Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  717965   Táto podstránka:  21082   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk




Daná stránka nie je v databáze
2013/2014

  Body
1.Armat Čukaričky72
2.Real70
3.Alfa66
4.Š T B49
5.Espanyol45
6.Millwall37
7.Aquabely35
8.Albion32
9.AS Roma32
10.Santos30
11.Blaugranas26
12.Holuby19
13.Boca Juniors16
14.United6

  Body
1.Belasí50
2.Kollárová48
3.Sportclub 47
4.TIPA Zlatý Bažant43
5.Vasco42
6.Real Old Boys40
7.Renegade40
8.Heineken38
9.Oranjes37
10.FC Tryskáč35
11.Pedros33
12.Celtic29
13.Demonic25
14.Červený Balet19

  Body
1.Doors Pub74
2.Cestári59
3.Lions Kolačín53
4.Amatéri44
5.Vrtáci38
6.Dortmund34
7.AEK28
8.Pruhy 8328
9.FC Berlin27
10.FC Komedia8

Strelci
1.  Stratený Peter  Real  65
2.  Katerinčin Peter  Espanyol  58
3.  Slezák Peter  Š T B  48
4.  Krajčík Radoslav  Alfa  42
5.  Behan Filip  Real  41
6.  Ďatko Michal  Real  38
7.  Kovács Tomáš  Boca Juniors  36
8.  Balon Marek  Real  36
9.  Gunár Radoslav  Albion  36
10.  Šlosár Branislav  Blaugranas  34
11.  Mazáň Miroslav  Alfa  32
12.  Kuric Miroslav  Š T B  30
13.  Zábojník Mário  AS Roma  29
14.  Kvasnica Daniel  Aquabely  28
15.  Gulač Ľudovít  Espanyol  27
16.  Janiš Ján  Millwall  27
17.  Štefula Ján  Millwall  26
18.  Kebísek Martin  Blaugranas  25
19.  Sviečka Lukáš  AS Roma  25
20.  Strapko Jaroslav  Santos  25

Strelci
1.  Adamčík Marek  Demonic  53
2.  Nemečkaj Ľubomír  TIPA Zlatý Baž..  36
3.  Živčic Rudolf  Belasí  35
4.  Krivoklátsky Jakub  Kollárová  33
5.  Mišiak Martin  Belasí  32
6.  Chmelina Juraj  Belasí  31
7.  Galko Miroslav  Sportclub   29
8.  Remenár Peter  Heineken  29
9.  Bielik Rastislav  Sportclub   28
10.  Mutala Miroslav  TIPA Zlatý Baž..  28
11.  Šuranský Lukáš  Oranjes  27
12.  Pastorek Pavol  Renegade  26
13.  Šelinga Tibor  Real Old Boys  26
14.  Monček Tomáš  Celtic  26
15.  Vlasatý Marek  Oranjes  26
16.  Kršák Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  25
17.  Baranka Dominik  Kollárová  25
18.  Masár Vladislav  Pedros  24
19.  Hudec Ján  Pedros  23
20.  Púček Miroslav  Vasco  23

Strelci
1.  Mallo Patrik  Lions Kolačín  81
2.  Ševela Miloš  Pruhy 83  75
3.  Adamčin Jozef  Doors Pub  69
4.  Burdej Lukáš  Dortmund  68
5.  Bielik Marián  Amatéri  56
6.  Škrovánek Marek  Amatéri  53
7.  Ivan Ľudovít  Lions Kolačín  45
8.  Kopčan Štefan  Vrtáci  44
9.  Rýdzi Juraj  FC Berlin  38
10.  Paška Igor  Cestári  34
11.  Švančárek Ján  FC Komedia  32
12.  Dvořák Tomáš  Doors Pub  32
13.  Skybský Roman  Cestári  30
14.  Hegyi Vladimír  AEK  30
15.  Samul František  Cestári  27
16.  Mikuš Stanislav  Dortmund  26
17.  Gula Ivan  FC Berlin  26
18.  Gajdošík Zdeno  Doors Pub  25
19.  Pavlík Ivan  Vrtáci  25
20.  Jakuš Peter  AEK  25

Zápasy 1. liga
1. kolo
23.08.-19:00  Real : Aquabely  -   4 : 3 (2 : 0)
Góly:  Behan Filip 2, Ďatko Peter , Dado Anton   -  Mizerák Marián 2, Országh Miroslav 
ŽK:  Dado Anton   -  Dohňanský Juraj 
 
23.08.-20:00  Millwall : Espanyol  -   10 : 3 (5 : 2)
Góly:  Štefula Ján 4, Janiš Ján 3, Hrubina Daniel , Piatrik Jaroslav , Denke Radoslav   -  Beňo Martin 2, Kršák Patrik 
 
24.08.-10:00  AS Roma : Holuby  -   6 : 3 (3 : 1)
Góly:  Sviečka Lukáš 3, Kopčan Martin 2, Sviečka Roman   -  Pagáč Ondrej , Marušinec Ľubomír , Kováčik Martin 
 
24.08.-15:00  Blaugranas : Š T B  -   11 : 6 (6 : 3)
Góly:  Horváth Vladimír 4, Sečány Tomáš 4, Šlosár Branislav 2, Prna Adrián   -  Kuric Miroslav 2, Slezák Peter 2, Lonc Branislav , Prekop Rastislav 
ŽK:  nikto  -  Minárech Miloš 
ČK:  nikto  -  Lonc Peter 
 
25.08.-09:00  Alfa : Santos  -   12 : 4 (5 : 1)
Góly:  Cyprián Ľubomír 3, Kamas Tomáš 3, Kopačka Dušan 2, Gábor Róbert 2, Nomilner Martin , Galko Miroslav   -  Bér Dalibor , Šatka Marek , Calpaš Ľubomír , Strapko Jaroslav 
 
25.08.-14:00  Boca Juniors : Albion  -   4 : 9 (1 : 5)
Góly:  Husár Michal , Straňák Patrik , Ševčík Róbert , Šišaj Mário   -  Staňo Michal 3, Masár Marek 3, Šprocha Andrej , Praženec Michal , Piža Marek 
ŽK:  Straňák Patrik , Marcinek Jakub   -  nikto
 
31.08.-18:00  United : Armat Čukaričk..  -   1 : 14 (0 : 5)
Góly:  Cibuľa František   -  Závodný Michal 4, Maník Tomáš 3, Antol Jozef 2, Burdej Marek 2, vlastný  2, Krcheň Jozef 
 
2. kolo
30.08.-19:00  Holuby : Aquabely  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Havalda Vašek , Hoppan Jakub , Marušinec Ľubomír   -  Dohňanský Juraj 2, Vysocký Marcel 
 
30.08.-20:00  AS Roma : Millwall  -   9 : 1 (2 : 1)
Góly:  Zábojník Mário 2, Topolan Martin 2, Ruman Roman , Kopčan Martin , Sviečka Lukáš , Rác Štefan , Matlák Igor   -  Hrubina Michal 
 
30.08.-21:00  Santos : Real  -   3 : 9 (3 : 5)
Góly:  Strapko Jaroslav , Hudcovský Martin , Strapko Tibor   -  Stratený Peter 5, Ďatko Michal 3, Dado Anton 
 
31.08.-17:00  Espanyol : Blaugranas  -   11 : 8 (3 : 3)
Góly:  Kozík Jozef 3, Gulač Ľudovít 3, Suchánek Timotej 2, Jakus Peter 2, Kobela Lukáš   -  Šlosár Branislav 4, Kebísek Martin 3, Horváth Vladimír 
 
01.09.-12:00  Albion : Alfa  -   5 : 13 (3 : 7)
Góly:  Šprocha Andrej 2, Staňo Michal , Praženec Michal , Masár Marek   -  Kamas Tomáš 4, Nomilner Martin 3, Galko Miroslav 2, Kopačka Dušan 2, Cyprián Ľubomír , Gábor Róbert 
 
06.09.-21:00  Š T B : United  -   6 : 3 (4 : 0)
Góly:  Slezák Peter 3, Kuric Miroslav , Tomeček Peter , Prekop Radoslav   -  Cibuľa František , Sirotný Milan , Hrubčín Michal 
 
13.09.-21:00  Armat Čukaričk.. : Boca Juniors  -   11 : 6 (5 : 3)
Góly:  Pagáč Andrej 4, Blaha Karol 2, Burdej Marek 2, Košťál Anton 2, Maník Tomáš   -  Kollár Dominik 3, Šišaj Mário , Kovács Tomáš , Husár Michal 
 
3. kolo
06.09.-18:00  Millwall : Holuby  -   7 : 3 (3 : 1)
Góly:  Hrubina Daniel 3, Tomanica Michal 2, Janiš Ján , Piatrik Jaroslav   -  Špánik Martin , Hošták Richard , Pagáč Ondrej 
 
06.09.-19:00  Real : Albion  -   14 : 5 (7 : 0)
Góly:  Stratený Peter 5, Behan Filip 4, Dado Anton 3, Ďatko Michal , Riečičiar Jakub   -  Vozár Milan 4, Masár Marek 
 
06.09.-20:00  Aquabely : Santos  -   6 : 5 (1 : 4)
Góly:  Kaprálik Peter 3, Kvasnica Daniel 2, Nováčik Jaroslav   -  Bér Dalibor 2, Valuch Samuel 2, Šatka Marek 
ŽK:  nikto  -  Thier Marek 
 
07.09.-10:00  Boca Juniors : Š T B  -   5 : 7 (2 : 4)
Góly:  Kovács Tomáš 2, Straňák Patrik , Škarba Patrik , vlastný    -  Kuric Miroslav 3, Slezák Peter 2, Barkáč Michal 2
 
07.09.-15:00  Blaugranas : AS Roma  -   4 : 3 (3 : 2)
Góly:  Tomanica Emil , Kebísek Martin , Dúžek Tomáš , Haviar Tomáš   -  Kopčan Martin 2, Sviečka Lukáš 
 
07.09.-16:00  United : Espanyol  -   5 : 16 (3 : 6)
Góly:  Hetflajš Boris 2, Cibuľa František , Galbavý Marek , Sirotný Milan   -  Kozík Jozef 6, Kršák Patrik 4, Beňo Martin 2, Jakus Peter 2, Suchánek Timotej , Gulač Ľudovít 
 
08.09.-11:00  Alfa : Armat Čukaričk..  -   1 : 7 (1 : 2)
Góly:  Mazáň Miroslav   -  Závodný Michal 3, Pagáč Andrej 3, Krcheň Jozef 
 
4. kolo
13.09.-20:00  Albion : Aquabely  -   4 : 4 (2 : 3)
Góly:  Gunár Radoslav 2, Praženec Michal , Masár Marek   -  Kvasnica Daniel , Országh Miroslav , Bortel Tomáš , Píša Jozef 
ŽK:  Koštial Vladimír   -  nikto
 
14.09.-09:00  Holuby : Santos  -   3 : 4 (1 : 1)
Góly:  Hošták Richard 2, Živčic Marek   -  Valuch Samuel 2, Strapko Jaroslav 2
 
14.09.-13:00  Espanyol : Boca Juniors  -   17 : 4 (6 : 2)
Góly:  Katerinčin Peter 6, Gulač Ľudovít 4, Kozík Jozef 4, Kršák Patrik 2, Jakus Peter   -  Černý Tomáš 2, Kovács Tomáš , Šišaj Mário 
 
14.09.-19:00  AS Roma : United  -   7 : 4 (4 : 1)
Góly:  Sviečka Roman 4, Fulec Ivan 3  -  Kašša Vladimír 3, Rajníček Filip 
 
20.09.-20:00  Millwall : Blaugranas  -   12 : 9 (4 : 6)
Góly:  Štefula Ján 5, Denke Radoslav 2, Janiš Ján 2, Mazán Juraj , Piatrik Jaroslav , Hrubina Michal   -  Dúžek Tomáš 2, Kebísek Martin 2, Šlosár Branislav 2, Čupalka Martin , Horváth Vladimír , Prna Adrián 
 
22.09.-09:00  Armat Čukaričk.. : Real  -   6 : 8 (1 : 3)
Góly:  Maník Tomáš 2, Blaha Karol 2, Antol Jozef , Smolka Ľubomír   -  Stratený Peter 4, Dado Anton 2, Behan Filip 2
 
24.11.-09:00  Š T B : Alfa  -   5 : 3 (3 : 3)
Góly:  Slezák Peter 3, Senko Juraj , Prekop Marián   -  Galko Miroslav 2, Krajčík Radoslav 
ŽK:  nikto  -  Kopačka Dušan , Galko Miroslav 
 
5. kolo
20.09.-19:00  Santos : Albion  -   4 : 3 (3 : 1)
Góly:  Mazáň Marián , Bér Dalibor , Valuch Samuel , Strapko Jaroslav   -  Gunár Radoslav , Horváth Daniel , Koštial Vladimír 
ŽK:  Strapko Jaroslav   -  Gunár Radoslav 
 
20.09.-21:00  Aquabely : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
21.09.-12:00  Real : Š T B  -   5 : 0 (0 : 0)
 
21.09.-13:00  Blaugranas : Holuby  -   9 : 1 (3 : 1)
Góly:  Haviar Tomáš 4, Tomanica Emil 2, Kebísek Martin , Prna Adrián , Šlosár Branislav   -  Pagáč Ondrej 
 
21.09.-15:00  Boca Juniors : AS Roma  -   6 : 7 (2 : 4)
Góly:  Šamaj Martin 2, Kovács Tomáš 2, Husár Michal , Kollár Dominik   -  Fulec Ivan 3, Rác Štefan 2, Sviečka Roman , Sviečka Lukáš 
 
21.09.-18:00  United : Millwall  -   4 : 14 (1 : 3)
Góly:  Hetflajš Boris 3, Cibuľa František   -  Štefula Ján 6, Hrubina Michal 3, Janiš Ján 2, Mazán Juraj 2, Hrubina Daniel 
 
22.09.-12:00  Alfa : Espanyol  -   6 : 4 (2 : 1)
Góly:  Nomilner Martin 2, Krajčík Radoslav 2, Galko Miroslav , Kamas Tomáš   -  Katerinčin Peter 4
 
6. kolo
27.09.-21:00  Espanyol : Real  -   5 : 7 (3 : 4)
Góly:  Suchánek Timotej , Kozík Jozef , Gulač Ľudovít , Kršák Patrik , Katerinčin Peter   -  Stratený Peter 3, Riečičiar Jakub 2, Ďatko Michal , Ďatko Peter 
 
28.09.-11:00  Holuby : Albion  -   5 : 2 (1 : 1)
Góly:  Hošták Richard 2, Hoppan Jakub , Havalda Vašek , Michalík Martin   -  Gunár Radoslav , Masár Marek 
ŽK:  Michalík Martin   -  Gunár Radoslav 
ČK:  Marušinec Ľubomír   -  nikto
 
28.09.-13:00  Millwall : Boca Juniors  -   10 : 8 (5 : 7)
Góly:  Štefula Ján 4, Hrubina Daniel 3, Tomanica Michal 2, Denke Radoslav   -  Kovács Tomáš 4, Šišaj Mário 2, Marcinek Jakub , Bartošek Patrik 
 
28.09.-14:00  Blaugranas : United  -   2 : 10 (2 : 2)
Góly:  Kebísek Martin 2  -  Hetflajš Boris 5, Cibuľa František 3, Tomčány Patrik , Hrubčín Michal 
 
05.10.-19:00  Armat Čukaričk.. : Santos  -   12 : 4 (4 : 1)
Góly:  Maník Tomáš 4, Košťál Anton 3, Antol Jozef 2, Krcheň Jozef , Burdej Marek , Mazáň Michal   -  Bér Dalibor 2, Hudcovský Anton , Strapko Jaroslav 
 
22.11.-19:00  Š T B : Aquabely  -   5 : 0 (0 : 0)
 
23.11.-09:00  AS Roma : Alfa  -   1 : 6 (1 : 3)
Góly:  Kopčan Martin   -  Krajčík Radoslav 2, Kamas Tomáš , Nomilner Martin , Gábor Róbert , Kopačka Dušan 
 
7. kolo
04.10.-19:00  United : Holuby  -   6 : 3 (3 : 2)
Góly:  Cibuľa František 3, Ďuriš Juraj 2, Sirotný Milan   -  Burdej Ján 2, Schiller Juraj 
 
04.10.-20:00  Santos : Š T B  -   4 : 9 (2 : 2)
Góly:  Bér Dalibor , Thier Marek , Hudcovský Anton , Strapko Jaroslav   -  Kuric Miroslav 5, Prekop Radoslav 2, Barkáč Michal , Milistenfer Miloš 
 
04.10.-21:00  Aquabely : Espanyol  -   2 : 2 (2 : 0)
Góly:  Dohňanský Juraj , Nováčik Jaroslav   -  Gulač Ľudovít 2
ŽK:  Országh Miroslav   -  Kršák Patrik 
 
05.10.-15:00  Boca Juniors : Blaugranas  -   2 : 8 (1 : 2)
Góly:  Janiga Michal 2  -  Kebísek Martin 3, Šlosár Branislav 2, Horváth Vladimír 2, Horňák Milan 
 
05.10.-18:00  Albion : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
05.10.-21:00  Real : AS Roma  -   10 : 10 (3 : 7)
Góly:  Behan Filip 3, Dado Anton 3, Ďatko Michal 3, Stratený Peter   -  Zábojník Mário 4, Sviečka Roman 2, Tholt Ján 2, Rác Štefan , vlastný  
ŽK:  Stratený Peter   -  nikto
 
06.10.-09:00  Alfa : Millwall  -   2 : 8 (2 : 3)
Góly:  Krajčík Radoslav 2  -  Štefula Ján 4, Mazán Juraj , Hrubina Daniel , Hrubina Michal , vlastný  
 
