Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  712380   Táto podstránka:  20922   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk




Daná stránka nie je v databáze
2012/2013

  Body
1.Armat Čukaričky71
2.Real62
3.Alfa62
4.AS Roma59
5.Š T B45
6.Aquabely38
7.Albion38
8.Espanyol36
9.Santos29
10.Blaugranas27
11.Holuby25
12.Alkáči24
13.Power-One7
14.ŠK Ajax7

  Body
1.United68
2.Boca Juniors52
3.Millwall45
4.Sportclub 43
5.Belasí41
6.Vasco"9440
7.Červený Balet36
8.Demonic36
9.Kollárová35
10.Celtic34
11.Palmeiro32
12.TIPA Zlatý Bažant31
13.Rossoneri22
14.FC Mreže7

  Body
1.FC Tryskáč61
2.FC Doors Pub59
3.Pedros55
4.Italia52
5.Real Old Boys50
6.FC Kúpalisko49
7.Cestári38
8.AEK37
9.Amatéri37
10.FC Berlin29
11.Vrtáci23
12.Rangers21
13.Anarchia21
14.Hedos20
15.Pruhy14

Strelci
1.  Gunár Radoslav  Albion  44
2.  Kvasnica Daniel  Aquabely  38
3.  Maník Tomáš  Armat Čukaričk..  37
4.  Ďatko Michal  Real  36
5.  Krajčík Radoslav  Alfa  35
6.  Holas Róbert  Alkáči  33
7.  Slezák Peter  Š T B  31
8.  Hanko Roman  Alkáči  29
9.  Fulec Ivan  AS Roma  27
10.  Stratený Peter  Real  26
11.  Bér Dalibor  Santos  25
12.  Kebísek Martin  Blaugranas  25
13.  Suchánek Timotej  Espanyol  25
14.  Strapko Jaroslav  Santos  25
15.  Kopčan Martin  AS Roma  25
16.  Živčic Rudolf  Armat Čukaričk..  24
17.  Balon Marek  Real  23
18.  Šlosár Branislav  Blaugranas  21
19.  Galko Miroslav  Alfa  21
20.  Bagín Pavol  Real  21

Strelci
1.  Tukina Juraj  Červený Balet  65
2.  Púček Tomáš  United  52
3.  Cibuľa František  Demonic  51
4.  Krcheň Jozef  Palmeiro  41
5.  Adamčík Marek  Demonic  38
6.  Živčic Michal  Boca Juniors  37
7.  Janiga Michal  Boca Juniors  35
8.  Mišiak Martin  Belasí  31
9.  Remenár Peter  Palmeiro  29
10.  Ševela Miloš  Sportclub   28
11.  Monček Tomáš  Celtic  28
12.  Mutala Miroslav  TIPA Zlatý Baž..  28
13.  Macho Peter  Millwall  27
14.  Nemečkaj Ľubomír  TIPA Zlatý Baž..  27
15.  Kolman Michal  Demonic  25
16.  Hlásny Juraj  Sportclub   25
17.  Krivoklátsky Tomáš  Kollárová  24
18.  Koníček Lukáš  Kollárová  23
19.  Kršák Vladimír  TIPA Zlatý Baž..  23
20.  Krivoklátsky Jakub  Kollárová  23

Strelci
1.  Masár Vladislav  Pedros  63
2.  Tabačár Milan  Italia  51
3.  Vlasatý Marek  FC Kúpalisko  47
4.  Noska Filip  Vrtáci  45
5.  Gula Ivan  FC Berlin  41
6.  Škrovánek Marek  Amatéri  40
7.  Kovács Tomáš  AEK  38
8.  Smolka Peter  FC Tryskáč  37
9.  Pastorek Pavol  Italia  34
10.  Šatka Juraj  FC Doors Pub  31
11.  Jakuš Peter  AEK  31
12.  Rýdzi Juraj  FC Berlin  29
13.  Šuranský Lukáš  FC Kúpalisko  29
14.  Pavlásek Karol  Pedros  27
15.  Riečický Jozef  FC Tryskáč  27
16.  Šelinga Tibor  Real Old Boys  27
17.  Kohút Peter  FC Doors Pub  25
18.  Ťupek Ján  Amatéri  25
19.  Tvrdý Miroslav  Real Old Boys  24
20.  Šišaj Peter  Rangers  24

Zápasy 1.liga
1. kolo
17.08.-19:00  Real : Aquabely  -   10 : 7 (6 : 6)
Góly:  Ďatko Peter 3, Ďatko Michal 2, Ficka Ján 2, Balon Marek 2, Stratený Peter   -  Kvasnica Daniel 3, Nováčik Jaroslav 3, Országh Miroslav 
ŽK:  Floriš Tomáš   -  nikto
 
17.08.-20:00  Blaugranas : Santos  -   5 : 7 (0 : 4)
Góly:  Šlosár Branislav 3, Janiš Ján , Malovec Maroš   -  Bér Dalibor 2, Calpaš Ľubomír 2, Šatka Marek , Mazáň Marián , Hubcovský Martin 
 
18.08.-10:00  AS Roma : Power-One  -   15 : 4 (6 : 2)
Góly:  Fulec Ivan 6, Kopčan Martin 5, Malovac Milan 4  -  Paška Igor 2, Nomilner Martin , Dzurový Petr 
 
18.08.-11:00  Holuby : Espanyol  -   3 : 7 (2 : 4)
Góly:  Marušinec Ľubomír 2, Kopčan Štefan   -  Gulač Ľudovít 4, Suchánek Timotej 3
 
18.08.-15:00  Š T B : Alkáči  -   8 : 4 (3 : 2)
Góly:  Slezák Peter 4, Senko Juraj 2, Lonc Branislav , Kuric Miroslav   -  Holas Róbert 2, Staňo Andrej , Hanko Roman 
 
18.08.-19:00  Armat Čukaričk.. : ŠK Ajax  -   5 : 0 (0 : 0)
 
19.08.-10:00  Albion : Alfa  -   1 : 5 (1 : 3)
Góly:  Vozár Milan   -  Krajčík Radoslav 3, Cyprián Ľubomír , Nemečkaj Vladimír 
 
2. kolo
24.08.-20:00  Santos : Albion  -   6 : 6 (4 : 2)
Góly:  Strapko Jaroslav 2, Bér Dalibor , Valuch Samuel , Žovinec Marek , vlastný    -  Staňo Michal 2, Bohm Peter , Gunár Radoslav , Vančo Marián , Vavro Milan 
 
25.08.-10:00  Power-One : Holuby  -   5 : 5 (3 : 2)
Góly:  Nomilner Martin 2, Dzurový Petr , Švančara Peter , Švančara Juraj   -  Adamčin Jozef , Michalík Martin , Harangozo Branislav , Živčic Marek , Schiller Juraj 
ŽK:  Habšuda Milan   -  Havalda Vašek 
 
25.08.-11:00  Š T B : Armat Čukaričk..  -   2 : 7 (1 : 3)
Góly:  Prekop Radoslav 2  -  Maník Tomáš 4, Kočka Marek 3
 
25.08.-15:00  Alkáči : Espanyol  -   18 : 2 (6 : 1)
Góly:  Hanko Roman 6, Chudý Peter 4, Šatka Jakub 3, Laššo Marek 2, Hrudkay Peter  2, Holas Róbert   -  Kobela Lukáš , Katerinčin Peter 
ŽK:  Kašík Stanislav   -  nikto
 
25.08.-20:00  ŠK Ajax : Blaugranas  -   2 : 1 (0 : 0)
Góly:  Fabián Peter 2  -  Malovec Maroš 
ŽK:  nikto  -  Malovec Maroš 
 
26.08.-10:00  Alfa : Real  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Mazáň Miroslav 2, Nemečkaj Vladimír   -  Stratený Peter 2, Bagín Pavol 
 
26.08.-11:00  Aquabely : AS Roma  -   10 : 11 (4 : 5)
Góly:  Kvasnica Daniel 7, Nováčik Jaroslav 3  -  Sviečka Roman 6, Malovac Milan 4, Kopčan Martin 
 
3. kolo
31.08.-21:00  Real : Santos  -   7 : 5 (6 : 1)
Góly:  Balon Marek 4, Bagín Pavol , Ficka Ján , Stratený Peter   -  Strapko Jaroslav 2, Valuch Samuel , Mazáň Marián , Hubcovský Martin 
 
01.09.-09:00  Holuby : Aquabely  -   6 : 5 (3 : 4)
Góly:  Adamčin Jozef 2, Kováčik Martin , Kopčan Štefan , Havalda Vašek , Harangozo Branislav   -  Kaprálik Peter 2, Országh Miroslav , Píša Jozef , Kvasnica Daniel 
ŽK:  nikto  -  Pecko Filip 
 
01.09.-11:00  Armat Čukaričk.. : Alkáči  -   8 : 3 (4 : 2)
Góly:  Maník Tomáš 3, Živčic Rudolf 2, Švikruha Ján , Staňo Ľubomír , Závodný Michal   -  Hanko Roman 2, Šatka Jakub 
 
01.09.-12:00  Blaugranas : Š T B  -   4 : 1 (0 : 0)
Góly:  Šlosár Branislav 2, Janiš Ján , Kebísek Martin   -  Slezák Peter 
 
01.09.-15:00  Albion : ŠK Ajax  -   4 : 3 (1 : 1)
Góly:  Bohm Peter , Šedík Peter , Staňo Michal , Šprocha Andrej   -  Galbavý Marek 2, Závodný Martin 
 
01.09.-17:00  Espanyol : Power-One  -   2 : 1 (0 : 0)
Góly:  Dohňanský Michal , Kobela Lukáš   -  Dzurový Petr 
ŽK:  Suchánek Timotej   -  nikto
 
01.09.-19:00  AS Roma : Alfa  -   4 : 7 (1 : 4)
Góly:  Bariak Patrik 3, Rác Štefan   -  Kusovský Juraj 3, Galko Miroslav , Krajčík Radoslav , Kopačka Dušan , Mazáň Miroslav 
 
4. kolo
07.09.-19:00  ŠK Ajax : Real  -   1 : 11 (1 : 3)
Góly:  Fabián Peter   -  Bagín Pavol 3, Ďatko Michal 3, Ďatko Peter 3, Ficka Ján , Duras Martin 
 
07.09.-20:00  Santos : AS Roma  -   5 : 7 (2 : 4)
Góly:  Porubčan Rastislav 4, Strapko Jaroslav   -  Bariak Patrik 3, Fulec Ivan 2, Loszonský Lukáš , Rác Štefan 
 
08.09.-08:00  Alkáči : Power-One  -   8 : 5 (6 : 4)
Góly:  Hanko Roman 3, Holas Róbert 3, Chudý Peter , Staňo Andrej   -  Púček Miloš 3, Dzurový Petr , Švančara Peter 
 
09.09.-09:00  Alfa : Holuby  -   5 : 4 (3 : 2)
Góly:  Nemečkaj Vladimír 2, Kusovský Juraj 2, Cyprián Ľubomír   -  Adamčin Jozef 2, Havalda Vašek 2
 
09.09.-10:00  Š T B : Albion  -   3 : 2 (1 : 1)
Góly:  Senko Juraj , Kuric Miroslav , Prekop Radoslav   -  Bohm Peter , Gunár Radoslav 
 
