáš 
 
15.05.-09:00  Holuby : Pedros  -   7 : 4 (4 : 2)
Góly:  Burdej Lukáš 2, Marušinec Ľubomír 2, Harangozo Branislav , Zachar Peter , Gajdoš Marián   -  Pavlík Roman 2, Hudec Ján , Pavlásek Karol 
 
15.05.-10:00  Vasco : Celtic  -   7 : 6 (3 : 1)
Góly:  Trška Marek 4, Blaško Branislav , Dolinaj Peter , Krčmár Vladimír   -  Hanko Roman 3, Flak Marek , Holas Róbert , vlastný  
 
15.05.-11:00  FC Tryskáč : Heineken  -   8 : 3 (1 : 3)
Góly:  Hasidlo Dominik 4, Mikula Dalibor 2, Vöröš Rastislav , Smolka Peter   -  Remenár Peter 2, Cibuľa František 
 
15.05.-12:00  Real Old Boys : TIPA Zlatý Baž..  -   9 : 10 (2 : 2)
Góly:  Ivan Ludovít 2, Púček Tomáš 2, Richtárech Štefan , Zelienka Oliver , Matlák Igor , Hrubčín Michal , Šelinga Tibor   -  Nemečkaj Ľubomír 6, Juríček Richard 2, Kršák Vladimír , Mutala Miroslav 
ŽK:  Zelienka Oliver   -  Nemečkaj Ľubomír 
 
19. kolo
21.05.-09:00  Holuby : Drink Team  -   1 : 2 (0 : 1)
Góly:  Michalík Martin   -  Bočinec Marek , Lukáč Richard 
 
21.05.-18:00  Heineken : Huricanes  -   5 : 0 (0 : 0)
 
22.05.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Cestári  -   8 : 0 (3 : 0)
Góly:  Juríček Richard 4, Kršák Vladimír 2, Nemečkaj Vladimír , Mutala Miroslav   -  nikto
 
22.05.-10:00  Pedros : Vasco  -   8 : 3 (3 : 3)
Góly:  Hudec Ján 3, Pavlásek Karol 2, Pavlík Roman , Poruban Peter , Oravec Michal   -  Blaško Branislav 3
 
22.05.-11:00  Bonusko : FC Tryskáč  -   9 : 3 (2 : 1)
Góly:  Janček Timotej  3, Slávik Patrik 2, Antol Martin , Tomáš Simon , Vavruš Samuel , Gašpar Roman   -  Mikula Dalibor , Voroš Tomáš , Vöröš Rastislav 
 
22.05.-12:00  Celtic : Real Old Boys  -   1 : 9 (0 : 5)
Góly:  Halaška Michal   -  Ficka Ján 4, Ďurčáni Jozef 2, Ivan Ludovít 2, Hrubčín Michal 
 
20. kolo
28.05.-10:00  Real Old Boys : Pedros  -   4 : 8 (2 : 1)
Góly:  Ivan Ludovít 2, Ficka Ján , Ficka Radovan   -  Hudec Ján 3, Pavlásek Karol 2, Pavlík Roman , Hasenovič Miroslav , Fitko Miloš 
 
28.05.-13:00  Huricanes : Bonusko  -   6 : 10 (0 : 6)
Góly:  Ptáček Peter 4, Hajas Stanislav , Prvák Tomáš   -  Kebísek Martin 2, Janček Timotej  2, Slávik Patrik , Žiaček Adrian , Antol Martin , Tomáš Simon , Tomanica Emil , vlastný  
ŽK:  Ptáček Peter , Hajas Stanislav   -  nikto
 
28.05.-14:00  Drink Team : Heineken  -   10 : 5 (3 : 3)
Góly:  Kvasnička Milan 3, Mallo Patrik 3, Lukáč Richard 2, Bočinec Marek , Pažítka Adam   -  Turza Rastislav 2, Šatka Juraj , Adamčin Jozef , Závodný Martin 
ŽK:  Gula Ivan   -  nikto
 