8. kolo
11.10.-19:00  Espanyol : Santos  -   11 : 7 (5 : 3)
Góly:  Katerinčin Peter 4, Suchý Martin 3, Suchánek Timotej 2, Gulač Ľudovít , Kršák Patrik   -  Valuch Samuel 2, Bér Dalibor , Strapko Jaroslav , Šatka Marek , Mazáň Marián , Hudcovský Martin 
 
12.10.-11:00  United : Boca Juniors  -   7 : 9 (0 : 3)
Góly:  Kašša Vladimír 2, Tomčány Patrik 2, Fabian Peter , Ďuriš Juraj , Sirotný Milan   -  Husár Michal 3, Janiga Martin 2, Kovács Tomáš 2, Šiška Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Janiga Martin , Šiška Tomáš 
ČK:  Fabian Peter   -  nikto
 
12.10.-17:00  Holuby : Armat Čukaričk..  -   7 : 9 (4 : 3)
Góly:  Michalík Martin 3, Pagáč Ondrej , Schiller Juraj , Hošták Richard , Burdej Ján   -  Závodný Michal 5, Antol Jozef 2, Krcheň Jozef , Košťál Anton 
ŽK:  Sokolík Dušan   -  nikto
 
12.10.-18:00  Š T B : Albion  -   8 : 7 (4 : 4)
Góly:  Prekop Rastislav 2, Lonc Peter 2, Lonc Branislav 2, Barkáč Michal , Kuric Miroslav   -  Gunár Radoslav 3, Staňo Michal 2, Šedík Peter , Praženec Michal 
ŽK:  Kuric Miroslav   -  nikto
 
12.10.-19:00  Millwall : Real  -   3 : 9 (0 : 3)
Góly:  Hrubina Daniel , Štefula Ján , Mazán Juraj   -  Behan Filip 3, Stratený Peter 3, Dado Anton 2, Vraník Oto 
 
12.10.-20:00  AS Roma : Aquabely  -   4 : 7 (3 : 3)
Góly:  Kopčan Martin 2, Sviečka Lukáš , Rác Štefan   -  Kvasnica Daniel 2, Kaprálik Peter 2, Mizerák Marián 2, Országh Miroslav 
ŽK:  Sviečka Roman   -  nikto
 
02.05.-20:00  Blaugranas : Alfa  -   3 : 5 (1 : 5)
Góly:  Horváth Vladimír 2, Šlosár Branislav   -  Mazáň Miroslav 2, Kamas Tomáš 2, Kopačka Dušan 
ŽK:  Čupalka Martin   -  nikto
 
9. kolo
18.10.-19:00  Albion : Espanyol  -   2 : 2 (0 : 1)
Góly:  Gunár Radoslav , Šedík Peter   -  Suchý Martin 2
 
18.10.-20:00  Santos : AS Roma  -   9 : 5 (6 : 2)
Góly:  Šatka Marek 2, Hudcovský Anton 2, Barták Daniel , Calpaš Ľubomír , Bér Dalibor , Thier Marek , Valuch Samuel   -  Zábojník Mário 4, Rác Štefan 
ŽK:  nikto  -  Zábojník Mário 
ČK:  Bér Dalibor   -  Fulec Ivan 
 
18.10.-21:00  Aquabely : Millwall  -   9 : 1 (3 : 0)
Góly:  Kvasnica Daniel 4, Kaprálik Peter 2, Országh Miroslav 2, Vysocký Marcel   -  Štefula Ján 
 
19.10.-17:00  Boca Juniors : Holuby  -   4 : 3 (3 : 2)
Góly:  Kovács Tomáš 3, Janiga Michal   -  Pagáč Ondrej , Burdej Ján , vlastný  
 
19.10.-18:00  Armat Čukaričk.. : Š T B  -   7 : 3 (4 : 1)
Góly:  Závodný Michal 3, Mazáň Michal 2, Burdej Marek , vlastný    -  Milistenfer Miloš , Slezák Peter , Kuric Miroslav 
ŽK:  Blaha Karol   -  Slezák Peter , Lonc Peter 
 
19.10.-19:00  Real : Blaugranas  -   17 : 8 (10 : 2)
Góly:  Stratený Peter 7, Dado Anton 4, Behan Filip 3, Ďatko Michal 2, Riečičiar Jakub   -  Šlosár Branislav 4, Kebísek Martin 3, Koňuch Roman 
 
20.10.-09:00  Alfa : United  -   5 : 0 (0 : 0)
 
10. kolo
25.10.-20:00  Millwall : Santos  -   3 : 2 (1 : 2)
Góly:  Tomanica Michal , Štefula Ján , Mazán Juraj   -  Mazáň Marián , Hudcovský Martin 
 
25.10.-21:00  Holuby : Š T B  -   2 : 7 (1 : 2)
Góly:  Buček Peter , Burdej Ján   -  Slezák Peter 3, Gašpar Boris 2, Milistenfer Miloš , Kuric Miroslav 
 
26.10.-10:00  AS Roma : Albion  -   8 : 12 (2 : 6)
Góly:  Zábojník Mário 5, Tholt Ján 2, Sviečka Roman   -  Lachký Jakub 5, Gunár Radoslav 4, Praženec Michal 3
 
26.10.-17:00  Boca Juniors : Alfa  -   6 : 8 (3 : 4)
Góly:  Bartošek Patrik 3, Kovács Tomáš , Janiga Michal , Šiška Tomáš   -  Krajčík Radoslav 4, Mazáň Miroslav 3, Kamas Tomáš 
ŽK:  Šiška Tomáš   -  nikto
 
26.10.-18:00  United : Real  -   8 : 15 (3 : 6)
Góly:  Cibuľa František 6, Kašša Vladimír , Sirotný Milan   -  Ďatko Michal 6, Stratený Peter 5, Behan Filip 2, Ďatko Peter , Riečičiar Jakub 
 
26.10.-21:00  Blaugranas : Aquabely  -   5 : 10 (2 : 5)
Góly:  Horváth Vladimír 3, Prna Adrián , Šlosár Branislav   -  Nováčik Jaroslav 4, Kaprálik Peter 2, Kvasnica Daniel 2, Píša Jozef , Vysocký Marcel 
 
30.10.-20:00  Espanyol : Armat Čukaričk..  -   4 : 6 (4 : 3)
Góly:  Katerinčin Peter 2, Suchánek Timotej , Kozík Jozef   -  Pagáč Andrej 2, Maník Tomáš 2, Burdej Marek , Krcheň Jozef 
ŽK:  nikto  -  Burdej Marek 
 
11. kolo
01.11.-19:00  Albion : Millwall  -   6 : 4 (2 : 3)
Góly:  Gunár Radoslav 4, Babiar Michal 2  -  Macho Peter 2, Tomanica Michal , Janiš Ján 
 
01.11.-21:00  Santos : Blaugranas  -   7 : 3 (2 : 1)
Góly:  Strapko Jaroslav 2, Bér Dalibor 2, Hudcovský Anton , Hudcovský Martin , Calpaš Ľubomír   -  Tomanica Emil 2, Horváth Vladimír 
 
02.11.-17:00  Aquabely : United  -   10 : 7 (4 : 1)
Góly:  Kaprálik Peter 4, Kvasnica Daniel 3, Bagin Juraj , Píša Jozef , Országh Miroslav   -  Cibuľa František 4, Hrubčín Michal 2, Sirotný Milan 
 
02.11.-18:00  Armat Čukaričk.. : AS Roma  -   6 : 3 (3 : 0)
Góly:  Burdej Marek 2, Maník Tomáš 2, Pagáč Andrej , Závodný Michal   -  Tholt Bohuslav 2, Tholt Ján 
 
02.11.-19:00  Š T B : Espanyol  -   8 : 8 (2 : 3)
Góly:  Lonc Peter 3, Slezák Peter 2, Milistenfer Miloš 2, Kuric Miroslav   -  Katerinčin Peter 4, Kozík Jozef 2, Lukajka Matúš 2
ČK:  nikto  -  Martiška Peter 
 
02.11.-20:00  Real : Boca Juniors  -   16 : 4 (10 : 2)
Góly:  Behan Filip 5, Balon Marek 4, Ďatko Michal 3, Ďatko Peter 2, Dado Anton 2  -  Janiga Michal 2, Bartošek Patrik , Kovács Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Janiga Martin 
 
03.11.-09:00  Alfa : Holuby  -   7 : 5 (3 : 3)
Góly:  Kamas Tomáš 2, Mazáň Miroslav 2, Nemečkaj Vladimír 2, Galko Miroslav   -  Živčic Marek 2, Michalík Martin 2, Sokolík Michal 
 
12. kolo
01.11.-20:00  AS Roma : Š T B  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Kopčan Martin , Sviečka Lukáš , Sviečka Roman , Topolan Martin , vlastný    -  Prekop Radoslav 2, Slezák Peter 
ŽK:  Fulec Ivan , Ruman Roman   -  nikto
 
08.11.-19:00  United : Santos  -   4 : 8 (2 : 3)
Góly:  Hetflajš Boris 2, Sirotný Milan   -  Bér Dalibor 3, Strapko Jaroslav 2, Thier Marek 2, Valuch Samuel 
 
08.11.-20:00  Holuby : Espanyol  -   3 : 5 (2 : 1)
Góly:  Marušinec Ľubomír , Schiller Juraj , Burdej Ján   -  Suchánek Timotej 4, Kršák Patrik 
 
09.11.-09:00  Millwall : Armat Čukaričk..  -   5 : 10 (2 : 4)
Góly:  Hrubina Michal 3, Solín Róbert  , Piatrik Jaroslav   -  Burdej Marek 4, Maník Tomáš 3, Závodný Michal 2, Cabaj Tomáš 
 
09.11.-14:00  Blaugranas : Albion  -   3 : 13 (1 : 4)
Góly:  Šlosár Branislav 2, Kebísek Martin   -  Gunár Radoslav 5, Koštial Vladimír 3, Šprocha Andrej 2, Piža Marek , Staňo Michal , Horváth Daniel 
 
09.11.-19:00  Boca Juniors : Aquabely  -   4 : 11 (4 : 3)
Góly:  Šišaj Mário 3, Marcinek Jakub   -  Nováčik Jaroslav 4, Kvasnica Daniel 3, Kaprálik Peter 2, Bagin Juraj , Vavruš Martin 
 
10.11.-09:00  Alfa : Real  -   5 : 3 (0 : 2)
Góly:  Mazáň Miroslav 2, Krajčík Radoslav 2, Gábor Róbert   -  Dado Anton 2, vlastný  
ŽK:  nikto  -  Ďatko Peter 
 
13. kolo
15.11.-19:00  Š T B : Millwall  -   5 : 0 (0 : 0)
 
15.11.-20:00  Albion : United  -   7 : 3 (2 : 2)
Góly:  Babiar Michal 2, Piža Marek 2, Koštial Vladimír , Praženec Michal , Vančo Marián   -  Kašša Vladimír , Cibuľa František , Hetflajš Boris 
ŽK:  Praženec Michal   -  nikto
 
16.11.-17:00  Armat Čukaričk.. : Blaugranas  -   9 : 6 (5 : 1)
Góly:  Burdej Marek 3, Krcheň Jozef 2, Maník Tomáš 2, Závodný Michal , Blaha Karol   -  Šlosár Branislav 2, Horňák Milan 2, Valjent Lukáš 2
 
16.11.-18:00  Real : Holuby  -   13 : 7 (8 : 2)
Góly:  Stratený Peter 5, Balon Marek 4, Behan Filip 2, Ďatko Peter , vlastný    -  Burdej Ján 4, Marušinec Ľubomír , Havalda Vašek , Michalík Martin 
ŽK:  nikto  -  Marušinec Ľubomír 
 
16.11.-19:00  Santos : Boca Juniors  -   13 : 3 (4 : 2)
Góly:  Bér Dalibor 7, Strapko Jaroslav 5, Hudcovský Anton   -  Bartošek Patrik 2, Šišaj Mário 
 
16.11.-20:00  Aquabely : Alfa  -   3 : 7 (0 : 4)
Góly:  Píša Jozef 2, Nováčik Jaroslav   -  Gábor Róbert 2, Kamas Tomáš 2, Krajčík Radoslav 2, Kopačka Dušan 
ŽK:  Bagin Juraj , Kvasnica Daniel   -  nikto
 
17.05.-11:00  Espanyol : AS Roma  -   7 : 1 (5 : 1)
Góly:  Katerinčin Peter 5, Suchánek Timotej , Gulač Ľudovít   -  Zábojník Mário 
 
14. kolo
  Armat Čukaričk.. : United  -   5 : 0 (0 : 0)
 
28.03.-19:00  Holuby : AS Roma  -   7 : 8 (1 : 5)
 
28.03.-20:00  Santos : Alfa  -   4 : 9 (2 : 4)
Góly:  Thier Marek 2, Šatka Marek , Calpaš Ľubomír   -  Mazáň Miroslav 4, Kamas Tomáš 3, Krajčík Radoslav , Galko Miroslav 
 
28.03.-21:00  Espanyol : Millwall  -   8 : 2 (2 : 2)
Góly:  Kozík Jozef 2, Gulač Ľudovít 2, Suchý Martin 2, Suchánek Timotej , Kršák Patrik   -  Denke Radoslav 2
 
29.03.-11:00  Albion : Boca Juniors  -   6 : 8 (2 : 4)
Góly:  Lachký Jakub 2, Gunár Radoslav 2, Šprocha Andrej , Piža Marek   -  Kollár Dominik 3, Kollár Dominik 2, Husár Michal 2, Kovács Tomáš 
 
29.03.-17:00  Š T B : Blaugranas  -   16 : 2 (7 : 0)
Góly:  Prekop Radoslav 5, Slezák Peter 4, Gašpar Boris 3, Prekop Marián 2, Senko Juraj 2  -  Kebísek Martin , Čupalka Martin 
 
29.03.-19:00  Aquabely : Real  -   6 : 14 (3 : 5)
Góly:  Kvasnica Daniel 3, Bagin Juraj 2, Bakyta Lukáš   -  Balon Marek 5, Stratený Peter 4, Ďatko Peter 2, Ďatko Michal , Sokolík Richard , vlastný  
 
15. kolo
  United : Š T B  -   0 : 5 (0 : 0)
 
04.04.-20:00  Real : Santos  -   10 : 5 (1 : 2)
Góly:  Balon Marek 4, Ďatko Michal 3, Stratený Peter , Ďatko Peter , Kolman Michal   -  Hudcovský Martin 3, Bér Dalibor , Strapko Jaroslav 
ŽK:  Ďatko Michal , Stupinský Boris   -  Thier Marek 
 
05.04.-11:00  Boca Juniors : Armat Čukaričk..  -   4 : 11 (1 : 6)
 
05.04.-18:00  Blaugranas : Espanyol  -   4 : 23 (2 : 8)
Góly:  Šlosár Branislav 3, Digaňa Denis   -  Katerinčin Peter 7, Kršák Patrik 6, Suchánek Timotej 5, Suchý Martin 3, Kozík Jozef , Gulač Ľudovít 
 
05.04.-19:00  Aquabely : Holuby  -   2 : 3 (0 : 0)
Góly:  Kvasnica Daniel , Bagin Juraj   -  Živčic Marek 2, Havalda Vašek 
ŽK:  nikto  -  Harangozo Branislav 
 
06.04.-10:00  Alfa : Albion  -   11 : 4 (4 : 1)
 
18.04.-10:00  Millwall : AS Roma  -   8 : 6 (5 : 3)
Góly:  Piatrik Jaroslav 3, Marušinec Milan 3, Kostka Peter 2  -  Ruman Roman 4, Sviečka Roman 2
 
16. kolo
  Espanyol : United  -   5 : 0 (0 : 0)
 
12.04.-09:00  Holuby : Millwall  -   4 : 6 (3 : 4)
Góly:  Burdej Ján 3, Michalík Martin   -  Janiš Ján 3, Piatrik Jaroslav 2, Denke Radoslav 
 
12.04.-10:00  AS Roma : Blaugranas  -   13 : 3 (7 : 1)
Góly:  Kopčan Martin 6, Sviečka Lukáš 3, Zábojník Mário 3, Sviečka Roman   -  Kebísek Martin 2, Slavik Patrik 
 
12.04.-17:00  Š T B : Boca Juniors  -   7 : 5 (4 : 0)
Góly:  Kuric Miroslav 2, Milistenfer Miloš 2, Slezák Peter 2, vlastný    -  Šišaj Mário 2, Kovács Tomáš , Minárik Michal , Husár Michal 
 
12.04.-18:00  Armat Čukaričk.. : Alfa  -   3 : 5 (1 : 4)
Góly:  Burdej Marek , Maník Tomáš , Pagáč Andrej   -  Gábor Róbert 2, Krajčík Radoslav , Nomilner Martin , Kamas Tomáš 
ŽK:  Burdej Marek , Králik Marián   -  nikto
 
12.04.-20:00  Santos : Aquabely  -   2 : 3 (1 : 1)
Góly:  Šatka Marek , Thier Marek   -  Bagin Juraj , Nováčik Jaroslav , vlastný  
 
08.05.-17:30  Albion : Real  -   3 : 11 (2 : 2)
Góly:  Horváth Daniel , Šedík Peter , Piža Marek   -  Balon Marek 3, Ďatko Michal 3, Sokolík Richard 2, Behan Filip , Ďatko Peter , vlastný  
 
17. kolo
  United : AS Roma  -   0 : 5 (0 : 0)
 
18.04.-20:00  Aquabely : Albion  -   3 : 5 (2 : 1)
Góly:  Bagin Juraj , Országh Miroslav , Kvasnica Daniel   -  Gunár Radoslav 3, Šedík Peter , Masár Marek 
ŽK:  Nováčik Jaroslav   -  nikto
 