14.09.-17:00  Aquabely : Espanyol  -   4 : 7 (1 : 2)
Góly:  Píša Jozef 2, Kaprálik Peter , Nováčik Jaroslav   -  Gulač Ľudovít 2, Suchánek Timotej , Suchý Martin , Kubán Adrian , Kobela Lukáš , Dohňanský Michal 
 
15.09.-12:00  Armat Čukaričk.. : Blaugranas  -   12 : 3 (2 : 2)
Góly:  Maník Tomáš 5, Ranuša Miroslav 5, Kočka Marek , Kristín Miroslav   -  Burdej Ján , Tomanica Emil , Kebísek Martin 
 
5. kolo
08.09.-13:00  Albion : Armat Čukaričk..  -   3 : 10 (2 : 1)
Góly:  Babiar Michal , Staňo Michal , vlastný    -  Maník Tomáš 4, Živčic Rudolf 2, Kočka Marek 2, Švikruha Ján 2
 
14.09.-19:00  Real : Š T B  -   4 : 4 (1 : 2)
Góly:  Ďatko Peter , Ďatko Michal , Duras Martin , Stratený Peter   -  Milistenfer Miloš 3, Milistenfer Roman 
 
15.09.-08:00  Holuby : Santos  -   2 : 1 (2 : 1)
Góly:  Havalda Vašek , Kopčan Štefan   -  Porubčan Rastislav 
 
15.09.-09:00  AS Roma : ŠK Ajax  -   5 : 5 (3 : 4)
Góly:  Malovac Milan 2, Kopčan Martin 2, Jambor Lukáš , Jambor Lukáš   -  Křížek Peter 2, Gramblička Vladimír , Grambličha Tomáš , Závodný Martin 
 
15.09.-16:00  Espanyol : Alfa  -   3 : 8 (0 : 4)
Góly:  Gulač Ľudovít 2, Suchánek Timotej   -  Krajčík Radoslav 3, Galko Miroslav 2, Kusovský Juraj 2, Kopačka Dušan 
 
16.09.-10:00  Blaugranas : Alkáči  -   1 : 6 (1 : 2)
Góly:  Kebísek Martin   -  Hanko Roman , Chudý Peter , Smolka Martin , Staňo Andrej , Holas Róbert , Hanko Marek 
 
16.09.-11:00  Power-One : Aquabely  -   5 : 13 (2 : 8)
Góly:  Dzurový Petr 3, Nomilner Martin , Švančara Juraj   -  Kvasnica Daniel 6, Nováčik Jaroslav 4, Píša Jozef 2, Kaprálik Peter 
 
6. kolo
21.09.-20:00  Santos : Espanyol  -   3 : 7 (2 : 4)
Góly:  Porubčan Rastislav 2, Calpaš Ľubomír   -  Kubán Adrian 4, Gulač Ľudovít 2, Kobela Lukáš 
 
22.09.-09:00  ŠK Ajax : Holuby  -   5 : 3 (1 : 3)
Góly:  Grambličha Tomáš 2, Gramblička Vladimír , Juhás Pavol , Křížek Peter   -  Adamčin Jozef 2, Špánik Martin 
 
22.09.-10:00  Š T B : AS Roma  -   0 : 4 (0 : 4)
Góly:  nikto  -  Bariak Patrik 2, Sviečka Roman , Ruman Roman 
 
22.09.-11:00  Armat Čukaričk.. : Real  -   12 : 6 (3 : 3)
Góly:  Živčic Rudolf 4, Závodný Michal 3, Maník Tomáš 2, Mazáň Michal 2, Švikruha Ján   -  Bagín Pavol 2, Ďatko Michal 2, Behan Filip , Stratený Peter 
 
22.09.-16:00  Blaugranas : Albion  -   5 : 5 (1 : 3)
Góly:  Šlosár Branislav 2, Tomanica Emil , Maník Marcel , vlastný    -  Gunár Radoslav 3, Horváth Daniel , Vančo Marián 
ŽK:  Šlosár Branislav , Tomanica Emil   -  nikto
 
22.09.-19:00  Alkáči : Aquabely  -   3 : 4 (2 : 3)
Góly:  Hanko Roman 2, Holas Róbert   -  Nováčik Jaroslav , Pružinec Branislav , Kvasnica Daniel , Kaprálik Peter 
 
23.09.-10:00  Alfa : Power-One  -   3 : 0 (1 : 0)
Góly:  Krajčík Radoslav 2, Galko Miroslav   -  nikto
 
7. kolo
28.09.-21:00  Real : Blaugranas  -   7 : 6 (2 : 3)
Góly:  Bagín Pavol 3, Balon Marek , Stratený Peter , Ďatko Michal , Duras Martin   -  Horváth Vladimír 2, Borovský Roman , Šlosár Branislav , Horňák Milan , vlastný  
 
29.09.-09:00  Holuby : Š T B  -   6 : 4 (0 : 1)
Góly:  Adamčin Jozef 3, Harangozo Branislav 2, Homola Ján   -  Slezák Peter 2, Kozik Marek , Milistenfer Miloš 
 
29.09.-10:00  AS Roma : Armat Čukaričk..  -   5 : 9 (3 : 4)
Góly:  Malovac Milan 2, Rác Štefan , Fulec Ivan , Ruman Roman   -  Maník Tomáš 4, Švikruha Ján 2, Živčic Rudolf 2, Kočka Marek 
 
29.09.-15:00  Espanyol : ŠK Ajax  -   4 : 1 (1 : 0)
Góly:  Gulač Ľudovít 2, Kubán Adrian , Suchý Martin   -  Nemečkay Juraj 
 
30.09.-10:00  Aquabely : Alfa  -   4 : 5 (1 : 2)
Góly:  Vysocký Marcel 2, Országh Miroslav , Kaprálik Peter   -  Krajčík Radoslav 2, Mazáň Miroslav 2, Galko Miroslav 
 
30.09.-14:00  Albion : Alkáči  -   9 : 4 (3 : 2)
Góly:  Gunár Radoslav 6, Staňo Michal 2, Vavro Milan   -  Holas Róbert , Hrudkay Peter  , Staňo Andrej , Hanko Roman 
ŽK:  Horváth Daniel   -  nikto
 
05.10.-20:00  Power-One : Santos  -   3 : 9 (1 : 4)
Góly:  Dzurový Petr , Púček Miloš , Švančara Peter   -  Bér Dalibor 3, Calpaš Ľubomír 2, Porubčan Rastislav , Strapko Jaroslav , Mazáň Marián , Thier Marek 
 
8. kolo
06.10.-08:00  Santos : Aquabely  -   2 : 3 (1 : 1)
Góly:  Šatka Marek , Porubčan Rastislav   -  Bagin Juraj , Kvasnica Daniel , Nováčik Jaroslav 
 
06.10.-09:00  Armat Čukaričk.. : Holuby  -   4 : 3 (2 : 1)
Góly:  Ranuša Miroslav 2, Živčic Rudolf 2  -  Adamčin Jozef , Havalda Vašek , Kopčan Štefan 
 
06.10.-11:00  Š T B : Espanyol  -   5 : 3 (3 : 0)
Góly:  Slezák Peter 3, Milistenfer Miloš , Milistenfer František   -  Kubán Adrian 2, Katerinčin Peter 
ŽK:  Slezák Peter   -  nikto
 
06.10.-12:00  Blaugranas : AS Roma  -   8 : 5 (2 : 3)
Góly:  Borovský Roman 3, Kebísek Martin 3, Horňák Milan , Horváth Vladimír   -  Fulec Ivan 3, Rác Štefan 2
 
06.10.-13:00  Albion : Real  -   4 : 13 (1 : 5)
Góly:  Horváth Daniel 2, Bohm Peter , Piža Marek   -  Bagín Pavol 4, Ďatko Michal 3, Behan Filip 2, Bagín Pavol 2, Čačko Miroslav 2
 
07.10.-09:00  ŠK Ajax : Power-One  -   0 : 5 (0 : 0)
 
07.10.-10:00  Alkáči : Alfa  -   4 : 8 (3 : 1)
Góly:  Hanko Roman 2, Moczerniuk Martin , vlastný    -  Krajčík Radoslav 5, Cyprián Ľubomír 2, Kamas Tomáš 
 
9. kolo
12.10.-20:00  Power-One : Š T B  -   3 : 8 (1 : 6)
Góly:  Švančara Juraj 2, Dzurový Petr   -  Prekop Rastislav 2, Milistenfer Miloš 2, Prekop Radoslav 2, Milistenfer Roman , Senko Juraj 
 
12.10.-21:00  Aquabely : ŠK Ajax  -   9 : 5 (3 : 2)
Góly:  Vysocký Marcel 3, Mizerák Marián 2, Bagin Juraj , Kvasnica Daniel , Nováčik Jaroslav , Kaprálik Peter   -  Dohnanský Marek 3, Galbavý Marek , Žiaček Matej 
ŽK:  Mizerák Marián   -  Fabián Peter 
 
13.10.-09:00  AS Roma : Albion  -   6 : 4 (0 : 3)
Góly:  Zábojník Mário 4, Fulec Ivan , Kopčan Martin   -  Babiar Michal , Bohm Peter , Piža Marek , Vančo Marián 
ŽK:  nikto  -  Masár Marek 
 
13.10.-11:00  Holuby : Blaugranas  -   6 : 2 (2 : 1)
Góly:  Michalík Martin 2, Kopčan Štefan 2, Havalda Vašek , Adamčin Jozef   -  Kebísek Martin 2
 
13.10.-15:00  Real : Alkáči  -   7 : 4 (5 : 1)
Góly:  Čačko Miroslav 3, Balon Marek 3, Bagín Pavol   -  Hanko Roman 2, Moczerniuk Martin , Holas Róbert 
 
14.10.-09:00  Alfa : Santos  -   2 : 0 (2 : 0)
Góly:  Krajčík Radoslav 2  -  nikto
 
20.10.-15:00  Espanyol : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
10. kolo
19.10.-18:00  Blaugranas : Espanyol  -   8 : 8 (4 : 4)
Góly:  Šlosár Branislav 4, Borovský Roman 2, Kebísek Martin , Maník Marcel   -  Suchánek Timotej 3, Kubán Adrian 3, Katerinčin Peter 2
 
19.10.-19:00  Š T B : Aquabely  -   2 : 2 (1 : 0)
Góly:  Prekop Radoslav 2  -  Országh Miroslav 2
ŽK:  Minárech Miloš , Milistenfer František   -  nikto
 
20.10.-09:00  Albion : Holuby  -   4 : 5 (1 : 2)
Góly:  Gunár Radoslav 2, Vančo Marián , Šedík Peter   -  Kopčan Štefan 3, Adamčin Jozef , Michalík Martin 
 
20.10.-18:00  Armat Čukaričk.. : Power-One  -   6 : 1 (3 : 1)
Góly:  Kočka Marek 3, Živčic Rudolf 2, Švikruha Ján   -  Púček Miloš 
 
20.10.-19:00  Alkáči : Santos  -   5 : 7 (3 : 2)
Góly:  Holas Róbert 2, Šatka Jakub , Holas Róbert , Laššo Marek   -  Strapko Jaroslav 3, Mazáň Marián , Hudcovský Anton , Thier Marek , vlastný  
ŽK:  Staňo Andrej   -  Strapko Jaroslav 
 
21.10.-11:00  ŠK Ajax : Alfa  -   0 : 10 (0 : 5)
Góly:  nikto  -  Cyprián Ľubomír 4, Krajčík Radoslav 3, Galko Miroslav 2, Kamas Tomáš 
 
