Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  717911   Táto podstránka:  21079   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk




Daná stránka nie je v databáze
2014/2015

  Body
1.Armat Čukaričky69
2.Aquabely68
3.Real Fun Taxi64
4.Espanyol55
5.Millwall46
6.Albion40
7.Sportclub 37
8.Kollárová30
9.Santos29
10.Š T B24
11.Belasí22
12.Boca Juniors22
13.Bonusko Blaugranas18
14.AS Roma16

  Body
1.Doors Pub62
2.Oranjes55
3.TIPA Zlatý Bažant50
4.Real Old Boys48
5.FC Renegade44
6.Cestári42
7.Heineken40
8.Pedros40
9.Holuby37
10.Vasco37
11.FC Tryskáč26
12.Celtic23
13.Demonic18
14.Lions 10

  Body
1.Huricanes74
2.Drink Team60
3.Amatéri55
4.Vrtáci45
5.AEK44
6.FC Komedia30
7.Benfica26
8.Pruhy 8324
9.Atlético Joven21
10.Specnaz16

Strelci
1.  Stratený Peter  Real Fun Taxi  103
2.  Fulec Ivan  Armat Čukaričk..  57
3.  Behan Filip  Real Fun Taxi  48
4.  Závodný Michal  Armat Čukaričk..  44
5.  Maník Tomáš  Armat Čukaričk..  43
6.  Katerinčin Peter  Espanyol  42
7.  Štefula Ján  Millwall  41
8.  Ševela Miloš  Sportclub   40
9.  Kaprálik Peter  Aquabely  37
10.  Adamčík Marek  Albion  33
11.  Suchánek Timotej  Espanyol  32
12.  Mazáň Miroslav  Aquabely  32
13.  Kollman Michal  Real Fun Taxi  32
14.  Živčic Rudolf  Belasí  32
15.  Husár Michal  Boca Juniors  30
16.  Burdej Marek  Armat Čukaričk..  30
17.  Bér Dalibor  Santos  30
18.  Ďatko Michal  Real Fun Taxi  30
19.  Kebísek Martin  Bonusko Blaugran..  30
20.  Kovács Tomáš  Boca Juniors  29

Strelci
1.  Adamčin Jozef  Doors Pub  53
2.  Šuranský Lukáš  Oranjes  41
3.  Cibula František  Lions   33
4.  Puškár Anton  FC Renegade  32
5.  Pastorek Pavol  FC Renegade  32
6.  Dvořák Tomáš  Doors Pub  28
7.  Juríček Richard  TIPA Zlatý Baž..  26
8.  Zábojník Mário  Oranjes  26
9.  Šatka Juraj  Heineken  24
10.  Nemečkaj Ľubomír  TIPA Zlatý Baž..  24
11.  Hudec Ján  Pedros  23
12.  Vrábel Igor  Demonic  23
13.  Holas Róbert  Celtic  22
14.  Monček Tomáš  Celtic  22
15.  Ficka Ján  Real Old Boys  21
16.  Burdej Lukáš  Holuby  21
17.  Hrubčín Michal  Real Old Boys  20
18.  Nemečkaj Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  20
19.  Smolka Peter  FC Tryskáč  19
20.  Cíbik Pavol  Vasco  19

Strelci
1.  Bagin Pavol  Huricanes  80
2.  Švančárek Martin  FC Komedia  70
3.  Vlasatý Marek  Huricanes  62
4.  Koníček Tomáš  Atlético Joven  56
5.  Bielik Marián  Amatéri  54
6.  Gula Ivan  Drink Team  50
7.  Škrovánek Marek  Amatéri  45
8.  Švančárek Ján  FC Komedia  43
9.  Ťupek Ján  Amatéri  41
10.  Kvasnička Milan  Drink Team  40
11.  Homola Branislav  Amatéri  39
12.  Jakuš Peter  AEK  37
13.  Pavlík Ivan  Vrtáci  36
14.  Kamenár Lukáš  Drink Team  35
15.  Rác Štefan  Benfica  32
16.  Tvrdoň Daniel  Drink Team  32
17.  Mikuš Peter  Huricanes  30
18.  Rychtárik Anton  Drink Team  27
19.  Kopčan Štefan  Vrtáci  25
20.  Čurík Dušan  AEK  25

Zápasy 1. liga
1. kolo
22.08.-18:00  Sportclub  : Albion  -   3 : 4 (3 : 1)
Góly:  Bielik Rastislav , Hlásny Juraj , Kuric Vladimír   -  Staňo Michal , Praženec Michal , Nemečkay Juraj , Šprocha Andrej 
 
22.08.-19:00  Millwall : Kollárová  -   7 : 2 (4 : 0)
Góly:  Štefula Ján 3, Kostka Peter , Piatrik Jaroslav , Marušinec Milan , Janiš Ján   -  Krivoklátsky Tomáš , Baranka Dominik 
ŽK:  Janiš Ján   -  nikto
 
22.08.-20:00  Real Fun Taxi : Boca Juniors  -   13 : 7 (8 : 3)
Góly:  Stratený Peter 6, Behan Filip 3, Kollman Michal 2, Balon Marek , Ďatko Michal   -  Šišaj Mário 2, Kovács Tomáš 2, Šamaj Martin , Husár Michal , vlastný  
ŽK:  Balon Marek   -  nikto
 
22.08.-21:00  Santos : Š T B  -   2 : 4 (2 : 1)
Góly:  Hudcovský Martin , Thier Marek   -  Prekop Rastislav 3, Prekop Marián 
ŽK:  nikto  -  Milistenfer Roman 
 
23.08.-11:00  Belasí : AS Roma  -   7 : 4 (1 : 2)
Góly:  Mišiak Martin 3, Živčic Rudolf 2, Chudo Michal , Matejka Róbert   -  Mišutka Peter 2, Sviečka Lukáš 2
 
23.08.-18:00  Espanyol : Aquabely  -   3 : 8 (0 : 4)
Góly:  Katerinčin Peter 2, Kozík Jozef   -  Nováčik Jaroslav 3, Országh Miroslav 2, Bagin Juraj , Švančara Juraj , Krajčík Radoslav 
 
23.08.-19:00  Bonusko Blaugran.. : Armat Čukaričk..  -   5 : 12 (1 : 3)
Góly:  Digaňa Denis 2, Horváth Vladimír 2, Horňák Milan   -  Fulec Ivan 10, Závodný Michal 2
 
2. kolo
29.08.-15:00  Albion : Belasí  -   9 : 7 (6 : 2)
Góly:  Adamčík Marek 5, Staňo Michal 3, Nemečkay Juraj   -  Živčic Rudolf 2, Meliš Michal 2, Mišiak Martin , Kršák Ľudovít , Trokan Peter 
 
29.08.-16:00  Š T B : Bonusko Blaugran..  -   4 : 6 (1 : 4)
Góly:  Kováčik Ján 2, Prekop Rastislav , Lonc Peter   -  Horváth Vladimír 3, Malo Patrik 2, Šlosár Branislav 
ŽK:  Milistenfer Roman   -  Tomanica Emil 
ČK:  Milistenfer Roman   -  nikto
 
29.08.-18:00  Boca Juniors : Kollárová  -   5 : 7 (1 : 0)
Góly:  Šiška Tomáš 2, Moczerniuk Martin , Kovács Tomáš , Chudý Peter   -  Krivoklátsky Jakub 2, Novák Andrej 2, Koníček Lukáš , Tašár Milan , Solin Peter 
 
29.08.-19:00  Armat Čukaričk.. : Espanyol  -   23 : 10 (12 : 2)
Góly:  Fulec Ivan 8, Závodný Michal 5, Pagáč Andrej 3, Antol Jozef 2, Blaha Karol 2, Golej Ľuboš , Maník Tomáš , vlastný    -  Kozík Jozef 4, Gulač Ľudovít 3, Katerinčin Peter 2, Dohňanský Michal 
 
29.08.-20:00  AS Roma : Santos  -   6 : 4 (4 : 2)
Góly:  Sviečka Lukáš 4, Sviečka Roman , Ďurovec Lukáš   -  Thier Marek 3, Nýbl Rudolf 
 
30.08.-09:00  Aquabely : Millwall  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Kaprálik Peter , Dohňanský Juraj , Vysocký Marcel   -  Piatrik Jaroslav 2, Janiš Ján 
ŽK:  nikto  -  Gorelka Tomáš 
 
30.08.-14:00  Real Fun Taxi : Sportclub   -   13 : 2 (5 : 2)
Góly:  Stratený Peter 7, Stupinský Boris 3, Balon Marek 2, Kuric Miroslav   -  Kuric Vladimír 2
 
3. kolo
05.09.-18:00  Sportclub  : Boca Juniors  -   20 : 5 (7 : 1)
Góly:  Ševela Miloš 7, Bielik Rastislav 3, Hlásny Juraj 3, Urbánek Marek 2, Púček Lukáš 2, Galko Miroslav , Vraník Michal , Huňa Peter   -  Husár Michal 3, Kovács Tomáš 2
 
05.09.-19:00  Kollárová : Aquabely  -   3 : 5 (1 : 2)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš 2, Tašár Milan   -  Píša Jozef 2, Kaprálik Peter , Vysocký Marcel , Mazáň Miroslav 
 
05.09.-20:00  Espanyol : Š T B  -   0 : 5 (0 : 0)
 
05.09.-21:00  Santos : Albion  -   7 : 6 (6 : 3)
Góly:  Branický Jaroslav 2, Pagáč Martin 2, Thier Marek , Mihál Peter , Hudcovský Martin   -  Ďuriš Tomáš 2, Šprocha Andrej 2, Adamčík Marek , Staňo Michal 
 
06.09.-09:00  Bonusko Blaugran.. : AS Roma  -   5 : 0 (0 : 0)
 
06.09.-13:00  Belasí : Real Fun Taxi  -   7 : 30 (2 : 13)
Góly:  Mišiak Martin 2, Daňo Peter , Živčic Rudolf , Trokan Peter , Kršák Ľudovít , Ragán Marián   -  Stratený Peter 12, Behan Filip 9, Ďatko Michal 4, Ďatko Peter 2, Kuric Miroslav 2, Rekem Lukáš 
 
06.09.-19:00  Millwall : Armat Čukaričk..  -   3 : 4 (0 : 1)
Góly:  Macho Peter , Janiš Ján , Marušinec Milan   -  Fulec Ivan 2, Závodný Michal , Kopačka Dušan 
 
4. kolo
12.09.-21:00  Real Fun Taxi : Santos  -   5 : 0 (1 : 0)
Góly:  Kollman Michal 2, Behan Filip 2, Ďatko Michal   -  nikto
ŽK:  Ďatko Peter   -  nikto
 
13.09.-10:00  Albion : Bonusko Blaugran..  -   4 : 1 (1 : 0)
Góly:  Lachký Jakub 2, Bohm Peter , Nemečkay Juraj   -  Kebísek Martin 
ŽK:  nikto  -  Malo Patrik 
 
13.09.-11:00  AS Roma : Espanyol  -   13 : 11 (6 : 1)
Góly:  Mišutka Peter 6, Moško Patrik 3, Sviečka Lukáš 2, Ondrášik Lukáš 2  -  Suchánek Timotej 4, Šupák Juraj 3, Kozík Jozef 2, Letko Peter , Kršák Patrik 
ŽK:  Sviečka Roman   -  nikto
 
13.09.-19:00  Š T B : Millwall  -   7 : 12 (3 : 5)
Góly:  Slezák Peter 3, Prekop Marián 2, Gašpar Boris , Milistenfer Miloš   -  Štefula Ján 6, Marušinec Milan 4, Štefanec Patrik 2
ŽK:  Gašpar Boris , Milistenfer Miloš   -  nikto
 
14.09.-11:00  Armat Čukaričk.. : Kollárová  -   16 : 4 (8 : 1)
Góly:  Fulec Ivan 4, Maník Tomáš 3, Golej Ľuboš 3, Košťál Anton 3, Závodný Michal 2, Burdej Marek   -  Solin Peter 2, Baranka Dominik , Tašár Milan 
ŽK:  Košťál Anton   -  Kázmer Jakub 
 
14.09.-12:00  Sportclub  : Belasí  -   7 : 3 (2 : 0)
Góly:  Bielik Rastislav 3, Ševela Miloš 2, Galko Miroslav , Vraník Michal   -  Živčic Rudolf , Mišiak Martin , Chmelina Juraj 
ŽK:  Bielik Rastislav   -  Ragán Marián 
 
05.10.-13:00  Boca Juniors : Aquabely  -   5 : 11 (1 : 5)
Góly:  Matejovič Maroš , Moczerniuk Martin , Šišaj Mário , Ševčík Róbert , Janiga Michal   -  Mazáň Miroslav 3, Országh Miroslav 3, Kaprálik Peter 2, Mizerák Marián 2, Nováčik Jaroslav 
 
5. kolo
19.09.-18:00  Aquabely : Armat Čukaričk..  -   6 : 3 (1 : 3)
Góly:  Nováčik Jaroslav 2, Bagin Juraj , Vysocký Marcel , Mazáň Miroslav , Kaprálik Peter   -  Burdej Marek 2, Závodný Michal 
ŽK:  nikto  -  Burdej Marek , Kopačka Dušan 
 
19.09.-20:00  Kollárová : Š T B  -   9 : 2 (3 : 0)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš 4, Tašár Milan 3, Krivoklátsky Jakub , Kázmer Jakub   -  Prekop Marián , Kováčik Ján 
ŽK:  Krivoklátsky Jakub   -  Milistenfer Roman 
 
19.09.-21:00  Santos : Sportclub   -   2 : 7 (2 : 1)
Góly:  Calpaš Ľubomír , Pagáč Martin   -  Bielik Rastislav 3, Ševela Miloš , Galko Miroslav , Urbánek Marek , Gašperec Martin 
 
20.09.-10:00  Millwall : AS Roma  -   16 : 7 (6 : 3)
Góly:  Štefula Ján 8, Marušinec Milan 4, Piatrik Jaroslav 2, Macho Peter , Gorelka Tomáš   -  Sviečka Roman 4, Sviečka Lukáš 2, Moško Patrik 
 
20.09.-11:00  Espanyol : Albion  -   9 : 3 (3 : 1)
Góly:  Katerinčin Peter 3, Suchánek Timotej 2, Letko Peter 2, Kršák Patrik , Kozík Jozef   -  Vančo Marián , Šedík Peter , Adamčík Marek 
ŽK:  nikto  -  Vančo Marián 
 
20.09.-19:00  Belasí : Boca Juniors  -   3 : 8 (1 : 3)
Góly:  Živčic Rudolf 2, Mišiak Martin   -  Kovács Tomáš 3, Matejovič Maroš 2, Chudý Peter , Šišaj Mário , Marcinek Jakub 
 
20.09.-20:00  Bonusko Blaugran.. : Real Fun Taxi  -   8 : 19 (2 : 12)
Góly:  Malo Patrik 2, Žiaček Adrian 2, Šlosár Branislav 2, Kebísek Martin , Čupalka Martin   -  Stratený Peter 8, Kuric Miroslav 4, Behan Filip 4, Ďatko Michal 2, Kollman Michal 
 
6. kolo
26.09.-17:00  Sportclub  : Bonusko Blaugran..  -   13 : 5 (3 : 0)
Góly:  Bielik Rastislav 4, Ševela Miloš 3, Hlásny Juraj 3, Dohnanský Milan , Huňa Peter , Galko Miroslav   -  Kebísek Martin 4, Žiaček Adrian 
 
26.09.-19:00  Š T B : Aquabely  -   3 : 13 (2 : 1)
Góly:  Prekop Marián 2, Lonc Branislav   -  Kaprálik Peter 3, Švančara Juraj 2, Nováčik Jaroslav 2, Vysocký Marcel 2, Krajčík Radoslav 2, Mizerák Marián , Mazáň Miroslav 
ŽK:  Prekop Marián   -  nikto
 
26.09.-20:00  Belasí : Santos  -   5 : 8 (4 : 4)
Góly:  Živčic Rudolf 3, Chmelina Juraj , Trokan Peter   -  Branický Jaroslav 3, Hudcovský Martin 3, Calpaš Ľubomír , vlastný  
 
27.09.-11:00  Albion : Millwall  -   5 : 12 (3 : 4)
Góly:  Nemečkay Juraj 2, Adamčík Marek , Šedík Peter , Bohm Peter   -  Hrubina Michal 5, Janiš Ján 5, Tomanica Michal , Kostka Peter 
 
27.09.-13:00  AS Roma : Kollárová  -   6 : 4 (1 : 3)
Góly:  Sviečka Roman 3, Sviečka Lukáš 2, Moško Patrik   -  Krivoklátsky Jakub 2, Koníček Lukáš , Kázmer Jakub 
ŽK:  Kodaj Daniel   -  nikto
ČK:  Kodaj Daniel   -  nikto
 
27.09.-14:00  Boca Juniors : Armat Čukaričk..  -   3 : 13 (1 : 4)
Góly:  Marcinek Jakub , Matejovič Maroš , Janiga Michal   -  Golej Ľuboš 3, Pagáč Andrej 3, Maník Tomáš 3, Fulec Ivan 2, Burdej Marek 2
 
27.09.-18:00  Real Fun Taxi : Espanyol  -   7 : 12 (5 : 3)
Góly:  Ďatko Michal 4, Stratený Peter , Stupinský Boris , Behan Filip   -  Katerinčin Peter 4, Hetflajš Boris 4, Gulač Ľudovít 3, Suchánek Timotej 
 
7. kolo
03.10.-18:00  Kollárová : Albion  -   9 : 8 (4 : 2)
Góly:  Baranka Dominik 3, Krivoklátsky Jakub 3, Koníček Lukáš 2, Tašár Milan   -  Nemečkay Juraj 2, Bohm Peter 2, Gunár Radoslav 2, Lachký Jakub 2
 
03.10.-19:00  Aquabely : AS Roma  -   3 : 3 (1 : 3)
Góly:  Mizerák Marián , Kaprálik Peter , Vysocký Marcel   -  Moško Patrik , Sviečka Roman , Ďurovec Lukáš 
ŽK:  nikto  -  Moško Patrik 
 