19.04.-09:00  Santos : Holuby  -   4 : 5 (3 : 3)
Góly:  Calpaš Ľubomír 2, Thier Marek 2  -  Marušinec Ľubomír 2, Hošták Richard , Havalda Vašek , Burdej Ján 
ŽK:  nikto  -  Sokolík Michal 
 
19.04.-15:00  Blaugranas : Millwall  -   7 : 4 (2 : 3)
Góly:  Slavik Patrik 3, Kebísek Martin 2, Šlosár Branislav 2  -  Marušinec Milan 2, Kostka Peter , Piatrik Jaroslav 
 
19.04.-19:00  Real : Armat Čukaričk..  -   3 : 4 (0 : 0)
Góly:  Kolman Michal , Behan Filip , Stupinský Boris   -  Pagáč Andrej 2, Kristín Miroslav , Burdej Marek 
ŽK:  nikto  -  Maník Tomáš 
 
19.04.-20:00  Boca Juniors : Espanyol  -   7 : 10 (4 : 3)
Góly:  Kovács Tomáš 4, Janiga Michal , Husár Michal , Šišaj Mário   -  Katerinčin Peter 3, Gulač Ľudovít 2, Kršák Patrik 2, Suchý Martin 2, Lukajka Matúš 
 
06.05.-20:00  Alfa : Š T B  -   6 : 4 (0 : 1)
Góly:  Mazáň Miroslav 3, Krajčík Radoslav 2, Kamas Tomáš   -  Prekop Rastislav 2, Slezák Peter 2
ŽK:  nikto  -  Prekop Radoslav , Milistenfer Roman 
 
18. kolo
  Millwall : United  -   5 : 0 (0 : 0)
 
25.04.-20:00  Holuby : Blaugranas  -   4 : 3 (1 : 1)
Góly:  Michalík Martin , Havalda Vašek , Burdej Ján , Špánik Martin   -  Kebísek Martin 2, Digaňa Denis 
 
25.04.-21:00  Albion : Santos  -   3 : 4 (1 : 2)
Góly:  Bohm Peter , Babiar Michal , Piža Marek   -  Hudcovský Martin 2, Hudcovský Anton , Calpaš Ľubomír 
 
26.04.-13:00  AS Roma : Boca Juniors  -   9 : 8 (2 : 5)
Góly:  Kopčan Martin 3, Sviečka Lukáš 2, Sviečka Roman 2, Zábojník Mário 2  -  Šišaj Mário 2, Kovács Tomáš 2, Marcinek Jakub , Janiga Michal , Husár Michal , Smolka Luboš 
 
26.04.-18:00  Š T B : Real  -   5 : 12 (2 : 7)
Góly:  Prekop Radoslav 2, Kuric Miroslav , Prekop Marián , Slezák Peter   -  Stupinský Boris 3, Stratený Peter 2, Ďatko Michal 2, Behan Filip 2, Jando Jozef 2, Ďatko Peter 
ŽK:  nikto  -  Behan Filip 
 
26.04.-19:00  Espanyol : Alfa  -   7 : 9 (2 : 4)
Góly:  Katerinčin Peter 3, Suchánek Timotej 2, Lukajka Matúš 2  -  Mazáň Miroslav 4, Krajčík Radoslav 2, Kamas Tomáš 2, Gábor Róbert 
 
08.05.-21:00  Armat Čukaričk.. : Aquabely  -   5 : 3 (3 : 1)
 
19. kolo
02.05.-19:00  Boca Juniors : Millwall  -   9 : 10 (6 : 5)
Góly:  Kollár Dominik 5, Šamaj Martin 2, Ševčík Róbert , Janiga Michal   -  Janiš Ján 6, Hrubina Michal 3, Macho Peter 
 
02.05.-20:00  United : Blaugranas  -   0 : 5 (0 : 0)
 
02.05.-21:00  Santos : Armat Čukaričk..  -   1 : 9 (1 : 3)
Góly:  Strapko Jaroslav   -  Kristín Miroslav 4, Antol Jozef 2, Pagáč Andrej 2, Maník Tomáš 
 
03.05.-18:00  Albion : Holuby  -   3 : 2 (2 : 2)
Góly:  Piža Marek , Gunár Radoslav , Šprocha Andrej   -  Michalík Martin , Burdej Ján 
 
03.05.-19:00  Alfa : AS Roma  -   8 : 1 (5 : 1)
Góly:  Krajčík Radoslav 5, Kopačka Dušan , Mazáň Miroslav , Gábor Róbert   -  Fulec Ivan 
 
03.05.-20:00  Aquabely : Š T B  -   7 : 12 (2 : 6)
Góly:  Országh Miroslav 3, Švančara Juraj , Nováčik Jaroslav , Kvasnica Daniel , Dubnička Martin   -  Prekop Marián 5, Slezák Peter 5, Prekop Rastislav , Kuric Miroslav 
 
04.05.-09:00  Real : Espanyol  -   5 : 0 (0 : 0)
 
20. kolo
  Holuby : United  -   5 : 0 (0 : 0)
 
09.05.-19:00  Blaugranas : Boca Juniors  -   13 : 4 (8 : 2)
Góly:  Horváth Vladimír 4, Šlosár Branislav 3, Prna Adrián 3, Čupalka Martin , Kebísek Martin , Tomanica Emil   -  Husár Michal 2, Šamaj Martin , Marcinek Jakub 
 
09.05.-20:00  Millwall : Alfa  -   4 : 5 (1 : 2)
Góly:  Hrubina Michal 2, Marušinec Milan , Mazán Juraj   -  Krajčík Radoslav 3, Nomilner Martin , Mazáň Miroslav 
 
10.05.-10:00  AS Roma : Real  -   4 : 14 (0 : 5)
Góly:  Zábojník Mário 2, Beňo Lukáš , Vlado Jozef   -  Stratený Peter 6, Ďatko Michal 4, Ďatko Peter 2, Kolman Michal 2
 
10.05.-13:00  Š T B : Santos  -   5 : 0 (0 : 0)
 
10.05.-17:00  Armat Čukaričk.. : Albion  -   5 : 0 (0 : 0)
 
10.05.-19:00  Espanyol : Aquabely  -   14 : 4 (7 : 1)
Góly:  Katerinčin Peter 5, Suchý Martin 3, Gulač Ľudovít 3, Suchánek Timotej , Kozík Jozef , Kršák Patrik   -  Nováčik Jaroslav 2, Nováčik Jaroslav , Dubnička Martin 
 
21. kolo
  Boca Juniors : United  -   5 : 0 (0 : 0)
 
16.05.-19:00  Albion : Š T B  -   8 : 5 (4 : 5)
Góly:  Gunár Radoslav 3, Babiar Michal 2, Bohm Peter , Lachký Jakub , Šprocha Andrej   -  Slezák Peter 2, Prekop Marián , Kuric Miroslav , Milistenfer Miloš 
ŽK:  Šedík Peter   -  nikto
 
16.05.-20:00  Alfa : Blaugranas  -   5 : 0 (0 : 0)
 
17.05.-16:00  Armat Čukaričk.. : Holuby  -   5 : 0 (0 : 0)
 
17.05.-20:00  Santos : Espanyol  -   2 : 8 (0 : 1)
Góly:  Hudcovský Anton , Strapko Jaroslav   -  Kozík Jozef 2, Gulač Ľudovít 2, Katerinčin Peter 2, Suchý Martin , Dobrík Martin 
 
30.05.-20:00  Real : Millwall  -   9 : 6 (5 : 2)
Góly:  Stratený Peter 4, Balon Marek 2, Stupinský Boris , Ďatko Michal , Behan Filip   -  Macho Peter 2, Hrubina Michal 2, Janiš Ján 2
 
13.06.-21:00  Aquabely : AS Roma  -   9 : 9 (5 : 4)
Góly:  Kvasnica Daniel 3, vlastný  3, Bagin Juraj , Mizerák Marián , Kaprálik Peter   -  Sviečka Lukáš 5, Sagan Richard 2, Sviečka Roman 2
 
22. kolo
  United : Alfa  -   0 : 5 (0 : 0)
 
23.05.-19:00  Millwall : Aquabely  -   5 : 8 (2 : 4)
Góly:  Janiš Ján 3, Solín Róbert  , Tomanica Michal   -  Nováčik Jaroslav 2, Kaprálik Peter 2, Bagin Juraj , Bakyta Lukáš , Mizerák Marián , Vavruš Martin 
 
23.05.-20:00  Espanyol : Albion  -   8 : 4 (4 : 1)
Góly:  Katerinčin Peter 4, Suchánek Timotej 2, Dohňanský Michal , Kršák Patrik   -  Šprocha Andrej 2, Piža Marek , Masár Marek 
 
23.05.-21:00  AS Roma : Santos  -   0 : 5 (0 : 0)
 
24.05.-09:00  Holuby : Boca Juniors  -   8 : 10 (2 : 7)
Góly:  Harangozo Branislav 3, Burdej Ján 3, Sokolík Michal , Michalík Martin   -  Kovács Tomáš 2, Husár Michal 2, Marcinek Jakub 2, Janiga Michal 2, Šamaj Martin , vlastný  
 
24.05.-16:00  Blaugranas : Real  -   3 : 14 (2 : 3)
Góly:  Šlosár Branislav 2, Horváth Vladimír   -  Stratený Peter 5, Behan Filip 4, Ďatko Michal 2, Stupinský Boris 2, Balon Marek 
 
22.06.-13:00  Š T B : Armat Čukaričk..  -   6 : 9 (2 : 2)
Góly:  Lonc Peter 2, Slezák Peter , Prekop Radoslav , Kuric Miroslav , Prekop Rastislav   -  Kristín Miroslav 4, Burdej Marek 3, Pagáč Andrej , Maník Tomáš 
 
23. kolo
30.05.-18:00  Aquabely : Blaugranas  -   3 : 3 (0 : 1)
Góly:  Vysocký Marcel 2, Bagin Juraj   -  Čupalka Martin 2, Tomanica Emil 
 
30.05.-20:00  Real : United  -   5 : 0 (0 : 0)
 
30.05.-21:00  Armat Čukaričk.. : Espanyol  -   6 : 2 (2 : 0)
Góly:  Pagáč Andrej 4, Kristín Miroslav , Burdej Marek   -  Gulač Ľudovít , Suchánek Timotej 
ŽK:  nikto  -  Lukajka Matúš 
 
31.05.-13:00  Albion : AS Roma  -   11 : 5 (6 : 1)
Góly:  Gunár Radoslav 4, Šprocha Andrej 2, Staňo Michal 2, Bohm Peter , Masár Marek , vlastný    -  Zábojník Mário 4, Kresáň Patrik 
 
31.05.-18:00  Š T B : Holuby  -   1 : 5 (0 : 2)
Góly:  Milistenfer Miloš   -  Marušinec Ľubomír 3, Burdej Ján 2
ŽK:  Milistenfer Miloš   -  nikto
ČK:  Milistenfer Roman   -  nikto
 
31.05.-19:00  Santos : Millwall  -   6 : 6 (0 : 4)
Góly:  Strapko Tibor 2, Strapko Jaroslav 2, Calpaš Ľubomír , Thier Marek   -  Solín Róbert  2, Janiš Ján 2, Macho Peter , Marušinec Milan 
 
31.05.-20:00  Alfa : Boca Juniors  -   20 : 5 (4 : 3)
Góly:  Krajčík Radoslav 6, Mazáň Miroslav 5, Kopačka Dušan 3, Nomilner Martin 3, Gábor Róbert 2, Žilka Brano   -  Kovács Tomáš 2, Janiga Michal 2, Šiška Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Šiška Tomáš 
 
24. kolo
  United : Aquabely  -   0 : 5 (0 : 0)
 
06.06.-20:00  Boca Juniors : Real  -   8 : 19 (0 : 8)
Góly:  Kovács Tomáš 4, Husár Michal 2, Marcinek Jakub , Šamaj Martin   -  Balon Marek 8, Kolman Michal 3, Sokolík Richard 3, Behan Filip 3, Ďatko Michal 2
 
07.06.-08:00  Blaugranas : Santos  -   3 : 3 (1 : 0)
Góly:  Horváth Vladimír 2, Kebísek Martin   -  Hudcovský Anton , Thier Marek , Strapko Jaroslav 
 
07.06.-09:00  Holuby : Alfa  -   4 : 8 (3 : 3)
Góly:  Michalík Martin 2, Harangozo Branislav , Burdej Ján   -  Galko Miroslav 3, Krajčík Radoslav 2, Nomilner Martin 2, vlastný  
 
07.06.-10:00  AS Roma : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
07.06.-16:30  Espanyol : Š T B  -   9 : 14 (1 : 6)
Góly:  Katerinčin Peter 3, Lukajka Matúš 3, Dohňanský Michal 2, Kršák Patrik   -  Slezák Peter 7, Prekop Rastislav 4, Kuric Miroslav , Prekop Radoslav , Gašpar Boris 
 
07.06.-18:30  Millwall : Albion  -   6 : 4 (4 : 1)
Góly:  Janiš Ján 2, Marušinec Milan 2, Hrubina Michal , Tomanica Michal   -  Gunár Radoslav 2, Staňo Michal , Bohm Peter 
 
25. kolo
  Santos : United  -   5 : 0 (0 : 0)
 
13.06.-19:00  Armat Čukaričk.. : Millwall  -   6 : 3 (3 : 1)
Góly:  Kristín Miroslav 2, Burdej Marek 2, Maník Tomáš 2  -  Hrubina Michal , Tomanica Michal , Mazán Juraj 
ŽK:  Košťál Anton   -  nikto
 
13.06.-20:00  Real : Alfa  -   7 : 4 (3 : 2)
Góly:  Behan Filip 2, Kolman Michal 2, Ďatko Peter , Balon Marek , Ďatko Michal   -  Nomilner Martin 3, Galko Miroslav 
 
14.06.-13:00  Š T B : AS Roma  -   18 : 5 (6 : 1)
Góly:  Kuric Miroslav 7, Slezák Peter 5, Lonc Peter 2, Prekop Marián 2, Prekop Radoslav , Gašpar Boris   -  Zábojník Mário 2, Sviečka Lukáš 2, Kopčan Martin 
 
14.06.-15:00  Albion : Blaugranas  -   6 : 8 (3 : 5)
Góly:  Šprocha Andrej 2, Lachký Jakub 2, Bohm Peter , Staňo Michal   -  Šlosár Branislav 3, Horváth Vladimír 2, Slavik Patrik 2, Maschtovský Daniel 
 
14.06.-18:00  Aquabely : Boca Juniors  -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Vysocký Marcel 3, Kaprálik Peter 2, Mizerák Marián   -  Husár Michal 3, Kovács Tomáš 
 
14.06.-19:00  Espanyol : Holuby  -   6 : 0 (1 : 0)
Góly:  Katerinčin Peter 5, Kršák Patrik   -  nikto
 
26. kolo
  United : Albion  -   0 : 5 (0 : 0)
 
20.06.-19:00  Blaugranas : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
20.06.-20:00  Alfa : Aquabely  -   15 : 7 (5 : 2)
Góly:  Krajčík Radoslav 5, Gábor Róbert 4, Mazáň Miroslav 4, Nomilner Martin 2  -  Švančara Juraj 2, Kvasnica Daniel 2, Nováčik Jaroslav 2, Kaprálik Peter 
 
21.06.-09:00  Holuby : Real  -   4 : 13 (0 : 6)
Góly:  Bielak Tibor 2, Harangozo Branislav , Michalík Martin   -  Stratený Peter 5, Balon Marek 4, Ďatko Peter 2, Behan Filip , Rekem Lukáš 
 
21.06.-13:00  AS Roma : Espanyol  -   10 : 7 (6 : 2)
Góly:  Sviečka Lukáš 5, Horemuž Tomáš 2, Miho Peter , Kopčan Martin , Sagan Richard   -  Gulač Ľudovít 3, Suchánek Timotej , Suchý Martin , Šupák Juraj , Kozík Jozef 
 
21.06.-19:00  Millwall : Š T B  -   1 : 4 (0 : 0)
Góly:  Tomanica Michal   -  Slezák Peter 2, Kuric Miroslav , Gašpar Boris 
ŽK:  nikto  -  Slezák Peter 
 
22.06.-10:00  Boca Juniors : Santos  -   8 : 8 (5 : 3)
Góly:  Šiška Tomáš 2, Kollár Dominik 2, Kovács Tomáš 2, Husár Michal 2  -  Hudcovský Martin 4, Strapko Jaroslav 2, Thier Marek 2
 

Zápasy 2. liga
1. kolo
23.08.-18:00  Vasco : Sportclub   -   2 : 10 (0 : 3)
Góly:  Dolinaj Peter , Hübsch Karol   -  Galko Miroslav 2, Hlásny Juraj 2, Bielik Rastislav 2, Pagáč Peter 2, Dohnanský Milan , Vraník Michal 
 
24.08.-09:00  Real Old Boys : Renegade  -   7 : 4 (3 : 2)
Góly:  Tvrdý Miroslav 4, Zelienka Oliver , Šelinga Tibor , Duras Martin   -  Noska Filip 2, Kirsch Maroš , Lutišan Richard 
 
24.08.-19:00  Demonic : Heineken  -   0 : 9 (0 : 3)
Góly:  nikto  -  Turza Rastislav 3, Šatka Juraj 2, Remenár Peter , Magál Milan , Závodný Martin , vlastný  
ŽK:  Brezničan Martin   -  nikto
 
25.08.-08:00  Červený Balet : Celtic  -   4 : 5 (1 : 4)
Góly:  Tukina Tomáš 2, Masaryk Miroslav , Tukina Juraj   -  Seleš Ľubomír 2, Teluch Pavel , Kubala Michal , Monček Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Teluch Miroslav 
 