27.10.-20:00  Real : AS Roma  -   3 : 5 (1 : 2)
Góly:  Ďatko Michal 3  -  Slivka Michal 2, Bariak Patrik , Rác Štefan , Fulec Ivan 
 
11. kolo
26.10.-20:00  Santos : ŠK Ajax  -   10 : 6 (2 : 2)
Góly:  Porubčan Rastislav 3, Thier Marek 2, Mazáň Marián , Bér Dalibor , Šatka Marek , Valuch Samuel , Strapko Jaroslav   -  Dohnanský Marek 2, Žiaček Matej , Fabián Peter , Grambličha Tomáš , Galbavý Marek 
 
27.10.-11:00  Holuby : Real  -   4 : 5 (2 : 1)
Góly:  Michalík Martin 2, Kopčan Štefan , Kováčik Martin   -  Čačko Miroslav 2, Ďatko Michal , Ďatko Peter , Balon Marek 
 
27.10.-14:00  Power-One : Blaugranas  -   7 : 2 (3 : 1)
Góly:  Púček Miloš 3, Paška Igor 2, Švančara Juraj 2  -  Kebísek Martin 2
ŽK:  nikto  -  Borovský Roman 
ČK:  nikto  -  Borovský Roman 
 
27.10.-15:00  AS Roma : Alkáči  -   16 : 3 (7 : 2)
Góly:  Zábojník Mário 5, Fulec Ivan 4, Rác Štefan 3, Bariak Patrik 2, Kopčan Martin , Loszonský Lukáš   -  Hrudkay Peter  2, Hanko Marek 
 
27.10.-16:00  Espanyol : Albion  -   9 : 4 (2 : 3)
Góly:  Kubán Adrian 2, Katerinčin Peter 2, Gulač Ľudovít , Suchý Martin , Šupák Juraj , Dohňanský Michal , Suchánek Timotej   -  Gunár Radoslav , Horváth Daniel , Vavro Milan , Masár Marek 
ŽK:  nikto  -  Gunár Radoslav , Koštial Vladimír 
 
27.10.-17:00  Aquabely : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
28.10.-09:00  Alfa : Š T B  -   7 : 1 (3 : 0)
Góly:  Krajčík Radoslav 2, Kamas Tomáš 2, Kopačka Dušan 2, Kusovský Juraj   -  Kováčik Ján 
 
12. kolo
02.11.-19:00  Real : Espanyol  -   7 : 4 (3 : 3)
Góly:  Balon Marek 2, Čačko Miroslav 2, Behan Filip , Bagín Pavol , Ďatko Peter   -  Suchý Martin 2, Suchánek Timotej , Šupák Juraj 
 
02.11.-20:00  Š T B : Santos  -   3 : 2 (1 : 1)
Góly:  Slezák Peter 2, Kuric Miroslav   -  Calpaš Ľubomír , Porubčan Rastislav 
 
03.11.-10:00  AS Roma : Holuby  -   8 : 5 (2 : 0)
Góly:  Kopčan Martin 3, Matlák Igor 2, Bariak Patrik , Slivka Michal , Fulec Ivan   -  Havalda Vašek 3, Michalík Martin , Marušinec Ľubomír 
 
03.11.-13:00  Blaugranas : Aquabely  -   6 : 6 (3 : 5)
Góly:  Kebísek Martin 3, Šlosár Branislav 2, Tomanica Emil   -  Országh Miroslav 2, Kvasnica Daniel , Píša Jozef , Mizerák Marián , Dohňanský Juraj 
 
03.11.-14:00  Armat Čukaričk.. : Alfa  -   5 : 0 (1 : 0)
Góly:  Burdej Marek 2, Živčic Rudolf , Kočka Marek , Košťál Anton   -  nikto
ŽK:  nikto  -  Galko Miroslav 
ČK:  nikto  -  Jurček Ján 
 
03.11.-18:00  Alkáči : ŠK Ajax  -   11 : 5 (6 : 3)
Góly:  Hanko Roman 6, Holas Róbert 3, Staňo Andrej , Hrudkay Peter    -  Žiaček Matej 2, Juhás Pavol , Jelínek Matej , Vraník Otto 
 
04.11.-09:00  Albion : Power-One  -   9 : 3 (2 : 1)
Góly:  Gunár Radoslav 6, Staňo Michal 2, Babiar Michal   -  Dzurový Petr , Švančara Juraj , Púček Miloš 
 
13. kolo
03.11.-13:00  Power-One : Real  -   3 : 7 (1 : 3)
Góly:  Švančara Juraj 2, Dzurový Petr   -  Balon Marek 4, Ďatko Michal , Duras Martin , Ficka Ján 
 
09.11.-20:00  Santos : Armat Čukaričk..  -   4 : 6 (0 : 3)
Góly:  Žovinec Marek , Strapko Jaroslav , Bér Dalibor , Šatka Marek   -  Burdej Marek 2, Kočka Marek 2, Závodný Michal , Živčic Rudolf 
 
10.11.-09:00  Holuby : Alkáči  -   3 : 10 (1 : 3)
Góly:  Kopčan Štefan 2, Adamčin Jozef   -  Holas Róbert 5, Hanko Roman 3, Hanko Marek , Hrudkay Peter  
 
10.11.-12:00  Aquabely : Albion  -   2 : 4 (1 : 3)
Góly:  Kvasnica Daniel , Dohňanský Juraj   -  Horváth Daniel 2, Gunár Radoslav 2
 
10.11.-16:00  Espanyol : AS Roma  -   4 : 5 (2 : 2)
Góly:  Suchý Martin 2, Katerinčin Peter , Gulač Ľudovít   -  Bariak Patrik 3, Fulec Ivan , Rác Štefan 
 
10.11.-17:00  ŠK Ajax : Š T B  -   5 : 15 (0 : 4)
Góly:  Žiaček Matej 3, Fabián Peter 2  -  Slezák Peter 6, Kuric Miroslav 5, Prekop Rastislav 2, Lonc Branislav , Lonc Peter 
ŽK:  nikto  -  Milistenfer Roman 
 
11.11.-10:00  Alfa : Blaugranas  -   11 : 7 (3 : 2)
Góly:  Kusovský Juraj 4, Kamas Tomáš 2, Krajčík Radoslav 2, Galko Miroslav , Mazáň Miroslav , Nemečkaj Vladimír   -  Dúžek Tomáš 2, Horňák Milan 2, Kebísek Martin , Horváth Vladimír , Tomanica Emil 
 
14. kolo
  Power-One : AS Roma  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  ŠK Ajax : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
05.04.-20:00  Aquabely : Real  -   4 : 9 (0 : 2)
Góly:  Kvasnica Daniel 2, Országh Miroslav , Nováčik Jaroslav   -  Behan Filip 3, Ďatko Michal 3, Bagín Pavol 2, Ďatko Peter 
 
05.04.-21:00  Santos : Blaugranas  -   3 : 5 (2 : 2)
Góly:  Calpaš Ľubomír , Mazáň Marián , Strapko Jaroslav   -  Šlosár Branislav 2, Dúžek Tomáš , Borovský Roman , Ševela Miloš 
ŽK:  nikto  -  Tomanica Emil , Ševela Miloš 
 
06.04.-10:00  Espanyol : Holuby  -   8 : 3 (3 : 2)
Góly:  Suchánek Timotej 3, Katerinčin Peter 3, Kršák Patrik 2  -  Marušinec Ľubomír , Kopčan Štefan , Sokolík Dušan 
 
07.04.-10:00  Alfa : Albion  -   5 : 12 (1 : 3)
Góly:  Galko Miroslav , Kamas Tomáš , Krajčík Radoslav , Kopačka Dušan , Nemečkaj Vladimír   -  Piža Marek 2, Masár Marek 2, Gunár Radoslav 2, Vavro Milan 2, Koštial Vladimír , Vančo Marián , Bohm Peter , Šedík Peter 
 
01.06.-16:00  Alkáči : Š T B  -   6 : 11 (0 : 5)
Góly:  Holas Róbert 3, Hanko Marek , Laššo Marek , Moczerniuk Martin   -  Kováčik Ján 5, Senko Juraj 3, Milistenfer Miloš 2, Prekop Rastislav 
ŽK:  nikto  -  Lonc Peter 
 
15. kolo
  Blaugranas : ŠK Ajax  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Holuby : Power-One  -   5 : 0 (0 : 0)
 
12.04.-19:00  Real : Alfa  -   4 : 2 (1 : 1)
Góly:  Behan Filip 2, Bagín Pavol , Ďatko Peter   -  Bagin Marián , Krajčík Radoslav 
ŽK:  Ďatko Peter , Ficka Ján   -  Kopačka Dušan , Kamas Tomáš 
 
12.04.-20:00  AS Roma : Aquabely  -   5 : 7 (0 : 7)
Góly:  Kopčan Martin 3, Bariak Patrik , Jambor Lukáš   -  Országh Miroslav 2, Koťan Roman 2, Vysocký Marcel 2, Kvasnica Daniel 
 
12.04.-21:00  Albion : Santos  -   6 : 9 (4 : 6)
Góly:  Piža Marek 2, Masár Marek , Horváth Daniel , Staňo Michal , Šedík Peter   -  Strapko Jaroslav 5, Thier Marek 2, Bér Dalibor , Šatka Marek 
 
13.04.-11:00  Armat Čukaričk.. : Š T B  -   4 : 3 (0 : 0)
Góly:  Živčic Rudolf 2, Burdej Marek , Burdej Marek   -  Lonc Peter 2, Lonc Branislav 
 
13.04.-17:00  Espanyol : Alkáči  -   6 : 2 (2 : 0)
Góly:  Katerinčin Peter 2, Suchánek Timotej 2, Gulač Ľudovít , Kršák Patrik   -  Holas Róbert 2, Chudý Peter 
 
16. kolo
  Power-One : Espanyol  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  ŠK Ajax : Albion  -   0 : 5 (0 : 0)
 
19.04.-20:00  Santos : Real  -   6 : 11 (2 : 4)
Góly:  Bér Dalibor 3, Thier Marek , Valuch Samuel , Strapko Jaroslav   -  Ďatko Michal 6, Behan Filip 3, Dado Anton , Stratený Peter 
ŽK:  nikto  -  Bagín Pavol 
 
20.04.-09:00  Š T B : Blaugranas  -   15 : 3 (7 : 0)
Góly:  Decký Jozef 7, Tomko Róbert 6, Slezák Peter , Milistenfer Miloš   -  Kebísek Martin 2, vlastný  
 
20.04.-15:00  Alkáči : Armat Čukaričk..  -   5 : 12 (3 : 4)
Góly:  Staňo Andrej 4, Holas Róbert   -  Švikruha Ján 4, Maník Tomáš 3, Živčic Rudolf 3, Burdej Marek 2
ŽK:  Holas Róbert   -  nikto
 
21.04.-09:00  Alfa : AS Roma  -   5 : 0 (0 : 0)
 
17.05.-19:00  Aquabely : Holuby  -   6 : 3 (4 : 2)
Góly:  Kvasnica Daniel 2, Bagin Juraj , Országh Miroslav , Dohňanský Juraj , Mizerák Marián   -  Marušinec Ľubomír 2, Schiller Juraj 
 
17. kolo
  Real : ŠK Ajax  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Power-One : Alkáči  -   0 : 5 (0 : 0)
 