03.10.-20:00  Armat Čukaričk.. : Š T B  -   4 : 2 (1 : 1)
Góly:  Košťál Anton , Burdej Marek , Cabaj Tomáš , Závodný Michal   -  Kováčik Ján , Prekop Rastislav 
 
03.10.-21:00  Santos : Boca Juniors  -   4 : 5 (1 : 3)
Góly:  Strapko Jaroslav , Bér Dalibor , Pagáč Martin , Branický Jaroslav   -  Šišaj Mário 5
 
04.10.-16:00  Espanyol : Sportclub   -   9 : 2 (2 : 2)
Góly:  Hetflajš Boris 2, Kozík Jozef 2, Kršák Patrik , Suchánek Timotej , Dohňanský Michal , Katerinčin Peter , Šupák Juraj   -  Púček Lukáš , Ševela Miloš 
ŽK:  Hetflajš Boris , Kršák Patrik , Katerinčin Peter   -  Púček Lukáš 
ČK:  nikto  -  Dohnanský Marek 
 
04.10.-20:00  Bonusko Blaugran.. : Belasí  -   0 : 5 (0 : 0)
 
11.10.-18:00  Millwall : Real Fun Taxi  -   1 : 9 (0 : 3)
Góly:  Štefula Ján   -  Ďatko Michal 3, Stratený Peter 3, Kollman Michal 2, Behan Filip 
ŽK:  nikto  -  Kollman Michal 
 
8. kolo
10.10.-18:00  Sportclub  : Millwall  -   2 : 9 (0 : 5)
Góly:  Gašperec Martin , Hlásny Juraj   -  Štefula Ján 5, Marušinec Milan 2, Hrubina Michal , Piatrik Jaroslav 
 
10.10.-19:00  Albion : Aquabely  -   5 : 12 (1 : 7)
Góly:  Gunár Radoslav 2, Adamčík Marek , Masár Marek , Bohm Peter   -  Krajčík Radoslav 3, Mazáň Miroslav 3, Kaprálik Peter 2, Vysocký Marcel 2, Bagin Juraj , Nováčik Jaroslav 
 
10.10.-20:00  AS Roma : Armat Čukaričk..  -   2 : 6 (1 : 1)
Góly:  Sviečka Lukáš 2  -  Fulec Ivan 2, Antol Jozef , Mazáň Michal , Závodný Michal , Maník Tomáš 
 
10.10.-21:00  Santos : Bonusko Blaugran..  -   5 : 7 (3 : 4)
Góly:  Ladecký Lukáš 2, Bér Dalibor , Strapko Jaroslav , Calpaš Ľubomír   -  Jáňa Jakub 3, Horňák Milan , Horváth Vladimír , Kebísek Martin , Žilka Branislav 
ŽK:  nikto  -  Tomanica Emil 
 
11.10.-19:00  Belasí : Espanyol  -   4 : 17 (2 : 8)
Góly:  Mišiak Martin 2, Mikušinec Mário 2  -  Katerinčin Peter 5, Suchánek Timotej 4, Kozík Jozef 3, vlastný  2, Gulač Ľudovít 2, Šupák Juraj 
 
11.10.-20:00  Real Fun Taxi : Kollárová  -   7 : 6 (3 : 5)
Góly:  Ďatko Michal 2, Kollman Michal 2, Behan Filip , Stratený Peter , Ďatko Peter   -  Krivoklátsky Jakub 2, Krivoklátsky Tomáš 2, Solin Peter , Tašár Milan 
 
12.10.-12:00  Boca Juniors : Š T B  -   8 : 10 (5 : 6)
Góly:  Husár Michal 4, Matejovič Maroš 2, Šamaj Martin , Janiga Michal   -  Beňo Peter 3, Kováčik Ján 3, Milistenfer Miloš 2, Milistenfer Roman , Prekop Rastislav 
ŽK:  nikto  -  Milistenfer Roman 
 
9. kolo
17.10.-19:00  Armat Čukaričk.. : Albion  -   13 : 2 (6 : 0)
Góly:  Závodný Michal 3, Fulec Ivan 3, Maník Tomáš 3, Burdej Marek 2, Pagáč Andrej , Košťál Anton   -  Adamčík Marek , Masár Marek 
ŽK:  Pagáč Andrej   -  nikto
 
17.10.-20:00  Š T B : AS Roma  -   3 : 10 (1 : 2)
Góly:  Lonc Peter , Prekop Rastislav , Beňo Peter   -  Sviečka Roman 3, Moško Patrik 2, Cíbik Peter , Sviečka Lukáš , Vavrík Marek , Ruman Roman , Ondrášik Lukáš 
ŽK:  Lonc Peter   -  Cíbik Peter , Sviečka Roman 
 
17.10.-21:00  Espanyol : Santos  -   3 : 3 (1 : 0)
Góly:  Kršák Patrik , Kozík Jozef , Katerinčin Peter   -  Strapko Jaroslav , Branický Jaroslav , Ladecký Lukáš 
 
18.10.-18:00  Millwall : Belasí  -   5 : 0 (0 : 0)
 
18.10.-19:00  Aquabely : Real Fun Taxi  -   7 : 5 (1 : 2)
Góly:  Nováčik Jaroslav 3, Krajčík Radoslav 2, Mazáň Miroslav , Kaprálik Peter   -  Kollman Michal 3, Stratený Peter 2
ŽK:  Mazáň Miroslav   -  Ďatko Michal , Kollman Michal , Stupinský Boris 
 
18.10.-20:00  Bonusko Blaugran.. : Boca Juniors  -   17 : 3 (10 : 1)
Góly:  Jáňa Jakub 5, Digaňa Denis 5, Kebísek Martin 3, Rexa Miroslav 3, Maník Marcel   -  Janiga Michal 2, Chudý Peter 
 
25.10.-20:00  Kollárová : Sportclub   -   4 : 6 (2 : 3)
Góly:  Baranka Dominik 2, Koníček Lukáš , Novák Andrej   -  Ševela Miloš 2, Hlásny Juraj 2, Galko Miroslav , Vraník Michal 
 
10. kolo
24.10.-18:00  Sportclub  : Aquabely  -   1 : 6 (1 : 1)
Góly:  Galko Miroslav   -  Mizerák Marián 3, Krajčík Radoslav 2, Bagin Juraj 
ŽK:  nikto  -  Bakyta Lukáš 
 
24.10.-20:00  Belasí : Kollárová  -   4 : 7 (2 : 3)
Góly:  Chudo Michal 2, Chmelina Juraj , Trokan Peter   -  Krivoklátsky Jakub 3, Koníček Lukáš 2, Novák Andrej , Solin Peter 
 
24.10.-21:00  Santos : Millwall  -   5 : 7 (1 : 3)
Góly:  Thier Marek 2, Branický Jaroslav , Hudcovský Martin , Bér Dalibor   -  Štefula Ján 2, Marušinec Milan 2, Tomanica Michal , Janiš Ján , Macho Peter 
 
25.10.-11:00  Boca Juniors : AS Roma  -   5 : 12 (3 : 2)
Góly:  Kovács Tomáš 3, Husár Michal 2  -  Ondrášik Lukáš 5, Vavrík Marek 4, Sviečka Lukáš 3
 
25.10.-16:00  Albion : Š T B  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Ďuriš Tomáš 2, Vozár Milan 2, Adamčík Marek   -  Prekop Radoslav 2, Kováčik Ján 
ŽK:  nikto  -  Milistenfer Roman , Milistenfer Miloš 
 
25.10.-19:00  Bonusko Blaugran.. : Espanyol  -   7 : 14 (1 : 7)
Góly:  Kebísek Martin 2, Rexa Miroslav 2, Jáňa Jakub 2, Šlosár Branislav   -  Katerinčin Peter 6, Šupák Juraj 3, Kršák Patrik 3, Suchánek Timotej 2
 
22.11.-15:00  Real Fun Taxi : Armat Čukaričk..  -   9 : 5 (0 : 1)
Góly:  Stratený Peter 4, Kollman Michal 2, Behan Filip 2, Ďatko Michal   -  Maník Tomáš 2, Burdej Marek 2, Fulec Ivan 
 
11. kolo
31.10.-18:00  AS Roma : Albion  -   5 : 9 (3 : 5)
Góly:  Hrubo Maroš 2, Bogin Lukáš 2, Vavrík Marek   -  Nemečkay Juraj 2, Ďuriš Tomáš 2, Bohm Peter 2, Gunár Radoslav 2, Vozár Milan 
 
31.10.-19:00  Armat Čukaričk.. : Sportclub   -   10 : 6 (3 : 4)
Góly:  Fulec Ivan 5, Závodný Michal 2, Antol Jozef , Maník Tomáš , Blaha Karol   -  Galko Miroslav 3, Dohnanský Milan , Bielik Rastislav , Hlásny Juraj 
 
31.10.-20:00  Kollárová : Santos  -   6 : 3 (1 : 1)
Góly:  Krivoklátsky Jakub 2, Solin Peter 2, Tašár Milan , Koníček Lukáš   -  Thier Marek , Calpaš Ľubomír , Branický Jaroslav 
 
31.10.-21:00  Aquabely : Belasí  -   6 : 3 (3 : 0)
Góly:  Mazáň Miroslav 2, Kaprálik Peter 2, Bagin Juraj , Országh Miroslav   -  Trokan Peter 2, Mišiak Martin 
 
01.11.-16:00  Espanyol : Boca Juniors  -   9 : 8 (2 : 5)
Góly:  Kozík Jozef 2, Gulač Ľudovít 2, Katerinčin Peter 2, Suchánek Timotej , Kršák Patrik , Šupák Juraj   -  Šišaj Mário 3, Janiga Michal , Chudý Peter , Husár Michal , Šiška Tomáš , vlastný  
 
01.11.-19:00  Millwall : Bonusko Blaugran..  -   4 : 12 (1 : 4)
Góly:  Tomanica Michal , Macho Peter , Hrubina Tomáš , Hrubina Michal   -  Kebísek Martin 3, Tomanica Emil 2, Horváth Vladimír 2, Rexa Miroslav , Ivan Ludovít , Jáňa Jakub , Digaňa Denis , vlastný  
ŽK:  Hrubina Michal   -  nikto
 
02.11.-13:00  Š T B : Real Fun Taxi  -   5 : 0 (0 : 0)
 
12. kolo
07.11.-18:00  Sportclub  : Š T B  -   10 : 5 (5 : 3)
Góly:  Hlásny Juraj 3, Galko Miroslav 3, Bielik Rastislav 2, Ševela Miloš , Urbánek Marek   -  Kováčik Ján 2, Senko Juraj , Prekop Marián , Prekop Rastislav 
 
07.11.-19:00  Santos : Aquabely  -   6 : 3 (2 : 0)
Góly:  Branický Jaroslav 3, Bér Dalibor 2, Thier Marek   -  Krajčík Radoslav , Nováčik Jaroslav , Kaprálik Peter 
 
07.11.-20:00  Belasí : Armat Čukaričk..  -   6 : 11 (3 : 4)
Góly:  Trokan Peter 3, Živčic Rudolf , Mikušinec Mário , Chmelina Juraj   -  Košťál Anton 3, Burdej Marek 3, Fulec Ivan 3, Maník Tomáš 2
 
07.11.-21:00  Bonusko Blaugran.. : Kollárová  -   6 : 10 (2 : 5)
Góly:  Horváth Vladimír 5, Šlosár Branislav   -  Tašár Milan 4, Baranka Dominik 2, Haviar Matej , Krivoklátsky Tomáš , Krivoklátsky Jakub , Koníček Lukáš 
 
08.11.-11:00  Real Fun Taxi : AS Roma  -   27 : 4 (11 : 1)
Góly:  Behan Filip 9, Stratený Peter 9, Ďatko Michal 3, Ďatko Peter 2, Kuric Miroslav 2, Kollman Michal 2  -  Bogin Lukáš 2, Gabaš Jozef 2
 
08.11.-14:00  Boca Juniors : Albion  -   4 : 4 (3 : 1)
Góly:  Husár Michal 2, Janiga Michal , Šišaj Mário   -  Piža Marek , Masár Marek , Adamčík Marek , Lachký Jakub 
 
08.11.-19:00  Espanyol : Millwall  -   7 : 5 (3 : 3)
Góly:  Suchánek Timotej 3, Katerinčin Peter 2, Kršák Patrik 2  -  Štefula Ján 3, Marušinec Milan , Štefanec Patrik 
ŽK:  Suchánek Timotej   -  Štefula Ján , Tomanica Michal 
 
13. kolo
14.11.-18:00  Š T B : Belasí  -   8 : 6 (5 : 0)
Góly:  Milistenfer Roman 2, Milistenfer Miloš 2, Senko Juraj 2, Kováčik Ján , Prekop Rastislav   -  Živčic Rudolf 3, Mišiak Martin 3
ŽK:  Milistenfer Roman   -  nikto
ČK:  nikto  -  Kršák Ľudovít 
 
14.11.-19:00  Armat Čukaričk.. : Santos  -   11 : 2 (7 : 1)
Góly:  Závodný Michal 4, Fulec Ivan 4, Burdej Marek , Maník Tomáš , Blaha Karol   -  Branický Jaroslav , Thier Marek 
 
14.11.-20:00  Albion : Real Fun Taxi  -   6 : 13 (4 : 9)
Góly:  Gunár Radoslav 2, Adamčík Marek , Ďuriš Tomáš , Staňo Michal   -  Stratený Peter 6, Kuric Miroslav 3, Kollman Michal 2, Behan Filip , Ďatko Peter 
ŽK:  Masár Marek , Ďuriš Tomáš   -  nikto
 
14.11.-21:00  Kollárová : Espanyol  -   4 : 8 (3 : 5)
Góly:  Kázmer Jakub 2, Koníček Lukáš , Krivoklátsky Tomáš   -  Katerinčin Peter 4, Hetflajš Boris 2, Gulač Ľudovít , vlastný  
ŽK:  Krivoklátsky Jakub   -  nikto
 
15.11.-11:00  AS Roma : Sportclub   -   0 : 5 (0 : 0)
 
15.11.-18:00  Millwall : Boca Juniors  -   18 : 6 (7 : 2)
Góly:  Štefula Ján 7, Hrubina Michal 3, Hrubina Tomáš 3, Macho Peter 2, Janiš Ján 2, vlastný    -  Šišaj Mário 2, Šamaj Martin 2, Ševčík Róbert , Husár Michal 
 
21.11.-19:00  Aquabely : Bonusko Blaugran..  -   7 : 3 (2 : 3)
Góly:  Bagin Juraj 2, Nováčik Jaroslav 2, Dohňanský Juraj 2, Krajčík Radoslav   -  Kebísek Martin , Horváth Vladimír , Rexa Miroslav 
 
14. kolo
03.04.-18:00  Aquabely : Espanyol  -   8 : 2 (4 : 1)
Góly:  Kaprálik Peter 3, Országh Miroslav 2, Švančara Juraj 2, Bagin Juraj   -  Hetflajš Boris , Gulač Ľudovít 
 
03.04.-19:00  Š T B : Santos  -   5 : 9 (0 : 4)
Góly:  Kováčik Ján 2, Beňo Peter , Milistenfer Miloš , Prekop Marián   -  Bér Dalibor 2, Strapko Jaroslav 2, Branický Jaroslav 2, Hudcovský Martin 2, Hudcovský Anton 
 
03.04.-20:00  Boca Juniors : Real Fun Taxi  -   8 : 14 (3 : 7)
Góly:  Husár Michal 3, Kollár Dominik , Šišaj Mário , Kovács Tomáš , Janiga Michal , Chudý Peter   -  Stratený Peter 9, Kollman Michal 2, Behan Filip 2, Ďatko Michal 
 
03.04.-21:00  Armat Čukaričk.. : Bonusko Blaugran..  -   16 : 4 (7 : 3)
Góly:  Závodný Michal 7, Maník Tomáš 3, Fulec Ivan 2, Burdej Marek 2, Ruman Roman , Pagáč Andrej   -  Horňák Milan 2, Valjent Lukáš , Kebísek Martin 
 
04.04.-11:00  Albion : Sportclub   -   5 : 0 (2 : 0)
Góly:  Adamčík Marek 3, Toth Tomáš  , Masár Marek   -  nikto
 
04.04.-12:00  AS Roma : Belasí  -   0 : 5 (0 : 0)
 
04.04.-19:00  Kollárová : Millwall  -   5 : 6 (2 : 3)
Góly:  Koníček Lukáš 2, Baranka Dominik , Novák Andrej , Krivoklátsky Jakub   -  Vraník Miroslav , Janiš Ján , Štefanec Patrik , Tomanica Michal , Hrubina Tomáš , Štefula Ján 
 
15. kolo
  Santos : AS Roma  -   5 : 0 (0 : 0)
 
10.04.-17:00  Sportclub  : Real Fun Taxi  -   7 : 7 (3 : 2)
Góly:  Galko Miroslav 3, Ševela Miloš 2, Dohnanský Milan , Dohnanský Marek   -  Stratený Peter 4, Kollman Michal 3
 
10.04.-18:00  Kollárová : Boca Juniors  -   9 : 7 (6 : 5)
Góly:  Baranka Dominik 2, Krivoklátsky Tomáš 2, Koníček Lukáš 2, Tašár Milan , Krivoklátsky Jakub , Solin Peter   -  Šišaj Mário 3, Husár Michal 2, Kovács Tomáš 2
ŽK:  nikto  -  Husár Michal 
 
10.04.-19:00  Millwall : Aquabely  -   4 : 9 (0 : 5)
Góly:  Marušinec Milan 2, Štefula Ján 2  -  Nováčik Jaroslav 4, Vysocký Marcel 2, Mazáň Miroslav 2, Krajčík Radoslav 
 
10.04.-20:00  Espanyol : Armat Čukaričk..  -   2 : 5 (0 : 3)
Góly:  Suchánek Timotej , Gulač Ľudovít   -  Maník Tomáš 2, Závodný Michal 2, Burdej Marek 
 