28.05.-17:00  FC Tryskáč : TIPA Zlatý Baž..  -   3 : 6 (2 : 4)
Góly:  Smolka Peter , Mikula Dalibor , Hudcovský Richard   -  Kršák Vladimír 3, Nemečkaj Ľubomír , Juríček Richard , Mutala Miroslav 
 
28.05.-18:00  Vasco : Holuby  -   4 : 8 (1 : 3)
Góly:  Suchomel Rastislav 2, Púček Miroslav , Kebísek Lukáš   -  Michalík Martin 4, Kyzek Jozef , Sokolík Michal , Burdej Lukáš , Zachar Peter 
 
29.05.-11:00  Cestári : Celtic  -   2 : 6 (0 : 1)
Góly:  Mišovec Ladislav , Samul Peter   -  Dušička Jozef 3, Hanko Roman 2, Halaška Michal 
 
21. kolo
04.06.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Huricanes  -   14 : 5 (4 : 2)
Góly:  Juríček Richard 4, Nemečkaj Ľubomír 4, Nemečkaj Vladimír 2, Juríček Miloslav , Šimko Ján , Kršák Vladimír , Mutala Miroslav   -  Tomanica Jozef 3, Cabaj Boris 2
 
04.06.-17:00  Holuby : Real Old Boys  -   2 : 3 (1 : 2)
Góly:  Zachar Peter , Havalda Vašek   -  Ivan Ludovít , Tvrdý Miroslav , Ficka Radovan 
 
04.06.-18:00  Vasco : Drink Team  -   4 : 9 (1 : 4)
Góly:  Krčmár Vladimír 3, Zubo Libor   -  Mallo Patrik 5, Mihula Oliver 2, Lukáč Richard 2
 
04.06.-19:00  Bonusko : Heineken  -   5 : 7 (1 : 0)
Góly:  Tomanica Emil 2, Janček Timotej  , Kebísek Martin , Žiaček Adrian   -  Adamčin Jozef 3, Puček Milan 2, Sondor Marek 2
ČK:  Slávik Patrik   -  nikto
 
05.06.-10:00  Pedros : Cestári  -   5 : 2 (2 : 1)
Góly:  Poruban Peter 2, Pavlásek Karol 2, Štefina Štefan   -  Samul František 2
ŽK:  nikto  -  Mišovec Ladislav 
 
05.06.-11:00  Celtic : FC Tryskáč  -   4 : 3 (2 : 1)
Góly:  Hanko Roman 2, Holas Róbert , vlastný    -  Hasidlo Dominik , Mikula Dalibor , vlastný  
ŽK:  Kubala Michal   -  nikto
 
22. kolo
11.06.-11:00  Huricanes : Celtic  -   4 : 3 (2 : 2)
Góly:  Ptáček Peter 2, Vrábel Michal , Staňo Jakub   -  Hanko Roman , Holas Róbert , Halaška Michal 
ŽK:  Vrábel Michal   -  nikto
 
11.06.-15:00  Heineken : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 4 (1 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Šatka Juraj 2, Remenár Peter   -  Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav , Juríček Richard 
 
12.06.-10:00  Real Old Boys : Vasco  -   7 : 4 (5 : 0)
Góly:  Šelinga Tibor 5, Ficka Ján , Gančár Matúš   -  Blaško Branislav 2, Slúka Peter , Krčmár Vladimír 
 
12.06.-11:00  FC Tryskáč : Pedros  -   4 : 2 (2 : 1)
Góly:  Machara Mário 2, Voroš Tomáš , Vöröš Rastislav   -  Pavlásek Karol 2
 
19.06.-09:00  Cestári : Holuby  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Mišovec Ladislav , Paška Igor , Skybský Roman   -  Burdej Lukáš 2, vlastný  
ŽK:  Mišovec Ladislav   -  nikto
 