25.08.-10:00  FC Tryskáč : Kollárová  -   4 : 3 (1 : 0)
Góly:  Smolka Jozef 2, Vöröš Rastislav , Riečický Jozef   -  Solin Peter , Kázmer Jakub , Krivoklátsky Jakub 
 
25.08.-11:00  Belasí : TIPA Zlatý Baž..  -   7 : 5 (4 : 2)
Góly:  Mišiak Martin 3, Ragán Marián 2, Chmelina Juraj , Živčic Rudolf   -  Nemečkaj Ľubomír 3, Mutala Miroslav , Juríček Richard 
 
25.08.-13:00  Oranjes : Pedros  -   5 : 3 (3 : 3)
Góly:  Bagin Patrik 2, Lauko Matej 2, Mazanovský Ondrej   -  Straka Branislav 2, Pavlik Roman 
 
2. kolo
30.08.-17:00  Sportclub  : Oranjes  -   6 : 9 (2 : 4)
Góly:  Bielik Rastislav 3, Galko Miroslav , Ondráš Filip , Vraník Michal   -  Vlasatý Marek 4, Lauko Matej 2, Mazanovský Ondrej 2, Šuranský Lukáš 
ŽK:  Bielik Rastislav , Urbánek Marek   -  Michalec Jakub 
 
30.08.-18:00  Kollárová : Belasí  -   5 : 9 (3 : 4)
Góly:  Baranka Dominik 2, Kováč Jakub , Tašár Milan , Koníček Lukáš   -  Živčic Rudolf 3, Chmelina Juraj 2, Ragán Marián 2, Madula Roman , Trokan Peter 
ČK:  Kázmer Jakub   -  nikto
 
31.08.-15:00  Heineken : Vasco  -   6 : 7 (5 : 3)
Góly:  Šatka Juraj 4, Turza Rastislav , Matovič Marek   -  Vlasatý Ľubomír 3, Suchomel Rastislav 3, Dolinaj Peter 
 
31.08.-16:00  Real Old Boys : Demonic  -   5 : 6 (4 : 1)
Góly:  Šelinga Tibor 3, Zelienka Oliver , Staňo Filip   -  Adamčík Marek 3, Čačko Miroslav 3
 
01.09.-09:00  Renegade : Celtic  -   5 : 4 (3 : 3)
Góly:  Noska Filip 2, Kirsch Maroš 2, Vajdík Dušan   -  Pajtinka Stanislav 2, Kubala Michal , Seleš Ľubomír 
 
01.09.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Červený Balet  -   1 : 2 (0 : 2)
Góly:  Suchánek Stanislav   -  Dydi Anton , Laco Martin 
 
01.09.-11:00  Pedros : FC Tryskáč  -   3 : 7 (3 : 5)
Góly:  Pavlik Roman , Hudec Ján , Oravec Michal   -  Marušinec Peter 2, Smolka Jozef 2, Marušinec Juraj , Katerinčin Michal , Riečický Jozef 
 
3. kolo
07.09.-09:00  Vasco : Real Old Boys  -   5 : 5 (4 : 3)
Góly:  Suchomel Rastislav 3, Cíbik Pavol 2  -  Staňo Patrik 2, Tvrdý Miroslav 2, Staňo Filip 
 
07.09.-11:00  FC Tryskáč : Sportclub   -   5 : 5 (4 : 1)
Góly:  Smolka Jozef 2, Katerinčin Michal , Marušinec Peter , Riečický Jozef   -  Bielik Rastislav 2, Vraník Michal 2, Pagáč Peter 
 
07.09.-14:00  Oranjes : Heineken  -   7 : 3 (4 : 1)
Góly:  Šuranský Lukáš 3, Michalec Jakub 2, Mazanovský Ondrej , Horňák Marián   -  Kunák Slavomír , Turza Rastislav , Remenár Peter 
 
07.09.-17:00  Demonic : Renegade  -   8 : 6 (5 : 3)
Góly:  Čačko Miroslav 2, Adamčík Marek 2, Rekem Marek 2, Rekem Lukáš , Gábor Marian   -  Lutišan Richard 2, Pistovič Patrik 2, Pastorek Pavol , Kirsch Maroš 
ŽK:  nikto  -  Pastorek Pavol 
 
08.09.-08:00  Červený Balet : Kollárová  -   4 : 5 (2 : 2)
Góly:  Tukina Juraj 2, Rešetka Pavol , Masaryk Miroslav   -  Solin Peter 2, Koníček Lukáš 2, Krivoklátsky Jakub 
 
08.09.-09:00  Celtic : TIPA Zlatý Baž..  -   1 : 2 (1 : 2)
Góly:  Seleš Ľubomír   -  Nemečkaj Ľubomír , Mutala Miroslav 
 
08.09.-10:00  Belasí : Pedros  -   7 : 6 (2 : 2)
Góly:  Chmelina Juraj 2, Mišiak Martin , Živčic Rudolf , Trokan Peter , Kršák Ľudovít , vlastný    -  Hudec Ján 3, Masár Vladislav 2, Hasenovič Miroslav 
ŽK:  Mišiak Martin   -  nikto
 
4. kolo
11.09.-17:00  Kollárová : Celtic  -   2 : 0 (1 : 0)
Góly:  Koníček Lukáš , Sokolík Richard   -  nikto
 
13.09.-18:00  Real Old Boys : Oranjes  -   6 : 2 (2 : 0)
Góly:  Šelinga Tibor 2, Ficka Ján , Ficka Radovan , Zelienka Oliver , Beck Radoslav   -  Bagin Patrik , Petrušek Ján 
ŽK:  Šelinga Tibor   -  nikto
 
13.09.-19:00  Sportclub  : Belasí  -   4 : 6 (2 : 2)
Góly:  Hlásny Juraj 2, Dohnanský Milan , Vraník Michal   -  Živčic Rudolf 2, Mišiak Martin 2, Chmelina Juraj 2
 
14.09.-12:00  Heineken : FC Tryskáč  -   7 : 2 (3 : 1)
Góly:  Šatka Juraj 3, Magál Milan , Remenár Peter , Matovič Marek , Kunák Slavomír   -  Smolka Jozef , Smolka Peter 
 
14.09.-15:00  Demonic : Vasco  -   7 : 9 (4 : 5)
Góly:  Adamčík Marek 3, Brezničan Martin , Čačko Miroslav , Rekem Lukáš , Rekem Marek   -  Krčmár Vladimír 5, Púček Miroslav 3, Suchomel Rastislav 
 
15.09.-08:00  Renegade : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 6 (1 : 3)
Góly:  Noska Filip 2, Lutišan Richard , Kirsch Maroš , Pistovič Patrik   -  Mutala Miroslav 3, Juríček Richard , Nemečkaj Ľubomír , Kršák Vladimír 
ŽK:  Kirsch Maroš , Ďurkech Peter   -  nikto
 
15.09.-11:00  Pedros : Červený Balet  -   9 : 6 (3 : 3)
Góly:  Masár Vladislav 3, Hudec Ján 2, Ladecký Michal , Pavlik Roman , Oravec Michal , vlastný    -  Tukina Juraj 4, Masaryk Miroslav , Laco Martin 
 
5. kolo
21.09.-16:00  Vasco : Renegade  -   7 : 8 (3 : 3)
Góly:  Púček Miroslav 2, Krčmár Vladimír 2, Vlasatý Ľubomír 2, Suchomel Rastislav   -  Vajdík Dušan 2, Puškár Anton 2, Lutišan Richard , Kirsch Maroš , Noska Filip , Pistovič Patrik 
ŽK:  nikto  -  Lutišan Richard 
ČK:  Vangel Roman   -  nikto
 
21.09.-17:00  FC Tryskáč : Real Old Boys  -   4 : 4 (1 : 1)
Góly:  Marušinec Peter , Marušinec Juraj , Behan Marek , Smolka Peter   -  Ilončiak Michal 2, Ficka Radovan 2
 
21.09.-19:00  Belasí : Heineken  -   5 : 0 (2 : 0)
Góly:  Mišiak Martin 3, Trokan Peter , Madula Roman   -  nikto
ŽK:  Kršák Ľudovít   -  nikto
 
21.09.-20:00  Oranjes : Demonic  -   7 : 6 (4 : 3)
Góly:  Vlasatý Marek 3, Šuranský Lukáš 2, Mazanovský Ondrej , Bagin Patrik   -  Adamčík Marek 2, Stupinský Boris 2, Čačko Miroslav , Brezničan Martin 
 
22.09.-08:00  Červený Balet : Sportclub   -   2 : 8 (1 : 5)
Góly:  Laco Martin , Masaryk Miroslav   -  Galko Miroslav 3, Hlásny Juraj 2, Bielik Rastislav , Huňa Peter , Ondráš Filip 
 
22.09.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Kollárová  -   6 : 7 (5 : 6)
Góly:  Jarník Vladimír 2, Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav , Juríček Miloslav   -  Baranka Dominik 3, Krivoklátsky Jakub 3, Solin Peter 
 
22.09.-11:00  Celtic : Pedros  -   7 : 5 (3 : 2)
Góly:  Pajtinka Stanislav 3, Kubala Michal 2, Monček Tomáš , Súster Andrej   -  Straka Branislav 2, Masár Vladislav , Ladecký Michal , Oravec Michal 
 
6. kolo
28.09.-08:00  Real Old Boys : Belasí  -   4 : 8 (3 : 4)
Góly:  Ficka Radovan 2, Tvrdý Miroslav , Šelinga Tibor   -  Živčic Rudolf 4, Mišiak Martin , Madula Roman , Trokan Peter , Chudo Michal 
ŽK:  Beck Radoslav   -  nikto
 
28.09.-09:00  Renegade : Kollárová  -   4 : 4 (1 : 2)
Góly:  Noska Filip 2, Pastorek Pavol , Vajdík Dušan   -  Baranka Dominik 2, Krivoklátsky Jakub , Krivoklátsky Tomáš 
ŽK:  nikto  -  Haviar Matej 
ČK:  nikto  -  Krivoklátsky Jakub 
 
28.09.-10:00  Vasco : Oranjes  -   3 : 1 (0 : 1)
Góly:  Cíbik Pavol , Vlasatý Ľubomír , Kasala Peter   -  Šuranský Lukáš 
 
28.09.-12:00  Demonic : FC Tryskáč  -   10 : 5 (3 : 3)
Góly:  Adamčík Marek 4, Čačko Miroslav 2, Rekem Marek 2, Brezničan Martin , Stupinský Boris   -  Riečický Jozef 2, Behan Marek , Marušinec Peter , Smaha Marek 
ŽK:  nikto  -  Marušinec Peter , Katerinčin Michal 
 
28.09.-16:00  Heineken : Červený Balet  -   11 : 0 (4 : 0)
Góly:  Matovič Marek 3, Kušnier Vladimír 2, Kunák Slavomír , Magál Milan , Gabriš Marek , Remenár Peter , Krcheň Jozef , Turza Rastislav   -  nikto
 
29.09.-08:00  Sportclub  : Celtic  -   5 : 3 (1 : 0)
Góly:  Galko Miroslav 2, Huňa Peter , Hlásny Juraj , Dohnanský Milan   -  Kubala Michal , Pajtinka Stanislav , Teluch Pavel 
 
29.09.-12:00  Pedros : TIPA Zlatý Baž..  -   5 : 5 (4 : 2)
Góly:  Hasenovič Miroslav 3, Oravec Michal , Pavlik Roman   -  Kršák Vladimír 2, Suchánek Stanislav , Juríček Richard , Nemečkaj Ľubomír 
 
7. kolo
05.10.-10:00  Oranjes : Renegade  -   7 : 9 (4 : 3)
Góly:  Šuranský Lukáš 5, Bagin Patrik 2  -  Pastorek Pavol 5, Kirsch Maroš 2, Noska Filip 2
ŽK:  Bagin Patrik , Horňák Marián   -  nikto
 
05.10.-11:00  FC Tryskáč : Vasco  -   4 : 1 (2 : 0)
Góly:  Smolka Jozef 2, Smolka Peter , Katerinčin Michal   -  Púček Miroslav 
 
05.10.-12:00  Belasí : Demonic  -   12 : 6 (5 : 5)
Góly:  Živčic Rudolf 5, Mišiak Martin 4, Chmelina Juraj , Matejka Róbert , Chudo Michal   -  Adamčík Marek 3, Rekem Marek 2, Brezničan Martin 
 
06.10.-08:00  Červený Balet : Real Old Boys  -   6 : 5 (3 : 1)
Góly:  Tukina Juraj 3, Masaryk Miroslav 2, Rešetka Juraj   -  Duras Martin 3, Šelinga Tibor 2
 
06.10.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Sportclub   -   8 : 3 (3 : 2)
Góly:  Suchánek Stanislav 4, Kršák Vladimír 2, Juríček Richard , Nemečkaj Ľubomír   -  Hlásny Juraj , Huňa Peter , Vraník Michal 
 
06.10.-11:00  Celtic : Heineken  -   5 : 5 (0 : 3)
Góly:  Kubala Michal 2, Pajtinka Stanislav , Monček Tomáš , Súster Andrej   -  Remenár Peter 2, Matovič Marek 2, Kušnier Vladimír 
 
06.10.-12:00  Kollárová : Pedros  -   2 : 2 (2 : 1)
Góly:  Solin Peter , Kováč Jakub   -  Oravec Michal , vlastný  
ČK:  nikto  -  Straka Branislav 
 
8. kolo
11.10.-17:00  Sportclub  : Kollárová  -   6 : 4 (2 : 1)
Góly:  Dohnanský Marek , Dohnanský Milan , Bielik Rastislav , Galko Miroslav , Hlásny Juraj , Ondráš Filip   -  Baranka Dominik 2, Solin Peter 2
 
12.10.-10:00  Real Old Boys : Celtic  -   8 : 2 (4 : 1)
Góly:  Tvrdý Miroslav 3, Šelinga Tibor 2, Beck Radoslav , Ficka Radovan , Zelienka Oliver   -  Hošo Pavol , Súster Andrej 
 
12.10.-12:00  Demonic : Červený Balet  -   6 : 5 (5 : 3)
Góly:  Adamčík Marek 3, Brezničan Martin , Gábor Marian , Rekem Marek   -  Laco Martin 2, Tukina Juraj , Masaryk Miroslav , Rešetka Pavol 
ŽK:  Brezničan Martin   -  nikto
 
12.10.-13:00  Oranjes : FC Tryskáč  -   5 : 2 (2 : 2)
Góly:  Lauko Matej 2, Šuranský Lukáš , Mazanovský Ondrej , vlastný    -  Marušinec Peter , Smolka Peter 
 
12.10.-15:00  Heineken : TIPA Zlatý Baž..  -   7 : 4 (4 : 2)
Góly:  Remenár Peter 5, Turza Rastislav , Šatka Juraj   -  Dohál Daniel 2, Nemečkaj Ľubomír , Mutala Miroslav 
 
12.10.-16:00  Renegade : Pedros  -   7 : 3 (4 : 0)
Góly:  Pastorek Pavol 3, Kirsch Maroš 2, Vajdík Dušan , Petrík Michal   -  Ladecký Michal , Oravec Michal , Hasenovič Miroslav 
 
13.10.-09:00  Vasco : Belasí  -   3 : 4 (2 : 2)
Góly:  Cíbik Pavol , Krčmár Vladimír , Vangel Medard   -  Chmelina Juraj 3, Ragán Marián 
ŽK:  nikto  -  Ragán Marián 
 
9. kolo
18.10.-18:00  Belasí : Oranjes  -   6 : 4 (2 : 1)
Góly:  Chmelina Juraj 2, Madula Roman , Živčic Rudolf , Mišiak Martin , vlastný    -  Bagin Patrik 2, Šuranský Lukáš 2
ŽK:  nikto  -  Petrušek Ján 
 
19.10.-10:00  FC Tryskáč : Renegade  -   5 : 5 (2 : 4)
Góly:  Marušinec Juraj 2, Smolka Peter 2, Riečický Jozef   -  Pastorek Pavol 3, Kirsch Maroš , Kirsch Michal 
ŽK:  nikto  -  Pastorek Pavol 
 
19.10.-11:00  Celtic : Demonic  -   12 : 5 (4 : 1)
Góly:  Pajtinka Stanislav 4, Kubala Michal 3, Seleš Ľubomír 3, Teluch Miroslav 2  -  Adamčík Marek 3, Brezničan Martin , Gábor Marian 
 
19.10.-14:00  Kollárová : Heineken  -   2 : 5 (1 : 2)
Góly:  Koníček Lukáš , Solin Peter   -  Šatka Juraj 2, Závodný Martin 2, Filo Peter 
 
20.10.-08:00  Červený Balet : Vasco  -   3 : 1 (0 : 0)
Góly:  Masaryk Miroslav 2, Rešetka Pavol   -  Dolinaj Peter 
 
20.10.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Real Old Boys  -   1 : 11 (0 : 6)
Góly:  Jarník Vladimír   -  Staňo Patrik 3, Gančár Matúš 2, Tvrdý Miroslav 2, Beck Radoslav , Zelienka Oliver , Staňo Filip , Duras Martin 
 
20.10.-11:00  Pedros : Sportclub   -   8 : 2 (2 : 1)
Góly:  Pavlásek Karol 3, Masár Vladislav 2, Hudec Ján 2, Oravec Michal   -  Galko Miroslav , Dohnanský Milan 
ŽK:  nikto  -  Dohnanský Marek 
 
10. kolo
25.10.-18:00  Real Old Boys : Kollárová  -   10 : 5 (5 : 1)
Góly:  Šelinga Tibor 3, Tvrdý Miroslav 3, Rendek Jozef 2, Ficka Ján 2  -  Baranka Dominik 2, Solin Peter 2, Krivoklátsky Jakub 
 