26.04.-20:00  Espanyol : Aquabely  -   1 : 9 (0 : 3)
Góly:  Suchánek Timotej   -  Országh Miroslav 3, Kvasnica Daniel 3, Bagin Juraj 2, Gašperec Martin 
 
26.04.-21:00  AS Roma : Santos  -   7 : 1 (4 : 0)
Góly:  Jambor Lukáš 3, Beňo Marek 3, Bogin Lukáš   -  Bér Dalibor 
ŽK:  Kopčan Martin   -  Šatka Marek 
 
27.04.-11:00  Holuby : Alfa  -   3 : 5 (2 : 3)
Góly:  Marušinec Ľubomír , Harangozo Branislav , Michalík Martin   -  Kamas Tomáš 2, Mazáň Miroslav 2, Nemečkaj Vladimír 
 
27.04.-12:00  Albion : Š T B  -   11 : 5 (3 : 3)
Góly:  Gunár Radoslav 5, Vavro Milan 2, Staňo Michal 2, Vančo Marián , Šedík Peter   -  Kováčik Ján 4, Milistenfer Miloš 
 
27.04.-14:00  Blaugranas : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
18. kolo
  Aquabely : Power-One  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  ŠK Ajax : AS Roma  -   0 : 5 (0 : 0)
 
03.05.-20:00  Santos : Holuby  -   5 : 3 (2 : 2)
Góly:  Bér Dalibor 3, Šatka Marek 2  -  Adamčin Jozef , Michalík Martin , Marušinec Ľubomír 
 
04.05.-10:00  Š T B : Real  -   2 : 11 (1 : 3)
Góly:  Prekop Rastislav , Kuric Miroslav   -  Ficka Ján 4, Behan Filip 2, Duras Martin 2, Stratený Peter 2, Ďatko Peter 
 
04.05.-12:00  Armat Čukaričk.. : Albion  -   10 : 5 (5 : 1)
Góly:  Burdej Marek 3, Závodný Michal 3, Kočka Marek 2, Živčic Rudolf , Maník Tomáš   -  Gunár Radoslav 3, Piža Marek 2
 
04.05.-15:00  Alkáči : Blaugranas  -   6 : 4 (4 : 2)
Góly:  Holas Róbert 2, Laššo Marek , Staňo Andrej , Chudý Peter , Smolka Martin   -  Ševela Miloš 2, Horváth Vladimír 2
 
05.05.-10:00  Alfa : Espanyol  -   2 : 2 (2 : 1)
Góly:  Mazáň Miroslav , Krajčík Radoslav   -  Suchánek Timotej , Katerinčin Peter 
ČK:  Kopačka Dušan   -  nikto
 
19. kolo
  Holuby : ŠK Ajax  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Power-One : Alfa  -   0 : 5 (0 : 0)
 
10.05.-19:00  Aquabely : Alkáči  -   10 : 1 (4 : 0)
Góly:  Bortel Tomáš 4, Országh Miroslav 3, Dohňanský Juraj , Nováčik Jaroslav , Mizerák Marián   -  Vrábel Jakub 
 
10.05.-20:00  AS Roma : Š T B  -   12 : 5 (5 : 2)
Góly:  Kopčan Martin 4, Fulec Ivan 3, Bogin Lukáš 3, Sviečka Roman 2  -  Slezák Peter 2, Milistenfer Miloš , Senko Juraj , Kuric Miroslav 
 
10.05.-21:00  Real : Armat Čukaričk..  -   1 : 2 (0 : 0)
Góly:  Stratený Peter   -  Burdej Marek , Mazáň Michal 
 
11.05.-14:00  Albion : Blaugranas  -   7 : 4 (4 : 2)
Góly:  Gunár Radoslav 3, Bohm Peter , Staňo Michal , Koštial Vladimír , vlastný    -  Borovský Roman 2, Horváth Vladimír 2
 
17.05.-20:00  Espanyol : Santos  -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Kršák Patrik 2, Kubán Adrian 2, Suchý Martin , Gulač Ľudovít   -  Bér Dalibor 2, Valuch Samuel , Hudcovský Anton 
 
20. kolo
  Santos : Power-One  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  ŠK Ajax : Espanyol  -   0 : 5 (0 : 0)
 
18.05.-10:00  Š T B : Holuby  -   5 : 3 (3 : 0)
Góly:  Slezák Peter 2, Prekop Radoslav , Prekop Rastislav , Kuric Miroslav   -  Harangozo Branislav , Marušinec Ľubomír , Hošták Richard 
 
18.05.-13:00  Alkáči : Albion  -   1 : 3 (0 : 1)
Góly:  Smolka Martin   -  Piža Marek 3
ŽK:  nikto  -  Masár Marek 
 
18.05.-14:00  Blaugranas : Real  -   7 : 12 (4 : 3)
Góly:  Kebísek Martin 3, Šlosár Branislav 2, Ševela Miloš , Čupalka Vladimír   -  Stratený Peter 4, Dado Anton 3, Ďatko Michal 2, Behan Filip 2, Ďatko Peter 
 
19.05.-10:00  Alfa : Aquabely  -   6 : 4 (4 : 3)
Góly:  Galko Miroslav 3, Bagin Marián , Cyprián Ľubomír , Kamas Tomáš   -  Kvasnica Daniel 2, Kaprálik Peter , Dohňanský Juraj 
 
08.06.-11:00  Armat Čukaričk.. : AS Roma  -   1 : 1 (0 : 1)
Góly:  Závodný Michal   -  Ruman Roman 
ŽK:  Burdej Marek   -  Hubina Ivan 
 
21. kolo
  Power-One : ŠK Ajax
 
24.05.-19:00  Real : Albion  -   11 : 6 (4 : 2)
Góly:  Stratený Peter 5, Dado Anton , Ďatko Peter , Ďatko Michal , Behan Filip , Ficka Ján , vlastný    -  Gunár Radoslav 2, Staňo Michal 2, Masár Marek , Piža Marek 
ŽK:  Dado Anton , Duras Martin   -  nikto
 
24.05.-20:00  Aquabely : Santos  -   9 : 3 (4 : 1)
Góly:  Országh Miroslav 3, Kvasnica Daniel 2, Dohňanský Juraj , Bortel Tomáš , Mizerák Marián , Kaprálik Peter   -  Bér Dalibor , Hudcovský Anton , Calpaš Ľubomír 
 
24.05.-21:00  Espanyol : Š T B  -   3 : 3 (1 : 2)
Góly:  Matuška Rastislav 2, Kubán Adrian   -  Slezák Peter 2, Milistenfer Miloš 
 
25.05.-09:00  AS Roma : Blaugranas  -   5 : 0 (0 : 0)
 
25.05.-10:00  Holuby : Armat Čukaričk..  -   2 : 6 (1 : 3)
Góly:  Michalík Martin , Burdej Ján   -  Maník Tomáš 6
 
26.05.-11:00  Alfa : Alkáči  -   6 : 2 (3 : 2)
Góly:  Bagin Marián 2, Galko Miroslav 2, Kamas Tomáš , Krajčík Radoslav   -  Holas Róbert 2
 
22. kolo
  ŠK Ajax : Aquabely  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  Š T B : Power-One  -   5 : 0 (0 : 0)
 
01.06.-10:00  Albion : AS Roma  -   3 : 7 (1 : 2)
Góly:  Lachký Jakub , Bohm Peter , Koštial Vladimír   -  Kopčan Martin 5, Sviečka Roman 2
 
01.06.-13:00  Blaugranas : Holuby  -   7 : 4 (2 : 1)
Góly:  Dúžek Tomáš 2, Kebísek Martin 2, Horváth Vladimír , Horňák Milan , Šlosár Branislav   -  Schiller Juraj 2, Marušinec Ľubomír , Havalda Vašek 
 
01.06.-18:00  Alkáči : Real  -   0 : 19 (0 : 4)
Góly:  nikto  -  Balon Marek 6, Dado Anton 5, Stratený Peter 3, Behan Filip 2, Duras Martin , Ďatko Michal , Ficka Ján 
 
01.06.-20:00  Armat Čukaričk.. : Espanyol  -   7 : 5 (2 : 1)
Góly:  Švikruha Ján 3, Maník Tomáš 3, Kristín Miroslav   -  Suchánek Timotej 2, Matuška Rastislav , Gulač Ľudovít , Katerinčin Peter 
ŽK:  Švikruha Ján   -  Suchánek Timotej 
ČK:  Maník Tomáš   -  nikto
 
15.06.-20:00  Santos : Alfa  -   3 : 19 (0 : 9)
Góly:  Strapko Jaroslav , Bér Dalibor , Hudcovský Anton   -  Mazáň Miroslav 6, Krajčík Radoslav 5, Nemečkaj Vladimír 4, Galko Miroslav 4
 
23. kolo
  Power-One : Armat Čukaričk..  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  Alfa : ŠK Ajax  -   5 : 0 (0 : 0)
 
07.06.-19:00  AS Roma : Real  -   5 : 4 (3 : 1)
Góly:  Jambor Lukáš 2, Bogin Lukáš 2, Beňo Marek   -  Ďatko Michal 2, Ďatko Peter , Dado Anton 
 
07.06.-20:00  Aquabely : Š T B  -   3 : 5 (2 : 3)
Góly:  Kvasnica Daniel 2, Bortel Tomáš   -  Slezák Peter 2, Lonc Peter , Senko Juraj , Prekop Rastislav 
ŽK:  nikto  -  Lonc Branislav 
 
07.06.-21:00  Santos : Alkáči  -   8 : 1 (2 : 0)
Góly:  Bér Dalibor 3, Strapko Jaroslav 2, Mazáň Marián , Calpaš Ľubomír , vlastný    -  Smolka Martin 
 
08.06.-10:00  Holuby : Albion  -   0 : 7 (0 : 3)
Góly:  nikto  -  Gunár Radoslav 3, Koštial Vladimír 2, Staňo Michal , Šedík Peter 
 
08.06.-18:00  Espanyol : Blaugranas  -   4 : 5 (2 : 4)
Góly:  Suchánek Timotej 2, Matuška Rastislav 2  -  Šlosár Branislav 2, Tomanica Emil 2, Kebísek Martin 
ŽK:  nikto  -  Šlosár Branislav 
 
24. kolo
  ŠK Ajax : Santos  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  Blaugranas : Power-One  -   5 : 0 (0 : 0)
 
14.06.-19:00  Real : Holuby  -   9 : 4 (6 : 2)
Góly:  Ďatko Michal 4, Stratený Peter 3, Ficka Ján , Floriš Tomáš   -  Burdej Ján 2, Marušinec Ľubomír , Schiller Juraj 
 
14.06.-20:00  Albion : Espanyol  -   9 : 3 (3 : 1)
Góly:  Masár Marek 3, Gunár Radoslav 2, Šedík Peter , Vozár Milan , Koštial Vladimír , Horváth Daniel   -  Matuška Rastislav , Kobela Lukáš , Suchánek Timotej 
 
14.06.-21:00  Alkáči : AS Roma  -   6 : 14 (2 : 6)
Góly:  Hanko Marek 3, Holas Róbert 2, Moczerniuk Martin   -  Rác Štefan 5, Bogin Lukáš 5, Zábojník Mário 4
 