19.06.-12:00  Drink Team : Bonusko  -   9 : 13 (4 : 5)
Góly:  Bočinec Marek 2, Pažítka Adam 2, Kvasnička Milan 2, Bočinec Kamil , Mallo Patrik , Mihula Oliver   -  Kebísek Martin 4, Antol Martin 3, Čurik Maroš 3, Janček Timotej  3
 

Zápasy 3.liga
1. kolo
29.08.-14:00  Vrtáci : Specnaz  -   13 : 4 (8 : 2)
Góly:  Kovács Tomáš 5, Marušinec Peter 3, Bagin Viliam 2, Filo Miloš , Klimek Dalibor , Kopčan Štefan   -  Hošták Milan 2, Duvač Juraj , vlastný  
 
29.08.-15:00  FC Komedia : Demonic  -   6 : 3 (0 : 2)
Góly:  Švančárek Martin 4, Švančárek Ján 2  -  Brezničan Martin , Vrábel Igor , Kormendy Róbert 
ŽK:  Prosňanský Vít , Majtán Milan   -  nikto
 
30.08.-12:00  Benfica : Pruhy 83  -   4 : 4 (1 : 0)
Góly:  Kirsch Maroš 2, Zábojník Mário 2  -  Eliášek Jakub 2, Dorušinec Miloš , Kvasnica Lukáš 
 
05.09.-13:00  AEK : Jamajka  -   8 : 2 (5 : 1)
Góly:  Čurík Dušan 2, Kobela Lukáš 2, Monček Lukáš , Bulko Miloš , Halás Gabriel , Jakuš Peter   -  Baláž Ivan , Kalai Lukáš 
 
2. kolo
04.09.-18:00  Pruhy 83 : FC Komedia  -   6 : 11 (2 : 4)
Góly:  Eliášek Jakub 3, Masaryk Mário , Beňo Peter , Dian Stanislav   -  Švančárek Martin 5, Švančárek Ján 4, Majtán Milan 2
 
05.09.-15:00  Demonic : AEK  -   5 : 4 (3 : 3)
Góly:  Kormendy Róbert 2, Robota Richard , Karvaš Marek , Vrábel Igor   -  Jakuš Peter , Bulko Miloš , Čurík Dušan , Andrisík Michal 
 
06.09.-12:00  Vrtáci : Benfica  -   4 : 7 (3 : 1)
Góly:  Kovács Tomáš 2, Marušinec Peter , vlastný    -  Králik Daniel 4, Zábojník Mário 3
 
15.09.-18:00  Specnaz : Jamajka  -   7 : 9 (5 : 6)
Góly:  Mihálik Marek 4, Duvač Juraj , Trenčan Tomáš , Sýkora Marek   -  Lacko Robo 3, Kalai Lukáš 2, Baláž Ivan 2, Šandor m. Arpád , Šandor Radoslav 
 
3. kolo
11.09.-18:00  AEK : Pruhy 83  -   6 : 4 (3 : 2)
Góly:  Čurík Dušan 2, Jakuš Peter , Halás Gabriel , Kobela Lukáš , Bulko Miloš   -  Masaryk Mário , Dorušinec Miloš , Eliášek Jakub , Žársky ml. Ľubomír 
 
12.09.-17:00  Jamajka : Demonic  -   6 : 6 (2 : 3)
Góly:  Lacko Robo 2, Kalai Lukáš 2, Šandor m. Arpád 2  -  Brezničan Martin 2, Rekem Marek 2, Robota Richard , Vrábel Igor 
 
12.09.-18:00  FC Komedia : Vrtáci  -   6 : 12 (1 : 6)
Góly:  Švančárek Martin 3, Majtán Milan 2, Patka Patrik   -  Kovács Tomáš 5, Kopčan Štefan 3, Filo Miloš , Hunák Peter , Klimek Dalibor , Marušinec Peter 
ČK:  Prosňanský Vít   -  nikto
 
12.09.-20:00  Benfica : Specnaz  -   11 : 1 (3 : 0)
Góly:  Králik Daniel 4, Chupač Martin 2, Krška Ján , Tvrdoň Daniel , Škritek Fedor , Krška Denis , Didi Juraj   -  Behanec Vladimír 
 