25.10.-19:00  Oranjes : Červený Balet  -   4 : 4 (3 : 3)
Góly:  Bagin Patrik , Šuranský Lukáš , Mazanovský Ondrej , Horňák Marián   -  Laco Martin 3, Tukina Juraj 
 
26.10.-09:00  Renegade : Sportclub   -   3 : 8 (0 : 2)
Góly:  Puškár Anton , Pastorek Pavol , Tabačár Milan   -  Bielik Rastislav 2, Urbánek Marek 2, Hlásny Juraj 2, Ondráš Filip , Dohnanský Milan 
 
26.10.-11:00  FC Tryskáč : Belasí  -   2 : 6 (2 : 4)
Góly:  Smolka Peter , Marušinec Peter   -  Mišiak Martin 2, Živčic Rudolf 2, Ragán Marián , Madula Roman 
 
26.10.-16:00  Heineken : Pedros  -   0 : 4 (0 : 1)
Góly:  nikto  -  Oravec Michal , Merka Stanislav , Pavlásek Karol , Masár Vladislav 
 
26.10.-20:00  Demonic : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 4 (3 : 0)
Góly:  Adamčík Marek 2, Rekem Marek , Rekem Lukáš   -  Nemečkaj Miroslav , Kršák Vladimír , Mutala Miroslav , Nemečkaj Ľubomír 
 
27.10.-09:00  Vasco : Celtic  -   4 : 6 (2 : 2)
Góly:  Krčmár Vladimír 2, Dolinaj Peter 2  -  Pajtinka Stanislav 2, Súster Andrej , Monček Tomáš , Teluch Pavel , Teluch Miroslav 
 
11. kolo
01.11.-16:00  Sportclub  : Heineken  -   1 : 3 (0 : 1)
Góly:  Huňa Peter   -  Remenár Peter 2, Matovič Marek 
 
02.11.-08:00  Belasí : Renegade  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Ragán Marián , Chmelina Juraj , Trokan Peter , Živčic Rudolf , Kršák Ľudovít   -  Kirsch Maroš 2, Pistovič Patrik 
ŽK:  Ragán Marián , Trokan Peter   -  Pistovič Patrik , Pastorek Pavol , Lutišan Richard 
ČK:  nikto  -  Lutišan Richard 
 
02.11.-14:00  Kollárová : Demonic  -   4 : 5 (2 : 3)
Góly:  Baranka Dominik , Solin Peter , Kováč Jakub , Haviar Matej   -  Stupinský Boris 2, Kollmann Michal 2, Čačko Miroslav 
 
02.11.-15:00  Celtic : Oranjes  -   3 : 8 (0 : 3)
Góly:  Monček Tomáš 2, Súster Andrej   -  Bagin Patrik 3, Šuranský Lukáš 3, Mazanovský Ondrej , Vlasatý Marek 
 
03.11.-08:00  Červený Balet : FC Tryskáč  -   8 : 6 (6 : 2)
Góly:  Tukina Juraj 6, Masaryk Miroslav 2  -  Smolka Jozef 3, Marušinec Juraj , Marušinec Peter , Smolka Peter 
ŽK:  nikto  -  Katerinčin Michal 
 
03.11.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Vasco  -   1 : 1 (0 : 1)
Góly:  Nemečkaj Miroslav   -  Hübsch Karol 
 
03.11.-11:00  Pedros : Real Old Boys  -   8 : 2 (5 : 1)
Góly:  Masár Vladislav 4, Hudec Ján 2, Pavlik Roman , Pavlásek Karol   -  Rendek Jozef , Beck Radoslav 
ČK:  Merka Stanislav   -  nikto
 
12. kolo
08.11.-18:00  Real Old Boys : Sportclub   -   2 : 4 (0 : 2)
Góly:  Ficka Ján , Staňo Patrik   -  Bielik Rastislav 2, Urbánek Marek , Dohnanský Milan 
 
09.11.-10:00  FC Tryskáč : Celtic  -   4 : 2 (2 : 1)
Góly:  Púček Marián , Riečický Jozef , Katerinčin Michal , Marušinec Peter   -  Kubala Michal , Teluch Miroslav 
ŽK:  Marušinec Peter   -  Kubala Michal 
 
09.11.-11:00  Belasí : Červený Balet  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Chmelina Juraj , Chudo Michal , Mišiak Martin , Živčic Rudolf , Ragán Marián   -  Masaryk Miroslav , Tukina Juraj , Rešetka Pavol 
ŽK:  nikto  -  Rešetka Juraj 
 
09.11.-13:00  Vasco : Kollárová  -   6 : 16 (0 : 7)
Góly:  Krčmár Vladimír 3, Dolinaj Peter 2, Cíbik Pavol   -  Koníček Lukáš 5, Sokolík Richard 4, Solin Peter 3, Krivoklátsky Jakub 2, Haviar Matej , Tašár Milan 
 
09.11.-16:00  Renegade : Heineken  -   0 : 5 (0 : 0)
 
09.11.-17:00  Oranjes : TIPA Zlatý Baž..  -   3 : 4 (0 : 2)
Góly:  Šuranský Lukáš 3  -  Nemečkaj Ľubomír 2, Mutala Miroslav , Kršák Vladimír 
 
10.11.-11:00  Demonic : Pedros  -   5 : 12 (4 : 3)
Góly:  Adamčík Marek 3, Kollmann Michal , Satina Denis   -  Masár Vladislav 4, Oravec Michal 3, Pavlásek Karol 3, Ladecký Michal 2
 
13. kolo
15.11.-17:00  Sportclub  : Demonic  -   6 : 12 (3 : 5)
Góly:  Bielik Rastislav 2, Dohnanský Milan 2, Galko Miroslav 2  -  Adamčík Marek 6, Stupinský Boris 4, Kollmann Michal , Rekem Marek 
ŽK:  nikto  -  Brezničan Martin 
 
15.11.-18:00  Kollárová : Oranjes  -   6 : 7 (3 : 2)
Góly:  Kázmer Jakub 2, Koníček Lukáš 2, Haviar Matej 2  -  Vlasatý Marek 3, Bagin Patrik , Mazanovský Ondrej , Šuranský Lukáš , Michalec Jakub 
 
16.11.-15:00  Heineken : Real Old Boys  -   6 : 3 (1 : 2)
Góly:  Remenár Peter 4, Šatka Juraj , Turza Rastislav   -  Beck Radoslav , Ilončiak Michal , Ficka Radovan 
ŽK:  nikto  -  Ficka Radovan 
 
17.11.-08:00  Červený Balet : Renegade  -   3 : 4 (1 : 3)
Góly:  Tukina Juraj , Rešetka Juraj , Masaryk Miroslav   -  Lutišan Richard , Noska Filip , Tabačár Milan , Pistovič Patrik 
 
17.11.-09:00  Celtic : Belasí  -   5 : 17 (0 : 8)
Góly:  Teluch Miroslav 3, Kubala Michal , Monček Tomáš   -  Mišiak Martin 6, Mikušinec Mário 4, Živčic Rudolf 4, Chmelina Juraj 3
 
17.11.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : FC Tryskáč  -   5 : 2 (2 : 0)
Góly:  Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav 2, Nemečkaj Ľubomír   -  Hasidlo Tomáš , Smolka Peter 
 
17.11.-11:00  Pedros : Vasco  -   8 : 2 (0 : 0)
Góly:  Ladecký Michal 2, Masár Vladislav 2, Pavlásek Karol 2, Hudec Ján , Hasenovič Miroslav   -  Dolinaj Peter , Suchomel Rastislav 
ŽK:  Merka Stanislav   -  nikto
 
14. kolo
28.03.-17:00  Sportclub  : Vasco  -   4 : 4 (3 : 3)
Góly:  Hrubina Dano 2, Galko Miroslav 2  -  Vangel Medard 2, Dolinaj Peter , Krčmár Vladimír 
 
29.03.-14:00  Renegade : Real Old Boys  -   2 : 2 (2 : 0)
Góly:  Puškár Anton , Pastorek Pavol   -  Zelienka Oliver , Gančár Matúš 
ŽK:  Pastorek Pavol   -  nikto
 
29.03.-15:00  Kollárová : FC Tryskáč  -   6 : 5 (4 : 3)
Góly:  Baranka Dominik 3, Krivoklátsky Jakub 2, Koníček Lukáš   -  Riečický Jozef 3, Katerinčin Michal , Smolka Jozef 
 
29.03.-16:00  Heineken : Demonic  -   2 : 4 (2 : 0)
Góly:  Šatka Juraj , Remenár Peter   -  Michalec Matej 2, Adamčík Marek , Brezničan Martin 
ŽK:  nikto  -  Vrábel Igor 
 
30.03.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Belasí  -   4 : 4 (2 : 3)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 2, Kršák Vladimír , Suchánek Stanislav   -  Mišiak Martin 2, Chmelina Juraj , Živčic Rudolf 
 
30.03.-11:00  Pedros : Oranjes  -   3 : 4 (2 : 3)
Góly:  Straka Branislav , Hudec Ján , Pavlásek Karol   -  Šuranský Lukáš 2, Mazanovský Ondrej 2
ŽK:  Hasenovič Miroslav   -  nikto
 
06.04.-12:00  Celtic : Červený Balet  -   9 : 3 (3 : 2)
Góly:  Monček Tomáš 2, Kubala Michal 2, Pajtinka Stanislav 2, Teluch Miroslav , Súster Andrej , Holas Róbert   -  Dydi Anton 3
 
15. kolo
04.04.-17:00  Oranjes : Sportclub   -   7 : 5 (1 : 1)
Góly:  Mazanovský Ondrej 4, Michalec Jakub 2, Novosad Lukáš   -  Hlásny Juraj 2, Urbánek Marek 2, Huňa Peter 
 
04.04.-19:00  Demonic : Real Old Boys  -   3 : 4 (1 : 3)
Góly:  Trokan Pavol , Brezničan Martin , Vrábel Igor   -  Ficka Radovan 2, Beck Radoslav , Duras Martin 
ŽK:  Kasala Peter   -  nikto
 
04.04.-21:00  Červený Balet : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 13 (3 : 4)
Góly:  Šándor Majo 2, Rác Štefan , Matlák Igor   -  Suchánek Stanislav 3, Juríček Richard 3, Dohál Daniel 2, Nemečkaj Ľubomír 2, Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav 
 
05.04.-10:00  Celtic : Renegade  -   3 : 7 (0 : 6)
Góly:  Monček Tomáš , Kubala Michal , Hanko Roman   -  Noska Filip 2, Tabačár Milan 2, Lutišan Richard , Petrík Michal , Zahradník Juraj 
 
05.04.-16:00  Vasco : Heineken  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Vangel Medard 2, Púček Miroslav 2, Dolinaj Peter   -  Kušnier Vladimír 3
 
06.04.-11:00  Belasí : Kollárová  -   5 : 5 (3 : 1)
Góly:  Chmelina Juraj 2, Živčic Rudolf 2, Mišiak Martin   -  Krivoklátsky Jakub 2, Krivoklátsky Tomáš , Haviar Matej , Solin Peter 
 
06.04.-13:00  FC Tryskáč : Pedros  -   1 : 3 (1 : 0)
Góly:  Smolka Jozef   -  Hasenovič Miroslav , Straka Branislav , Pavlásek Karol 
ŽK:  Púček Marián   -  nikto
 
16. kolo
11.04.-19:00  Sportclub  : FC Tryskáč  -   3 : 4 (2 : 0)
Góly:  Ondráš Filip 2, Hetflajš Boris   -  Gregor Róbert 2, Marušinec Peter , Margorín Boris 
 
11.04.-20:00  Real Old Boys : Vasco  -   7 : 2 (5 : 1)
Góly:  Šelinga Tibor 2, Duras Martin 2, Staňo Patrik , Gančár Tomáš , vlastný    -  Púček Miroslav 2
 
12.04.-12:00  Renegade : Demonic  -   11 : 4 (6 : 2)
Góly:  Tabačár Milan 4, Pastorek Pavol 3, Noska Filip 2, Kirsch Maroš 2  -  Michalec Matej 2, Adamčík Marek , Kopčan Martin 
 
12.04.-14:00  Heineken : Oranjes  -   8 : 1 (6 : 1)
Góly:  Remenár Peter 5, Puček Milan 2, Kunák Slavomír   -  Šuranský Lukáš 
 
13.04.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Celtic  -   15 : 2 (6 : 2)
Góly:  Mutala Miroslav 5, Nemečkaj Ľubomír 3, Juríček Richard 3, Kršák Vladimír 2, Jarník Vladimír , vlastný    -  Holas Róbert , Teluch Pavel 
 
13.04.-11:00  Pedros : Belasí  -   5 : 3 (3 : 2)
Góly:  Ladecký Michal 2, Pavlik Roman , Fitko Miloš , Oravec Michal   -  Chmelina Juraj 2, Ragán Marián 
 
13.04.-12:00  Kollárová : Červený Balet  -   10 : 4 (4 : 1)
Góly:  Krivoklátsky Jakub 4, Baranka Dominik 3, Solin Peter 2, Krivoklátsky Tomáš   -  Rác Ivan , Pavlík Roman , Rác Štefan , Matlák Igor 
 
17. kolo
18.04.-17:00  Belasí : Sportclub   -   6 : 10 (3 : 6)
Góly:  Kršák Ľudovít 2, Živčic Rudolf 2, Mišiak Martin 2  -  Bielik Rastislav 4, Galko Miroslav 3, Vraník Michal 2, Huňa Peter 
ŽK:  nikto  -  Urbánek Marek 
 
18.04.-19:00  FC Tryskáč : Heineken  -   2 : 2 (2 : 0)
Góly:  Marušinec Peter 2  -  Závodný Martin , Puček Milan 
ŽK:  Smolka Peter   -  Šatka Juraj , Remenár Peter 
 
19.04.-10:00  Celtic : Kollárová  -   4 : 5 (1 : 2)
Góly:  Hanko Marek , Kubala Michal , Holas Róbert , Súster Andrej   -  Krivoklátsky Jakub 3, Baranka Dominik , Tašár Milan 
 
19.04.-11:00  Oranjes : Real Old Boys  -   2 : 10 (2 : 2)
Góly:  Vlasatý Marek 2  -  Tvrdý Miroslav 7, Staňo Patrik 2, Zelienka Oliver 
ČK:  nikto  -  Gančár Tomáš 
 
19.04.-16:00  Červený Balet : Pedros  -   6 : 10 (4 : 4)
Góly:  Dydi Juraj 2, Rác Ivan , Roháč Lukáš , Pavlík Roman , Matlák Igor   -  Oravec Michal 3, Pavlik Roman 2, Hasenovič Miroslav 2, Hudec Ján 2, Pavlásek Karol 
 
19.04.-17:00  Vasco : Demonic  -   7 : 4 (1 : 1)
Góly:  Púček Miroslav 4, Cíbik Pavol 2, Meščánek Peter   -  Adamčík Marek 3, Michalec Matej 
 
20.04.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Renegade  -   4 : 4 (1 : 1)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 2, Juríček Richard , Dohál Daniel   -  Kirsch Maroš 2, Noska Filip , Zahradník Ján 
 
18. kolo
25.04.-18:00  Sportclub  : Červený Balet  -   10 : 2 (7 : 0)
Góly:  Galko Miroslav 5, Bielik Rastislav 2, Vraník Michal , Ondráš Filip , Hrubina Dano   -  Rác Štefan , Rác Ivan 
 
25.04.-19:00  Real Old Boys : FC Tryskáč  -   8 : 1 (4 : 0)
Góly:  Šelinga Tibor 5, Duriš Juraj 2, Zelienka Oliver   -  Smolka Jozef 
 
26.04.-15:00  Demonic : Oranjes  -   8 : 11 (4 : 4)
Góly:  Adamčík Marek 3, Michalec Matej 2, Vrábel Igor 2, Buček Lukáš   -  Vlasatý Marek 5, Petrušek Ján 2, Mazanovský Ondrej 2, Novosad Lukáš , Horňák Marián 
 
26.04.-16:00  Heineken : Belasí  -   0 : 4 (0 : 2)
Góly:  nikto  -  Ragán Marián 2, Živčic Rudolf , Chmelina Juraj 
 
27.04.-10:00  Kollárová : TIPA Zlatý Baž..  -   0 : 11 (0 : 1)
Góly:  nikto  -  Suchánek Stanislav 3, Kršák Vladimír 2, Nemečkaj Ľubomír 2, Dohál Daniel 2, Juríček Richard , Jarník Vladimír 
ČK:  Novák Andrej   -  nikto
 
27.04.-12:00  Pedros : Celtic  -   5 : 5 (2 : 2)
Góly:  Fitko Miloš 2, Valúch Samo , Pavlásek Karol , Ladecký Michal   -  Monček Tomáš 3, Súster Andrej , Holas Róbert 
 
17.05.-19:00  Renegade : Vasco  -   0 : 5 (0 : 0)
Góly:  nikto  -  Dolinaj Peter 2, Púček Miroslav , Cíbik Pavol , Suchomel Rastislav 
ŽK:  Lutišan Richard   -  Vlasatý Ľubomír 
 
19. kolo
03.05.-10:00  Celtic : Sportclub   -   3 : 4 (2 : 2)
Góly:  Hanko Marek , Teluch Miroslav , Monček Tomáš   -  Dohnanský Milan , Hlásny Juraj , Galko Miroslav , Bielik Rastislav 
 
03.05.-11:00  Kollárová : Renegade  -   6 : 5 (3 : 3)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš 2, Krivoklátsky Jakub 2, Baranka Dominik , Kázmer Jakub   -  Pastorek Pavol 3, Zahradník Ján 2
 