11.04.-19:00  Bonusko Blaugran.. : Š T B  -   0 : 6 (0 : 1)
Góly:  nikto  -  Prekop Rastislav 3, Beňo Peter , Kováčik Ján , vlastný  
ŽK:  Štefanka Tomáš   -  Milistenfer Miloš 
ČK:  nikto  -  Milistenfer Miloš 
 
12.04.-10:00  Belasí : Albion  -   3 : 10 (1 : 5)
Góly:  Mišiak Martin , Živčic Rudolf , Mikušinec Mário   -  Gunár Radoslav 3, Šprocha Andrej 2, Vozár Milan , Masár Marek , Nemečkay Juraj , Bohm Peter , Toth Tomáš  
ŽK:  Mikušinec Mário   -  nikto
 
16. kolo
  AS Roma : Bonusko Blaugran..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
17.04.-17:00  Armat Čukaričk.. : Millwall  -   7 : 2 (4 : 0)
Góly:  Fulec Ivan 4, Burdej Marek , Závodný Michal , vlastný    -  Marušinec Milan , Hrubina Tomáš 
 
17.04.-18:00  Boca Juniors : Sportclub   -   6 : 7 (2 : 5)
Góly:  Husár Michal 2, Ševčík Róbert 2, Kovács Tomáš , Janiga Michal   -  Ševela Miloš 3, Hlásny Juraj 2, Galko Miroslav , vlastný  
 
17.04.-19:00  Aquabely : Kollárová  -   7 : 4 (2 : 2)
Góly:  Nováčik Jaroslav 2, Krajčík Radoslav , Mazáň Miroslav , Mizerák Marián , Kaprálik Peter , Žilka Branislav   -  Tašár Milan 2, Tašár Jozef , Solin Peter 
 
17.04.-20:00  Š T B : Espanyol  -   2 : 5 (1 : 1)
Góly:  Marušinec Vladimír , Prekop Rastislav   -  Lukajka Matúš 2, Suchánek Timotej , Šupák Juraj , Katerinčin Peter 
ŽK:  Milistenfer Roman   -  Letko Peter 
 
17.04.-21:00  Real Fun Taxi : Belasí  -   18 : 2 (8 : 2)
Góly:  Stratený Peter 6, Behan Filip 4, Ďatko Peter 3, Kollman Michal 3, Ďatko Michal 2  -  Truchlík Michal 2
 
18.04.-19:00  Albion : Santos  -   7 : 4 (2 : 1)
Góly:  Adamčík Marek 3, Toth Tomáš  3, Nemečkay Juraj   -  Bér Dalibor 2, Hudcovský Martin , Branický Jaroslav 
ŽK:  Vozár Milan , Gunár Radoslav   -  nikto
 
17. kolo
  Espanyol : AS Roma  -   5 : 0 (0 : 0)
 
24.04.-18:00  Kollárová : Armat Čukaričk..  -   8 : 13 (4 : 6)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš 3, Haviar Matej 2, Krivoklátsky Jakub , Baranka Dominik , Solin Peter   -  Maník Tomáš 4, Závodný Michal 3, Ruman Roman 3, Burdej Marek 2, Mazáň Michal 
ŽK:  Haviar Matej   -  nikto
 
24.04.-19:00  Aquabely : Boca Juniors  -   14 : 6 (6 : 1)
Góly:  Kaprálik Peter 5, Mazáň Miroslav 3, Bagin Juraj 2, Mizerák Marián , Országh Miroslav , Krajčík Radoslav , Bakyta Lukáš   -  Husár Michal 2, Kovács Tomáš 2, Janiga Michal , Šišaj Mário 
 
24.04.-20:00  Santos : Real Fun Taxi  -   3 : 14 (0 : 7)
Góly:  Bér Dalibor 2, Šatka Marek   -  Stratený Peter 7, Behan Filip 4, Ďatko Michal , Kuric Miroslav , Kollman Michal 
 
24.04.-21:00  Belasí : Sportclub   -   7 : 3 (4 : 1)
Góly:  Truchlík Michal 2, Živčic Rudolf 2, Trokan Peter , Mikušinec Mário , Chmelina Juraj   -  Bielik Rastislav , Vraník Michal , Ondráš Filip 
ŽK:  Trokan Peter , Truchlík Michal   -  nikto
 
25.04.-19:00  Millwall : Š T B  -   8 : 4 (5 : 3)
Góly:  Štefula Ján 3, Janiš Ján 2, Kostka Peter , Tomanica Michal , Macho Peter   -  Slezák Peter 2, Prekop Rastislav 2
 
25.04.-20:00  Bonusko Blaugran.. : Albion  -   1 : 9 (0 : 5)
Góly:  Žiaček Adrian   -  Adamčík Marek 2, Bohm Peter 2, Nemečkay Juraj , Gunár Radoslav , Masár Marek , Šprocha Andrej , Toth Tomáš  
ŽK:  Čupalka Vladimír   -  nikto
 
18. kolo
  AS Roma : Millwall  -   0 : 5 (0 : 0)
 
01.05.-10:00  Sportclub  : Santos  -   11 : 5 (7 : 3)
Góly:  Ševela Miloš 5, Dohnanský Marek 3, Galko Miroslav 2, Púček Lukáš   -  Bér Dalibor 4, Calpaš Ľubomír 
 
01.05.-19:00  Š T B : Kollárová  -   5 : 7 (0 : 4)
Góly:  Kováčik Ján 3, Milistenfer Miloš , Jelínek Tomáš   -  Haviar Matej 3, Baranka Dominik 2, Krivoklátsky Tomáš 2
ŽK:  Jelínek Tomáš   -  nikto
 
01.05.-20:00  Armat Čukaričk.. : Aquabely  -   8 : 3 (4 : 1)
Góly:  Maník Tomáš 3, Burdej Marek 2, Fulec Ivan 2, Závodný Michal   -  Nováčik Jaroslav , Országh Miroslav , Mazáň Miroslav 
ŽK:  Burdej Marek   -  Nováčik Jaroslav 
 
01.05.-21:00  Real Fun Taxi : Bonusko Blaugran..  -   5 : 0 (0 : 0)
 
02.05.-16:00  Boca Juniors : Belasí  -   6 : 3 (1 : 1)
Góly:  Ševčík Róbert 2, Chudý Peter 2, Husár Michal , Šiška Tomáš   -  Trokan Peter , Mikušinec Mário , Mišiak Martin 
 
02.05.-17:00  Albion : Espanyol  -   5 : 7 (2 : 3)
Góly:  Toth Tomáš  2, Adamčík Marek , Vozár Milan , Nemečkay Juraj   -  Šupák Juraj 2, Suchánek Timotej , Lukajka Matúš , Katerinčin Peter , Dohňanský Michal , Gulač Ľudovít 
ŽK:  Staňo Michal , Koštial Vladimír   -  Suchánek Timotej , Letko Peter 
 
19. kolo
  Kollárová : AS Roma  -   5 : 0 (0 : 0)
 
08.05.-18:00  Armat Čukaričk.. : Boca Juniors  -   21 : 2 (10 : 2)
Góly:  Kristín Miroslav 8, Maník Tomáš 3, Košťál Anton 3, Antol Jozef 2, Blaha Karol 2, Závodný Michal , Cabaj Tomáš , Burdej Marek   -  Husár Michal 2
 
08.05.-19:00  Aquabely : Š T B  -   9 : 5 (3 : 2)
Góly:  Krajčík Radoslav 3, Mazáň Miroslav 3, Kaprálik Peter , Nováčik Jaroslav , Vysocký Marcel   -  Jelínek Tomáš , Milistenfer Miloš , Marušinec Vladimír , Prekop Marián , Kováčik Ján 
 
08.05.-20:00  Santos : Belasí  -   6 : 6 (5 : 3)
Góly:  Strapko Jaroslav , Hudcovský Martin , Šatka Marek , Branický Jaroslav , Hudcovský Anton , Bér Dalibor   -  Živčic Rudolf 2, Chmelina Juraj 2, Mikušinec Mário , Trokan Peter 
 
09.05.-13:00  Millwall : Albion  -   1 : 7 (1 : 3)
Góly:  Vraník Miroslav   -  Adamčík Marek 3, Gunár Radoslav , Nemečkay Juraj , Šedík Peter , Staňo Michal 
 
09.05.-19:00  Espanyol : Real Fun Taxi  -   5 : 12 (0 : 6)
Góly:  Suchánek Timotej 3, Hetflajš Boris , Šupák Juraj   -  Stratený Peter 5, Ďatko Michal 3, Kuric Miroslav 2, Behan Filip , Kollman Michal 
 
09.05.-20:00  Bonusko Blaugran.. : Sportclub   -   6 : 8 (4 : 3)
Góly:  Kebísek Martin 2, Horňák Milan 2, Horváth Vladimír , Žiaček Adrian   -  Hlásny Juraj 3, Ševela Miloš 2, Púček Lukáš , Dohnanský Milan , Galko Miroslav 
 
20. kolo
  AS Roma : Aquabely  -   0 : 5 (0 : 0)
 
15.05.-18:00  Sportclub  : Espanyol  -   4 : 5 (3 : 2)
Góly:  Galko Miroslav 2, Ševela Miloš 2  -  Katerinčin Peter 2, Hetflajš Boris , Kozík Jozef , Suchánek Timotej 
 
15.05.-19:00  Š T B : Armat Čukaričk..  -   2 : 12 (1 : 3)
Góly:  Slezák Peter , Jelínek Tomáš   -  Maník Tomáš 4, Kristín Miroslav 4, Závodný Michal 2, Fulec Ivan , Burdej Marek 
 
16.05.-13:00  Albion : Kollárová  -   12 : 4 (3 : 1)
Góly:  Adamčík Marek 7, Toth Tomáš  2, Gunár Radoslav , Bohm Peter , vlastný    -  Solin Peter 3, Krivoklátsky Tomáš 
 
16.05.-17:00  Belasí : Bonusko Blaugran..  -   15 : 8 (5 : 3)
Góly:  Mikušinec Mário 4, Ragán Marián 4, Živčic Rudolf 3, Golej Mário 2, Trokan Peter 2  -  Kebísek Martin 5, Ivan Ludovít 2, Žiaček Adrian 
 
16.05.-18:00  Boca Juniors : Santos  -   5 : 9 (5 : 3)
Góly:  Kovács Tomáš 2, Janiga Michal , Husár Michal , Chudý Peter   -  Bér Dalibor 2, Branický Jaroslav 2, Pagáč Martin 2, Hudcovský Anton , Strapko Jaroslav , Nýbl Rudolf 
 
16.05.-19:00  Real Fun Taxi : Millwall  -   5 : 0 (0 : 0)
 
21. kolo
  Armat Čukaričk.. : AS Roma  -   5 : 0 (0 : 0)
 
22.05.-18:00  Espanyol : Belasí  -   11 : 5 (3 : 1)
Góly:  Hetflajš Boris 4, Šupák Juraj 3, Kršák Patrik 2, Suchánek Timotej , Gulač Ľudovít   -  Živčic Rudolf 3, Trokan Peter , Truchlík Michal 
 
22.05.-19:00  Š T B : Boca Juniors  -   6 : 12 (3 : 3)
Góly:  Prekop Marián 3, Senko Juraj , Jelínek Tomáš , Lonc Peter   -  Šišaj Mário 4, Kollár Dominik 3, Kovács Tomáš 3, Ševčík Róbert , vlastný  
 
22.05.-20:00  Aquabely : Albion  -   9 : 3 (3 : 1)
Góly:  Krajčík Radoslav 4, Mazáň Miroslav 2, Bagin Juraj , Nováčik Jaroslav , Kaprálik Peter   -  Bohm Peter , Masár Marek , Nemečkay Juraj 
 
22.05.-21:00  Kollárová : Real Fun Taxi  -   4 : 11 (4 : 5)
Góly:  Tašár Milan , Baranka Dominik , Haviar Matej , vlastný    -  Stratený Peter 6, Ďatko Peter 2, Behan Filip 2, Ďatko Michal 
 
23.05.-19:00  Millwall : Sportclub   -   6 : 3 (4 : 0)
Góly:  Tomanica Michal 2, Vraník Miroslav 2, Janiš Ján , Macho Peter   -  Ševela Miloš , Dohnanský Marek , Vraník Michal 
 
23.05.-20:00  Bonusko Blaugran.. : Santos  -   3 : 14 (1 : 8)
Góly:  Horňák Milan , Horváth Vladimír , Kebísek Martin   -  Bér Dalibor 4, Strapko Jaroslav 3, Hudcovský Martin 3, Jáňa Jakub 3, Nýbl Rudolf 
 
22. kolo
  AS Roma : Š T B  -   0 : 5 (0 : 0)
 
29.05.-20:00  Santos : Espanyol  -   6 : 8 (3 : 4)
Góly:  Nýbl Rudolf 3, Strapko Jaroslav , Bér Dalibor , Branický Jaroslav   -  Katerinčin Peter 4, Gulač Ľudovít 2, Kršák Patrik , Šupák Juraj 
 
30.05.-14:00  Albion : Armat Čukaričk..  -   5 : 9 (1 : 5)
Góly:  Toth Tomáš  2, Gunár Radoslav , Nemečkay Juraj , Adamčík Marek   -  Fulec Ivan 4, Pagáč Andrej 2, Burdej Marek 2, Kristín Miroslav 
 
30.05.-19:00  Belasí : Millwall  -   7 : 8 (4 : 2)
Góly:  Živčic Rudolf 2, Ragán Marián 2, Truchlík Michal 2, Chmelina Juraj   -  Piatrik Jaroslav 3, Tomanica Michal 2, Vraník Miroslav 2, Hrubina Michal 
 
30.05.-20:00  Boca Juniors : Bonusko Blaugran..  -   12 : 6 (7 : 3)
Góly:  Kovács Tomáš 4, Husár Michal 2, Šiška Tomáš 2, Janiga Michal , Kollár Dominik , Chudý Peter , Ševčík Róbert   -  Kebísek Martin 2, Čupalka Martin , Malo Patrik , Klimek Dalibor , Horváth Vladimír 
 
31.05.-11:00  Sportclub  : Kollárová  -   9 : 6 (3 : 3)
Góly:  Ševela Miloš 4, Hlásny Juraj , Dohnanský Milan , Urbánek Marek , Púček Lukáš , Galko Miroslav   -  Krivoklátsky Tomáš 3, Solin Peter 3
 
19.06.-19:00  Real Fun Taxi : Aquabely  -   3 : 5 (1 : 1)
Góly:  Kollman Michal 2, Behan Filip   -  Kaprálik Peter 3, Országh Miroslav , Nováčik Jaroslav 
ŽK:  Kollman Michal   -  nikto
 
23. kolo
  AS Roma : Boca Juniors  -   0 : 5 (0 : 0)
 
05.06.-19:30  Š T B : Albion  -   6 : 8 (4 : 5)
Góly:  Senko Juraj 3, Slezák Peter , Milistenfer Miloš , Kováčik Ján   -  Nemečkay Juraj 2, Toth Tomáš  2, Masár Marek , Šprocha Andrej , Bohm Peter , Staňo Michal 
 
05.06.-20:30  Armat Čukaričk.. : Real Fun Taxi  -   4 : 5 (2 : 3)
Góly:  Závodný Michal 2, Maník Tomáš , Kristín Miroslav   -  Kuric Miroslav 2, Stratený Peter 2, Kollman Michal 
ČK:  Fulec Ivan   -  nikto
 
05.06.-21:30  Kollárová : Belasí  -   6 : 9 (3 : 3)
Góly:  Solin Peter 2, Krivoklátsky Tomáš , Krivoklátsky Jakub , Tašár Jozef , Tašár Milan   -  Trokan Peter 5, Chmelina Juraj 2, Ragán Marián 2
 
06.06.-17:00  Espanyol : Bonusko Blaugran..  -   10 : 8 (6 : 1)
Góly:  Gulač Ľudovít 5, Suchánek Timotej 2, Šupák Juraj 2, Lukajka Matúš   -  Ivan Ludovít 3, Kebísek Martin 2, Žiaček Adrian 2, Klimek Dalibor 
 
06.06.-18:00  Aquabely : Sportclub   -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Nováčik Jaroslav 2, Mazáň Miroslav 2, Országh Miroslav , Krajčík Radoslav   -  Ševela Miloš 2, Ondráš Filip , Dohnanský Milan , Vraník Michal 
ŽK:  Országh Miroslav   -  nikto
 
06.06.-19:00  Millwall : Santos  -   8 : 9 (3 : 4)
Góly:  Vraník Miroslav 2, Hrubina Tomáš 2, Janiš Ján 2, Tomanica Michal 2  -  Branický Jaroslav 3, Hudcovský Martin 2, Jáňa Jakub 2, Strapko Jaroslav , Nýbl Rudolf 
 
24. kolo
  Albion : AS Roma  -   5 : 0 (0 : 0)
 
12.06.-18:00  Sportclub  : Armat Čukaričk..  -   5 : 9 (1 : 2)
Góly:  Ševela Miloš 2, Galko Miroslav 2, Bielik Rastislav   -  Kristín Miroslav 2, Maník Tomáš 2, Burdej Marek 2, Meliš Michal , Závodný Michal , Košťál Anton 
 
12.06.-19:00  Boca Juniors : Espanyol  -   2 : 10 (2 : 2)
Góly:  Kollár Dominik , Husár Michal   -  Letko Peter 3, Gulač Ľudovít 2, Katerinčin Peter 2, Dohňanský Michal , Šupák Juraj , Kršák Patrik 
 
12.06.-20:00  Belasí : Aquabely  -   3 : 7 (1 : 4)
Góly:  Trokan Peter 2, Mikušinec Mário   -  Országh Miroslav 3, Mazáň Miroslav 3, Kaprálik Peter 
 
12.06.-21:00  Santos : Kollárová  -   12 : 5 (3 : 1)
Góly:  Bér Dalibor 5, Branický Jaroslav 3, Hudcovský Martin 3, Ladecký Lukáš   -  Tašár Milan 2, Tašár Jozef , Solin Peter , Baranka Dominik 
 