15.06.-10:00  Š T B : Alfa  -   8 : 7 (6 : 4)
Góly:  Lonc Peter 2, Prekop Rastislav 2, Kuric Miroslav 2, Slezák Peter 2  -  Kamas Tomáš 3, Kopačka Dušan 2, Krajčík Radoslav , Galko Miroslav 
ŽK:  nikto  -  Galko Miroslav 
 
15.06.-19:00  Armat Čukaričk.. : Aquabely  -   7 : 3 (3 : 2)
Góly:  Kočka Marek 2, Maník Tomáš 2, Švikruha Ján , Živčic Rudolf , Košťál Anton   -  Kaprálik Peter 2, Nováčik Jaroslav 
 
25. kolo
  Power-One : Albion  -   0 : 5 (0 : 0)
 
  ŠK Ajax : Alkáči  -   0 : 5 (0 : 0)
 
21.06.-20:00  Santos : Š T B  -   3 : 4 (2 : 1)
Góly:  Bér Dalibor , Valuch Samuel , Mazáň Marián   -  Slezák Peter 2, Kováčik Ján , Pružinec Branislav 
ČK:  nikto  -  Kováčik Ján 
 
21.06.-21:00  Aquabely : Blaugranas  -   5 : 6 (2 : 2)
 
22.06.-10:00  Holuby : AS Roma  -   6 : 8 (4 : 4)
 
23.06.-08:00  Alfa : Armat Čukaričk..  -   5 : 0 (0 : 0)
 
23.06.-11:00  Espanyol : Real  -   8 : 12 (4 : 5)
 
26. kolo
  Real : Power-One  -   5 : 0 (0 : 0)
 
  Š T B : ŠK Ajax  -   5 : 0 (0 : 0)
 
22.06.-20:00  Albion : Aquabely  -   3 : 6 (1 : 1)
Góly:  Gunár Radoslav 2, Piža Marek   -  Kvasnica Daniel 2, Dohňanský Juraj 2, Kaprálik Peter 2
 
28.06.-20:00  Alkáči : Holuby  -   1 : 10 (0 : 4)
Góly:  Staňo Andrej   -  Marušinec Ľubomír 2, Michalík Martin 2, Havalda Vašek , Hošták Richard , Živčic Marek , Buček Peter , Makovec Marián , Schiller Juraj 
 
28.06.-21:00  Armat Čukaričk.. : Santos  -   6 : 6 (2 : 5)
Góly:  Závodný Michal 3, Živčic Rudolf , Burdej Marek , Mazáň Michal   -  Strapko Jaroslav 4, Bér Dalibor , Hubcovský Martin 
 
29.06.-20:00  Blaugranas : Alfa  -   4 : 6 (1 : 3)
Góly:  Horňák Milan 2, Kebísek Martin 2  -  Galko Miroslav 2, Kamas Tomáš 2, Nemečkaj Vladimír 2
 
30.06.-10:00  AS Roma : Espanyol  -   11 : 8 (6 : 3)
Góly:  Fulec Ivan 4, Beňo Marek 3, Jambor Lukáš 2, Zábojník Mário 2  -  Matuška Rastislav 4, Suchánek Timotej 3, Dobrík Martin 
 

Zápasy 2.liga
1. kolo
17.08.-18:00  United : Sportclub   -   4 : 1 (2 : 0)
Góly:  Tomčány Patrik , Ďuriš Juraj , Hrubčín Michal , Hetflajš Boris   -  Pagáč Peter 
 
17.08.-21:00  Rossoneri : Millwall  -   5 : 4 (1 : 2)
Góly:  Kamas Tomaš 2, Kamas Radoslav 2, Mazán Juraj   -  Macho Peter 2, Solín Róbert  , Denke Radoslav 
 
18.08.-12:00  Kollárová : FC Mreže  -   6 : 4 (2 : 2)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš 2, Solin Peter 2, Krivoklátsky Jakub , Solin Peter   -  Suchánek Vladimír 2, Čepela Róbert , vlastný  
 
18.08.-16:00  Palmeiro : Belasí  -   5 : 1 (2 : 1)
Góly:  Krcheň Jozef 2, Remenár Peter 2, Vavro Honzo    -  Mišiak Martin 
 
19.08.-08:00  Červený Balet : Boca Juniors  -   5 : 4 (4 : 0)
Góly:  Tukina Tomáš 2, Masaryk Miroslav , Laco Martin , Laco Peter   -  Janiga Michal 2, Černý Tomáš , Šišaj Mário 
 
19.08.-09:00  Vasco"94 : TIPA Zlatý Baž..  -   1 : 6 (0 : 2)
Góly:  nikto  -  Kršák Vladimír 2, Nemečkaj Ľubomír , Mutala Miroslav , Suchánek Stanislav , Juríček Miloslav 
 
19.08.-12:00  Celtic : Demonic  -   5 : 7 (2 : 2)
Góly:  Teluch Miroslav 2, Seleš Ľubomír , Súster Andrej , Kubala Michal   -  Rekem Marek 2, Cibuľa František 2, Brezničan Martin , Hanták Juraj , Adamčík Marek 
ŽK:  Súster Andrej   -  Brezničan Martin 
 
2. kolo
24.08.-17:00  Sportclub  : Vasco"94  -   10 : 7 (3 : 1)
Góly:  Ševela Miloš 6, Dohnanský Milan 2, Hlásny Juraj 2  -  Krčmár Vladimír 2, Suchomel Rastislav , Húserka Juraj , Púček Roman , Havránek Ivan , Vangel Medard 
 
24.08.-19:00  Demonic : FC Mreže  -   7 : 3 (3 : 1)
Góly:  Cibuľa František 2, Hanták Juraj 2, Rekem Marek 2, Kolman Michal   -  Dian Ivan 2, Palček Jozef 
ŽK:  Hanták Juraj   -  nikto
ČK:  nikto  -  Masiarčin Daniel 
 
25.08.-09:00  Celtic : Rossoneri  -   3 : 2 (1 : 2)
Góly:  Monček Tomáš 2, Teluch Miroslav   -  Mazán Martin , Chmelík Ľuboš 
 
25.08.-19:00  Millwall : United  -   6 : 4 (1 : 2)
Góly:  Tomanica Michal 2, Macho Peter 2, Štefula Ján 2  -  Hetflajš Boris 2, Hrubčín Michal , vlastný  
ŽK:  Hrubina Michal , Štefula Ján   -  Hetflajš Boris 
 
26.08.-08:00  Belasí : Červený Balet  -   7 : 2 (4 : 1)
Góly:  Chmelina Juraj 3, Mišiak Martin , Trokan Peter , Kršák Ľudovít , Chudo Michal   -  Ďurčo Ľubomír , Tukina Juraj 
 
26.08.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Palmeiro  -   1 : 8 (1 : 2)
Góly:  Juríček Miloslav   -  Remenár Peter 3, Antol Jozef 2, Rendek Radovan 2, Krcheň Jozef 
 
31.08.-18:00  Boca Juniors : Kollárová  -   11 : 6 (7 : 0)
Góly:  Živčic Michal 4, Janiga Michal 4, Marcinek Jakub , Ševčík Róbert , Husár Michal   -  Baranka Dominik 2, Solin Peter 2, Krivoklátsky Tomáš , Krivoklátsky Jakub 
 
3. kolo
29.08.-10:00  United : Celtic  -   9 : 6 (4 : 3)
Góly:  Púček Tomáš 4, Hetflajš Boris 4, Sirotný Milan   -  Ondrejec Boris 4, Monček Tomáš , Seleš Ľubomír 
 
31.08.-17:00  Palmeiro : Sportclub   -   6 : 5 (3 : 2)
Góly:  Krcheň Jozef 3, Rendek Radovan 2, Antol Jozef , Vavro Honzo    -  Bielik Rastislav , Ševela Miloš , Vraník Michal , Huňa Peter , Hlásny Juraj 
ŽK:  Krcheň Jozef   -  Bielik Rastislav 
ČK:  nikto  -  Bielik Rastislav 
 
31.08.-19:00  Vasco"94 : Millwall  -   3 : 10 (1 : 2)
Góly:  Chovanec Štefan  , Havránek Ivan , Suchomel Rastislav   -  Štefula Ján 2, Hrubina Daniel 2, Kostka Peter 2, Hrubina Michal , Štefula Ján , Solín Róbert  , Macho Peter 
 
31.08.-20:00  Rossoneri : Demonic  -   6 : 11 (3 : 6)
Góly:  Chmelík Ľuboš 3, Kamas Tomaš 2, Mazán Martin   -  Cibuľa František 7, Čačko Miloslav 2, Adamčík Marek , Brezničan Martin 
 
01.09.-10:00  Kollárová : Belasí  -   3 : 5 (2 : 1)
Góly:  Baranka Dominik , Krivoklátsky Tomáš , Tašár Milan   -  Mišiak Martin 3, Chmelina Juraj , Trokan Peter 
 
01.09.-13:00  FC Mreže : Boca Juniors  -   2 : 2 (1 : 2)
Góly:  Kalafut Jozef 2  -  Janiga Michal 2
 
02.09.-08:00  Červený Balet : TIPA Zlatý Baž..  -   2 : 4 (0 : 1)
Góly:  Ďurčo Ľubomír , Tukina Tomáš   -  Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav 2
 
4. kolo
07.09.-18:00  TIPA Zlatý Baž.. : Kollárová  -   6 : 2 (2 : 0)
Góly:  Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav 2, Feja Miroslav , Nemečkaj Ľubomír   -  Krivoklátsky Jakub , Koníček Lukáš 
 
07.09.-21:00  Millwall : Palmeiro  -   4 : 3 (2 : 1)
Góly:  Bortel Gabriel , Macho Peter , Hrubina Michal , Hrubina Tomáš   -  Krcheň Jozef 2, Antol Jozef 
 
08.09.-09:00  Belasí : FC Mreže  -   1 : 2 (1 : 1)
Góly:  Mišiak Martin   -  Čepela Róbert , Palček Jozef 
 
08.09.-11:00  Celtic : Vasco"94  -   4 : 11 (3 : 3)
Góly:  Monček Tomáš 3, Súster Andrej   -  Púček Miroslav 7, Dolinaj Peter 4
 
08.09.-12:00  Demonic : Boca Juniors  -   7 : 13 (4 : 4)
Góly:  Čačko Miloslav 2, Kolman Michal 2, Adamčík Marek , Cibuľa František , Hanták Juraj   -  Živčic Michal 6, Šamaj Martin 2, Marcinek Jakub , Ševčík Róbert , Šišaj Mário , Husár Michal , Janiga Michal 
 
08.09.-15:00  Rossoneri : United  -   1 : 10 (0 : 5)
Góly:  Kubaščík Metod   -  Púček Milan 4, Hetflajš Boris 3, Púček Tomáš 2, Tomčány Patrik 
 
08.09.-18:00  Sportclub  : Červený Balet  -   3 : 9 (3 : 3)
Góly:  Ševela Miloš , Huňa Peter , Hlásny Juraj   -  Tukina Juraj 5, Ďurčo Ľubomír 3, Laco Peter , Masaryk Miroslav 
 
5. kolo
14.09.-18:00  Kollárová : Sportclub   -   3 : 7 (0 : 3)
Góly:  Koníček Lukáš 2, Baranka Dominik   -  Bielik Rastislav 3, Ševela Miloš 3, Kuric Vladimír 
 
15.09.-10:00  Vasco"94 : Rossoneri  -   3 : 3 (1 : 0)
Góly:  Púček Miroslav 2, Krčmár Vladimír   -  Chmelík Ľuboš , Mazán Martin , Kamas Radoslav 
ŽK:  nikto  -  Kamas Tomaš 
 