03.05.-12:00  Oranjes : Vasco  -   4 : 6 (2 : 2)
Góly:  Novosad Lukáš 2, Vlasatý Marek , vlastný    -  Púček Miroslav 2, Budiač Jaroslav , Vlasatý Ľubomír , Cíbik Pavol , Dolinaj Peter 
 
03.05.-16:00  FC Tryskáč : Demonic  -   5 : 4 (4 : 3)
Góly:  Smolka Peter 2, Vöröš Rastislav 2, Hrubčín Michal   -  Adamčík Marek 2, Vrábel Igor , Brezničan Martin 
 
03.05.-17:00  Červený Balet : Heineken  -   7 : 9 (3 : 2)
Góly:  Dydi Juraj 4, Rác Ivan , Šándor Majo , Rác Štefan   -  Turza Rastislav 4, Puček Milan 2, Kunák Slavomír , Šatka Juraj , Remenár Peter 
 
04.05.-10:00  Belasí : Real Old Boys  -   3 : 7 (2 : 1)
Góly:  Trokan Peter 2, Matuščin Roman   -  Duras Martin 4, Gančár Matúš , Gančár Tomáš , Ficka Ján 
 
04.05.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Pedros  -   3 : 0 (0 : 0)
Góly:  Jarník Vladimír , Juríček Richard , Kršák Vladimír   -  nikto
 
20. kolo
09.05.-18:00  Real Old Boys : Červený Balet  -   10 : 4 (4 : 2)
Góly:  Ficka Ján 4, Zelienka Oliver 2, Beck Radoslav , Ficka Radovan , Duras Martin , Duriš Juraj   -  Dydi Juraj 2, Kirsch Michal , Dydi Lukáš 
 
10.05.-11:00  Renegade : Oranjes  -   4 : 3 (2 : 3)
Góly:  Noska Filip 2, Puškár Anton , Zahradník Ján   -  Novosad Lukáš , Michalec Jakub , Petrušek Ján 
 
10.05.-14:00  Demonic : Belasí  -   5 : 12 (2 : 6)
Góly:  Adamčík Marek 3, Kasala Peter , Vrábel Igor   -  Chmelina Juraj 4, Kršák Ľudovít 3, Mišiak Martin 2, Matuščin Roman 2, Madula Roman 
ŽK:  Buček Lukáš   -  Chmelina Juraj 
ČK:  Michalec Matej   -  nikto
 
10.05.-15:00  Heineken : Celtic  -   6 : 8 (2 : 3)
Góly:  Puček Milan 3, Remenár Peter , Kušnier Vladimír , Závodný Martin   -  Hanko Roman 2, Monček Tomáš 2, Holas Róbert 2, Súster Andrej , Pajtinka Stanislav 
 
10.05.-18:00  Vasco : FC Tryskáč  -   6 : 0 (1 : 0)
Góly:  Vlasatý Ľubomír 2, Slúka Peter , Krčmár Vladimír , Púček Miroslav , vlastný    -  nikto
 
11.05.-10:00  Pedros : Kollárová  -   3 : 5 (1 : 1)
Góly:  Hudec Ján 2, Straka Branislav   -  Krivoklátsky Jakub 3, Krivoklátsky Tomáš 2
 
11.05.-11:00  Sportclub  : TIPA Zlatý Baž..  -   7 : 3 (3 : 1)
Góly:  Bielik Rastislav 2, Galko Miroslav 2, Ondráš Filip , Hetflajš Boris , Vraník Michal   -  Kršák Vladimír 2, Feja Miroslav 
 
21. kolo
16.05.-16:00  Kollárová : Sportclub   -   4 : 3 (0 : 1)
Góly:  Koníček Lukáš 2, Novák Andrej , Krivoklátsky Tomáš   -  Bielik Rastislav , Hrubina Dano , Hetflajš Boris 
 
16.05.-18:00  Belasí : Vasco  -   1 : 2 (1 : 0)
Góly:  Trokan Peter   -  Púček Miroslav , Suchomel Rastislav 
 
17.05.-12:00  FC Tryskáč : Oranjes  -   3 : 7 (3 : 4)
Góly:  Smolka Jozef 2, Marušinec Peter   -  Vlasatý Marek 4, Michalec Jakub 2, Mazanovský Ondrej 
 
17.05.-14:00  Celtic : Real Old Boys  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Hanko Roman 2, Monček Tomáš , Seleš Ľubomír , Teluch Pavel   -  Duras Martin 3
 
18.05.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Heineken  -   8 : 1 (5 : 1)
Góly:  Mutala Miroslav 4, Nemečkaj Ľubomír 3, Suchánek Stanislav   -  Šatka Juraj 
 
18.05.-11:00  Pedros : Renegade  -   3 : 5 (3 : 4)
Góly:  Masár Vladislav 2, Hudec Ján   -  Zahradník Ján 4, Puškár Anton 
 
30.05.-19:00  Červený Balet : Demonic  -   5 : 0 (0 : 0)
 
22. kolo
23.05.-18:00  Oranjes : Belasí  -   5 : 6 (3 : 4)
Góly:  Lauko Matej 2, Novosad Lukáš 2, Vlasatý Marek   -  Živčic Rudolf 3, Chmelina Juraj , Chudo Michal , Trokan Peter 
 
24.05.-10:00  Renegade : FC Tryskáč  -   4 : 5 (1 : 3)
Góly:  Puškár Anton 2, Pastorek Pavol 2  -  Smolka Jozef 2, Gregor Róbert , Riečický Jozef , Vöröš Rastislav 
 
24.05.-13:00  Heineken : Kollárová  -   4 : 10 (2 : 5)
Góly:  Kunák Slavomír 2, Šatka Juraj , Puček Milan   -  Novák Andrej 3, Krivoklátsky Tomáš 2, Solin Peter 2, Koníček Lukáš 2, Krivoklátsky Jakub 
 
24.05.-18:00  Vasco : Červený Balet  -   11 : 3 (2 : 1)
Góly:  Púček Miroslav 4, Vlasatý Ľubomír 3, Krčmár Vladimír 2, Vangel Medard , vlastný    -  Dydi Anton , Dydi Juraj , Kirsch Maroš 
 
25.05.-09:00  Real Old Boys : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 4 (2 : 2)
Góly:  Šelinga Tibor 2, Ficka Ján , Gančár Matúš   -  Juríček Richard 2, Nemečkaj Ľubomír , Mutala Miroslav 
 
25.05.-11:00  Sportclub  : Pedros  -   6 : 5 (3 : 1)
Góly:  Huňa Peter , Hlásny Juraj , Urbánek Marek , Galko Miroslav , Vraník Michal , vlastný    -  Pavlásek Karol 2, Masár Vladislav , Hasenovič Miroslav , Pavlik Roman 
 
25.05.-12:00  Demonic : Celtic  -   8 : 4 (2 : 1)
Góly:  Kasala Peter 5, Adamčík Marek 2, Čačko Miroslav   -  Holas Róbert 2, Monček Tomáš 2
 
23. kolo
31.05.-11:00  Sportclub  : Renegade  -   5 : 0 (0 : 0)
 
31.05.-12:00  Červený Balet : Oranjes  -   8 : 12 (2 : 4)
Góly:  Dydi Juraj 4, Rác Štefan 2, Kirsch Maroš , Dydi Anton   -  Lauko Matej 3, Bagin Patrik 3, Mazanovský Ondrej 3, Vlasatý Marek 2, Horňák Marián 
 
01.06.-08:00  Celtic : Vasco  -   1 : 2 (1 : 0)
Góly:  Monček Tomáš   -  Cíbik Pavol , Hübsch Karol 
 
01.06.-09:00  Belasí : FC Tryskáč  -   5 : 6 (1 : 3)
Góly:  Chmelina Juraj 2, Kršák Ľudovít , Ragán Marián , Trokan Peter   -  Hrubčín Michal 2, Behan Marek , Marušinec Peter , Katerinčin Michal , Vöröš Rastislav 
 
01.06.-10:00  Kollárová : Real Old Boys  -   10 : 3 (3 : 3)
Góly:  Novák Andrej 3, Krivoklátsky Jakub 2, Solin Peter 2, Haviar Matej , Krivoklátsky Tomáš , Koníček Lukáš   -  Duras Martin 2, Ficka Ján 
 
01.06.-11:00  TIPA Zlatý Baž.. : Demonic  -   11 : 4 (6 : 2)
Góly:  Mutala Miroslav 4, Nemečkaj Ľubomír 3, Kršák Vladimír 2, Juríček Richard 2  -  Adamčík Marek , Kasala Peter , Trokan Pavol , Vrábel Igor 
ŽK:  nikto  -  Kasala Peter 
 
01.06.-12:00  Pedros : Heineken  -   3 : 6 (1 : 5)
Góly:  Oravec Michal 2, Valúch Samo   -  Remenár Peter 2, Matovič Marek 2, Šatka Juraj , Turza Rastislav 
 
24. kolo
07.06.-11:00  Vasco : TIPA Zlatý Baž..  -   9 : 3 (2 : 1)
Góly:  Meščánek Peter 3, Dolinaj Peter 2, Krčmár Vladimír 2, Budiač Jaroslav , Hübsch Karol   -  Kršák Vladimír , Mutala Miroslav , Nemečkaj Ľubomír 
 
07.06.-12:00  FC Tryskáč : Červený Balet  -   10 : 4 (3 : 1)
Góly:  Smolka Jozef 3, Hrubčín Michal 2, Marušinec Peter 2, Gregor Róbert , Vöröš Rastislav , Púček Marián   -  Dydi Juraj 2, Rác Ivan , Rác Štefan 
 
07.06.-15:30  Demonic : Kollárová  -   0 : 5 (0 : 0)
 
07.06.-17:30  Heineken : Sportclub   -   6 : 9 (3 : 4)
Góly:  Turza Rastislav 3, Krcheň Jozef , Remenár Peter , Šatka Juraj   -  Hetflajš Boris 4, Bielik Rastislav , Púček Lukáš , Dohnanský Milan , Galko Miroslav , Vraník Michal 
 
07.06.-20:30  Renegade : Belasí  -   12 : 3 (5 : 0)
Góly:  Zahradník Ján 4, Puškár Anton 4, Zahradník Juraj 2, Vajdík Dušan , vlastný    -  Mišiak Martin , Ragán Marián , Živčic Rudolf 
 
08.06.-09:00  Oranjes : Celtic  -   2 : 8 (2 : 4)
Góly:  Michalec Jakub , Mazanovský Ondrej   -  Monček Tomáš 5, Hanko Roman 3
 
08.06.-11:00  Real Old Boys : Pedros  -   4 : 2 (2 : 0)
Góly:  Šelinga Tibor 2, Sirotný Michal 2  -  Masár Vladislav 2
 
25. kolo
14.06.-11:00  Sportclub  : Real Old Boys  -   7 : 6 (4 : 1)
Góly:  Galko Miroslav 2, Dohnanský Milan 2, Bielik Rastislav , Huňa Peter , Hlásny Juraj   -  Ficka Radovan 2, Ilončiak Michal , Gančár Matúš , Ficka Ján , Tvrdý Miroslav 
 
14.06.-12:00  Heineken : Renegade  -   3 : 13 (3 : 7)
Góly:  Šatka Juraj 2, Závodný Martin   -  Zahradník Ján 5, Zahradník Juraj 3, Puškár Anton 3, Pastorek Pavol 2
 
14.06.-14:00  Červený Balet : Belasí  -   5 : 0 (0 : 0)
 
14.06.-16:00  Kollárová : Vasco  -   14 : 1 (8 : 0)
Góly:  Baranka Dominik 4, Koníček Lukáš 4, Krivoklátsky Jakub 2, Haviar Matej , Tašár Milan , Kázmer Jakub , Solin Peter   -  Slúka Peter 
 
15.06.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Oranjes  -   6 : 3 (3 : 0)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 2, Jarník Vladimír , Kršák Vladimír , Juríček Richard , Mutala Miroslav   -  Horňák Marián , Lauko Matej , vlastný  
 
15.06.-10:00  Celtic : FC Tryskáč  -   5 : 6 (3 : 2)
Góly:  Hanko Roman 2, Hanko Marek , Chudý Peter , Monček Tomáš   -  Vöröš Rastislav 4, Smolka Peter , Behan Marek 
 
15.06.-12:00  Pedros : Demonic  -   11 : 3 (4 : 1)
Góly:  Pavlásek Karol 3, Hudec Ján 3, Valúch Samo 2, Fitko Miloš , Ladecký Michal , Hasenovič Miroslav   -  Vrábel Igor 2, Adamčík Marek 
 
26. kolo
13.06.-21:00  Renegade : Červený Balet  -   8 : 4 (5 : 2)
Góly:  Zahradník Juraj 4, Zahradník Ján 2, Puškár Anton , Pastorek Pavol   -  Dydi Lukáš 2, Rác Štefan 2
 
20.06.-18:00  Belasí : Celtic  -   0 : 5 (0 : 0)
 
21.06.-10:00  Real Old Boys : Heineken  -   3 : 4 (2 : 1)
Góly:  Šelinga Tibor , Gančár Matúš , Zelienka Oliver   -  Remenár Peter , Gabriš Marek , Turza Rastislav , Kušnier Vladimír 
 
21.06.-14:00  Oranjes : Kollárová  -   3 : 6 (3 : 3)
Góly:  Horňák Marián , Mazanovský Ondrej , Šuranský Lukáš   -  Krivoklátsky Jakub 3, Baranka Dominik , Novák Andrej , Solin Peter 
ŽK:  Horňák Marián   -  Kázmer Jakub 
 
21.06.-15:00  Vasco : Pedros  -   8 : 7 (4 : 5)
Góly:  Vlasatý Ľubomír 6, Dolinaj Peter 2  -  Valúch Samo 3, Hudec Ján 3, Fitko Miloš 
 
21.06.-16:00  Demonic : Sportclub   -   3 : 4 (1 : 4)
Góly:  Adamčík Marek 2, Vrábel Igor   -  Hlásny Juraj 2, Bielik Rastislav , Vraník Michal 
 
22.06.-11:00  FC Tryskáč : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 4 (0 : 3)
Góly:  Riečický Jozef , Gregor Róbert , Marušinec Peter , Katerinčin Michal   -  Nemečkaj Ľubomír 3, Suchánek Stanislav 
 

Zápasy 3. liga
1. kolo
24.08.-11:00  Pruhy 83 : Lions Kolačín  -   4 : 4 (2 : 1)
Góly:  Ovečka Ivan 2, Okel Daniel , Szabo Dárius   -  Mallo Patrik , Štefanka Tomáš , Jurík Patrik , Žiaček Adrian 
 
24.08.-12:00  AEK : Vrtáci  -   0 : 8 (0 : 0)
Góly:  nikto  -  Homola Ján 3, Matej Róbert 2, Bagin Viliam , Martiš Jaroslav , Pavlík Ivan 
 
24.08.-17:00  Amatéri : Dortmund  -   16 : 6 (4 : 1)
Góly:  Malo Erik 6, Bielik Kamil 3, Kiačik Martin 3, Škrovánek Marek 2, Ťupek Ján 2  -  Burdej Lukáš 2, Slávik Patrik 2, Híreš Ľubomír , Ondrejík Eduard 
 
25.08.-12:00  FC Berlin : Cestári  -   1 : 5 (0 : 2)
Góly:  Gula Ivan   -  Samul Peter 2, Psota Daniel , Dzurový Petr , Skybský Roman 
 
29.08.-17:00  FC Komedia : Doors Pub  -   2 : 5 (1 : 3)
Góly:  Nemečkay Juraj 2  -  Adamčin Jozef 3, Kováč Libor , Solík Peter 
 
2. kolo
30.08.-16:00  Dortmund : FC Berlin  -   11 : 8 (5 : 3)
Góly:  Slávik Patrik 6, Burdej Lukáš 3, Ondrejík Eduard , Mikuš Stanislav   -  Rýdzi Juraj 3, Kamenár Lukáš 2, Lukáč Richard , Gula Ivan , Pecucha Matej 
 
31.08.-11:00  Pruhy 83 : FC Komedia  -   8 : 3 (3 : 0)
Góly:  Ševela Miloš 3, Štepanovič Filip 2, Okel Daniel 2, Žársky ml. Ľubomír   -  Blaško Branislav , Švančárek Ján , Caban Tomáš 
 
31.08.-12:00  Lions Kolačín : Vrtáci  -   7 : 6 (2 : 2)
Góly:  Jurík Patrik 3, Klimek Dalibor 2, Mallo Patrik , Štefanka Tomáš   -  Kopčan Štefan 4, Filo Miloš , Hunák Peter 
 
31.08.-14:00  Doors Pub : Amatéri  -   18 : 5 (9 : 2)
Góly:  Kukuliaš Andrej 5, Adamčin Jozef 3, Dvořák Tomáš 3, Kováč Libor 3, Solík Peter 2, Odzgáň Tibor , Rajec Miroslav   -  Škrovánek Marek 2, Gallovič Tomáš , Bielik Kamil , Kohút Matúš 
 
01.09.-08:00  Cestári : AEK  -   6 : 3 (3 : 0)
Góly:  Samul František 2, Marták Milan 2, Paška Igor , Skybský Roman   -  Andrisík Michal , Kubán Adrián , Bulko Miloš 
 
3. kolo
07.09.-12:00  FC Berlin : Doors Pub  -   1 : 3 (1 : 0)
Góly:  Bočinec Kamil   -  Kováč Libor , Adamčin Jozef , Dvořák Tomáš 
ŽK:  Lukáč Richard   -  nikto
 
07.09.-13:00  FC Komedia : Lions Kolačín  -   3 : 9 (1 : 2)
Góly:  Tadlánek Patrik 2, Hošták Roman   -  Mallo Patrik 3, Žiaček Adrian 2, Klimek Dalibor 2, Behúl Denis , Jurík Patrik 
 