13.06.-09:00  Real Fun Taxi : Š T B  -   11 : 4 (5 : 2)
Góly:  Stratený Peter 5, Ďatko Peter 2, Kuric Miroslav , Behan Filip , Kollman Michal , Ďatko Michal   -  Prekop Rastislav 2, Lonc Peter , Jelínek Tomáš 
 
13.06.-20:00  Bonusko Blaugran.. : Millwall  -   3 : 7 (3 : 3)
Góly:  Žiaček Adrian , Šlosár Branislav , Ivan Ludovít   -  Janiš Ján 3, Piatrik Jaroslav , Gorelka Tomáš , Vraník Miroslav , vlastný  
ŽK:  Čupalka Martin   -  nikto
 
25. kolo
  AS Roma : Real Fun Taxi  -   0 : 5 (0 : 0)
 
19.06.-18:00  Armat Čukaričk.. : Belasí  -   17 : 8 (7 : 3)
Góly:  Kristín Miroslav 4, Šulek Peter 4, Blaha Karol 3, Závodný Michal 2, Maník Tomáš , Burdej Marek , Meliš Michal , Ruman Roman   -  Mišiak Martin 3, Živčic Rudolf 2, Mikušinec Mário 2, Ragán Marián 
 
19.06.-20:00  Š T B : Sportclub   -   6 : 1 (1 : 1)
Góly:  Senko Juraj 3, Prekop Radoslav , Prekop Rastislav , Jelínek Tomáš   -  Bielik Rastislav 
 
19.06.-21:00  Kollárová : Bonusko Blaugran..  -   13 : 2 (4 : 0)
Góly:  Solin Peter 6, Krivoklátsky Jakub 3, Tašár Jozef , Kázmer Jakub , Krivoklátsky Tomáš , vlastný    -  Malo Patrik , Tomanica Emil 
 
20.06.-18:00  Albion : Boca Juniors  -   0 : 5 (0 : 0)
 
20.06.-19:00  Millwall : Espanyol  -   3 : 11 (0 : 6)
Góly:  Tomanica Michal 2, Macho Peter   -  Kršák Patrik 2, Suchánek Martin 2, Lukajka Matúš 2, Letko Peter 2, Dohňanský Michal , Suchánek Timotej , Gulač Ľudovít 
 
20.06.-20:00  Aquabely : Santos  -   4 : 3 (2 : 1)
Góly:  Kaprálik Peter 2, Bagin Juraj , Mazáň Miroslav   -  Jáňa Jakub 2, Bér Dalibor 
 
26. kolo
  Sportclub  : AS Roma  -   5 : 0 (0 : 0)
 
21.06.-14:00  Espanyol : Kollárová  -   9 : 4 (2 : 3)
Góly:  Suchánek Timotej 3, Lukajka Matúš 2, Gulač Ľudovít 2, Šupák Juraj , Suchánek Martin   -  Solin Peter 2, Novák Andrej , Krivoklátsky Jakub 
 
26.06.-19:00  Santos : Armat Čukaričk..  -   2 : 7 (1 : 5)
Góly:  Bér Dalibor , Hudcovský Martin   -  Maník Tomáš 3, Augustini Peter , Mazáň Michal , Košťál Anton , Burdej Marek 
 
26.06.-20:00  Belasí : Š T B  -   14 : 6 (4 : 3)
Góly:  Mišiak Martin 3, Kršák Ľudovít 3, Živčic Rudolf 2, Chmelina Juraj 2, Truchlík Michal 2, Chudo Michal , Matejka Róbert   -  Senko Juraj , Prekop Rastislav , Lonc Peter , Milistenfer Miloš , Milistenfer Roman , Marušinec Vladimír 
ČK:  nikto  -  Milistenfer Roman 
 
26.06.-21:00  Bonusko Blaugran.. : Aquabely  -   5 : 17 (0 : 5)
Góly:  Horňák Milan 3, Štefanka Tomáš , Kebísek Martin   -  Kaprálik Peter 5, Krajčík Radoslav 5, Bagin Juraj 3, Mazáň Miroslav 2, Országh Miroslav , Bakyta Lukáš 
 
27.06.-10:00  Boca Juniors : Millwall  -   9 : 22 (3 : 9)
Góly:  Janiga Michal 4, Kovács Tomáš 3, Chudý Peter 2  -  Hrubina Tomáš 10, Tomanica Michal 4, Piatrik Jaroslav 3, Hrubina Michal 3, Vraník Miroslav 2
 
27.06.-11:00  Real Fun Taxi : Albion  -   5 : 0 (0 : 0)
 

Zápasy 2. liga
1. kolo
23.08.-09:00  Vasco : Cestári  -   2 : 9 (0 : 4)
Góly:  Čičmanec Igor , Slúka Peter   -  Paška Igor 3, Dzurový Petr , Marták Milan , nothing , Psota Daniel , Samul Peter , vlastný  
ČK:  Staňo Peter   -  nikto
 
23.08.-14:00  FC Tryskáč : Oranjes  -   7 : 4 (2 : 1)
Góly:  Kašík Stanislav 2, Gregor Róbert 2, Riečický Jozef , Smolka Peter , Vöröš Rastislav   -  Novosad Lukáš 2, Horňák Marián , Šuranský Lukáš 
 
23.08.-15:00  Doors Pub : Lions   -   6 : 8 (3 : 4)
Góly:  Adamčin Jozef 3, Kováč Libor 2, Kukuliaš Andrej   -  Cibula František 6, Jurík Patrik , Mallo Patrik 
 
23.08.-16:00  Heineken : Real Old Boys  -   5 : 0 (1 : 0)
Góly:  Šatka Juraj 2, Turza Rastislav , Remenár Peter , Závodný Martin   -  nikto
 
23.08.-17:00  Holuby : TIPA Zlatý Baž..  -   3 : 4 (0 : 3)
Góly:  Burdej Lukáš 2, Marušinec Ľubomír   -  Nemečkaj Ľubomír 2, Mutala Miroslav , Juríček Richard 
ŽK:  Burdej Lukáš   -  Feja Miroslav 
 
30.08.-12:00  FC Renegade : Demonic  -   14 : 7 (6 : 4)
Góly:  Noska Filip 5, Petrík Martin 5, Pastorek Pavol , Zahradník Juraj , Puškár Anton , Lutišan Richard   -  Toman Martin 3, Vrábel Igor 2, Michalec Matej , Kopčan Martin 
 
31.08.-11:00  Pedros : Celtic  -   1 : 1 (1 : 0)
 
2. kolo
29.08.-12:00  Real Old Boys : Doors Pub  -   2 : 9 (1 : 4)
Góly:  Lorenc Michal , Ficka Radovan   -  Dvořák Tomáš 2, Laššo Marek 2, Rajec Miroslav 2, Gajdošík Zdeno 2, Kováč Libor 
 
29.08.-13:00  Celtic : FC Tryskáč  -   4 : 2 (1 : 1)
Góly:  Pajtinka Stanislav 3, Monček Tomáš   -  Smolka Jozef 2
 
29.08.-17:00  Demonic : TIPA Zlatý Baž..  -   0 : 10 (0 : 5)
Góly:  nikto  -  Kršák Vladimír 4, Nemečkaj Vladimír 3, Nemečkaj Miroslav , Juríček Richard , Nemečkaj Ľubomír 
 
30.08.-10:00  FC Renegade : Vasco  -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Petrík Martin 2, Pastorek Pavol , Lutišan Richard , Noska Filip , Puškár Anton   -  Púček Miroslav 2, Dolinaj Peter , Vlasatý Ľubomír 
 
30.08.-15:00  Lions  : Pedros  -   5 : 5 (1 : 3)
Góly:  Mallo Patrik 3, Cibula František 2  -  Hudec Ján 2, Rybecký Marek , Pavlásek Karol , Hasenovič Miroslav 
 
30.08.-16:00  Oranjes : Holuby  -   9 : 5 (5 : 1)
Góly:  Mazanovský Ondrej 4, Zábojník Mário 3, Horňák Marián 2  -  Hošták Richard 2, Burdej Lukáš , Marušinec Ľubomír , Gajdoš Marián 
ŽK:  nikto  -  Burdej Lukáš 
 
31.08.-09:00  Cestári : Heineken  -   6 : 2 (1 : 1)
Góly:  Marták Milan 2, Skybský Roman 2, Samul Peter , Paška Igor   -  Puček Milan , Šatka Juraj 
 
3. kolo
06.09.-11:00  FC Tryskáč : Lions   -   5 : 0 (0 : 0)
 
06.09.-12:00  Vasco : Demonic  -   12 : 3 (6 : 2)
Góly:  Krčmár Vladimír 5, Budiač Jaroslav 2, Meščánek Peter 2, Dolinaj Peter 2, Vangel Roman   -  Brezničan Martin , Vrábel Igor , Buček Lukáš 
 
06.09.-17:00  Heineken : FC Renegade  -   12 : 5 (3 : 3)
Góly:  Šatka Juraj 3, Puček Milan 3, Remenár Peter 3, Vysocký Ľubomír , Krcheň Jozef , Turza Rastislav   -  Zahradník Juraj 3, Pastorek Pavol , Vajdík Dušan 
 
06.09.-18:00  Holuby : Celtic  -   7 : 0 (1 : 0)
Góly:  Marušinec Peter 2, Michalík Martin 2, Hošták Richard , Burdej Lukáš , Marušinec Ľubomír   -  nikto
 
06.09.-20:00  Doors Pub : Cestári  -   4 : 2 (2 : 0)
Góly:  Adamčin Jozef , Dvořák Tomáš , Solík Peter , Kvasnica Daniel   -  Dzurový Petr , Tukina Juro 
ŽK:  nikto  -  Psota Daniel , Skybský Roman 
 
07.09.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Oranjes  -   9 : 1 (3 : 0)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 2, Nemečkaj Vladimír 2, Juríček Richard 2, Kršák Vladimír 2, Juríček Miloslav   -  Horňák Marián 
 
07.09.-11:00  Pedros : Real Old Boys  -   2 : 2 (0 : 1)
Góly:  Hudec Ján , vlastný    -  Richtárech Štefan , Ficka Radovan 
ŽK:  Pavlík Roman   -  Hrubčín Michal 
 
4. kolo
13.09.-12:00  FC Renegade : Doors Pub  -   6 : 6 (2 : 1)
Góly:  Noska Filip 2, Pastorek Pavol 2, Zahradník Juraj 2  -  Adamčin Jozef 2, Solík Peter , Kvasnica Daniel , Kukuliaš Andrej , Dvořák Tomáš 
 
13.09.-13:00  Demonic : Oranjes  -   6 : 5 (4 : 1)
Góly:  Vrábel Igor 2, Kopčan Martin , Toman Martin , Buček Lukáš , Trokan Pavol   -  Šuranský Lukáš 2, Horňák Marián , Lauko Matej , Michalec Jakub 
 
13.09.-17:00  Vasco : Heineken  -   2 : 5 (0 : 2)
Góly:  Púček Miroslav 2  -  Puček Milan , Turza Rastislav , Šatka Juraj , Krcheň Jozef , Kušnier Vladimír 
 
13.09.-18:00  Lions  : Holuby  -   3 : 5 (1 : 3)
Góly:  Ivan Ľudovít , Cibula František , Behúl Denis   -  Marušinec Peter 3, Havalda Vašek , Špánik Martin 
ŽK:  Ivan Ľudovít   -  Marušinec Peter , Hošták Richard 
 
14.09.-10:00  Real Old Boys : FC Tryskáč  -   4 : 3 (2 : 2)
Góly:  Richtárech Štefan , Lorenc Michal , Hrubčín Michal , Šelinga Tibor   -  Smolka Peter 2, Smolka Jozef 
 
14.09.-13:00  Celtic : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 5 (3 : 2)
Góly:  Hanko Roman 3, Holas Róbert , Seleš Ľubomír   -  Juríček Richard , Kršák Vladimír , Nemečkaj Miroslav , Nemečkaj Vladimír , Nemečkaj Vladimír 
 
15.09.-10:00  Cestári : Pedros  -   2 : 4 (2 : 2)
Góly:  Dzurový Petr , Paška Igor   -  Hudec Ján 2, Straka Branislav , Hasenovič Miroslav 
ŽK:  Psota Daniel   -  nikto
 
5. kolo
19.09.-19:00  Holuby : Real Old Boys  -   1 : 5 (0 : 3)
Góly:  Burdej Lukáš   -  Duras Martin 4, Ficka Ján 
ŽK:  Burdej Lukáš   -  Ficka Ján , Zelienka Oliver 
ČK:  nikto  -  Ficka Ján 
 
20.09.-12:00  Oranjes : Celtic  -   9 : 3 (6 : 1)
Góly:  Šuranský Lukáš 4, Zábojník Mário 3, Horňák Marián , Michalec Jakub   -  Monček Tomáš 3
 
20.09.-13:00  Doors Pub : Vasco  -   9 : 8 (6 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef 5, Solík Peter 2, Dvořák Tomáš 2  -  Cíbik Pavol 5, Dolinaj Peter 2, Budiač Jaroslav 
 
20.09.-15:00  Heineken : Demonic  -   9 : 2 (3 : 1)
Góly:  Krcheň Jozef 4, Gabriš Marek 2, Kušnier Vladimír , Šatka Juraj , Remenár Peter   -  Kasala Peter , Vrábel Igor 
 
20.09.-18:00  FC Tryskáč : Cestári  -   1 : 3 (1 : 1)
Góly:  Riečický Jozef   -  Tukina Juro 3
 
21.09.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Lions   -   7 : 2 (2 : 1)
Góly:  Kršák Vladimír 2, Nemečkaj Vladimír , Juríček Richard , Jarník Ladislav , Feja Miroslav , Suchánek Stanislav   -  Ivan Ľudovít , Cibula František 
 
21.09.-11:00  Pedros : FC Renegade  -   12 : 7 (6 : 1)
Góly:  Hudec Ján 3, Pavlásek Karol 2, Goga Maroš 2, Pavlík Roman 2, Fitko Miloš , Rybecký Marek , Valuch Samo   -  Pastorek Pavol 3, Puškár Anton 3, Vajdík Dušan 
ŽK:  nikto  -  Pastorek Pavol 
 
6. kolo
26.09.-18:00  Real Old Boys : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 5 (5 : 2)
Góly:  Hrubčín Michal 5  -  Nemečkaj Ľubomír 4, Jarník Ladislav 
 
27.09.-08:00  Vasco : Pedros  -   9 : 3 (3 : 0)
Góly:  Slúka Peter 2, Suchomel Rastislav 2, Dolinaj Peter 2, Meščánek Peter , Púček Miroslav , Krčmár Vladimír   -  Rybecký Marek , Hasenovič Miroslav , Valuch Samo 
 
27.09.-09:00  FC Renegade : FC Tryskáč  -   3 : 13 (2 : 8)
Góly:  Puškár Anton 2, Noska Filip   -  Smolka Peter 5, Smolka Jozef 3, Gregor Róbert 3, Riečický Jozef , Dohňanský František 
ŽK:  Beláň Tomáš   -  nikto
 
27.09.-15:00  Heineken : Doors Pub  -   3 : 6 (2 : 4)
Góly:  Remenár Peter , Matovič Marek , Turza Rastislav   -  Adamčin Jozef 3, Rajec Miroslav 2, Gajdošík Zdeno 
 
27.09.-16:00  Lions  : Oranjes  -   6 : 10 (2 : 6)
Góly:  Cibula František 4, Kobela Juraj , Žiaček Adrian   -  Šuranský Lukáš 3, Zábojník Mário 3, Horňák Marián 2, Lauko Matej 2
 
28.09.-09:00  Cestári : Holuby  -   2 : 1 (0 : 0)
Góly:  Paška Igor , Tukina Juro   -  Burdej Lukáš 
 
05.10.-11:00  Demonic : Celtic  -   1 : 11 (0 : 3)
Góly:  Vrábel Igor   -  Monček Tomáš 4, Hanko Marek 2, Holas Róbert 2, Hanko Roman , Kubala Michal , Pajtinka Stanislav 
 
7. kolo
04.10.-11:00  Doors Pub : Demonic  -   9 : 2 (2 : 0)
Góly:  Adamčin Jozef 4, Dvořák Tomáš 2, Kukuliaš Andrej , Laššo Marek , Kvasnica Daniel   -  Trokan Pavol , Vrábel Igor 
 
04.10.-14:00  Oranjes : Real Old Boys  -   8 : 4 (4 : 1)
Góly:  Šuranský Lukáš 5, Podušel Ján , Horňák Marián , Podušel Daniel   -  Gančár Matúš 2, Duras Martin , Richtárech Štefan 
ŽK:  nikto  -  Gančár Matúš , Ďuriš Juraj 
 
04.10.-17:00  FC Tryskáč : Vasco  -   2 : 4 (1 : 0)
Góly:  Smolka Jozef , Smolka Peter   -  Vlasatý Ľubomír 2, Budiač Jaroslav , Meščánek Peter 
 
04.10.-18:00  Holuby : FC Renegade  -   2 : 10 (0 : 5)
Góly:  Gajdoš Marián 2  -  Puškár Anton 3, Petrík Martin 2, Vajdík Dušan 2, Tabačár Milan 2, Pastorek Pavol 
ŽK:  Burdej Lukáš   -  Pastorek Pavol 
 
04.10.-19:00  Celtic : Lions   -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Holas Róbert 2, Pajtinka Stanislav 2, Seleš Ľubomír , Hanko Roman   -  Žiaček Adrian 2, Behúl Denis , Mallo Patrik 
ŽK:  nikto  -  Cibula František 
 
05.10.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Cestári  -   3 : 5 (1 : 4)
Góly:  Juríček Richard , Kršák Vladimír , Nemečkaj Vladimír   -  Samul František 2, Skybský Roman , Paška Igor , Dzurový Petr 
 
05.10.-10:00  Pedros : Heineken  -   5 : 0 (0 : 0)
 
8. kolo
11.10.-10:00  Vasco : Holuby  -   10 : 8 (6 : 2)
Góly:  Cíbik Pavol 3, Suchomel Rastislav 2, Meščánek Peter 2, Budiač Jaroslav , Dolinaj Peter , Hübsch Karol   -  Marušinec Ľubomír 2, Burdej Lukáš 2, Michalík Martin 2, Marušinec Peter 2
 