15.09.-13:00  Boca Juniors : Belasí  -   5 : 0 (0 : 0)
 
15.09.-17:00  United : Demonic  -   8 : 2 (4 : 1)
Góly:  Púček Tomáš 3, Púček Milan 2, Tomčány Patrik 2, Hrubčín Michal   -  Cibuľa František 2
ŽK:  Ďuriš Juraj , Lorenc Michal   -  Čačko Miloslav 
 
15.09.-18:00  Palmeiro : Celtic  -   3 : 5 (2 : 1)
Góly:  Antol Jozef , Klabník Ján , Vavro Honzo    -  Kubala Michal 2, Teluch Miroslav , Monček Tomáš , Žilka Branislav 
ŽK:  nikto  -  Teluch Miroslav 
 
16.09.-08:00  Červený Balet : Millwall  -   7 : 7 (5 : 2)
Góly:  Tukina Juraj 4, Ďurčo Ľubomír , Laco Peter , Masaryk Miroslav   -  Štefula Ján 3, Kostka Peter 2, Hrubina Daniel , Hrubina Michal 
 
16.09.-13:00  FC Mreže : TIPA Zlatý Baž..  -   2 : 3 (2 : 0)
Góly:  Masiarčin Daniel , Palček Jozef   -  Kršák Vladimír , Mutala Miroslav , vlastný  
ŽK:  Masiarčin Daniel , Palček Jozef   -  Kršák Vladimír , Martiš Jaroslav 
 
6. kolo
21.09.-17:00  Sportclub  : FC Mreže  -   5 : 0 (0 : 0)
 
21.09.-18:00  United : Vasco"94  -   3 : 3 (2 : 1)
Góly:  Púček Tomáš 3  -  Suchomel Rastislav , Hübsch Karol , Púček Miroslav 
ŽK:  nikto  -  Dolinaj Peter 
 
22.09.-15:00  Rossoneri : Palmeiro  -   2 : 8 (1 : 3)
Góly:  Florek Roman , Paška Štefan   -  Krcheň Jozef 3, Antol Jozef 2, Klabník Ján 2, Kušnier Vladimír 
 
22.09.-18:00  Demonic : Belasí  -   8 : 6 (5 : 2)
Góly:  Cibuľa František 3, Kolman Michal 3, Adamčík Marek 2  -  Trokan Peter 3, Mišiak Martin , Tehlárik Ľubomír , Chudo Michal 
 
23.09.-08:00  Celtic : Červený Balet  -   2 : 3 (0 : 1)
Góly:  Monček Tomáš , Žilka Branislav   -  Laco Martin , Tukina Juraj , Laco Peter 
 
23.09.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Boca Juniors  -   3 : 5 (0 : 4)
Góly:  Mutala Miroslav 2, Kršák Vladimír   -  Živčic Michal 2, Šamaj Martin , Husár Michal , Janiga Michal 
 
29.09.-20:00  Millwall : Kollárová  -   5 : 4 (2 : 2)
Góly:  Kostka Peter 2, Tomanica Michal 2, Hrubina Tomáš   -  Krivoklátsky Tomáš 2, Krivoklátsky Jakub , vlastný  
 
7. kolo
22.09.-20:00  Boca Juniors : Sportclub   -   11 : 8 (3 : 5)
Góly:  Živčic Michal 3, Ševčík Róbert 2, Janiga Michal , Šišaj Mário , Marcinek Jakub , Husár Michal , Kollár Dominik , vlastný    -  Ševela Miloš 3, Púček Lukáš 2, Hlásny Juraj 2, Bielik Rastislav 
 
29.09.-12:00  Vasco"94 : Demonic  -   2 : 4 (1 : 1)
Góly:  Krčmár Vladimír , Suchomel Rastislav   -  Kolman Michal 2, Adamčík Marek , Gábor Marián 
ŽK:  nikto  -  Kolman Michal , Cibuľa František 
 
29.09.-13:00  FC Mreže : Millwall  -   7 : 2 (5 : 1)
Góly:  Suchánek Vladimír 3, Kalafut Jozef 3, Dian Ivan   -  Hrubina Daniel , Hrubina Michal 
 
29.09.-16:00  Palmeiro : United  -   5 : 9 (1 : 3)
Góly:  Kušnier Vladimír 2, Krcheň Jozef , Remenár Peter , vlastný    -  Púček Milan 6, Púček Tomáš 2, Ďuriš Juraj 
 
30.09.-08:00  Belasí : TIPA Zlatý Baž..  -   9 : 4 (2 : 2)
Góly:  Mišiak Martin 5, Vojtech Michal 2, Kršák Ľudovít , Ragán Marián   -  Nemečkaj Ľubomír 3, Mutala Miroslav 
ŽK:  Vojtech Michal   -  nikto
 
30.09.-11:00  Kollárová : Celtic  -   4 : 8 (1 : 2)
Góly:  Haviar Matej 2, Koníček Lukáš 2  -  Ondrejec Boris 3, Hlatký Martin 2, Teluch Pavel , Žilka Branislav , Kováč Dominik 
 
30.09.-12:00  Červený Balet : Rossoneri  -   4 : 4 (2 : 0)
Góly:  Tukina Juraj 2, Ďurčo Ľubomír , vlastný    -  Kubaščík Metod 2, Paška Štefan , Pandi Juraj 
 
8. kolo
05.10.-17:00  Sportclub  : Belasí  -   2 : 2 (2 : 1)
Góly:  Dohnanský Marek , Vraník Michal   -  Ragán Marián 2
ŽK:  nikto  -  Mišiak Martin , Vojtech Michal 
 
05.10.-18:00  Rossoneri : Kollárová  -   8 : 8 (4 : 5)
Góly:  Mazán Juraj 3, Chmelík Ľuboš 3, Mazán Martin 2  -  Krivoklátsky Jakub 2, Krivoklátsky Tomáš 2, Solin Peter , Tašár Milan , Baranka Dominik , Haviar Matej 
 
06.10.-14:00  United : Červený Balet  -   10 : 6 (4 : 1)
Góly:  Hrubčín Michal 3, Ficka Radovan 3, Púček Tomáš 2, Ďuriš Juraj , Hetflajš Boris   -  Tukina Juraj 4, Tukina Tomáš , Porubský Igor 
 
06.10.-15:00  Demonic : TIPA Zlatý Baž..  -   8 : 4 (5 : 2)
Góly:  Cibuľa František 5, Adamčík Marek , Brezničan Martin , Rekem Marek   -  Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav , Nemečkaj Ľubomír 
ŽK:  Brezničan Martin   -  nikto
 
06.10.-19:00  Millwall : Boca Juniors  -   4 : 4 (2 : 2)
Góly:  Tomanica Michal 2, Gorelka Tomáš , Hrubina Tomáš   -  Živčic Michal 2, Marcinek Jakub , Šišaj Mário 
ŽK:  Hrubina Tomáš   -  nikto
 
06.10.-20:00  Celtic : FC Mreže  -   6 : 2 (1 : 0)
Góly:  Žilka Branislav 2, Kováč Dominik , Monček Tomáš , Teluch Miroslav , Seleš Ľubomír   -  Suchánek Vladimír , Dian Ivan 
 
07.10.-08:00  Vasco"94 : Palmeiro  -   5 : 0 (0 : 0)
 
9. kolo
12.10.-18:00  Červený Balet : Vasco"94  -   3 : 2 (3 : 1)
Góly:  Tukina Juraj 2, Laco Peter   -  Púček Miroslav , Púček Roman 
ŽK:  Tukina Tomáš   -  nikto
 
12.10.-19:00  FC Mreže : Rossoneri  -   2 : 4 (2 : 1)
Góly:  Dian Ivan , Masiarčin Daniel   -  Chmelík Ľuboš , Madaj Bohumil , Mazán Martin , Zachar Marek 
ŽK:  Dian Ivan   -  nikto
 
13.10.-18:00  Kollárová : United  -   3 : 8 (0 : 3)
Góly:  Baranka Dominik , Krivoklátsky Tomáš , Krivoklátsky Jakub   -  Hetflajš Boris 2, Sirotný Milan , Tomčány Patrik , Ficka Radovan , Púček Milan , Púček Tomáš , Lorenc Michal 
 
13.10.-19:00  Boca Juniors : Celtic  -   9 : 4 (5 : 0)
Góly:  Husár Michal 4, Živčic Michal 2, Černý Tomáš , Marcinek Jakub , Šišaj Mário   -  Teluch Pavel 2, Monček Tomáš 2
 
14.10.-08:00  TIPA Zlatý Baž.. : Sportclub   -   2 : 5 (0 : 0)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 2  -  Ševela Miloš 3, Huňa Peter , Vraník Michal 
 
14.10.-10:00  Belasí : Millwall  -   4 : 4 (1 : 3)
Góly:  Mišiak Martin 2, Chmelina Juraj , Trokan Peter   -  Macho Peter , Janiš Jan , Hrubina Michal , Hrubina Daniel 
 
14.10.-12:00  Palmeiro : Demonic  -   4 : 18 (3 : 6)
Góly:  Krcheň Jozef 3, Remenár Peter   -  Adamčík Marek 9, Cibuľa František 7, Rekem Marek , Gábor Marián 
ŽK:  nikto  -  Rekem Marek 
 
10. kolo
19.10.-17:00  United : FC Mreže  -   8 : 4 (2 : 2)
Góly:  Hrubčín Michal 4, Púček Tomáš 2, Hrubčin Marcel 2  -  Piatrik Jaroslav , Kalafut Jozef , Čepela Róbert , Masiarčin Daniel 
 
20.10.-10:00  Vasco"94 : Kollárová  -   9 : 5 (4 : 2)
Góly:  Dolinaj Peter 2, Krčmár Vladimír 2, Suchomel Rastislav 2, Havránek Ivan , Meščánek Peter , Púček Miroslav   -  Baranka Dominik , Sokolík Richard , Haviar Matej , Koníček Lukáš , Krivoklátsky Jakub 
 
20.10.-11:00  Rossoneri : Boca Juniors  -   3 : 16 (0 : 7)
Góly:  Florek Roman , Kamas Radoslav , Chmelík Ľuboš   -  Janiga Michal 5, Černý Tomáš 4, Šišaj Mário 2, Šamaj Martin 2, Kollár Dominik 2, Janiga Martin 
 
20.10.-17:00  Demonic : Sportclub   -   7 : 6 (2 : 1)
Góly:  Cibuľa František 2, Rekem Marek 2, Adamčík Marek , Brezničan Martin , Gábor Marián   -  Ševela Miloš 3, Dohnanský Marek , Dohnanský Milan , Huňa Peter 
ŽK:  Cibuľa František   -  nikto
ČK:  Cibuľa František   -  nikto
 
21.10.-08:00  Palmeiro : Červený Balet  -   8 : 5 (1 : 3)
Góly:  Vavro Honzo  3, Kušnier Vladimír 2, Krcheň Jozef , Remenár Peter , Klabník Ján   -  Masaryk Miroslav 3, Tukina Juraj 2
 
21.10.-09:00  Celtic : Belasí  -   5 : 6 (4 : 2)
Góly:  Hlatký Martin , Teluch Miroslav , Monček Tomáš , Kováč Dominik , Súster Andrej   -  Mišiak Martin 3, Chmelina Juraj 2, Trokan Peter 
 