07.09.-18:00  Vrtáci : Cestári  -   1 : 3 (0 : 1)
Góly:  Matej Róbert   -  Švančara Peter 2, Paška Igor 
 
07.09.-19:00  Amatéri : Pruhy 83  -   7 : 4 (4 : 3)
Góly:  Bielik Kamil 2, Bielik Marián 2, Škrovánek Marek , Ťupek Ján , Malo Erik   -  Štepanovič Filip 2, Beňo Peter , Ševela Miloš 
ŽK:  Malo Ľuboš   -  nikto
 
08.09.-12:00  AEK : Dortmund  -   6 : 9 (2 : 2)
Góly:  Hegyi Vladimír 3, Čurík Dušan 3  -  Híreš Ľubomír 4, Maník Michal 2, Mikuš Stanislav 2, Veselý Michal 
 
4. kolo
14.09.-11:00  Dortmund : Vrtáci  -   7 : 4 (5 : 2)
Góly:  Burdej Lukáš 3, Havrila Martin 2, Mikuš Stanislav 2  -  Pavlík Ivan 2, Matej Róbert , Janke Martin 
 
14.09.-18:00  Lions Kolačín : Cestári  -   4 : 4 (2 : 2)
Góly:  Mallo Patrik 2, Behúl Denis , Ivan Ľudovít   -  Dunajčík Juraj , Dzurový Petr , Psota Daniel , Švančara Peter 
 
14.09.-20:00  FC Komedia : Amatéri  -   3 : 9 (1 : 2)
Góly:  Blaško Branislav 2, Kocián Lukáš   -  Bielik Kamil 3, Bielik Marián 3, Gallovič Tomáš 2, Malo Ľuboš 
 
15.09.-09:00  Pruhy 83 : FC Berlin  -   4 : 7 (2 : 0)
Góly:  Ševela Miloš 3, Okel Daniel   -  Rýdzi Juraj 3, Gula Ivan 2, Bočinec Kamil , Černík Ivan 
 
15.09.-12:00  Doors Pub : AEK  -   4 : 4 (1 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef 4  -  Hegyi Vladimír 2, Halás Gabriel , Švančárek Milan 
ČK:  nikto  -  Hegyi Vladimír 
 
5. kolo
20.09.-18:00  FC Berlin : FC Komedia  -   10 : 3 (4 : 1)
Góly:  Gula Ivan 5, Lukáč Richard 3, Bočinec Marek , Rýdzi Juraj   -  Tadlánek Patrik 2, Švančárek Ján 
 
21.09.-09:00  AEK : Pruhy 83  -   4 : 10 (3 : 5)
Góly:  Andrisík Michal 2, Čurík Dušan , Bulko Miloš   -  Ševela Miloš 5, Štepanovič Filip 3, Žársky Ľubomír , Ovečka Ivan 
 
21.09.-10:00  Vrtáci : Doors Pub  -   3 : 3 (1 : 1)
Góly:  Bagin Viliam , Hunák Peter , vlastný    -  Odzgáň Tibor , Adamčin Jozef , Gajdošík Zdeno 
 
21.09.-11:00  Amatéri : Lions Kolačín  -   15 : 5 (10 : 1)
Góly:  Bielik Marián 5, Bielik Kamil 4, Kiačik Martin 3, Ťupek Ján 3  -  Behúl Denis 2, Mallo Patrik 2, Ivan Ľudovít 
 
22.09.-13:00  Cestári : Dortmund  -   3 : 1 (1 : 0)
Góly:  Švančara Peter , Mišovec Ladislav , Skybský Roman   -  Burdej Lukáš 
ŽK:  Paška Igor   -  Ondrejík Eduard 
 
6. kolo
28.09.-15:00  FC Komedia : AEK  -   9 : 6 (2 : 2)
Góly:  Blaško Branislav 5, Švančárek Ján 2, Minárik Ivan , Tadlánek Patrik   -  Hegyi Vladimír 2, Švančárek Milan 2, Halás Gabriel , Čurík Dušan 
 
28.09.-17:00  Pruhy 83 : Vrtáci  -   3 : 6 (2 : 3)
Góly:  Okel Daniel , Ševela Miloš , Štepanovič Filip   -  Hunák Peter 2, Kopčan Štefan 2, Janke Martin , Pavlík Ivan 
 
28.09.-18:00  Amatéri : FC Berlin  -   5 : 4 (3 : 3)
Góly:  Malo Erik 2, Jánošík Peter 2, Ťupek Ján   -  Gula Ivan , Lukáč Richard , Bočinec Kamil , Pecucha Matej 
 
28.09.-19:00  Lions Kolačín : Dortmund  -   6 : 2 (4 : 0)
Góly:  Behúl Denis 3, Mallo Patrik 3  -  Híreš Ľubomír , Havrila Martin 
 
29.09.-11:00  Doors Pub : Cestári  -   5 : 3 (3 : 2)
Góly:  Kováč Libor 3, Dvořák Tomáš , Gajdošík Zdeno   -  Samul Peter , Mišovec Ladislav , Dzurový Petr 
 
7. kolo
04.10.-18:00  Dortmund : Doors Pub  -   7 : 9 (4 : 6)
Góly:  Burdej Lukáš 5, Mikuš Stanislav 2  -  Dvořák Tomáš 3, Adamčin Jozef 2, Solík Peter 2, Kukuliaš Andrej 2
ŽK:  nikto  -  Kukuliaš Vladimír 
 
05.10.-13:00  FC Berlin : Lions Kolačín  -   6 : 8 (4 : 5)
Góly:  Rýdzi Juraj 2, Bočinec Kamil , Bočinec Marek , Kamenár Lukáš , Černík Ivan   -  Ivan Ľudovít 3, Mallo Patrik 2, Behúl Denis , Štefanka Tomáš , Klimek Dalibor 
 
05.10.-14:00  AEK : Amatéri  -   4 : 4 (3 : 3)
Góly:  Hegyi Vladimír 3, Andrisík Michal   -  Ťupek Ján 2, Kohút Matúš , Malo Erik 
 
05.10.-16:00  Cestári : Pruhy 83  -   3 : 4 (1 : 0)
Góly:  Samul Peter , Psota Daniel , Švančara Peter   -  Ševela Miloš 2, Štepanovič Filip 2
 
05.10.-20:00  Vrtáci : FC Komedia  -   4 : 1 (2 : 0)
Góly:  Matej Róbert 2, Kopčan Štefan , Gajdoš Marián   -  Švančárek Ján 
 
8. kolo
11.10.-18:00  FC Komedia : Cestári  -   3 : 5 (0 : 2)
Góly:  Papiernik Pavol 2, Caban Tomáš   -  Skybský Roman 2, Paška Igor 2, Samul František 
 
11.10.-20:00  Lions Kolačín : Doors Pub  -   4 : 8 (0 : 5)
Góly:  Mallo Patrik 3, Žiaček Adrian   -  Adamčin Jozef 4, Dvořák Tomáš 3, Kukuliaš Andrej 
 
12.10.-09:00  Amatéri : Vrtáci  -   3 : 5 (2 : 1)
Góly:  Homola Branislav , Škrovánek Marek , Gallovič Tomáš   -  Kopčan Štefan 2, Bagin Viliam , Janke Martin , Matej Róbert 
ŽK:  Kohút Matúš   -  Matej Róbert 
 
12.10.-14:00  Pruhy 83 : Dortmund  -   8 : 12 (3 : 9)
Góly:  Ševela Miloš 3, Štepanovič Filip 3, Žársky ml. Ľubomír , Okel Daniel   -  Havrila Martin 7, Mikuš Stanislav 3, Rybecký Marek , Veselý Michal 
 
13.10.-10:00  FC Berlin : AEK  -   7 : 3 (1 : 2)
Góly:  Gula Ivan 3, Botola Roman , Černík Ivan , Pecucha Matej , Rýdzi Juraj   -  Halás Gabriel 2, Hegyi Vladimír 
 
9. kolo
18.10.-17:00  Dortmund : FC Komedia  -   7 : 7 (2 : 2)
Góly:  Ondrejík Eduard 3, Slávik Patrik 3, Burdej Lukáš   -  Švančárek Ján 3, Nemečkay Juraj 2, Hošták Roman , Mičjan Michal 
 
19.10.-12:00  Vrtáci : FC Berlin  -   7 : 4 (3 : 4)
Góly:  Bagin Viliam 2, Gajdoš Marián 2, Janke Martin , Kopčan Štefan , Pavlík Ivan   -  Gula Ivan , Rýdzi Juraj , Kamenár Lukáš , Bočinec Marek 
 
19.10.-13:00  Doors Pub : Pruhy 83  -   11 : 2 (5 : 1)
Góly:  Adamčin Jozef 4, Gajdošík Zdeno 3, Kováč Libor 2, Solík Peter , Dvořák Tomáš   -  Ševela Miloš , Žársky ml. Ľubomír 
 
19.10.-15:00  AEK : Lions Kolačín  -   6 : 8 (2 : 5)
Góly:  Švančárek Milan 4, Halás Gabriel , Kubán Adrián   -  Mallo Patrik 5, Ivan Ľudovít 3
ŽK:  nikto  -  Mallo Patrik , Ivan Ľudovít 
 
19.10.-16:00  Cestári : Amatéri  -   10 : 4 (5 : 2)
Góly:  Švančara Peter 3, Psota Daniel 2, Samul František 2, Skybský Roman 2, Dzurový Petr   -  Bielik Marián 3, Ťupek Ján 
ŽK:  nikto  -  Homola Branislav 
 
10. kolo
25.10.-17:00  Dortmund : Amatéri  -   5 : 5 (3 : 4)
Góly:  Burdej Lukáš 4, Slávik Patrik   -  Škrovánek Marek 2, Gallovič Tomáš , Homola Branislav , Ťupek Ján 
 
26.10.-12:00  Vrtáci : AEK  -   2 : 2 (1 : 2)
Góly:  Kopčan Štefan , Pavlík Ivan   -  Halás Gabriel 2
 
26.10.-13:00  Lions Kolačín : Pruhy 83  -   10 : 4 (4 : 1)
Góly:  Ivan Ľudovít 6, Mallo Patrik 2, Behúl Denis , Žiaček Adrian   -  Ševela Miloš 3, Okel Daniel 
ŽK:  Klimek Dalibor   -  nikto
 
26.10.-19:00  Doors Pub : FC Komedia  -   12 : 0 (3 : 0)
Góly:  Adamčin Jozef 3, Dvořák Tomáš 3, Odzgáň Tibor 2, Mladoš Andrej 2, Kováč Libor , Solík Peter   -  nikto
 
27.10.-11:00  Cestári : FC Berlin  -   14 : 2 (4 : 0)
Góly:  Samul Peter 3, Dzurový Petr 2, Skybský Roman 2, Samul František 2, Psota Daniel 2, Paška Igor 2, Švančara Peter   -  Gula Ivan 2
ŽK:  nikto  -  Botola Roman 
 
11. kolo
01.11.-17:00  FC Berlin : Dortmund  -   6 : 5 (5 : 0)
Góly:  Gula Ivan 3, Bočinec Kamil , Madaj Bohumil , Lukáč Richard   -  Burdej Lukáš 2, Slávik Patrik 2, Ondrejík Eduard 
ŽK:  Gula Ivan   -  nikto
 
01.11.-18:00  Amatéri : Doors Pub  -   7 : 8 (4 : 3)
Góly:  Malo Erik 3, Homola Branislav 2, Malo Ľuboš 2  -  Adamčin Jozef 5, Dvořák Tomáš 2, Gajdošík Zdeno 
 
02.11.-09:00  Vrtáci : Lions Kolačín  -   3 : 2 (2 : 1)
Góly:  Kopčan Štefan 2, Pavlík Ivan   -  Ivan Ľudovít , Mallo Patrik 
ŽK:  nikto  -  Mallo Patrik 
 
02.11.-13:00  FC Komedia : Pruhy 83  -   2 : 4 (0 : 1)
Góly:  Minárik Ivan , Kocián Lukáš   -  Ševela Miloš 4
 
02.11.-16:00  AEK : Cestári  -   4 : 3 (0 : 1)
Góly:  Čurík Dušan 3, Kubán Adrián   -  Skybský Roman , Psota Daniel , Mišovec Ladislav 
 
12. kolo
08.11.-17:00  Doors Pub : FC Berlin  -   8 : 2 (4 : 1)
Góly:  Kováč Libor 2, Dvořák Tomáš 2, Gajdošík Zdeno 2, Laššo Marek , Odzgáň Tibor   -  Gula Ivan 2
 
09.11.-15:00  Lions Kolačín : FC Komedia  -   8 : 7 (4 : 3)
Góly:  Mallo Patrik 3, Žiaček Adrian 3, Klimek Dalibor , Štefanka Tomáš   -  Švančárek Ján 7
 
09.11.-18:00  Dortmund : AEK  -   8 : 3 (4 : 0)
Góly:  Burdej Lukáš 4, Gajdoš Andrej 2, Slávik Patrik 2  -  Jakuš Peter 2, Hegyi Vladimír 
 
10.11.-10:00  Cestári : Vrtáci  -   6 : 2 (1 : 0)
Góly:  Skybský Roman 2, Švančara Peter , Dzurový Petr , Samul Peter , Samul František   -  Bagin Viliam , Matej Róbert 
 
10.11.-12:00  Pruhy 83 : Amatéri  -   10 : 6 (4 : 2)
Góly:  Ševela Miloš 7, Pikna Pavol , Fabuš Matej , Šugár Martin   -  Škrovánek Marek 3, Kohút Matúš 2, Ťupek Ján 
 
13. kolo
16.11.-10:00  Vrtáci : Dortmund  -   4 : 7 (4 : 1)
Góly:  Pavlík Ivan 2, Bagin Viliam , Gajdoš Marián   -  Slávik Patrik 4, Burdej Lukáš 3
 
16.11.-11:00  Cestári : Lions Kolačín  -   3 : 6 (1 : 1)
Góly:  Švančara Peter 2, Dzurový Petr   -  Mallo Patrik 3, Behúl Denis , Ivan Ľudovít , Jurík Patrik 
 
16.11.-13:00  FC Berlin : Pruhy 83  -   7 : 4 (2 : 3)
Góly:  Rýdzi Juraj 3, Gula Ivan 2, Lukáč Richard , Botola Roman   -  Ševela Miloš 3, Pikna Pavol 
 
16.11.-14:00  AEK : Doors Pub  -   7 : 10 (2 : 5)
Góly:  Švančárek Milan 2, Hegyi Vladimír 2, Halás Gabriel , Jakuš Peter , Kubán Adrián   -  Adamčin Jozef 4, Gajdošík Zdeno 3, Laššo Marek , Kováč Libor , Rajec Miroslav 
 
16.11.-16:00  Amatéri : FC Komedia  -   6 : 7 (2 : 2)
Góly:  Škrovánek Marek 4, Gallovič Tomáš , Homola Branislav   -  Švančárek Ján 3, Nemečkay Juraj 2, Kocián Lukáš 2
 
14. kolo
22.11.-18:00  Dortmund : Cestári  -   6 : 8 (4 : 4)
Góly:  Burdej Lukáš 2, Slávik Patrik 2, Mikuš Stanislav 2  -  Samul Peter 4, Skybský Roman 2, Švančara Peter , Samul František 
 
23.11.-13:00  Lions Kolačín : Amatéri  -   14 : 8 (2 : 5)
Góly:  Mallo Patrik 8, Ivan Ľudovít 5, Žiaček Adrian   -  Bielik Marián 3, Kohút Matúš 2, Škrovánek Marek 2, Homola Branislav 
 
23.11.-14:00  Pruhy 83 : AEK  -   3 : 5 (1 : 3)
Góly:  Hromádka Lukáš 2, Ševela Miloš   -  Švančárek Milan 2, Hegyi Vladimír , Jakuš Peter , Halás Gabriel 
 
23.11.-15:00  FC Komedia : FC Berlin  -   6 : 7 (4 : 3)
Góly:  Švančárek Ján 2, Minárik Ivan , Tadlánek Patrik , Papiernik Pavol , vlastný    -  Gula Ivan 2, Rýdzi Juraj 2, Černík Ivan 2, Lukáč Richard 
 
24.11.-10:00  Doors Pub : Vrtáci  -   5 : 4 (1 : 4)
Góly:  Adamčin Jozef 3, Solík Peter , Gajdošík Zdeno   -  Matej Róbert 3, Pavlík Ivan 
 
15. kolo
28.03.-18:00  Dortmund : Lions Kolačín  -   6 : 7 (4 : 4)
Góly:  Ondrejík Eduard 3, Burdej Lukáš 2, Mikuš Stanislav   -  Jurík Patrik 2, Cibula Fero 2, Ivan Ľudovít , Mallo Patrik , Klimek Dalibor 
 
29.03.-12:00  Vrtáci : Pruhy 83  -   9 : 3 (6 : 1)
Góly:  Gajdoš Marián 2, Matej Róbert 2, Bagin Viliam , Filo Miloš , Hunák Peter , Kopčan Štefan , Pavlík Ivan   -  Ševela Miloš 3
 
29.03.-13:00  FC Berlin : Amatéri  -   3 : 12 (1 : 7)
Góly:  Rýdzi Juraj , Lukáč Richard , Kamenár Lukáš   -  Bielik Marián 7, Škrovánek Marek 3, Kohút Matúš 2
 
29.03.-18:00  AEK : FC Komedia  -   8 : 7 (4 : 4)
Góly:  Hegyi Vladimír 3, Kubán Adrián 2, Andrisík Michal , Halás Gabriel , Jakuš Peter   -  Švančärek Martin 3, Švančárek Ján 2, Hošták Roman , Tadlánek Patrik 
ČK:  nikto  -  Štefánek Dušan 
 