4. kolo
19.09.-09:00  Vrtáci : AEK  -   5 : 3 (1 : 2)
Góly:  Kopčan Štefan 3, Kovács Tomáš , Klimek Dalibor   -  Čurík Dušan 2, Halás Gabriel 
 
19.09.-18:00  Specnaz : Demonic  -   3 : 8 (3 : 3)
Góly:  Duvač Juraj 2, Trenčan Tomáš   -  Vrábel Igor 3, Brezničan Martin 2, Karvaš Marek , Buček Lukáš , Robota Richard 
 
20.09.-11:00  Pruhy 83 : Jamajka  -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Dorušinec Miloš 3, Eliášek Jakub 2, Pikna Pavol   -  Šandor m. Arpád 4
ŽK:  nikto  -  Šandor st. Arpád 
 
20.09.-12:00  Benfica : FC Komedia  -   16 : 4 (8 : 0)
Góly:  Králik Daniel 7, Zábojník Mário 7, Kirsch Maroš , Škritek Fedor   -  Švančárek Martin 2, Hošták Roman , Kocián Lukáš 
 
5. kolo
26.09.-14:00  Jamajka : Vrtáci  -   5 : 6 (4 : 3)
Góly:  Vaško Ján 3, Šandor Mário , Lacko Robo   -  Kovács Tomáš 5, Kopčan Štefan 
 
26.09.-15:00  FC Komedia : Specnaz  -   12 : 3 (8 : 1)
Góly:  Švančárek Martin 9, Patka Patrik , Minárik Ivan , Kocián Lukáš   -  Trenčan Tomáš 2, Hošták Milan 
 
26.09.-20:00  AEK : Benfica  -   4 : 10 (1 : 5)
Góly:  Halás Gabriel 2, Jakuš Peter , Hegyi Vladimír   -  Králik Daniel 4, Škritek Fedor 2, Roháč Lukáš 2, Zábojník Mário , Chupač Martin 
ŽK:  nikto  -  Roháč Lukáš 
 
27.09.-12:00  Demonic : Pruhy 83  -   6 : 4 (1 : 3)
Góly:  Kormendy Róbert 2, Brezničan Martin , Buček Lukáš , Vrábel Igor , Rekem Marek   -  Dorušinec Miloš 2, Behúl Denis , Dian Stanislav 
 
6. kolo
03.10.-09:00  Vrtáci : Demonic  -   7 : 3 (3 : 3)
Góly:  Kovács Tomáš 4, Hunák Peter 2, Marušinec Peter   -  Brezničan Martin , Toman Martin , Rekem Marek 
ŽK:  Marušinec Peter   -  nikto
 
03.10.-17:00  Specnaz : Pruhy 83  -   2 : 9 (2 : 5)
Góly:  Sýkora Marek , Hošták Milan   -  Eliášek Jakub 4, Behúl Denis 2, Dian Stanislav 2, Žársky ml. Ľubomír 
 
03.10.-19:00  Benfica : Jamajka  -   9 : 3 (4 : 1)
Góly:  Králik Daniel 4, Zábojník Mário 3, Škritek Fedor 2  -  Vaško Ján 3
 
03.10.-20:00  FC Komedia : AEK  -   7 : 4 (1 : 2)
Góly:  Patka Patrik 5, Caban Tomáš , Ševčík Milan   -  Jakuš Peter 2, Andrisík Michal , Halás Gabriel 
 
7. kolo
09.10.-17:00  Pruhy 83 : Vrtáci  -   6 : 9 (3 : 4)
Góly:  Dorušinec Miloš 4, Behúl Denis , Dian Stanislav   -  Kovács Tomáš 5, Bagin Viliam , Kopčan Štefan , Palček Ján , Marušinec Peter 
 
10.10.-15:00  Jamajka : FC Komedia  -   10 : 7 (3 : 2)
Góly:  Baláž Ivan 3, Šandor m. Arpád 3, Lacko Robo 2, Vaško Ján , Kalai Lukáš   -  Švančárek Martin 5, Švančárek Ján 2
 