21.10.-10:00  Millwall : TIPA Zlatý Baž..  -   2 : 2 (2 : 2)
Góly:  Solín Róbert  , Kostka Peter   -  Kršák Vladimír , Mutala Miroslav 
 
11. kolo
26.10.-17:00  Kollárová : Palmeiro  -   3 : 2 (0 : 1)
Góly:  Krivoklátsky Jakub , Haviar Matej , Koníček Lukáš   -  Kušnier Vladimír , Remenár Peter 
 
26.10.-18:00  Boca Juniors : United  -   2 : 4 (1 : 2)
Góly:  Šamaj Martin , Husár Michal   -  Púček Tomáš 2, Sirotný Milan , Púček Milan 
 
26.10.-19:00  Sportclub  : Millwall  -   3 : 8 (3 : 2)
Góly:  Ševela Miloš 2, Dohnanský Marek   -  Macho Peter 4, Štefula Ján 3, vlastný  
 
27.10.-10:00  Belasí : Rossoneri  -   5 : 10 (4 : 3)
Góly:  Mišiak Martin 3, Trokan Peter , Ragán Marián   -  Chmelík Ľuboš 4, Pandi Juraj 2, Mazán Juraj 2, Paška Štefan , Madaj Bohumil 
 
27.10.-13:00  FC Mreže : Vasco"94  -   2 : 5 (0 : 2)
Góly:  Suchánek Vladimír , Dian Ivan   -  Suchomel Rastislav 2, Krčmár Vladimír , Havránek Ivan , Vangel Medard 
 
28.10.-08:00  TIPA Zlatý Baž.. : Celtic  -   3 : 3 (3 : 2)
Góly:  Kršák Vladimír , Mutala Miroslav , Nemečkaj Ľubomír   -  Kubala Michal , Teluch Miroslav , vlastný  
 
28.10.-10:00  Červený Balet : Demonic  -   10 : 1 (3 : 1)
Góly:  Tukina Juraj 6, Tukina Tomáš 2, Ďurčo Ľubomír , Rešetka Juraj   -  Rekem Marek 
 
12. kolo
02.11.-17:00  Rossoneri : TIPA Zlatý Baž..  -   8 : 3 (4 : 1)
Góly:  Mazán Juraj 3, Chmelík Ľuboš 2, Mazán Martin , Madaj Bohumil , Paška Štefan   -  Kršák Vladimír 2, Šimko Ján 
 
02.11.-18:00  United : Belasí  -   9 : 5 (4 : 4)
Góly:  Púček Tomáš 5, Púček Milan 2, Sirotný Milan , Hetflajš Boris   -  Mišiak Martin 2, Kršák Ľudovít 2, Ragán Marián 
 
03.11.-12:00  Vasco"94 : Boca Juniors  -   6 : 8 (2 : 2)
Góly:  Krčmár Vladimír 3, Púček Roman 2, Dolinaj Peter   -  Šamaj Martin 3, Janiga Michal , Husár Michal , Šišaj Mário , Živčic Michal , Marcinek Jakub 
 
03.11.-19:00  Demonic : Millwall  -   6 : 7 (2 : 2)
Góly:  Kolman Michal 3, Cibuľa František 2, Adamčík Marek   -  Štefula Ján 3, Gorelka Tomáš 2, Macho Peter , Janiš Jan 
 
04.11.-08:00  Červený Balet : Kollárová  -   4 : 7 (3 : 2)
Góly:  Tukina Juraj 2, Tukina Tomáš , Masaryk Miroslav   -  Krivoklátsky Tomáš 3, Solin Peter 2, Tašár Milan , Krivoklátsky Jakub 
 
04.11.-12:00  Palmeiro : FC Mreže  -   8 : 1 (3 : 0)
Góly:  Krcheň Jozef 3, Remenár Peter 2, Vavro Honzo  2, Rendek Radovan   -  Suchánek Vladimír 
 
04.11.-13:00  Celtic : Sportclub   -   4 : 4 (2 : 2)
Góly:  Teluch Miroslav 3, Kubala Michal   -  Ševela Miloš 2, Dohnanský Marek , Hlásny Juraj 
ŽK:  Kubala Michal   -  nikto
 
13. kolo
09.11.-18:00  FC Mreže : Červený Balet  -   4 : 8 (2 : 4)
Góly:  Kalafut Jozef 2, Dian Ivan , Čepela Róbert   -  Tukina Juraj 6, Masaryk Miroslav 2
 
09.11.-19:00  Kollárová : Demonic  -   6 : 11 (1 : 4)
Góly:  Koníček Lukáš 3, Solin Peter , Baranka Dominik , vlastný    -  Adamčík Marek 3, Cibuľa František 3, Hanták Juraj 2, Kolman Michal 2, Brezničan Martin 
 
10.11.-08:00  Sportclub  : Rossoneri  -   13 : 9 (8 : 2)
Góly:  Hlásny Juraj 5, Ševela Miloš 4, Púček Lukáš 2, Pagáč Peter 2  -  Madaj Bohumil 3, Chmelík Ľuboš 3, Pandi Juraj 2, Mazán Juraj 
ŽK:  Púček Lukáš   -  nikto
 
10.11.-10:00  Millwall : Celtic  -   7 : 5 (4 : 1)
Góly:  Štefula Ján 4, Denke Radoslav , Janiš Jan , Macho Peter   -  Teluch Miroslav 3, Kubala Michal , vlastný  
ŽK:  nikto  -  Teluch Miroslav 
 
10.11.-13:00  Boca Juniors : Palmeiro  -   11 : 4 (5 : 2)
Góly:  Janiga Michal 4, Živčic Michal 3, Marcinek Jakub , Husár Michal , Šiška Tomáš , Kollár Dominik   -  Remenár Peter 2, Antol Jozef , Krcheň Jozef 
 
10.11.-14:00  Belasí : Vasco"94  -   3 : 1 (2 : 0)
Góly:  Chmelina Juraj , Kršák Ľudovít , Trokan Peter   -  Púček Miroslav 
 
11.11.-08:00  TIPA Zlatý Baž.. : United  -   2 : 7 (1 : 1)
Góly:  Kršák Vladimír 2  -  Hrubčín Michal 2, Púček Milan 2, Púček Tomáš 2, Hetflajš Boris 
 
14. kolo
  FC Mreže : Kollárová  -   0 : 5 (0 : 0)
 
05.04.-17:00  Sportclub  : United  -   0 : 8 (0 : 3)
Góly:  nikto  -  Púček Tomáš 3, Ďuriš Juraj 2, Hrubčín Michal , Hetflajš Boris , Sirotný Milan 
 
05.04.-18:00  Belasí : Palmeiro  -   5 : 0 (0 : 0)
 
06.04.-18:00  Demonic : Celtic  -   6 : 6 (2 : 2)
Góly:  Cibuľa František 2, Kolman Michal 2, Adamčík Marek , Haviar Andrej   -  Monček Tomáš 4, Kováč Dominik , Ondrejec Boris 
 
06.04.-19:00  Millwall : Rossoneri  -   11 : 4 (5 : 1)
Góly:  Tomanica Michal 3, Macho Peter 3, Bortel Gabriel 2, Janiš Jan , Hrubina Daniel , Solín Róbert    -  Mazán Juraj 2, Kalafut Jozef 2
 
07.04.-08:00  Boca Juniors : Červený Balet  -   3 : 5 (1 : 2)
Góly:  Marcinek Jakub 2, Šamaj Martin   -  Tukina Juraj 2, Ďurčo Ľubomír , Rešetka Juraj , Laco Peter 
 
07.04.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Vasco"94  -   8 : 4 (3 : 0)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 2, Kršák Vladimír 2, Suchánek Stanislav 2, Mutala Miroslav , Martiš Jaroslav   -  Suchomel Rastislav 2, Krčmár Vladimír , Slúka Peter 
 
15. kolo
  FC Mreže : Demonic  -   0 : 5 (0 : 0)
 
12.04.-17:00  Kollárová : Boca Juniors  -   3 : 6 (0 : 3)
Góly:  Krivoklátsky Jakub 2, Solin Peter   -  Kollár Dominik 2, Husár Michal , Škarba Patrik , Janiga Michal , Šišaj Mário 
ŽK:  Haviar Matej   -  nikto
 
12.04.-18:00  Červený Balet : Belasí  -   2 : 4 (1 : 2)
Góly:  Tukina Juraj 2  -  Chmelina Juraj 2, Chudo Michal , Ragán Marián 
 
13.04.-10:00  Vasco"94 : Sportclub   -   4 : 3 (1 : 1)
Góly:  Suchomel Rastislav 2, Púček Miroslav , Dolinaj Peter   -  Galko Miloslav 2, Kuric Vladimír 
 
13.04.-12:00  Rossoneri : Celtic  -   5 : 4 (4 : 0)
Góly:  Mazán Martin 3, Mazán Juraj 2  -  Pajtinka Stanislav 2, Hlatký Martin , Kubala Michal 
 
13.04.-18:00  United : Millwall  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Púček Tomáš 3, Púček Milan 2  -  Piatrik Jaro  2, Tomanica Michal 
 
14.04.-11:00  Palmeiro : TIPA Zlatý Baž..  -   6 : 2 (3 : 0)
Góly:  Vavro Honzo  2, Kušnier Vladimír 2, Remenár Peter , Krcheň Jozef   -  Martiš Jaroslav , Mutala Miroslav 
 
16. kolo
  Boca Juniors : FC Mreže  -   5 : 0 (0 : 0)
 
19.04.-18:00  Millwall : Vasco"94  -   2 : 2 (2 : 2)
Góly:  Piatrik Jaro  , Macho Peter   -  Púček Miroslav , Slúka Peter 
 
19.04.-19:00  Belasí : Kollárová  -   7 : 2 (2 : 2)
Góly:  Mikušinec Mário 3, Chmelina Juraj 2, Mišiak Martin 2  -  Baranka Dominik , Krivoklátsky Jakub 
ČK:  nikto  -  Krivoklátsky Tomáš 
 
19.04.-21:00  Demonic : Rossoneri  -   6 : 6 (2 : 3)
Góly:  Adamčík Marek 3, Kolman Michal , Brezničan Martin , Hanták Juraj   -  Čepela Róbert 2, Madaj Bohumil 2, Forgáč Milan 2
 
20.04.-12:00  Celtic : United  -   7 : 8 (3 : 3)
Góly:  Monček Tomáš 5, Teluch Miroslav 2  -  Ďuriš Juraj 2, Púček Tomáš 2, Ficka Radovan , Hrubčín Michal , Tomčány Patrik , Galbavý Marek 
ŽK:  Kubala Michal   -  nikto
 
21.04.-08:00  TIPA Zlatý Baž.. : Červený Balet  -   3 : 3 (0 : 2)
Góly:  Martiš Jaroslav , Mutala Miroslav , vlastný    -  Tukina Juraj 3
ŽK:  nikto  -  Rešetka Juraj 
 
26.04.-17:00  Sportclub  : Palmeiro  -   6 : 5 (2 : 4)
Góly:  Galko Miloslav 3, Hlásny Juraj , Ondráš Filip , Bielik Rastislav   -  Krcheň Jozef 2, Vavro Honzo  2, Remenár Peter 
 
17. kolo
  FC Mreže : Belasí  -   0 : 5 (0 : 0)
 