30.03.-10:00  Cestári : Doors Pub  -   3 : 2 (3 : 0)
Góly:  Tukina Juro , Skybský Roman , Marták Milan   -  Adamčin Jozef 2
 
16. kolo
04.04.-18:00  Doors Pub : Dortmund  -   10 : 5 (6 : 3)
Góly:  Gajdošík Zdeno 5, Adamčin Jozef 4, Kukuliaš Andrej   -  Burdej Lukáš 5
 
05.04.-09:00  Pruhy 83 : Cestári  -   3 : 6 (1 : 4)
Góly:  Ševela Miloš 3  -  Skybský Roman 2, Psota Daniel , Paška Igor , Tukina Juro , Švančara Peter 
 
05.04.-12:00  Lions Kolačín : FC Berlin  -   5 : 2 (2 : 0)
Góly:  Mallo Patrik 2, Behúl Denis , Klimek Dalibor , Ivan Ľudovít   -  Bočinec Kamil , Bočinec Marek 
 
05.04.-13:00  FC Komedia : Vrtáci  -   2 : 8 (0 : 1)
Góly:  Caban Tomáš , Švančárek Ján   -  Gajdoš Marián 3, Pavlík Ivan 2, Kopčan Štefan 2, Matej Róbert 
 
05.04.-17:00  Amatéri : AEK  -   12 : 6 (4 : 1)
Góly:  Škrovánek Marek 3, Gallovič Tomáš 3, Homola Branislav 2, Kohút Matúš 2, Ťupek Ján 2  -  Hegyi Vladimír 3, Čurík Dušan 2, Jakuš Peter 
 
17. kolo
12.04.-13:00  Doors Pub : Lions Kolačín  -   6 : 2 (3 : 0)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Kukuliaš Andrej 2, Gajdošík Zdeno , Dvořák Tomáš   -  Ivan Ľudovít 2
ŽK:  Rajec Miroslav   -  nikto
ČK:  Rajec Miroslav   -  nikto
 
12.04.-15:00  AEK : FC Berlin  -   10 : 8 (6 : 5)
Góly:  Jakuš Peter 6, Kubán Adrián 3, Hegyi Vladimír   -  Černík Ivan 3, Lukáč Richard 3, Rychtárik Anton , Rýdzi Juraj 
 
12.04.-16:00  Vrtáci : Amatéri  -   5 : 9 (2 : 2)
Góly:  Gajdoš Marián 2, Matej Róbert , Kopčan Štefan , Martiš Jaroslav   -  Bielik Marián 4, Škrovánek Marek 2, Ťupek Ján 2, Gallovič Tomáš 
 
12.04.-19:00  Dortmund : Pruhy 83  -   7 : 3 (4 : 1)
Góly:  Ondrejík Eduard 5, Burdej Lukáš 2  -  Štepanovič Filip 2, Ševela Miloš 
ŽK:  Goga Maroš   -  nikto
 
13.04.-10:00  Cestári : FC Komedia  -   19 : 1 (11 : 0)
Góly:  Samul František 5, Tukina Juro 4, Skybský Roman 4, Paška Igor 4, Dzurový Petr , Švančara Peter   -  Nemečkay Juraj 
 
18. kolo
18.04.-18:00  Amatéri : Cestári  -   12 : 3 (5 : 1)
Góly:  Bielik Marián 6, Škrovánek Marek 4, Kohút Matúš , Gallovič Tomáš   -  Dzurový Petr , Švančara Peter , Samul Peter 
 
19.04.-12:00  Pruhy 83 : Doors Pub  -   1 : 5 (0 : 3)
Góly:  Ševela Miloš   -  Kukuliaš Andrej 2, Solík Peter 2, Kováč Libor 
 
19.04.-13:00  FC Berlin : Vrtáci  -   7 : 5 (3 : 0)
Góly:  Rychtárik Anton 5, Černík Ivan , Rýdzi Juraj   -  Kopčan Štefan 4, Gajdoš Marián 
ŽK:  Gula Ivan   -  nikto
 
19.04.-14:00  FC Komedia : Dortmund  -   6 : 8 (1 : 6)
Góly:  Švančärek Martin 4, Tadlánek Patrik , Švančárek Ján   -  Burdej Lukáš 5, Ondrejík Eduard 2, Gajdoš Viliam 
 
19.04.-18:00  Lions Kolačín : AEK  -   3 : 1 (1 : 1)
Góly:  Mallo Patrik 2, Behúl Denis   -  Javorek Michal 
 
19. kolo
26.04.-11:00  Pruhy 83 : Lions Kolačín  -   7 : 8 (3 : 4)
Góly:  Ševela Miloš 4, Žársky ml. Ľubomír , Pikna Pavol , Ovečka Ivan   -  Mallo Patrik 5, Cibula Fero 3
 
26.04.-12:00  AEK : Vrtáci  -   5 : 2 (1 : 0)
Góly:  Kobela Lukáš 2, Čurík Dušan 2, Kubán Adrián   -  Kopčan Štefan 2
 
26.04.-14:00  FC Komedia : Doors Pub  -   0 : 5 (0 : 0)
 
26.04.-17:00  Amatéri : Dortmund  -   13 : 8 (6 : 3)
Góly:  Škrovánek Marek 4, Bielik Marián 3, Homola Branislav 2, Kohút Matúš , Gallovič Tomáš , Ťupek Ján , vlastný    -  Goga Maroš 4, Burdej Lukáš , Mikuš Stanislav , Ondrejík Eduard , Gajdoš Viliam 
 
27.04.-11:00  FC Berlin : Cestári  -   0 : 14 (0 : 4)
Góly:  nikto  -  Tukina Juro 5, Dzurový Petr 3, Paška Igor 3, Skybský Roman , Švančara Peter , Psota Daniel 
 
20. kolo
02.05.-18:00  Dortmund : FC Berlin  -   7 : 5 (2 : 3)
Góly:  Gajdoš Viliam 4, Burdej Lukáš 3  -  Lukáč Richard 2, Rychtárik Anton 2, Rýdzi Juraj 
 
03.05.-13:00  Pruhy 83 : FC Komedia  -   13 : 5 (4 : 2)
Góly:  Ševela Miloš 7, Štepanovič Filip 2, Žársky ml. Ľubomír , Pikna Pavol , Fabian Peter , Šugár Martin   -  Kocián Lukáš 3, Švančärek Martin 2
 
03.05.-14:00  Lions Kolačín : Vrtáci  -   6 : 10 (3 : 3)
Góly:  Mallo Patrik 4, Ivan Ľudovít , Klimek Dalibor   -  Kopčan Štefan 5, Pavlík Ivan 2, Hunák Peter 2, Gajdoš Marián 
 
03.05.-15:00  Doors Pub : Amatéri  -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Dvořák Tomáš 2, Kukuliaš Andrej , Solík Peter   -  Homola Branislav 2, Bielik Marián , Škrovánek Marek 
 
04.05.-12:00  Cestári : AEK  -   8 : 5 (7 : 1)
Góly:  Skybský Roman 2, Tukina Juro , Paška Igor , Samul František , Samul Peter , Mišovec Ladislav , Psota Daniel   -  Jakuš Peter 2, Čurík Dušan , Švančárek Milan , Javorek Michal 
 
21. kolo
09.05.-17:00  FC Berlin : Doors Pub  -   4 : 13 (0 : 5)
Góly:  Rýdzi Juraj 3, Pšenek Rastislav   -  Kováč Libor 4, Gajdošík Zdeno 2, Dvořák Tomáš 2, Galbavý Jozef 2, Adamčin Jozef , Solík Peter , Laššo Marek 
 
10.05.-09:00  Vrtáci : Cestári  -   3 : 5 (0 : 3)
Góly:  Hunák Peter , Pavlík Ivan , Kopčan Štefan   -  Paška Igor 3, Psota Daniel , Samul František 
 
10.05.-12:00  FC Komedia : Lions Kolačín  -   3 : 17 (2 : 6)
Góly:  Švančárek Ján 2, Kocián Lukáš   -  Ivan Ľudovít 10, Mallo Patrik 4, Štefanka Tomáš 3
 
10.05.-16:00  Amatéri : Pruhy 83  -   6 : 7 (4 : 2)
Góly:  Bielik Marián 3, Škrovánek Marek 3  -  Štepanovič Filip 3, Beňo Peter 2, Ovečka Ivan , Žársky ml. Ľubomír 
 
11.05.-12:00  AEK : Dortmund  -   10 : 8 (2 : 3)
Góly:  Čurík Dušan 4, Švančárek Milan 3, Kobela Lukáš , Jakuš Peter , Halás Gabriel   -  Ondrejík Eduard 4, Gajdoš Viliam 2, Veselý Michal 2
 
22. kolo
16.05.-17:00  Pruhy 83 : FC Berlin  -   7 : 6 (4 : 4)
Góly:  Ševela Miloš 5, Beňo Peter , Ovečka Ivan   -  Rychtárik Anton 2, Kamenár Lukáš 2, Bočinec Kamil , Rýdzi Juraj 
 
17.05.-10:00  Lions Kolačín : Cestári  -   6 : 6 (3 : 5)
Góly:  Mallo Patrik 3, Štefanka Tomáš , Žiaček Adrian , Cibula Fero   -  Paška Igor 3, Dzurový Petr , Švančara Peter , Samul František 
 
17.05.-15:00  Doors Pub : AEK  -   7 : 4 (2 : 2)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Kukuliaš Andrej 2, Gajdošík Zdeno , Dvořák Tomáš , Solík Peter   -  Kubán Adrián 2, Hegyi Vladimír , Švančárek Milan 
 
24.05.-14:00  Dortmund : Vrtáci  -   6 : 14 (3 : 4)
Góly:  Gajdoš Viliam 5, Burdej Lukáš   -  Kopčan Štefan 9, Pavlík Ivan 5
 
24.05.-17:00  FC Komedia : Amatéri  -   4 : 20 (1 : 11)
Góly:  Hošták Roman 2, Tadlánek Patrik , Minárik Ivan   -  Bielik Marián 7, Škrovánek Marek 5, Barinka Kristian 2, Gallovič Tomáš 2, Kohút Matúš 2, Homola Branislav , Ťupek Ján 
 
23. kolo
24.05.-12:00  Vrtáci : Doors Pub  -   0 : 7 (0 : 1)
Góly:  nikto  -  Jánošík Peter 3, Gajdošík Zdeno 2, Kukuliaš Andrej , Kováč Libor 
 
24.05.-15:00  FC Berlin : FC Komedia  -   8 : 5 (3 : 4)
Góly:  Rýdzi Juraj 3, Bočinec Marek 2, Bočinec Kamil , Černík Ivan , Lukáč Richard   -  Kocián Lukáš 2, Nemečkay Juraj 2, Papiernik Pavol 
 
24.05.-17:00  Amatéri : Lions Kolačín  -   9 : 21 (5 : 6)
Góly:  Bielik Marián 3, Škrovánek Marek 3, Kyjac Peter 2, Ťupek Ján   -  Mallo Patrik 9, Ivan Ľudovít 3, Jurík Patrik 3, Klimek Dalibor 2, Žiaček Adrian 2, Cibula Fero , vlastný  
 
24.05.-19:00  AEK : Pruhy 83  -   6 : 3 (1 : 2)
Góly:  Hegyi Vladimír 2, Halás Gabriel , Jakuš Peter , Švančárek Milan , Čurík Dušan   -  Ševela Miloš 2, Ovečka Ivan 
 
25.05.-10:00  Cestári : Dortmund  -   19 : 4 (7 : 1)
Góly:  Paška Igor 5, Skybský Roman 4, Samul Peter 3, Tukina Juro 2, Samul František 2, Psota Daniel , Mišovec Ladislav , Marták Milan   -  Burdej Lukáš 2, Gajdoš Viliam 2
 
24. kolo
30.05.-17:00  Amatéri : FC Berlin  -   10 : 3 (2 : 0)
Góly:  Škrovánek Marek 3, Gallovič Tomáš 2, Malo Ľuboš 2, Bielik Marián , Homola Branislav , Ťupek Ján   -  Rýdzi Juraj 2, Bočinec Kamil 
 
31.05.-14:00  Doors Pub : Cestári  -   6 : 5 (2 : 3)
Góly:  Adamčin Jozef 6  -  Tukina Juro 2, Paška Igor 2, Samul František 
 
31.05.-15:00  FC Komedia : AEK  -   1 : 16 (0 : 5)
Góly:  Minárik Ivan   -  Jakuš Peter 5, Čurík Dušan 4, Hegyi Vladimír 3, Švančárek Milan 2, Andrisík Michal , Kobela Lukáš 
 
31.05.-16:00  Pruhy 83 : Vrtáci  -   10 : 5 (3 : 3)
Góly:  Ševela Miloš 5, Šugár Martin 2, Štepanovič Filip 2, Ovečka Ivan   -  Kopčan Štefan 2, Gajdoš Marián 2, Homola Ján 
 
31.05.-21:00  Lions Kolačín : Dortmund  -   7 : 7 (3 : 1)
Góly:  Jurík Patrik 2, Mallo Patrik 2, Ivan Ľudovít 2, Žiaček Adrian   -  Mikuš Stanislav 5, Burdej Lukáš 2
 
25. kolo
06.06.-18:00  FC Berlin : Lions Kolačín  -   10 : 12 (3 : 6)
Góly:  Rýdzi Juraj 5, Kamenár Lukáš 2, Bočinec Kamil , Bočinec Marek , Rychtárik Anton   -  Mallo Patrik 6, Žiaček Adrian 3, Ivan Ľudovít 2, Jurík Patrik 
 
06.06.-19:00  Dortmund : Doors Pub  -   1 : 4 (1 : 2)
Góly:  Burdej Lukáš   -  Gajdošík Zdeno 2, Dvořák Tomáš , Kováč Libor 
 
07.06.-13:00  Vrtáci : FC Komedia  -   12 : 8 (4 : 3)
Góly:  Matej Róbert 4, Pavlík Ivan 4, Gajdoš Marián 3, Homola Ján   -  Papiernik Pavol 2, Nemečkay Juraj 2, Minárik Ivan 2, Kocián Lukáš 2
 
07.06.-19:30  AEK : Amatéri  -   4 : 7 (1 : 2)
Góly:  Jakuš Peter 2, Hegyi Vladimír , Kubán Adrián   -  Barinka Kristian 2, Bielik Marián 2, Škrovánek Marek 2, vlastný  
 
08.06.-10:00  Cestári : Pruhy 83  -   6 : 2 (2 : 1)
Góly:  Dzurový Petr 3, Samul Peter , Paška Igor , Psota Daniel   -  Ševela Miloš 2
 
26. kolo
13.06.-17:00  Amatéri : Vrtáci  -   9 : 6 (3 : 4)
Góly:  Škrovánek Marek 3, Homola Branislav 2, Malo Ľuboš , Bielik Marián , Ťupek Ján , Gallovič Tomáš   -  Kopčan Štefan 4, Matej Róbert 2
 
13.06.-18:00  FC Berlin : AEK  -   12 : 4 (4 : 3)
Góly:  Lukáč Richard 6, Rýdzi Juraj 3, Bočinec Kamil , Gula Ivan , Cyprián Tomáš   -  Čurík Dušan 2, Halás Gabriel , Švančárek Milan 
 
14.06.-10:00  FC Komedia : Cestári  -   0 : 16 (0 : 5)
Góly:  nikto  -  Samul František 7, Paška Igor 4, Skybský Roman 2, Dzurový Petr , Tukina Juro , Samul Pavol 
 
14.06.-17:00  Pruhy 83 : Dortmund  -   7 : 21 (2 : 9)
Góly:  Ševela Miloš 3, Kvasnica Lukáš 2, Hromádka Lukáš 2  -  Burdej Lukáš 12, Mikuš Stanislav 4, Gajdoš Viliam 4, Veselý Michal 
 
15.06.-11:00  Lions Kolačín : Doors Pub  -   4 : 17 (2 : 7)
Góly:  Ivan Ľudovít 2, Cibula Fero , Klimek Dalibor   -  Adamčin Jozef 9, Kukuliaš Andrej 3, Jánošík Peter 2, Solík Peter 2, Dvořák Tomáš 
 
27. kolo
20.06.-17:00  Dortmund : FC Komedia  -   10 : 10 (3 : 3)
Góly:  Mikuš Stanislav 3, Gajdoš Viliam 3, Burdej Lukáš 2, Veselý Michal 2  -  Švančárek Ján 6, Kocián Lukáš 2, Nemečkay Juraj 2
 
21.06.-17:00  Doors Pub : Pruhy 83  -   14 : 4 (3 : 3)
Góly:  Dvořák Tomáš 5, Adamčin Jozef 4, Solík Peter , Kukuliaš Andrej , Kukuliaš Vladimír , Laššo Marek , vlastný    -  Ševela Miloš 2, Šugár Martin , Beňo Peter 
ŽK:  nikto  -  Šugár Martin 
 
21.06.-18:00  AEK : Lions Kolačín  -   8 : 8 (3 : 2)
Góly:  Kobela Lukáš 3, Jakuš Peter 2, Hegyi Vladimír , Švančárek Milan , Kubán Adrián   -  Mallo Patrik 4, Behúl Denis , Jurík Patrik , Žiaček Adrian , Kvasnička Ján 
 
22.06.-09:00  Vrtáci : FC Berlin  -   3 : 2 (1 : 1)
Góly:  Matej Róbert 2, Homola Ján   -  Rýdzi Juraj , Bočinec Marek 
 
22.06.-12:00  Cestári : Amatéri  -   5 : 4 (2 : 3)
Góly:  Dzurový Petr 2, Psota Daniel 2, Paška Igor   -  Bielik Marián 2, Ťupek Ján , Gallovič Tomáš