10.10.-19:00  Demonic : Benfica  -   3 : 5 (0 : 1)
Góly:  Rekem Marek , Robota Richard , Toman Martin   -  Králik Daniel 3, Zábojník Mário , Krška Denis 
 
11.10.-09:00  AEK : Specnaz  -   7 : 4 (1 : 1)
Góly:  Jakuš Peter 2, Kobela Lukáš 2, Bulko Miloš , Čurík Dušan , Hegyi Vladimír   -  Duvač Juraj 2, Hošták Milan , Sýkora Marek 
ŽK:  nikto  -  Hošták Milan 
 
8. kolo
17.10.-14:00  Specnaz : Vrtáci  -   0 : 14 (0 : 9)
Góly:  nikto  -  Kovács Tomáš 4, Kopčan Štefan 4, Noska Filip 3, Bagin Viliam , Hunák Peter , Palček Ján 
 
17.10.-15:00  Demonic : FC Komedia  -   6 : 8 (3 : 6)
Góly:  Karvaš Marek 3, Rekem Marek 2, Toman Martin   -  Švančárek Martin 4, Švančárek Ján 3, Ševčík Milan 
 
18.10.-12:00  Pruhy 83 : Benfica  -   4 : 11 (0 : 5)
Góly:  Dorušinec Miloš 2, Dian Stanislav , Žársky ml. Ľubomír   -  Zábojník Mário 6, Králik Daniel 2, Škritek Fedor 2, Roháč Lukáš 
 
18.10.-13:00  Jamajka : AEK  -   5 : 5 (1 : 3)
Góly:  Vaško Ján 2, Baláž Ivan , Kalai Lukáš , vlastný    -  Čurík Dušan 2, Jakuš Peter 2, Hegyi Vladimír 
 
9. kolo
23.10.-18:00  Benfica : Vrtáci  -   10 : 8 (1 : 5)
Góly:  Králik Daniel 6, Adamec Patrik 2, Zábojník Mário 2  -  Kovács Tomáš 5, Marušinec Peter 2, Palček Ján 
 
24.10.-15:00  Jamajka : Specnaz  -   8 : 3 (4 : 3)
Góly:  Vaško Ján 4, Šandor Mário 2, Baláž Ivan , Šandor Radoslav   -  Pastorek Pavol 2, Basila Ľubomír 
 
25.10.-11:00  FC Komedia : Pruhy 83  -   4 : 10 (1 : 4)
Góly:  Švančárek Martin 4  -  Dorušinec Miloš 5, Šugár Martin 3, Žársky ml. Ľubomír , Dian Stanislav 
 
25.10.-14:00  AEK : Demonic  -   6 : 5 (2 : 2)
Góly:  Hegyi Vladimír 3, Bulko Miloš , Jakuš Peter , Halás Gabriel   -  Brezničan Martin 3, Karvaš Marek , vlastný  
 
10. kolo
31.10.-09:00  Vrtáci : FC Komedia  -   5 : 0 (0 : 0)
 
31.10.-14:00  Demonic : Jamajka  -   10 : 2 (5 : 1)
Góly:  Rekem Marek 3, Karvaš Marek 3, Brezničan Martin 2, Buček Lukáš 2  -  Kalai Lukáš , Baláž Ivan 
 
31.10.-18:00  Specnaz : Benfica  -   4 : 9 (2 : 5)
Góly:  Hošták Milan 2, Basila Ľubomír , Pastorek Pavol   -  Zábojník Mário 3, Králik Daniel 3, Krška Ján , Kirsch Maroš , Škritek Fedor 
 
01.11.-12:00  Pruhy 83 : AEK  -   2 : 6 (2 : 2)
Góly:  Dorušinec Miloš 2  -  Jakuš Peter 3, Monček Lukáš , Hegyi Vladimír , Kobela Lukáš 
ŽK:  nikto  -  Jakuš Peter 
 