11.10.-13:00  Doors Pub : Pedros  -   6 : 3 (3 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef 3, Kvasnica Daniel 2, Dvořák Tomáš   -  Hudec Ján , Hasenovič Miroslav , Pavlásek Karol 
 
11.10.-15:00  Demonic : Lions   -   11 : 11 (4 : 5)
Góly:  Kasala Peter 4, Vrábel Igor 3, Toman Martin 2, Motúz Peter , Brezničan Martin   -  Mallo Patrik 4, Cibula František 4, Ivan Ľudovít , Kobela Juraj , Žiaček Adrian 
 
11.10.-16:00  Heineken : FC Tryskáč  -   2 : 1 (0 : 1)
Góly:  Kunák Slavomír , Vysocký Ľubomír   -  Gregor Róbert 
 
11.10.-17:00  FC Renegade : TIPA Zlatý Baž..  -   14 : 7 (6 : 1)
Góly:  Petrík Martin 7, Vajdík Dušan 3, Puškár Anton 3, Pastorek Pavol   -  Nemečkaj Ľubomír 3, Juríček Richard 2, Nemečkaj Vladimír , Suchánek Stanislav 
 
12.10.-09:00  Real Old Boys : Celtic  -   4 : 3 (1 : 2)
Góly:  Ficka Radovan , Richtárech Štefan , Hrubčín Michal , Ficka Ján   -  Pajtinka Stanislav , Holas Róbert , vlastný  
 
12.10.-10:00  Cestári : Oranjes  -   3 : 5 (2 : 3)
Góly:  Samul Peter 2, Dzurový Petr   -  Podušel Daniel 2, Šuranský Lukáš , Zábojník Mário , Podušel Marián 
ŽK:  nikto  -  Šuranský Lukáš 
ČK:  nikto  -  Horňák Marián 
 
9. kolo
18.10.-09:00  Oranjes : FC Renegade  -   11 : 2 (1 : 1)
Góly:  Šuranský Lukáš 3, Zábojník Mário 3, Michalec Jakub 3, Podušel Ján , Podušel Marián   -  Vajdík Dušan 2
 
18.10.-11:00  FC Tryskáč : Doors Pub  -   2 : 7 (0 : 2)
Góly:  Smolka Peter , Riečický Jozef   -  Adamčin Jozef 2, Gajdošík Zdeno , Kukuliaš Andrej , Laššo Marek , Dvořák Tomáš , vlastný  
ŽK:  nikto  -  Rajec Miroslav 
 
18.10.-16:00  Lions  : Real Old Boys  -   2 : 3 (1 : 2)
Góly:  Cibula František 2  -  Hrubčín Michal , Duras Martin , Ficka Radovan 
ŽK:  nikto  -  Richtárech Štefan 
ČK:  nikto  -  Zelienka Oliver 
 
18.10.-17:00  Holuby : Heineken  -   1 : 9 (0 : 3)
Góly:  Burdej Ján   -  Vysocký Ľubomír 4, Tomanica Roman , Šatka Juraj , Závodný Martin , Puček Milan , Kušnier Vladimír 
 
19.10.-09:00  Celtic : Cestári  -   1 : 6 (0 : 2)
Góly:  Monček Tomáš   -  Samul František 2, Skybský Roman , Psota Daniel , Samul Peter , Paška Igor 
ŽK:  Kubala Michal   -  nikto
 
19.10.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Vasco  -   8 : 1 (2 : 1)
Góly:  Nemečkaj Vladimír 4, Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav , Nemečkaj Ľubomír   -  Slúka Peter 
 
19.10.-12:00  Pedros : Demonic  -   8 : 3 (4 : 2)
Góly:  Hudec Ján 3, Pavlásek Karol 2, Hájek Marián , Fitko Miloš , Valuch Samo   -  Michalec Matej , Buček Lukáš , Brezničan Martin 
 
10. kolo
25.10.-09:00  Vasco : Oranjes  -   6 : 9 (1 : 5)
Góly:  Slúka Peter 2, Krčmár Vladimír 2, Hübsch Karol , Meščánek Peter   -  Zábojník Mário 5, Podušel Daniel 2, Šuranský Lukáš , Michalec Jakub 
ŽK:  Dolinaj Peter   -  nikto
 
25.10.-15:00  Heineken : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 2 (2 : 0)
Góly:  Šatka Juraj 2, Krcheň Jozef 2, Turza Rastislav   -  Kršák Vladimír , Juríček Richard 
 
25.10.-17:00  FC Renegade : Celtic  -   6 : 2 (6 : 0)
Góly:  Tabačár Milan 2, Noska Filip 2, Pastorek Pavol , Puškár Anton   -  Holas Róbert , Monček Tomáš 
 
25.10.-18:00  Demonic : Real Old Boys  -   1 : 6 (1 : 4)
Góly:  Buček Lukáš   -  Ficka Ján 3, Gančár Matúš 2, Šelinga Tibor 
 
25.10.-21:00  Doors Pub : Holuby  -   5 : 4 (3 : 3)
Góly:  Solík Peter 2, Kukuliaš Andrej , Kvasnica Daniel , Dvořák Tomáš   -  Michalík Martin , Marušinec Ľubomír , Gajdoš Marián , Burdej Ján 
 
26.10.-09:00  Cestári : Lions   -   5 : 0 (0 : 0)
 
26.10.-11:00  Pedros : FC Tryskáč  -   5 : 3 (1 : 0)
Góly:  Hasenovič Miroslav 2, Pavlásek Karol , Pavlík Roman , vlastný    -  Hasidlo Tomáš 2, Gregor Róbert 
ŽK:  Merka Stanislav   -  nikto
 
11. kolo
01.11.-10:00  Oranjes : Heineken  -   3 : 2 (1 : 2)
Góly:  Šuranský Lukáš 3  -  Šatka Juraj , Remenár Peter 
 
01.11.-13:00  FC Tryskáč : Demonic  -   10 : 6 (5 : 3)
Góly:  Smolka Jozef 3, Smolka Peter 2, Riečický Jozef 2, Dohňanský František , Kašík Stanislav , Púček Marián   -  Toman Martin 2, Vrábel Igor , Trokan Pavol 
ŽK:  nikto  -  Toman Martin 
 
01.11.-14:00  Celtic : Vasco  -   3 : 6 (3 : 2)
Góly:  Kubala Michal , Holas Róbert , Súster Andrej   -  Vlasatý Ľubomír 3, Budiač Jaroslav , Cíbik Pavol , Suchomel Rastislav 
 
01.11.-17:00  Lions  : FC Renegade  -   12 : 12 (9 : 6)
Góly:  Mallo Patrik 3, Ivan Ľudovít 3, Žiaček Adrian 3, Kobela Juraj 2, Cibula František   -  Pastorek Pavol 4, Tabačár Milan 3, Zahradník Ján 2, Puškár Anton 2, Kolek Michal 
ŽK:  Cibula František , Klimek Dalibor   -  Pastorek Pavol 
 
02.11.-09:00  Real Old Boys : Cestári  -   12 : 3 (3 : 2)
Góly:  Duras Martin 3, Ďuriš Juraj 2, Hrubčín Michal 2, Šelinga Tibor 2, Lorenc Michal , Ficka Ján , Richtárech Štefan   -  Dzurový Petr , Skybský Roman , vlastný  
 
02.11.-10:00  Holuby : Pedros  -   6 : 0 (3 : 0)
Góly:  Marušinec Ľubomír 2, Burdej Lukáš , Sokolík Michal , Burdej Ján , Zachar Peter   -  nikto
 
02.11.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Doors Pub  -   4 : 9 (1 : 4)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 3, Juríček Miloslav   -  Adamčin Jozef 3, Dvořák Tomáš 3, Solík Peter , Kováč Libor , Rajec Miroslav 
 
12. kolo
08.11.-09:00  FC Renegade : Real Old Boys  -   5 : 1 (3 : 0)
Góly:  Vajdík Dušan 2, Puškár Anton , Tabačár Milan , Zahradník Juraj   -  Duras Martin 
ŽK:  nikto  -  Duras Martin 
ČK:  nikto  -  Duras Martin 
 
08.11.-10:00  Doors Pub : Oranjes  -   6 : 4 (1 : 3)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Kováč Libor 2, Kvasnica Daniel , Kukuliaš Vladimír   -  Šuranský Lukáš 3, Podušel Marián 
 
08.11.-16:00  Vasco : Lions   -   4 : 4 (2 : 1)
Góly:  Púček Miroslav 2, Dolinaj Peter , Suchomel Rastislav   -  Mallo Patrik 4
ŽK:  Dolinaj Peter   -  nikto
 
08.11.-17:00  Demonic : Cestári  -   2 : 7 (1 : 2)
Góly:  Buček Lukáš 2  -  Dzurový Petr 2, Psota Daniel 2, Samul František , Paška Igor , Marták Milan 
 
08.11.-18:00  Heineken : Celtic  -   4 : 6 (2 : 5)
Góly:  Vysocký Ľubomír , Krcheň Jozef , Kušnier Vladimír , Závodný Martin   -  Monček Tomáš 5, Hanko Roman 
ŽK:  nikto  -  Holas Róbert 
 
09.11.-10:00  Pedros : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 6 (3 : 2)
Góly:  Valuch Samo 2, Fitko Miloš , Hasenovič Miroslav   -  Nemečkaj Ľubomír 2, Nemečkaj Vladimír 2, Jarník Ladislav , Juríček Richard 
 
09.11.-12:00  FC Tryskáč : Holuby  -   2 : 4 (0 : 1)
Góly:  Vöröš Rastislav , Katerinčin Michal   -  Burdej Lukáš 2, Kyzek Jozef , Gajdoš Marián 
ŽK:  Smolka Peter , Katerinčin Michal   -  Sokolík Dušan , Sokolík Michal 
ČK:  Púček Marián   -  Hošták Richard 
 
13. kolo
15.11.-09:00  Real Old Boys : Vasco  -   5 : 3 (2 : 3)
Góly:  Zelienka Oliver , Sirotný Michal , Ficka Ján , Ficka Radovan , Richtárech Štefan   -  Suchomel Rastislav 2, Staňo Peter 
 
15.11.-15:00  Lions  : Heineken  -   7 : 4 (3 : 1)
Góly:  Ivan Ľudovít 4, Mallo Patrik 2, vlastný    -  Vysocký Ľubomír 2, Turza Rastislav , Krcheň Jozef 
ŽK:  Ivan Ľudovít   -  nikto
 
15.11.-16:00  Celtic : Doors Pub  -   2 : 5 (1 : 2)
Góly:  Hanko Marek , Hanko Roman   -  Adamčin Jozef 2, Kováč Libor 2, Laššo Marek 
 
15.11.-17:00  TIPA Zlatý Baž.. : FC Tryskáč  -   3 : 0 (2 : 0)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír , Jarník Vladimír , Juríček Richard   -  nikto
 
16.11.-09:00  Cestári : FC Renegade  -   5 : 2 (0 : 1)
Góly:  Psota Daniel 2, Samul František 2, Marták Milan   -  Puškár Anton , Pastorek Pavol 
 
16.11.-10:00  Holuby : Demonic  -   6 : 0 (2 : 0)
Góly:  Marušinec Ľubomír 2, Michalík Martin , Havalda Vašek , Sokolík Michal , Marušinec Peter   -  nikto
 
16.11.-11:00  Oranjes : Pedros  -   3 : 4 (1 : 2)
Góly:  Šuranský Lukáš 2, Podušel Marián   -  Valuch Samo , Hasenovič Miroslav , Hudec Ján , Fitko Miloš 
 
14. kolo
28.03.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Holuby  -   0 : 5 (0 : 2)
Góly:  nikto  -  Michalík Martin 4, Marušinec Ľubomír 
ŽK:  nikto  -  Hošták Richard 
 
03.04.-13:00  Cestári : Vasco  -   4 : 5 (1 : 2)
Góly:  Dzurový Petr 2, Psota Daniel , Skybský Roman   -  Púček Miroslav 2, Cíbik Pavol 2, Slúka Peter 
 
03.04.-14:00  Oranjes : FC Tryskáč  -   3 : 2 (0 : 0)
Góly:  Podušel Marián , Šuranský Lukáš , Mazanovský Ondrej   -  Smolka Jozef , Mikula Dalibor 
 
03.04.-16:00  Real Old Boys : Heineken  -   3 : 2 (1 : 0)
Góly:  Duras Martin 2, Gančár Matúš   -  Turza Rastislav , Remenár Peter 
 
04.04.-10:00  Celtic : Pedros  -   5 : 6 (1 : 2)
Góly:  Hanko Roman 2, Monček Tomáš 2, Seleš Ľubomír   -  Goga Maroš 3, Hudec Ján 2, Rybecký Marek 
ŽK:  nikto  -  Straka Branislav 
 
04.04.-14:00  Demonic : FC Renegade  -   4 : 10 (3 : 5)
Góly:  Kasala Peter 2, Buček Lukáš , Motúz Peter   -  Beláň Tomáš 2, Tabačár Milan 2, Kolek Michal 2, Vajdík Dušan 2, Puškár Anton , Turičik Jaroslav 
 
04.04.-18:00  Lions  : Doors Pub  -   0 : 5 (0 : 0)
 
15. kolo
11.04.-09:00  Holuby : Oranjes  -   4 : 3 (2 : 2)
Góly:  Michalík Martin 2, Burdej Ján , Burdej Lukáš   -  Šuranský Lukáš 2, Michalec Jakub 
 
11.04.-14:00  FC Tryskáč : Celtic  -   8 : 4 (5 : 1)
Góly:  Katerinčin Michal 2, Vöröš Rastislav , Gregor Róbert , Mikula Dalibor , Kašík Stanislav , Marušinec Peter , Smolka Peter   -  Pajtinka Stanislav 2, Seleš Ľubomír 2
 
11.04.-15:00  Vasco : FC Renegade  -   8 : 4 (4 : 1)
Góly:  Púček Miroslav 3, Krčmár Vladimír 3, Meščánek Peter , Slúka Peter   -  Puškár Anton 2, Turičik Jaroslav , Vajdík Dušan 
 
11.04.-16:00  Pedros : Lions   -   5 : 0 (0 : 0)
 
11.04.-17:00  Doors Pub : Real Old Boys  -   5 : 3 (0 : 1)
Góly:  Kováč Libor , Kukuliaš Andrej , Solík Peter , Kvasnica Daniel , Laššo Marek   -  Zelienka Oliver , Šelinga Tibor , Hrubčín Michal 
 
11.04.-18:00  Heineken : Cestári  -   10 : 5 (3 : 4)
Góly:  Kunák Slavomír 3, Šatka Juraj 3, Puček Milan 2, Uhlík Ján , vlastný    -  Paška Igor 2, Tukina Juro 2, Dzurový Petr 
 
12.04.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Demonic  -   8 : 1 (3 : 1)
Góly:  Mutala Miroslav 2, Kršák Vladimír 2, Nemečkaj Vladimír , Nemečkaj Ľubomír , Juríček Richard , Juríček Miloslav   -  Toman Martin 
ŽK:  nikto  -  Kotúč Andrej 
 
16. kolo
  Lions  : FC Tryskáč  -   0 : 5 (0 : 0)
 
18.04.-12:00  FC Renegade : Heineken  -   11 : 6 (7 : 1)
Góly:  Tabačár Milan 4, Pastorek Pavol 3, Puškár Anton 2, Ďurkech Peter , Vajdík Dušan   -  Kunák Slavomír 4, Uhlík Ján , Šatka Juraj 
 
18.04.-16:00  Demonic : Vasco  -   3 : 8 (0 : 1)
Góly:  Robota Richard , Vrábel Igor , Rekem Marek   -  Cíbik Pavol 3, Púček Miroslav 2, Vangel Roman , Slúka Peter , Krčmár Vladimír 
 
18.04.-17:00  Celtic : Holuby  -   2 : 5 (1 : 1)
Góly:  Hanko Roman , Pajtinka Stanislav   -  Burdej Lukáš 3, Hošták Richard , Burdej Ján 
 
18.04.-18:00  Oranjes : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 2 (2 : 0)
Góly:  Michalec Jakub , Horňák Marián , Podušel Ján , Podušel Marián   -  Šimko Ján , Nemečkaj Ľubomír 
 
19.04.-10:00  Real Old Boys : Pedros  -   4 : 2 (2 : 1)
Góly:  Ficka Ján 4  -  Rybecký Marek , Oravec Michal 
 
19.04.-11:00  Cestári : Doors Pub  -   3 : 6 (0 : 2)
Góly:  Tukina Juro 2, Samul Pavol   -  Adamčin Jozef 3, Solík Peter 2, Kvasnica Daniel 
 
17. kolo
  Holuby : Lions   -   5 : 0 (0 : 0)
 
25.04.-14:00  Doors Pub : FC Renegade  -   3 : 4 (1 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef , Kováč Libor , Solík Peter   -  Beláň Tomáš , Zahradník Ján , Petrík Martin , Pastorek Pavol 
 
25.04.-15:00  Heineken : Vasco  -   9 : 2 (4 : 0)
Góly:  Šatka Juraj 3, Puček Milan 2, Remenár Peter , Závodný Martin , Vysocký Ľubomír , Krcheň Jozef   -  Slúka Peter , Zubo Libor 
 
25.04.-16:00  Oranjes : Demonic  -   10 : 8 (6 : 4)
Góly:  Podušel Daniel 4, Šuranský Lukáš 3, Podušel Ján , Mazanovský Ondrej , Horňák Marián   -  Cibula František 3, Brezničan Martin 2, Rekem Marek , Vrábel Igor , Buček Lukáš 
ŽK:  nikto  -  Cibula František , Rekem Marek 
 
26.04.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Celtic  -   6 : 5 (1 : 2)
Góly:  vlastný  2, Juríček Richard , Mutala Miroslav , Jarník Vladimír , Suchánek Stanislav   -  Pajtinka Stanislav 3, Seleš Ľubomír , Súster Andrej 
 