11. kolo
09.04.-13:00  AEK : Vrtáci  -   4 : 7 (0 : 2)
Góly:  Čurík Dušan 2, Kobela Lukáš , Jakuš Peter   -  Noska Filip 3, Kopčan Štefan 2, Klimek Dalibor , Tvrdoň Daniel 
 
09.04.-15:00  FC Komedia : Benfica  -   8 : 3 (6 : 2)
Góly:  Švančárek Ján 6, Patka Patrik , Ševčík Milan   -  Chupač Martin 2, Trokan Štefan 
 
09.04.-20:00  Demonic : Specnaz  -   7 : 9 (3 : 6)
Góly:  Gabriš Filip 2, Brezničan Martin , Buček Lukáš , Dorica Marek , Toman Martin , Rekem Marek   -  Mihálik Marek 4, Pastorek Pavol 4, Sýkora Marek 
 
10.04.-11:00  Jamajka : Pruhy 83  -   4 : 21 (2 : 9)
Góly:  Kalai Lukáš 2, Sliva Filip 2  -  Masaryk Mário 8, Dorušinec Miloš 6, Šugár Martin 4, Žársky ml. Ľubomír 2, Behúl Denis 
 
12. kolo
16.04.-15:00  Vrtáci : Jamajka  -   13 : 4 (7 : 1)
Góly:  Tvrdoň Daniel 5, Kovács Tomáš 3, Palček Ján 2, Kopčan Štefan 2, Martiš Jaroslav   -  Badi Radoslav 3, Kalai Lukáš 
ŽK:  Tvrdoň Daniel   -  nikto
 
16.04.-16:00  Benfica : AEK  -   6 : 4 (4 : 2)
Góly:  Zábojník Mário 3, Chupač Martin 2, Škritek Fedor   -  Jakuš Peter 2, Kobela Lukáš , Halás Gabriel 
 
16.04.-20:00  Specnaz : FC Komedia  -   7 : 3 (2 : 3)
Góly:  Pastorek Pavol 5, Hošták Milan 2  -  Caban Tomáš , Švančárek Ján , Patka Patrik 
 
17.04.-13:00  Pruhy 83 : Demonic  -   4 : 7 (1 : 4)
Góly:  Dorušinec Miloš 2, Žársky ml. Ľubomír , Žaludek Andreas   -  Rekem Marek 3, Brezničan Martin , Kopčan Martin , Dorica Marek , Gabriš Filip 
ŽK:  Žaludek Andreas   -  nikto
 
13. kolo
23.04.-16:00  Demonic : Vrtáci  -   5 : 5 (1 : 3)
Góly:  Kopčan Martin 2, Gabriš Filip , Rekem Marek , Vrábel Igor   -  Noska Filip 2, Kovács Tomáš , Klimek Dalibor , Palček Ján 
 
23.04.-21:00  Jamajka : Benfica  -   1 : 14 (1 : 9)
Góly:  Kalai Lukáš   -  Králik Daniel 7, Kirsch Maroš 5, Trokan Štefan , Chupač Martin 
 
24.04.-10:00  AEK : FC Komedia  -   5 : 0 (0 : 0)
 
24.04.-13:00  Pruhy 83 : Specnaz  -   10 : 5 (6 : 0)
Góly:  Dian Stanislav 3, Šugár Martin 2, Žársky ml. Ľubomír 2, Masaryk Mário 2, Dorušinec Miloš   -  Mihálik Marek 4, Trenčan Tomáš 
 
14. kolo
30.04.-14:00  FC Komedia : Jamajka  -   1 : 5 (0 : 2)
Góly:  Švančárek Ján   -  Kalai Lukáš 2, Šandor Mário 2, Šandor Radoslav 
 
30.04.-15:00  Benfica : Demonic  -   13 : 5 (4 : 3)
Góly:  Zábojník Mário 7, Králik Daniel 5, Kirsch Maroš   -  Brezničan Martin 2, Buček Lukáš 2, Dorica Marek 
 