26.04.-10:00  FC Tryskáč : Real Old Boys  -   1 : 7 (0 : 3)
Góly:  Gregor Róbert   -  Ficka Ján 3, Šelinga Tibor 3, Richtárech Štefan 
ŽK:  Gregor Róbert   -  Richtárech Štefan 
 
26.04.-11:00  Pedros : Cestári  -   4 : 3 (1 : 2)
Góly:  Valuch Samo 2, Hudec Ján , Pavlásek Karol   -  Dzurový Petr , Paška Igor , Skybský Roman 
ŽK:  Rybecký Marek   -  Paška Igor , Dzurový Petr 
 
18. kolo
  Lions  : TIPA Zlatý Baž..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
01.05.-09:00  Cestári : FC Tryskáč  -   7 : 5 (4 : 0)
Góly:  Dzurový Petr 4, Samul František , Psota Daniel , Paška Igor   -  Smolka Peter 2, Katerinčin Michal 2, Hasidlo Tomáš 
 
01.05.-11:00  FC Renegade : Pedros  -   8 : 6 (2 : 6)
Góly:  Pastorek Pavol 3, Noska Filip 3, Puškár Anton , Kirsch Maroš   -  Pavlásek Karol 3, Fitko Miloš , Goga Maroš , Valuch Samo 
 
01.05.-15:00  Celtic : Oranjes  -   5 : 4 (2 : 3)
Góly:  Holas Róbert 3, Kubala Michal , Monček Tomáš   -  Mazanovský Ondrej 2, Podušel Daniel , Podušel Marián 
ŽK:  Kubala Michal   -  nikto
 
01.05.-16:00  Demonic : Heineken  -   4 : 8 (1 : 3)
Góly:  Vrábel Igor 2, Cibula František , Rekem Marek   -  Turza Rastislav 2, Puček Milan 2, Krcheň Jozef , Šatka Juraj , Uhlík Ján , Kunák Slavomír 
ŽK:  Toman Martin   -  Turza Rastislav 
 
02.05.-10:00  Real Old Boys : Holuby  -   5 : 3 (1 : 2)
Góly:  Ficka Ján 3, Gančár Matúš , Ficka Radovan   -  Burdej Lukáš , Gajdoš Marián , Marušinec Ľubomír 
 
02.05.-15:00  Vasco : Doors Pub  -   4 : 9 (1 : 3)
Góly:  Púček Miroslav 3, Cíbik Pavol   -  Adamčin Jozef 3, Dvořák Tomáš 2, Kvasnica Daniel 2, Kukuliaš Andrej , Solík Peter 
 
19. kolo
  Oranjes : Lions   -   5 : 0 (0 : 0)
 
08.05.-09:00  Holuby : Cestári  -   3 : 1 (3 : 1)
Góly:  Burdej Lukáš , Marušinec Ľubomír , Slávik Patrik   -  Samul Peter 
 
08.05.-15:00  Pedros : Vasco  -   5 : 6 (4 : 3)
Góly:  Hudec Ján 2, Valuch Samo , Pavlásek Karol , Rybecký Marek   -  Slúka Peter 4, Meščánek Peter , Čuga Radoslav 
 
08.05.-16:00  Celtic : Demonic  -   9 : 15 (2 : 9)
Góly:  Holas Róbert 3, Súster Andrej 3, Monček Tomáš , Seleš Ľubomír , vlastný    -  Cibula František 5, Rekem Marek 4, Vrábel Igor 2, Toman Martin 2, Brezničan Martin , Stopiak Peter 
 
09.05.-10:00  FC Tryskáč : FC Renegade  -   4 : 7 (2 : 0)
Góly:  Gregor Róbert 2, Smolka Jozef , Hasidlo Dominik   -  Turičik Jaroslav 2, Kirsch Maroš , Puškár Anton , Pastorek Pavol , Vajdík Dušan , Tabačár Milan 
ŽK:  nikto  -  Kirsch Maroš , Puškár Anton 
 
10.05.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Real Old Boys  -   4 : 1 (2 : 1)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 2, Juríček Richard , Mutala Miroslav   -  Ďuriš Juraj 
 
31.05.-13:00  Doors Pub : Heineken  -   10 : 3 (4 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef 4, Dvořák Tomáš 4, Laššo Marek , Šatka Roman   -  Krcheň Jozef , Uhlík Ján , Puček Milan 
 
20. kolo
  Lions  : Celtic  -   0 : 5 (0 : 0)
 
15.05.-20:00  Vasco : FC Tryskáč  -   7 : 0 (3 : 0)
Góly:  Cíbik Pavol 3, Zubo Libor 2, Čuga Radoslav , vlastný    -  nikto
 
16.05.-09:00  FC Renegade : Holuby  -   2 : 9 (0 : 5)
Góly:  Puškár Anton , Pastorek Pavol   -  Michalík Martin 3, Slávik Patrik 2, Kyzek Jozef , Gajdoš Marián , Burdej Lukáš , Burdej Ján 
 
16.05.-10:00  Real Old Boys : Oranjes  -   0 : 5 (0 : 0)
 
16.05.-15:00  Demonic : Doors Pub  -   10 : 7 (5 : 4)
Góly:  Vrábel Igor 4, Cibula František 2, Robota Richard 2, Trokan Pavol 2  -  Adamčin Jozef 4, Kvasnica Daniel , Kohút Peter , Solík Peter 
 
16.05.-16:00  Heineken : Pedros  -   6 : 4 (2 : 0)
Góly:  Kušnier Vladimír 3, Kunák Slavomír , Remenár Peter , Uhlík Ján   -  Hudec Ján 3, Pavlík Roman 
 
17.05.-10:00  Cestári : TIPA Zlatý Baž..  -   3 : 4 (1 : 1)
Góly:  Skybský Roman , Paška Igor , Samul Pavol   -  Jarník Vladimír 2, Nemečkaj Vladimír , Suchánek Stanislav 
 
21. kolo
  Lions  : Demonic  -   0 : 5 (0 : 0)
 
23.05.-09:00  Holuby : Vasco  -   7 : 1 (4 : 0)
Góly:  Burdej Lukáš 3, Slávik Patrik 2, Harangozo Branislav 2  -  Cíbik Pavol 
 
23.05.-14:00  FC Tryskáč : Heineken  -   6 : 6 (3 : 2)
Góly:  Marušinec Peter 3, Mikula Dalibor , Katerinčin Michal , Hasidlo Dominik   -  Uhlík Ján 3, Kunák Slavomír , Krcheň Jozef , Remenár Peter 
 
23.05.-15:00  Pedros : Doors Pub  -   1 : 5 (0 : 3)
Góly:  Pavlásek Karol   -  Adamčin Jozef 3, Laššo Marek , Dvořák Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Kováč Libor 
 
23.05.-16:00  Oranjes : Cestári  -   9 : 1 (2 : 1)
Góly:  Šuranský Lukáš 4, Zábojník Mário 4, Michalec Jakub   -  Skybský Roman 
 
23.05.-17:00  Celtic : Real Old Boys  -   5 : 17 (1 : 7)
Góly:  Holas Róbert 2, Seleš Ľubomír 2, Hanko Roman   -  Lorenc Michal 6, Hrubčín Michal 3, Ficka Radovan 2, Sirotný Michal 2, Gančár Tomáš , Gančár Matúš , Duras Martin , Zelienka Oliver 
 
24.05.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : FC Renegade  -   8 : 5 (2 : 1)
Góly:  Juríček Richard 4, Mutala Miroslav 2, Nemečkaj Vladimír , Juríček Miloslav   -  Pastorek Pavol 2, Kirsch Maroš 2, Kolek Michal 
 
22. kolo
  Real Old Boys : Lions   -   5 : 0 (0 : 0)
 
29.05.-19:00  Vasco : TIPA Zlatý Baž..  -   2 : 6 (0 : 2)
Góly:  Slúka Peter , Meščánek Peter   -  Juríček Richard 2, Mutala Miroslav 2, Jarník Vladimír 2
 
30.05.-13:00  Doors Pub : FC Tryskáč  -   6 : 2 (3 : 0)
Góly:  Kvasnica Daniel 2, Adamčin Jozef , Kováč Libor , Kohút Peter , Dvořák Tomáš   -  Hasidlo Tomáš , Smolka Peter 
 
30.05.-15:00  Demonic : Pedros  -   4 : 5 (2 : 3)
Góly:  Cibula František , Buček Lukáš , Rekem Marek , Brezničan Martin   -  Valuch Samo 2, Pavlík Roman , Pavlásek Karol , Hasenovič Miroslav 
 
30.05.-16:00  FC Renegade : Oranjes  -   0 : 5 (0 : 0)
 
30.05.-17:00  Heineken : Holuby  -   4 : 3 (1 : 3)
Góly:  Krcheň Jozef 2, Puček Milan , Šatka Juraj   -  Michalík Martin , Burdej Ján , Gajdoš Marián 
ŽK:  nikto  -  Slávik Patrik 
 
31.05.-12:00  Cestári : Celtic  -   5 : 4 (4 : 1)
Góly:  Psota Daniel 2, Skybský Roman , Mišovec Ladislav , vlastný    -  Hanko Roman 2, Holas Róbert 2
 
23. kolo
  Lions  : Cestári  -   0 : 5 (0 : 0)
 
06.06.-09:00  Holuby : Doors Pub  -   4 : 4 (1 : 1)
Góly:  Kyzek Jozef 2, Marušinec Ľubomír , Hošták Richard   -  Kováč Libor 2, Laššo Marek , Kohút Peter 
 
06.06.-15:00  FC Tryskáč : Pedros  -   2 : 5 (0 : 4)
Góly:  Marušinec Peter , Gregor Róbert   -  Valuch Samo 3, Pavlásek Karol 2
 
06.06.-16:00  Celtic : FC Renegade  -   6 : 7 (2 : 3)
Góly:  Hanko Roman 3, Pajtinka Stanislav , Monček Tomáš , Kubala Michal   -  Puškár Anton 3, Pastorek Pavol 3, Tabačár Milan 
 
07.06.-09:00  Oranjes : Vasco  -   5 : 0 (0 : 0)
 
07.06.-10:00  Real Old Boys : Demonic  -   6 : 6 (3 : 1)
Góly:  Gančár Matúš 2, Ficka Radovan , Šelinga Tibor , Gančár Tomáš , Ficka Ján   -  Buček Lukáš 3, Brezničan Martin 2, Toman Martin 
 
07.06.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Heineken  -   5 : 0 (0 : 0)
 
24. kolo
  FC Renegade : Lions   -   5 : 0 (0 : 0)
 
13.06.-17:00  Vasco : Celtic  -   7 : 4 (3 : 3)
Góly:  Krčmár Vladimír 3, Vangel Medard 3, Hübsch Karol   -  Holas Róbert 2, Seleš Ľubomír 2
 
13.06.-18:00  Heineken : Oranjes  -   0 : 5 (0 : 0)
 
13.06.-19:00  Doors Pub : TIPA Zlatý Baž..  -   6 : 1 (3 : 1)
Góly:  Adamčin Jozef 3, Dvořák Tomáš 2, Kohút Peter   -  Feja Miroslav 
 
14.06.-08:00  Cestári : Real Old Boys  -   0 : 3 (0 : 1)
Góly:  nikto  -  Sirotný Michal , Duras Martin , Lorenc Michal 
ŽK:  nikto  -  Sirotný Michal 
 
14.06.-10:00  Pedros : Holuby  -   6 : 4 (3 : 2)
Góly:  Pavlásek Karol 2, Pavlík Roman , Hudec Ján , Hasenovič Miroslav , Rybecký Marek   -  Slávik Patrik 3, Burdej Ján 
 
14.06.-11:00  Demonic : FC Tryskáč  -   2 : 2 (1 : 2)
Góly:  Rekem Marek 2  -  Smolka Peter , Hasidlo Tomáš 
 
25. kolo
  Lions  : Vasco  -   0 : 5 (0 : 0)
 
20.06.-10:00  Holuby : FC Tryskáč  -   5 : 10 (3 : 3)
Góly:  Michalík Martin , Buček Peter , Slávik Patrik , Hošták Richard , Kyzek Jozef   -  Katerinčin Michal 3, Marušinec Peter 2, Gregor Róbert 2, Smolka Peter , Vöröš Rastislav , Kašík Stanislav 
 
21.06.-08:00  Cestári : Demonic  -   4 : 2 (0 : 1)
Góly:  Samul František , Samul Pavol , Samul Peter , Psota Daniel   -  Vrábel Igor , Robota Richard 
 
21.06.-09:00  Oranjes : Doors Pub  -   6 : 5 (1 : 1)
Góly:  Šuranský Lukáš 3, Podušel Marián 2, Horňák Marián   -  Dvořák Tomáš 2, Adamčin Jozef , Kováč Libor , Šatka Roman 
 
21.06.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Pedros  -   7 : 3 (0 : 2)
Góly:  Juríček Richard 5, Nemečkaj Vladimír , Nemečkaj Ľubomír   -  Hasenovič Miroslav 2, Pavlík Roman 
 
21.06.-11:00  Real Old Boys : FC Renegade  -   6 : 10 (1 : 6)
Góly:  Hrubčín Michal 3, Lorenc Michal 2, Sirotný Michal   -  Beláň Tomáš 3, Puškár Anton 3, Tabačár Milan 2, Pastorek Pavol 2
 
27.06.-16:00  Celtic : Heineken  -   7 : 5 (4 : 2)
Góly:  Monček Tomáš 2, Kubala Michal 2, Seleš Ľubomír , Holas Róbert , Súster Andrej   -  Šatka Juraj 3, Závodný Martin , Kunák Slavomír 
 
26. kolo
  Heineken : Lions   -   5 : 0 (0 : 0)
 
26.06.-18:00  Doors Pub : Celtic  -   11 : 5 (3 : 2)
Góly:  Kováč Libor 3, Dvořák Tomáš 2, Kohút Peter 2, Solík Peter , Rajec Miroslav , Šatka Roman , Kukuliaš Andrej   -  Hanko Roman 2, Holas Róbert , Kubala Michal , Staňo Andrej 
 
27.06.-09:00  FC Renegade : Cestári  -   0 : 5 (0 : 0)
 
27.06.-19:00  Demonic : Holuby  -   5 : 0 (0 : 0)
 
28.06.-09:00  Vasco : Real Old Boys  -   6 : 13 (2 : 8)
Góly:  Zubo Libor 3, Krčmár Vladimír 2, Meščánek Peter   -  Hrubčín Michal 3, Lorenc Michal 3, Ficka Ján 3, Sirotný Michal 3, Ficka Radovan 
 
28.06.-10:00  Pedros : Oranjes  -   5 : 5 (2 : 3)
Góly:  Oravec Michal 3, Hudec Ján , Hasenovič Miroslav   -  Zábojník Mário 4, Michalec Jakub 
 
28.06.-11:00  FC Tryskáč : TIPA Zlatý Baž..  -   8 : 2 (1 : 2)
Góly:  Smolka Jozef 2, Riečický Jozef 2, Smolka Peter , Vöröš Rastislav , Hasidlo Dominik , Mikula Dalibor   -  Mutala Miroslav , Kršák Vladimír 
 

Zápasy 3. liga
1. kolo
23.08.-10:00  Vrtáci : Huricanes  -   1 : 2 (1 : 1)
Góly:  Pavlík Ivan   -  Mikuš Peter 2
ŽK:  nikto  -  Prvák Tomáš 
 
23.08.-12:00  Benfica : Drink Team  -   4 : 4 (2 : 3)
Góly:  Kirsch Maroš 3, vlastný    -  Gula Ivan , Kamenár Lukáš , Tvrdoň Daniel , Kvasnička Milan 
 
23.08.-13:00  FC Komedia : Amatéri  -   8 : 16 (4 : 8)
Góly:  Švančárek Martin 7, Švančárek Ján   -  Bielik Marián 6, Barinka Kristian 4, Ťupek Ján 4, Homola Branislav 2
 
23.08.-20:00  AEK : Pruhy 83  -   16 : 3 (10 : 2)
Góly:  Jakuš Peter 5, Kubán Adrián 5, Halás Gabriel 2, Švančárek Milan 2, Kobela Lukáš 2  -  Kováč Martin 2, Žársky ml. Ľubomír 
 
29.08.-14:00  Atlético Joven : Specnaz  -   9 : 1 (2 : 0)
Góly:  Koníček Tomáš 5, Škalák Matej 2, Naňák Michal , Blažek Roman   -  Duvač Juraj 
 
2. kolo
30.08.-11:00  Atlético Joven : Vrtáci  -   4 : 7 (1 : 4)
Góly:  Koníček Tomáš 3, Švitel Roman   -  Pavlík Ivan 3, Bagin Viliam , Matej Róbert , Kopčan Štefan , Filo Miloš 
 
30.08.-13:00  Huricanes : Benfica  -   7 : 3 (5 : 0)
Góly:  Mikuš Peter 3, Staňo Patrik 2, Jankovič Daniel , Šebo Sebastián   -  Rác Štefan 2, Rýdzi Juraj 
ŽK:  nikto  -  Rýdzi Juraj 
 
30.08.-17:00  Amatéri : AEK  -   4 : 5 (3 : 4)
Góly:  Bielik Marián 3, Gallovič Tomáš   -  Halás Gabriel 2, Jakuš Peter , Čurík Dušan , Kobela Lukáš 
 
30.08.-18:00  Drink Team : FC Komedia  -   13 : 3 (4 : 1)
Góly:  Kvasnička Milan 5, Gula Ivan 4, Tvrdoň Daniel 2, Kamenár Lukáš , Lukáč Richard   -  Horník Oliver 2, Švančárek Ján 
 
31.08.-10:00  Specnaz : Pruhy 83  -   2 : 7 (1 : 5)
Góly:  Lezo Patrik , Šebík Jozef   -  Beno Peter 3, Kováč Martin 2, Žársky ml. Ľubomír 2
 
3. kolo
06.09.-08:00  Vrtáci : Specnaz  -   9 : 0 (3 : 0)
Góly:  Bagin Viliam 3, Matej Róbert 3, Kopčan Štefan 2, Pavlík Ivan   -  nikto
 