30.04.-18:00  Specnaz : AEK  -   10 : 3 (3 : 0)
Góly:  Mihálik Marek 3, Hošták Milan 3, Matejka Peter 2, Pastorek Pavol , Holba Peter   -  Jakuš Peter , Čurík Dušan , Andrisík Michal 
ŽK:  Matejka Peter   -  nikto
 
01.05.-09:00  Vrtáci : Pruhy 83  -   10 : 6 (6 : 2)
Góly:  Kopčan Štefan 3, Noska Filip 2, Kovács Tomáš 2, Klimek Dalibor , Martiš Jaroslav , Tvrdoň Daniel   -  Šugár Martin 3, Dian Stanislav 2, Behúl Denis 
 
15. kolo
07.05.-14:00  Vrtáci : Specnaz  -   12 : 8 (3 : 5)
Góly:  Tvrdoň Daniel 5, Kovács Tomáš 3, Klimek Dalibor 2, Noska Filip , Martiš Jaroslav   -  Mihálik Marek 5, Matejka Peter , Sýkora Marek , Hošták Milan 
 
07.05.-16:00  Benfica : Pruhy 83  -   12 : 3 (5 : 3)
Góly:  Králik Daniel 6, Zábojník Mário 3, Škritek Fedor 2, Kirsch Maroš   -  Dorušinec Miloš 2, Žársky ml. Ľubomír 
 
07.05.-20:00  FC Komedia : Demonic  -   0 : 5 (0 : 0)
 
08.05.-11:00  AEK : Jamajka  -   7 : 3 (3 : 2)
Góly:  Čurík Dušan 2, Andrisík Michal 2, Halás Gabriel 2, Kobela Juraj   -  Kalai Lukáš 2, Šandor Mário 
 
16. kolo
14.05.-15:00  Pruhy 83 : FC Komedia  -   8 : 3 (1 : 0)
Góly:  Masaryk Mário 3, Dorušinec Miloš 3, Šugár Martin , Behúl Denis   -  Kocián Lukáš 3
 
14.05.-16:00  Vrtáci : Benfica  -   6 : 3 (2 : 2)
Góly:  Kovács Tomáš 3, Klimek Dalibor , Tvrdoň Daniel , Martiš Jaroslav   -  Kirsch Maroš 2, Chupač Martin 
 
14.05.-17:00  Demonic : AEK  -   2 : 4 (2 : 1)
Góly:  Brezničan Martin , Dorica Marek   -  Jakuš Peter 2, Halás Gabriel , Švančárek Milan 
 
14.05.-20:00  Specnaz : Jamajka  -   14 : 8 (7 : 3)
Góly:  Pastorek Pavol 7, Matejka Peter 3, Behanec Vladimír 2, Sýkora Marek , vlastný    -  Lacko Robo 3, Kalai Lukáš 2, Badi Radoslav , Sliva Filip , Pražienka Vladimír 
 
17. kolo
21.05.-14:00  FC Komedia : Vrtáci  -   0 : 5 (0 : 0)
 
21.05.-16:00  Jamajka : Demonic  -   2 : 7 (0 : 1)
Góly:  Kalai Lukáš , Sliva Filip   -  Rekem Marek 3, Gabriš Filip 2, Kopčan Martin 2
ŽK:  Pražienka Vladimír   -  nikto
 
21.05.-17:00  Benfica : Specnaz  -   12 : 5 (7 : 2)
Góly:  Zábojník Mário 10, Roháč Lukáš , Trokan Štefan   -  Mihálik Marek 3, Matejka Peter 2
ŽK:  Zábojník Mário   -  nikto
 
22.05.-13:00  AEK : Pruhy 83  -   12 : 3 (5 : 1)
Góly:  Čurík Dušan 3, Jakuš Peter 3, Andrisík Michal 2, Kobela Lukáš , Švančárek Milan , Kubán Adrián , Halás Gabriel   -  Žársky ml. Ľubomír , Behúl Denis , Dorušinec Miloš 
 