06.09.-10:00  FC Komedia : Huricanes  -   4 : 9 (1 : 3)
Góly:  Švančárek Martin 3, Švančárek Ján   -  Bagin Pavol 5, Prvák Tomáš 2, Jankovič Daniel , Ptáček Peter 
 
06.09.-14:00  Benfica : Atlético Joven  -   11 : 5 (6 : 0)
Góly:  Rác Štefan 5, Kirsch Maroš 3, Krška Denis , Rác Ivan , Rýdzi Juraj   -  Koníček Tomáš 5
 
06.09.-15:00  Pruhy 83 : Amatéri  -   3 : 13 (0 : 5)
Góly:  Beno Peter 2, Žársky ml. Ľubomír   -  Bielik Marián 3, Ťupek Ján 3, Homola Branislav 3, Malo Ľuboš 2, Kohút Matúš , Marko Kristian 
 
06.09.-16:00  AEK : Drink Team  -   4 : 5 (2 : 4)
Góly:  Jakuš Peter 2, Kubán Adrián , Kobela Lukáš   -  Rychtárik Anton 2, Bočinec Kamil , Gula Ivan , Lukáč Richard 
ŽK:  Bulko Miloš   -  nikto
 
4. kolo
13.09.-08:00  Vrtáci : Benfica  -   5 : 8 (1 : 5)
Góly:  Hunák Peter 2, Matej Róbert , Kopčan Štefan , vlastný    -  Rác Štefan 3, Dydi Lukáš , Krška Ján , Rýdzi Juraj , vlastný  , Martinus Martin 
 
13.09.-09:00  Huricanes : AEK  -   8 : 5 (5 : 2)
Góly:  Bagin Pavol 3, Mikuš Peter 2, Kováč Michal 2, Staňo Patrik   -  Hegyi Vladimír , Halás Gabriel , Čurík Dušan , Švančárek Milan , Kobela Lukáš 
ŽK:  Kováč Michal   -  Jakuš Peter 
ČK:  Kováč Michal   -  nikto
 
13.09.-15:00  Specnaz : Amatéri  -   2 : 12 (0 : 6)
Góly:  Basila Ľubomír , Šebík Jozef   -  Škrovánek Marek 5, Homola Branislav 2, Ťupek Ján 2, Gallovič Tomáš 2, Martinus Martin 
 
13.09.-16:00  Atlético Joven : FC Komedia  -   6 : 10 (3 : 5)
Góly:  Naňák Michal 2, Žalúdek Andreas , Blažek Roman , Koníček Tomáš , Švitel Roman   -  Švančárek Martin 4, Kocián Lukáš 2, Švančárek Ján 2, Patka Patrik , vlastný  
 
14.09.-14:00  Drink Team : Pruhy 83  -   22 : 1 (10 : 1)
Góly:  Kamenár Lukáš 6, Tvrdoň Daniel 4, Gula Ivan 4, Kvasnička Milan 4, Rychtárik Anton 4  -  Beno Peter 
 
5. kolo
19.09.-17:00  Amatéri : Drink Team  -   5 : 1 (3 : 1)
Góly:  Škrovánek Marek 2, Homola Branislav 2, Bielik Marián   -  Gula Ivan , Bočinec Marek 
ŽK:  Homola Branislav   -  Gula Ivan 
 
20.09.-09:00  FC Komedia : Vrtáci  -   6 : 10 (1 : 5)
Góly:  Švančárek Ján 4, Patka Patrik , Minárik Ivan   -  Pavlík Ivan 5, Matej Róbert 3, Filo Miloš 2
 
20.09.-14:00  AEK : Atlético Joven  -   8 : 7 (2 : 6)
Góly:  Jakuš Peter 3, Halás Gabriel 2, Bulko Miloš , Švančárek Milan , Hegyi Vladimír   -  Naňák Michal 3, Koníček Tomáš 3, Zermegh Boris 
 
21.09.-09:00  Pruhy 83 : Huricanes  -   1 : 5 (1 : 3)
Góly:  Šugár Martin   -  Bagin Pavol 3, Jankovič Daniel 2
 
21.09.-12:00  Benfica : Specnaz  -   3 : 1 (0 : 1)
Góly:  Rác Štefan , Dydi Lukáš , Kirsch Maroš   -  Trenčan Tomáš 
ŽK:  Rác Štefan   -  nikto
 
6. kolo
27.09.-10:00  Vrtáci : AEK  -   3 : 6 (1 : 2)
Góly:  Pavlík Ivan 2, Bagin Viliam   -  Halás Gabriel 3, Andrisík Michal , Jakuš Peter , Kobela Lukáš 
 
27.09.-12:00  Specnaz : Drink Team  -   3 : 10 (2 : 2)
Góly:  Holák Andrej 2, Šebík Jozef   -  Rychtárik Anton 3, Bočinec Marek 2, Gula Ivan 2, Pažítka Adam , Tvrdoň Daniel , Kvasnička Milan 
ŽK:  Behanec Vladimír   -  Gula Ivan , Madaj Bohumil 
 
27.09.-17:00  Huricanes : Amatéri  -   5 : 2 (3 : 1)
Góly:  Bagin Pavol 3, Kováč Michal 2  -  Barinka Kristian 2
ŽK:  Kováč Michal   -  Marko Kristian , Gallovič Tomáš 
 
28.09.-10:00  Atlético Joven : Pruhy 83  -   2 : 2 (1 : 0)
Góly:  Hudec Maroš , Koníček Tomáš   -  Ovečka Ivan , Kováč Martin 
 
28.09.-11:00  Benfica : FC Komedia  -   21 : 4 (9 : 2)
Góly:  Rác Štefan 7, Kirsch Maroš 4, Adamovič Miroslav 2, Rác Ivan 2, Krška Ján 2, Krška Denis 2, Rýdzi Juraj 2  -  Švančárek Ján 3, Hošták Roman 
 
7. kolo
04.10.-09:00  Amatéri : Atlético Joven  -   7 : 3 (4 : 1)
Góly:  Ťupek Ján 4, Homola Branislav 3  -  Koníček Tomáš 2, vlastný  
 
04.10.-12:00  FC Komedia : Specnaz  -   6 : 3 (1 : 2)
Góly:  Švančárek Martin 4, Patka Patrik , Kocián Lukáš   -  Hošták Milan , Šebík Jozef , Sýkora Marek 
ČK:  Hošták Roman   -  nikto
 
04.10.-13:00  Drink Team : Huricanes  -   2 : 3 (1 : 2)
Góly:  Kvasnička Milan , Rychtárik Anton   -  Bagin Pavol , Jankovič Daniel , Kováč Michal 
ŽK:  Gula Ivan , Lukáč Richard   -  Vlasatý Marek , Kováč Michal 
 
04.10.-15:00  AEK : Benfica  -   1 : 3 (1 : 1)
Góly:  Andrisík Michal   -  Rác Ivan , Dydi Lukáš , Martinus Martin 
ŽK:  Kobela Lukáš   -  nikto
 
05.10.-12:00  Pruhy 83 : Vrtáci  -   2 : 5 (1 : 2)
Góly:  Ovečka Ivan , Kováč Martin   -  Matej Róbert 4, Filo Miloš 
 
8. kolo
11.10.-09:00  Vrtáci : Amatéri  -   6 : 2 (3 : 0)
Góly:  Bagin Viliam 3, Matej Róbert , Kopčan Štefan , Pavlík Ivan   -  Homola Branislav , Malo Ľuboš 
 
11.10.-11:00  Atlético Joven : Drink Team  -   3 : 8 (2 : 4)
Góly:  Koníček Tomáš 2, Zigo Ján   -  Gula Ivan 3, Kamenár Lukáš 2, Kvasnička Milan , Tvrdoň Daniel , Rychtárik Anton 
ŽK:  Hudec Maroš   -  Kvasnička Milan 
 
11.10.-12:00  Specnaz : Huricanes  -   2 : 12 (1 : 6)
Góly:  Trenčan Tomáš , Šebík Jozef   -  Mikuš Peter 5, Bagin Pavol 4, Vlasatý Marek 2, Jankovič Daniel 
 
11.10.-14:00  FC Komedia : AEK  -   9 : 6 (3 : 3)
Góly:  Švančárek Ján 6, Švančárek Martin 2, vlastný    -  Jakuš Peter 2, Čurík Dušan 2, vlastný  , Kobela Lukáš 
 
12.10.-11:00  Benfica : Pruhy 83  -   3 : 4 (2 : 2)
Góly:  Kirsch Maroš 2, Rác Ivan   -  Vydrnák Michal 2, Žársky ml. Ľubomír 2
 
9. kolo
17.10.-18:00  Amatéri : Benfica  -   16 : 6 (3 : 3)
Góly:  Bielik Marián 7, Škrovánek Marek 5, Homola Branislav 2, Malo Ľuboš 2  -  Krška Ján 2, Kirsch Maroš 2, Martinus Martin , Rýdzi Juraj 
 
18.10.-10:00  Drink Team : Vrtáci  -   5 : 4 (3 : 3)
Góly:  Kvasnička Milan 2, Gula Ivan 2, Kamenár Lukáš   -  Filo Miloš 2, Bagin Viliam , Pavlík Ivan 
 
18.10.-12:00  Huricanes : Atlético Joven  -   12 : 2 (6 : 1)
Góly:  Vlasatý Marek 6, Bagin Pavol 3, Mikuš Peter 2, Jankovič Daniel   -  Koníček Tomáš 2
 
18.10.-13:00  AEK : Specnaz  -   6 : 1 (1 : 0)
Góly:  Čurík Dušan 2, Hegyi Vladimír , Halás Gabriel , Švančárek Milan , Andrisík Michal   -  Basila Ľubomír 
 
19.10.-10:00  Pruhy 83 : FC Komedia  -   2 : 9 (1 : 1)
Góly:  Kováč Martin , Šugár Martin   -  Švančárek Ján 3, Švančárek Martin 3, Patka Patrik 2, Kocián Lukáš 
 
10. kolo
24.10.-19:00  Drink Team : Benfica  -   15 : 2 (4 : 1)
Góly:  Bočinec Marek 3, Tvrdoň Daniel 2, Kvasnička Milan 2, Mihula Oliver 2, Rychtárik Anton 2, Pažítka Adam 2, Lukáč Richard 2  -  Adamovič Miroslav , Rác Ivan 
 
25.10.-10:00  Amatéri : FC Komedia  -   15 : 10 (6 : 1)
Góly:  Škrovánek Marek 7, Homola Branislav 4, Barinka Kristian 3, Kohút Matúš   -  Švančárek Ján 5, Švančárek Martin 3, Patka Patrik 2
 
25.10.-14:00  Huricanes : Vrtáci  -   9 : 3 (6 : 0)
Góly:  Mikuš Peter 4, Bagin Pavol 2, Vlasatý Marek , Prna Adrián , Jankovič Daniel   -  Filo Miloš , Pavlík Ivan , Martiš Jaroslav 
ČK:  Kováč Michal   -  nikto
 
26.10.-10:00  Pruhy 83 : AEK  -   3 : 3 (1 : 0)
Góly:  Kováč Martin , Šugár Martin , Ovečka Ivan   -  Čurík Dušan , Jakuš Peter , Kubán Adrián 
 
26.10.-12:00  Specnaz : Atlético Joven  -   2 : 6 (0 : 4)
Góly:  Holák Andrej , Sýkora Marek   -  Naňák Michal 4, Koníček Tomáš , Zermegh Boris 
 
11. kolo
01.11.-11:00  FC Komedia : Drink Team  -   2 : 26 (1 : 13)
Góly:  Kocián Lukáš 2  -  Gula Ivan 5, Lukáč Richard 5, Pažítka Adam 5, Kvasnička Milan 4, Tvrdoň Daniel 4, Kamenár Lukáš 2, Bočinec Marek 
 
01.11.-12:00  Vrtáci : Atlético Joven  -   12 : 4 (7 : 0)
Góly:  Bagin Viliam 3, Kopčan Štefan 3, Roják Jozef 3, Pavlík Ivan 2, Hunák Peter   -  Blažek Roman 2, Koníček Tomáš , Švitel Roman 
 
01.11.-15:00  AEK : Amatéri  -   5 : 9 (2 : 3)
Góly:  Čurík Dušan 3, Jakuš Peter , Hegyi Vladimír   -  Homola Branislav 3, Bielik Marián 3, Malo Ľuboš 2, Škrovánek Marek 
 
01.11.-18:00  Benfica : Huricanes  -   4 : 6 (3 : 2)
Góly:  Kirsch Maroš 2, Rác Ivan , Marienka Daniel   -  Bagin Pavol 3, Mikuš Peter 2, Vlasatý Marek 
 
02.11.-12:00  Pruhy 83 : Specnaz  -   1 : 2 (1 : 1)
Góly:  Šugár Martin   -  Šebík Jozef , Duvač Juraj 
 
12. kolo
08.11.-12:00  Huricanes : FC Komedia  -   8 : 4 (4 : 2)
Góly:  Vlasatý Marek 3, Jankovič Daniel 2, Bagin Pavol , Šebo Sebastián , Mikuš Peter   -  Patka Patrik 2, Kocián Lukáš 2
 
08.11.-13:00  Drink Team : AEK  -   8 : 2 (4 : 1)
Góly:  Kvasnička Milan 4, Bočinec Marek , Gula Ivan , Tvrdoň Daniel , Kamenár Lukáš   -  Jakuš Peter , Andrisík Michal 
 
08.11.-15:00  Amatéri : Pruhy 83  -   25 : 2 (10 : 2)
Góly:  Ťupek Ján 9, Bielik Marián 8, Gallovič Tomáš 5, Barinka Kristian 2, Kohút Matúš   -  Čerňan Michal , Šugár Martin 
 
09.11.-11:00  Atlético Joven : Benfica  -   6 : 11 (3 : 5)
Góly:  Naňák Michal 2, Blažek Roman , Škalák Matej , Švitel Roman , Hudec Marek   -  Rác Štefan 5, Rác Ivan 4, Rýdzi Juraj 2
 
09.11.-13:00  Specnaz : Vrtáci  -   6 : 9 (2 : 4)
Góly:  Duvač Juraj 3, Basila Ľubomír , Holák Andrej , vlastný    -  Kopčan Štefan 4, Matej Róbert 4, Pavlík Ivan 
ŽK:  Holák Andrej   -  Bagin Viliam , Kopčan Štefan 
 
13. kolo
15.11.-10:00  Amatéri : Specnaz  -   11 : 3 (6 : 1)
Góly:  Škrovánek Marek 5, Bielik Marián 4, Malo Ľuboš , Ťupek Ján   -  Sýkora Marek , Basila Ľubomír , Holák Andrej 
 
15.11.-12:00  AEK : Huricanes  -   5 : 21 (2 : 9)
Góly:  Jakuš Peter 3, Hegyi Vladimír , Kobela Lukáš   -  Ptáček Peter 4, Mikuš Peter 4, Vlasatý Marek 4, Šebo Sebastián 3, Prvák Tomáš 2, Bagin Pavol , Floriš Tomáš , Vrábel Michal , vlastný  
 
15.11.-13:00  FC Komedia : Atlético Joven  -   9 : 7 (3 : 2)
Góly:  Patka Patrik 4, Šimák Marián 4, Minárik Ivan   -  Švitel Roman 3, Naňák Michal 2, Koníček Tomáš 2
 
15.11.-14:00  Benfica : Vrtáci  -   2 : 3 (1 : 3)
Góly:  Kirsch Michal , Martinus Martin   -  Pavlík Ivan 2, Matej Róbert 
ŽK:  Kirsch Michal   -  nikto
 
16.11.-12:00  Pruhy 83 : Drink Team  -   1 : 6 (1 : 3)
Góly:  Čerňan Michal   -  Tvrdoň Daniel 3, Kvasnička Milan , Rychtárik Anton , Pažítka Adam 
 
14. kolo
03.04.-15:00  Drink Team : Amatéri  -   4 : 6 (3 : 2)
Góly:  Kvasnička Milan 2, Gula Ivan , Pažítka Adam   -  Škrovánek Marek 2, Bielik Marián 2, Gallovič Tomáš , Hamaňa Matúš 
ČK:  Pažítka Adam   -  nikto
 
03.04.-17:00  Specnaz : Benfica  -   4 : 4 (3 : 2)
Góly:  Hošták Milan , Sýkora Marek , Duvač Juraj , Šebík Jozef   -  Šándor Majo , Rác Štefan , Martinus Martin , Tvrdoň Daniel 
 
04.04.-13:00  Vrtáci : FC Komedia  -   8 : 6 (2 : 3)
Góly:  Pavlík Ivan 2, Vlasatý Marek 2, Kopčan Štefan , Filo Miloš , Kubaščík Marián , Matej Róbert   -  Švančárek Martin 5, Švančárek Ján 
 
04.04.-16:00  Atlético Joven : AEK  -   5 : 6 (4 : 4)
Góly:  Naňák Michal 2, Blažek Roman , Zigo Ján , Koníček Tomáš   -  Hegyi Vladimír 2, Andrisík Michal , Čurík Dušan , Halás Gabriel , Kobela Lukáš 
 
04.04.-17:00  Huricanes : Pruhy 83  -   5 : 1 (3 : 0)
Góly:  Staňo Filip 3, Prvák Tomáš , Kováč Michal   -  Šugár Martin 
 
15. kolo
22.11.-11:00  Amatéri : Huricanes  -   7 : 7 (6 : 3)
Góly:  Bielik Marián 3, Škrovánek Marek 3, Homola Branislav   -  Bagin Pavol 2, Prna Adrián 2, Vrábel Michal 2, vlastný  
ŽK:  Barinka Kristian   -  nikto
 
22.11.-14:00  Drink Team : Specnaz  -   10 : 3 (2 : 2)
Góly:  Gula Ivan 4, Kamenár Lukáš 3, Lukáč Richard 2, Bočinec Marek   -  Basila Ľubomír 2, Holák Andrej 
 