18. kolo
  Benfica : FC Komedia  -   5 : 0 (0 : 0)
 
28.05.-15:00  Vrtáci : AEK  -   5 : 2 (2 : 0)
Góly:  Tvrdoň Daniel 3, Bagin Viliam , Kopčan Štefan   -  Kobela Lukáš , Jakuš Peter 
 
29.05.-09:00  Specnaz : Demonic  -   8 : 8 (2 : 7)
Góly:  Pastorek Pavol 3, Matejka Peter 2, Mihálik Marek 2, Sýkora Marek   -  Brezničan Martin 4, Dorica Marek , Toman Martin , Rekem Marek , Vrábel Igor 
ŽK:  Pastorek Pavol , Matejka Peter   -  nikto
 
29.05.-10:00  Pruhy 83 : Jamajka  -   16 : 2 (5 : 1)
Góly:  Žársky ml. Ľubomír 5, Masaryk Mário 4, Behúl Denis 2, Dorušinec Miloš 2, Gurín Miroslav 2, Dian Stanislav   -  Lacko Robo 2
ŽK:  Žársky ml. Ľubomír   -  nikto
 
19. kolo
  FC Komedia : Specnaz  -   0 : 5 (0 : 0)
 
04.06.-14:00  Jamajka : Vrtáci  -   1 : 6 (0 : 3)
Góly:  Šandor Radoslav   -  Klimek Dalibor 3, Bagin Viliam , Tvrdoň Daniel , Noska Filip 
 
04.06.-15:00  AEK : Benfica  -   5 : 10 (4 : 5)
Góly:  Jakuš Peter 2, Švančárek Milan , Andrisík Michal , Kobela Lukáš   -  Zábojník Mário 6, Trokan Štefan , Roháč Lukáš , Kováč Jakub , Kirsch Maroš 
 
04.06.-20:00  Demonic : Pruhy 83  -   6 : 11 (2 : 5)
Góly:  Buček Lukáš 2, Vrábel Igor 2, Brezničan Martin , Kopčan Martin   -  Dorušinec Miloš 7, Masaryk Mário 2, Gurín Miroslav , Behúl Denis 
ŽK:  Brezničan Martin   -  nikto
 
20. kolo
  FC Komedia : AEK  -   0 : 5 (0 : 0)
 
10.06.-21:00  Specnaz : Pruhy 83  -   7 : 5 (2 : 2)
Góly:  Behanec Vladimír 2, Pastorek Pavol 2, Hošták Milan 2, Hošták Milan   -  Dorušinec Miloš 3, Žársky ml. Ľubomír , Gurín Miroslav 
 
11.06.-17:00  Benfica : Jamajka  -   10 : 0 (2 : 0)
Góly:  Kirsch Maroš 5, Kováč Jakub 3, Trokan Štefan , Roháč Lukáš   -  nikto
 
12.06.-09:00  Vrtáci : Demonic  -   9 : 6 (3 : 2)
Góly:  Tvrdoň Daniel 4, Kopčan Štefan 2, Martiš Jaroslav 2, vlastný    -  Vrábel Igor 3, Brezničan Martin 2, Kopčan Martin 
 
21. kolo
  Jamajka : FC Komedia  -   5 : 0 (0 : 0)
 
18.06.-10:00  Demonic : Benfica  -   5 : 3 (2 : 3)
Góly:  Brezničan Martin 2, Rekem Marek 2, Vrábel Igor   -  Kováč Jakub 3
 
18.06.-17:00  AEK : Specnaz  -   6 : 2 (3 : 1)
Góly:  Andrisík Michal 2, Čurík Dušan 2, Kobela Lukáš , Jakuš Peter   -  Sýkora Marek 2
 
19.06.-10:00  Pruhy 83 : Vrtáci  -   5 : 7 (1 : 2)
Góly:  Dorušinec Miloš 3, Dian Stanislav , Žársky ml. Ľubomír   -  Kovács Tomáš 3, Bagin Viliam 2, Kopčan Štefan , Marušinec Peter