22.11.-16:00  FC Komedia : Benfica  -   8 : 3 (2 : 0)
Góly:  Švančárek Martin 4, Patka Patrik 3, Minárik Ivan   -  Adamovič Miroslav 2, Kirsch Maroš 
ŽK:  nikto  -  Kirsch Michal 
 
23.11.-12:00  Pruhy 83 : Atlético Joven  -   3 : 1 (1 : 1)
Góly:  Kováč Martin 2, Kvasnica Lukáš   -  Koníček Tomáš 
 
23.11.-13:00  AEK : Vrtáci  -   3 : 3 (1 : 1)
Góly:  Hegyi Vladimír 2, Kobela Lukáš   -  Martiš Jaroslav , Pavlík Ivan , Kopčan Štefan 
ŽK:  Čurík Dušan , Švančárek Milan   -  nikto
 
16. kolo
11.04.-10:00  Huricanes : Drink Team  -   4 : 2 (2 : 0)
Góly:  Staňo Filip 2, Staňo Patrik , Vrábel Michal   -  Bočinec Kamil , Gula Ivan 
 
11.04.-11:00  Atlético Joven : Amatéri  -   7 : 15 (4 : 8)
Góly:  Koníček Tomáš 4, Naňák Michal , Škalák Matej , vlastný    -  Ťupek Ján 3, Škrovánek Marek 3, Bielik Marián 2, Gallovič Tomáš 2, Hamaňa Matúš 2, Kohút Matúš , Malo Ľuboš , Homola Branislav 
 
11.04.-12:00  Specnaz : FC Komedia  -   3 : 7 (1 : 5)
Góly:  Hošták Milan , Duvač Juraj , Trenčan Tomáš   -  Švančárek Martin 3, Švančárek Ján 2, Caban Tomáš , Patka Patrik 
 
11.04.-20:00  Vrtáci : Pruhy 83  -   14 : 7 (8 : 2)
Góly:  Vlasatý Marek 4, Vlasaty Ľubomír 2, Hunák Peter 2, Kopčan Štefan 2, Pavlík Ivan 2, Filo Miloš , Bagin Viliam   -  Šugár Martin 3, Kováč Martin 2, Ovečka Ivan , vlastný  
 
12.04.-11:00  Benfica : AEK  -   5 : 7 (1 : 4)
Góly:  Rác Štefan 2, Dydi Juraj 2, Marienka Daniel   -  Hegyi Vladimír 3, Bulko Miloš 2, Andrisík Michal , Čurík Dušan 
 
17. kolo
18.04.-13:00  Drink Team : Atlético Joven  -   7 : 2 (3 : 0)
Góly:  Gula Ivan 4, Bočinec Kamil , Kvasnička Milan , Kamenár Lukáš   -  Naňák Michal , Hudec Marek 
 
18.04.-14:00  Huricanes : Specnaz  -   16 : 2 (7 : 2)
Góly:  Staňo Patrik 5, Mikuš Peter 5, Bagin Pavol 3, Vrábel Michal 2, Jankovič Daniel   -  Trenčan Tomáš , Hošták Milan 
 
18.04.-15:00  Amatéri : Vrtáci  -   5 : 9 (1 : 3)
Góly:  Škrovánek Marek 4, Kohút Matúš   -  Vlasatý Marek 6, Filo Miloš , Kopčan Štefan , Pavlík Ivan 
ŽK:  nikto  -  Filo Miloš 
 
19.04.-09:00  Pruhy 83 : Benfica  -   3 : 11 (1 : 5)
Góly:  Šugár Martin 2, Dorušinec Miloš   -  Krška Ján 3, Adamovič Miroslav 3, Slivka Viliam 2, Rác Štefan 2, Kirsch Michal 
 
19.04.-12:00  AEK : FC Komedia  -   7 : 3 (2 : 2)
Góly:  Hegyi Vladimír 3, Andrisík Michal , Čurík Dušan , Kobela Lukáš , Jakuš Peter   -  Švančárek Ján , Švančárek Martin , Hošták Roman 
 
18. kolo
25.04.-08:00  Vrtáci : Drink Team  -   5 : 5 (2 : 1)
Góly:  Vlasatý Marek 2, Bagin Viliam , Pavlík Ivan , Kopčan Štefan   -  Kamenár Lukáš 2, Rychtárik Anton 2, Lukáč Richard 
ŽK:  nikto  -  Bočinec Marek 
 
25.04.-09:00  Benfica : Amatéri  -   6 : 12 (3 : 3)
Góly:  Slivka Viliam 2, Krška Ján 2, Adamovič Miroslav , Kirsch Michal   -  Homola Branislav 3, Škrovánek Marek 3, Ťupek Ján 3, Kohút Matúš 2, Gallovič Tomáš 
ŽK:  Šándor Majo   -  nikto
 
25.04.-10:00  Atlético Joven : Huricanes  -   4 : 11 (2 : 6)
Góly:  Kuric Kristian , Švančara Matej , Zigo Ján , Škalák Matej   -  Bagin Pavol 3, Prvák Tomáš 2, Ptáček Peter 2, Vrábel Michal , Kováč Michal , Šebo Sebastián , Floriš Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Vrábel Michal 
 
25.04.-17:00  FC Komedia : Pruhy 83  -   10 : 5 (5 : 0)
Góly:  Švančárek Martin 5, Švančárek Ján 3, Hošták Roman , vlastný    -  Dorušinec Miloš 3, Ovečka Ivan , Žársky ml. Ľubomír 
 
25.04.-18:00  Specnaz : AEK  -   5 : 1 (1 : 0)
Góly:  Hošták Milan 2, Duvač Juraj , Šebík Jozef , Trenčan Tomáš   -  Andrisík Michal 
 
19. kolo
01.05.-14:00  Atlético Joven : Specnaz  -   5 : 4 (1 : 0)
Góly:  Koníček Tomáš 3, Hudec Maroš , Naňák Michal   -  Šebík Jozef 3, Holák Andrej 
ŽK:  Naňák Michal   -  nikto
 
01.05.-17:00  Benfica : Drink Team  -   1 : 4 (1 : 1)
Góly:  Krška Ján   -  Kamenár Lukáš 2, Gula Ivan , Rychtárik Anton 
 
02.05.-11:00  Vrtáci : Huricanes  -   3 : 3 (2 : 3)
Góly:  Vlasatý Marek 2, Matej Róbert   -  Kováč Michal , Prna Adrián , Bagin Pavol 
ŽK:  nikto  -  Kováč Michal , Prvák Tomáš , Ptáček Peter 
ČK:  nikto  -  Kováč Michal 
 
02.05.-18:00  FC Komedia : Amatéri  -   9 : 19 (6 : 10)
Góly:  Švančárek Martin 5, Švančárek Ján 2, Papiernik Pavol , Minárik Ivan   -  Homola Branislav 6, Ťupek Ján 5, Gallovič Tomáš 3, Hamaňa Matúš 3, Malo Ľuboš , Kohút Matúš 
 
02.05.-19:00  AEK : Pruhy 83  -   1 : 5 (0 : 2)
Góly:  Hegyi Vladimír   -  Dorušinec Miloš 2, Eliášek Jakub 2, Šugár Martin 
 
20. kolo
09.05.-09:00  Atlético Joven : Vrtáci  -   13 : 8 (5 : 2)
Góly:  Blažek Roman 5, Koníček Tomáš 3, Škalák Matej 2, Švančara Matej , Naňák Michal , vlastný    -  Vlasatý Marek 3, Pavlík Ivan 3, Kubaščík Marián , Matej Róbert 
 
09.05.-11:00  Huricanes : Benfica  -   15 : 8 (5 : 4)
Góly:  Vrábel Michal 5, Bagin Pavol 3, Jankovič Daniel 3, Staňo Patrik 2, Prvák Tomáš , Floriš Tomáš   -  Dydi Juraj 3, Tvrdoň Daniel 2, Rác Štefan , Slivka Viliam , Krška Ján 
ŽK:  nikto  -  Tvrdoň Daniel 
 
09.05.-12:00  Amatéri : AEK  -   2 : 5 (1 : 3)
Góly:  Gallovič Tomáš , Homola Branislav   -  Kobela Lukáš 3, Andrisík Michal , Jakuš Peter 
 
09.05.-14:00  Drink Team : FC Komedia  -   14 : 5 (6 : 1)
Góly:  Rychtárik Anton 4, Mihula Oliver 4, Pažítka Adam 2, Kamenár Lukáš 2, Kvasnička Milan , Bočinec Marek   -  Ševčík Milan 3, Kocián Lukáš , Patka Patrik 
 
10.05.-11:00  Specnaz : Pruhy 83  -   3 : 5 (2 : 2)
Góly:  Trenčan Tomáš 2, Šebík Jozef   -  Šugár Martin 3, Dorušinec Miloš 2
 
21. kolo
16.05.-11:00  Vrtáci : Specnaz  -   10 : 2 (7 : 2)
Góly:  Vlasatý Marek 4, Matej Róbert 3, Pavlík Ivan 2, Vlasatý Marek   -  Hošták Milan , Duvač Juraj 
 
16.05.-12:00  FC Komedia : Huricanes  -   2 : 13 (0 : 7)
Góly:  Švančárek Ján 2  -  Bagin Pavol 5, Floriš Tomáš 3, Staňo Patrik , Staňo Filip , Prvák Tomáš , Kováč Michal , Vrábel Michal 
 
16.05.-14:00  Benfica : Atlético Joven  -   3 : 6 (2 : 3)
Góly:  Dydi Juraj , Kirsch Michal , Krška Ján   -  Koníček Tomáš 3, Blažek Roman 2, Švančara Matej 
 
16.05.-20:00  Pruhy 83 : Amatéri  -   2 : 6 (2 : 3)
Góly:  Ovečka Ivan , Dorušinec Miloš   -  Barinka Kristian 3, Škrovánek Marek 3
 
17.05.-11:00  AEK : Drink Team  -   4 : 7 (1 : 1)
Góly:  Jakuš Peter 2, Hegyi Vladimír , vlastný    -  Mihula Oliver 2, Gula Ivan 2, Kamenár Lukáš 2, Pažítka Adam 
 
22. kolo
23.05.-10:00  Specnaz : Amatéri  -   8 : 5 (6 : 3)
Góly:  Mihálik Marek 4, Trenčan Tomáš 2, Hošták Milan , Basila Ľubomír   -  Ťupek Ján 2, Kohút Matúš 2, Gallovič Tomáš 
 
23.05.-11:00  Atlético Joven : FC Komedia  -   11 : 5 (7 : 4)
Góly:  Koníček Tomáš 6, Škalák Matej 3, Blažek Roman , Merica Matúš   -  Švančárek Martin 3, Švančárek Ján , Ševčík Milan 
 
23.05.-12:00  Huricanes : AEK  -   9 : 0 (2 : 0)
Góly:  Bagin Pavol 4, Ptáček Peter 2, Jankovič Daniel , Vrábel Michal , Kováč Michal   -  nikto
 
23.05.-13:00  Vrtáci : Benfica  -   5 : 0 (0 : 0)
 
24.05.-09:00  Drink Team : Pruhy 83  -   7 : 4 (4 : 2)
Góly:  Kamenár Lukáš 4, Gula Ivan 2, Rychtárik Anton   -  Masaryk Mário 2, Eliášek Jakub , Šugár Martin 
 
23. kolo
30.05.-10:00  Benfica : Specnaz  -   3 : 5 (0 : 1)
Góly:  Slivka Viliam , Krška Ján , Tvrdoň Daniel   -  Mihálik Marek 2, Sýkora Marek , Šebík Jozef , Hošták Milan 
 
30.05.-11:00  Amatéri : Drink Team  -   5 : 0 (0 : 0)
 
30.05.-12:00  FC Komedia : Vrtáci  -   9 : 5 (1 : 1)
Góly:  Švančárek Ján 5, Švančárek Martin 3, Patka Patrik   -  Vlasatý Marek 2, Kopčan Štefan , Hunák Peter , Martiš Jaroslav 
ŽK:  Ševčík Milan   -  nikto
 
30.05.-18:00  Pruhy 83 : Huricanes  -   2 : 14 (1 : 6)
Góly:  Eliášek Jakub , Masaryk Mário   -  Bagin Pavol 5, Kováč Michal 4, Staňo Filip 2, Floriš Tomáš , Jankovič Daniel , Vrábel Michal 
 
31.05.-10:00  AEK : Atlético Joven  -   10 : 4 (4 : 1)
Góly:  Jakuš Peter 3, Čurík Dušan 2, Kobela Juraj 2, Andrisík Michal , Hegyi Vladimír , Bulko Miloš   -  Behul Denis 2, Škalák Matej , Merica Matúš 
 
24. kolo
06.06.-12:00  Vrtáci : AEK  -   3 : 10 (0 : 2)
Góly:  Kopčan Štefan 2, Vlasatý Marek   -  Jakuš Peter 4, Kobela Lukáš 3, Bulko Miloš , Čurík Dušan , Kobela Juraj 
 
06.06.-13:00  Huricanes : Amatéri  -   12 : 6 (7 : 2)
Góly:  Bagin Pavol 6, Kováč Michal 2, Prvák Tomáš , Jankovič Daniel , Staňo Filip , Floriš Tomáš   -  Homola Branislav 2, Škrovánek Marek 2, Bielik Marián 2
 
06.06.-14:00  Specnaz : Drink Team  -   6 : 13 (1 : 7)
Góly:  Mihálik Marek 4, Sýkora Marek 2  -  Gula Ivan 6, Kvasnička Milan 4, Rychtárik Anton 2, Kamenár Lukáš 
 
06.06.-20:00  Benfica : FC Komedia  -   12 : 4 (4 : 3)
Góly:  Tvrdoň Daniel 4, Adamovič Miroslav 3, Šándor Majo 3, Dydi Juraj , Krška Denis   -  Švančárek Martin 2, Hošták Roman 2
 
07.06.-12:00  Atlético Joven : Pruhy 83  -   3 : 3 (1 : 1)
Góly:  Koníček Tomáš , Škalák Matej , Behul Denis   -  Ovečka Ivan 2, Vydrnák Michal 
 
25. kolo
13.04.-13:00  Drink Team : Huricanes  -   4 : 3 (2 : 1)
Góly:  Kvasnička Milan 2, Gula Ivan , Bočinec Marek   -  Bagin Pavol 2, Staňo Patrik 
 
13.06.-14:00  Amatéri : Atlético Joven  -   12 : 3 (6 : 2)
Góly:  Bielik Marián 5, Homola Branislav 3, Malo Ľuboš 2, Gallovič Tomáš 2  -  Koníček Tomáš 2, Merica Matúš 
 
13.06.-15:00  AEK : Benfica  -   13 : 5 (7 : 2)
Góly:  Kobela Juraj 4, Hegyi Vladimír 3, Jakuš Peter 3, Čurík Dušan 2, Kubán Adrián   -  Tvrdoň Daniel 2, Rác Štefan 2, Slivka Viliam 
 
13.06.-16:00  FC Komedia : Specnaz  -   0 : 5 (0 : 0)
 
14.06.-09:00  Pruhy 83 : Vrtáci  -   5 : 4 (3 : 2)
Góly:  Dorušinec Miloš 3, Šugár Martin , Eliášek Jakub   -  Pavlík Ivan 3, Kubaščík Marián 
 
26. kolo
20.06.-09:00  Vrtáci : Amatéri  -   19 : 7 (10 : 1)
Góly:  Vlasatý Marek 14, Kopčan Štefan 4, Kubaščík Marián   -  Bielik Marián 4, Ťupek Ján 2, Kohút Matúš 
 
20.06.-15:00  FC Komedia : AEK  -   6 : 14 (4 : 5)
Góly:  Švančárek Martin 4, Papiernik Pavol 2  -  Andrisík Michal 3, Bulko Miloš 3, Jakuš Peter 3, Čurík Dušan 2, Kobela Juraj 2, Hegyi Vladimír 
 
20.06.-16:00  Specnaz : Huricanes  -   3 : 12 (1 : 5)
Góly:  Hošták Milan 2, Basila Ľubomír   -  Kováč Michal 7, Jankovič Daniel 3, Vrábel Michal 2
ŽK:  Hošták Milan   -  nikto
 
20.06.-17:00  Atlético Joven : Drink Team  -   7 : 7 (3 : 4)
Góly:  Koníček Tomáš 4, Merica Matúš , Blažek Roman , Hudec Marek   -  Gula Ivan 4, Kamenár Lukáš 2, Rychtárik Anton 
ŽK:  nikto  -  Gula Ivan 
 
21.06.-12:00  Benfica : Pruhy 83  -   3 : 6 (2 : 3)
Góly:  Krška Ján , Rác Štefan , Tvrdoň Daniel   -  Dorušinec Miloš 2, Eliášek Jakub 2, Masaryk Mário 2
 
27. kolo
27.06.-14:00  Huricanes : Atlético Joven  -   19 : 2 (10 : 1)
Góly:  Bagin Pavol 17, Jankovič Daniel , Staňo Patrik   -  Behul Denis , Blažek Roman 
 
27.06.-15:00  AEK : Specnaz  -   10 : 2 (5 : 0)
Góly:  Čurík Dušan 5, Hegyi Vladimír 2, Kubán Adrián 2, Kobela Juraj   -  Hošták Milan , Duvač Juraj 
 
27.06.-17:00  Drink Team : Vrtáci  -   8 : 5 (1 : 2)
Góly:  Kvasnička Milan 4, Kamenár Lukáš 2, Rychtárik Anton 2  -  Vlasatý Marek 4, Pavlík Ivan 
ŽK:  Pažítka Adam   -  nikto
 
27.06.-18:00  Amatéri : Benfica  -   6 : 3 (3 : 0)
Góly:  Ťupek Ján 3, Kohút Matúš 2, Bielik Marián   -  Tvrdoň Daniel 2, Krška Ján 
 
27.06.-20:00  Pruhy 83 : FC Komedia  -   11 : 13 (7 : 6)
Góly:  Masaryk Mário 4, Dorušinec Miloš 3, Eliášek Jakub 2, Dian Stanislav , Šugár Martin   -  Švančárek Martin 9, Papiernik Pavol 2, Patka Patrik 2