27.04.-10:00  Vasco"94 : Celtic  -   3 : 8 (1 : 3)
Góly:  Krčmár Vladimír 3  -  Hlatký Martin 2, Monček Tomáš 2, Kováč Dominik , Kubala Michal , Seleš Ľubomír , Pajtinka Stanislav 
 
27.04.-17:00  Boca Juniors : Demonic  -   16 : 4 (7 : 0)
Góly:  Živčic Michal 6, Janiga Michal 4, Marcinek Jakub 3, Šiška Tomáš 2, Šamaj Martin   -  Adamčík Marek 2, Haviar Andrej , Kolman Michal 
 
27.04.-18:00  Palmeiro : Millwall  -   0 : 8 (0 : 8)
Góly:  nikto  -  Janiš Jan 2, Štefula Ján 2, Macho Peter , Hrubina Michal , Tomanica Michal , Gorelka Tomáš 
 
27.04.-19:00  United : Rossoneri  -   7 : 5 (5 : 2)
Góly:  Púček Tomáš 3, Galbavý Marek 2, Tomčány Patrik , Sirotný Milan   -  Forgáč Milan 4, Mazán Juraj 
 
28.04.-10:00  Kollárová : TIPA Zlatý Baž..  -   6 : 2 (1 : 1)
Góly:  Krivoklátsky Jakub 2, Haviar Matej 2, Koníček Lukáš 2  -  Nemečkaj Ľubomír , Mutala Miroslav 
 
28.04.-11:00  Červený Balet : Sportclub   -   2 : 2 (2 : 0)
Góly:  Tukina Juraj 2  -  Vraník Michal , Hlásny Juraj 
 
18. kolo
  TIPA Zlatý Baž.. : FC Mreže  -   5 : 0 (0 : 0)
 
03.05.-17:00  Sportclub  : Kollárová  -   4 : 4 (3 : 1)
Góly:  Galko Miloslav , Pagáč Peter , Hlásny Juraj , Kuric Vladimír   -  Solin Peter 2, Krivoklátsky Jakub , Tašár Milan 
 
03.05.-18:00  Millwall : Červený Balet  -   7 : 1 (2 : 1)
Góly:  Macho Peter 2, Gorelka Tomáš , Hrubina Michal , Kostka Peter , Tomanica Michal , Solín Róbert    -  Tukina Juraj 
 
03.05.-19:00  Rossoneri : Vasco"94  -   5 : 6 (2 : 3)
Góly:  Forgáč Milan 2, Suchánek Vladimír , Mazán Juraj , Pandi Juraj   -  Cíbik Pavol 3, Vlasatý Ľubomír , Krčmár Vladimír , Húserka Juraj 
 
04.05.-14:00  Belasí : Boca Juniors  -   4 : 11 (3 : 6)
Góly:  Kršák Ľudovít 2, Mišiak Martin , Ragán Marián   -  Šiška Tomáš 2, Živčic Michal 2, Husár Michal 2, Šamaj Martin 2, Černý Tomáš , Janiga Michal , Šišaj Mário 
 
04.05.-17:00  Demonic : United  -   0 : 5 (0 : 0)
 
04.05.-18:00  Celtic : Palmeiro  -   10 : 1 (6 : 1)
Góly:  Pajtinka Stanislav 3, Teluch Miroslav 3, Hlatký Martin 2, Súster Andrej , Seleš Ľubomír   -  Remenár Peter 
 
19. kolo
  FC Mreže : Sportclub   -   0 : 5 (0 : 0)
 
10.05.-18:00  Červený Balet : Celtic  -   4 : 3 (1 : 2)
Góly:  Tukina Juraj 2, Laco Martin , Masaryk Miroslav   -  Teluch Miroslav , Seleš Ľubomír , Súster Andrej 
ŽK:  nikto  -  Teluch Miroslav 
 
11.05.-09:00  Vasco"94 : United  -   4 : 4 (3 : 0)
Góly:  Cíbik Pavol 2, Vlasatý Ľubomír , Krčmár Vladimír   -  Tomčány Patrik 2, Púček Tomáš 2
 
11.05.-13:00  Boca Juniors : TIPA Zlatý Baž..  -   3 : 8 (1 : 3)
Góly:  Živčic Michal 2, Šišaj Mário   -  Nemečkaj Ľubomír 4, Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav 2
 
11.05.-16:00  Kollárová : Millwall  -   7 : 5 (3 : 1)
Góly:  Koníček Lukáš 2, Baranka Dominik 2, Tašár Milan , Haviar Matej , Krivoklátsky Tomáš   -  Macho Peter 3, Kostka Peter , Solín Róbert  
 
11.05.-19:00  Belasí : Demonic  -   5 : 0 (0 : 0)
 
12.05.-11:00  Palmeiro : Rossoneri  -   11 : 7 (5 : 0)
Góly:  Vavro Honzo  3, Krcheň Jozef 3, Remenár Peter 3, Klabník Ján 2  -  Forgáč Milan 3, Florek Roman , Suchánek Vladimír , Mazán Martin , Kalafut Jozef 
 
20. kolo
  Millwall : FC Mreže  -   5 : 0 (0 : 0)
 
17.05.-17:00  Sportclub  : Boca Juniors  -   6 : 2 (3 : 1)
Góly:  Galko Miloslav 4, Bielik Rastislav , Hlásny Juraj   -  Janiga Michal 2
ŽK:  nikto  -  Husár Michal 
 
18.05.-09:00  Celtic : Kollárová  -   3 : 4 (1 : 1)
Góly:  Súster Andrej 2, Žilka Branislav   -  Haviar Matej 3, Koníček Lukáš 
 
18.05.-12:00  Demonic : Vasco"94  -   7 : 8 (4 : 3)
Góly:  Adamčík Marek 2, Kolman Michal 2, Rekem Marek , Gábor Marián , Sloboda Róbert   -  Vlasatý Ľubomír 4, Dolinaj Peter 2, Krčmár Vladimír , Slúka Peter 
ŽK:  Kolman Michal   -  nikto
 
18.05.-15:00  United : Palmeiro  -   7 : 10 (4 : 5)
Góly:  Cibuľa František 3, Sirotný Milan 3, Ficka Radovan   -  Vavro Honzo  5, Krcheň Jozef 4, Klabník Ján 
 
19.05.-08:00  Rossoneri : Červený Balet  -   3 : 7 (1 : 2)
Góly:  Suchánek Vladimír 3  -  Tukina Juraj 4, Laco Martin , Masaryk Miroslav , Tukina Tomáš 
 
19.05.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Belasí  -   2 : 5 (2 : 0)
Góly:  Mutala Miroslav 2  -  Mikušinec Mário 2, Chudo Michal , Mišiak Martin , vlastný  
 
21. kolo
  FC Mreže : Celtic  -   0 : 5 (0 : 0)
 
24.05.-17:00  Belasí : Sportclub   -   6 : 9 (3 : 2)
Góly:  Mikušinec Mário , Chmelina Juraj , Ragán Marián , Chudo Michal , Mišiak Martin , Madula Roman   -  Bielik Rastislav 3, Hlásny Juraj 3, Vraník Michal 2, Huňa Peter 
 
24.05.-18:00  Palmeiro : Vasco"94  -   2 : 4 (1 : 1)
Góly:  Antol Jozef , Krcheň Jozef   -  Meščánek Peter , Púček Miroslav , Vlasatý Ľubomír , Dolinaj Peter 
 
25.05.-14:00  Kollárová : Rossoneri  -   11 : 2 (4 : 0)
Góly:  Tašár Milan 2, Baranka Dominik 2, Solin Peter 2, Haviar Matej , Kázmer Jakub , Krivoklátsky Jakub , Krivoklátsky Tomáš , Koníček Lukáš   -  Mazán Martin , Florek Roman 
 
25.05.-18:00  Boca Juniors : Millwall  -   5 : 5 (3 : 1)
Góly:  Šišaj Mário 3, Janiga Michal , Husár Michal   -  Hrubina Michal 4, Janiš Jan 
 
26.05.-08:00  Červený Balet : United  -   4 : 7 (1 : 4)
Góly:  Rešetka Juraj 2, Tukina Juraj , Masaryk Miroslav   -  Cibuľa František 2, Púček Tomáš 2, Hetflajš Boris , Hrubčín Michal , Sirotný Milan 
 
26.05.-09:00  TIPA Zlatý Baž.. : Demonic  -   8 : 6 (4 : 4)
Góly:  Nemečkaj Ľubomír 3, Suchánek Stanislav 3, Juríček Miloslav , Mutala Miroslav   -  Adamčík Marek 2, Rekem Marek 2, Gábor Marián 2
 
22. kolo
  Rossoneri : FC Mreže  -   5 : 0 (0 : 0)
 
31.05.-17:00  Celtic : Boca Juniors  -   5 : 7 (3 : 3)
Góly:  Pajtinka Stanislav 2, Teluch Pavel , Teluch Miroslav , Žilka Branislav   -  Kollár Dominik 2, Šamaj Martin 2, Marcinek Jakub , Šišaj Mário , Živčic Michal 
ŽK:  Teluch Miroslav   -  Janiga Michal 
ČK:  Teluch Miroslav   -  nikto
 
31.05.-19:00  Sportclub  : TIPA Zlatý Baž..  -   2 : 1 (2 : 0)
Góly:  Bielik Rastislav 2  -  Mutala Miroslav 
 
01.06.-08:00  Millwall : Belasí  -   3 : 5 (1 : 3)
Góly:  Hrubina Michal 2, Piatrik Jaro    -  Mikušinec Mário 2, Mišiak Martin 2, Madula Roman 
 
01.06.-09:00  Vasco"94 : Červený Balet  -   3 : 1 (1 : 0)
Góly:  Cíbik Pavol , Vlasatý Ľubomír , Dolinaj Peter   -  Tukina Juraj 
 
01.06.-12:00  Demonic : Palmeiro  -   10 : 9 (3 : 5)
Góly:  Adamčík Marek 4, Brezničan Martin 2, Haviar Andrej 2, Rekem Marek , Kolman Michal   -  Krcheň Jozef 7, Remenár Peter 2
 
01.06.-15:00  United : Kollárová  -   7 : 5 (3 : 1)
Góly:  Púček Tomáš 3, Tomčány Patrik 2, Hrubčín Michal , Cibuľa František   -  Krivoklátsky Tomáš 2, Baranka Dominik , Haviar Matej , Tašár Milan 
 
23. kolo
  FC Mreže : United  -   0 : 5 (0 : 0)
 
08.06.-12:00  Boca Juniors : Rossoneri  -   11 : 4 (6 : 3)
Góly:  Marcinek Jakub 3, Janiga Michal 2, Škarba Patrik 2, Husár Michal 2, Šamaj Martin , Šišaj Mário   -  Pandi Juraj 3, Mazán Martin 
 
08.06.-13:00  Kollárová : Vasco"94  -   3 : 6 (1 : 2)
Góly:  Krivoklátsky Jakub , Belavý Miroslav , Solin Peter   -  Slúka Peter 2, Suchomel Rastislav , Dolinaj Peter , Vlasatý Ľubomír , vlastný  
 
09.06.-08:00  Červený Balet : Palmeiro  -   4 : 4 (4 : 0)
Góly:  Tukina Juraj 3, Tukina Tomáš   -  Remenár Peter 2, Antol Jozef , Rendek Radovan 
 
09.06.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Millwall  -   9 : 11 (5 : 5)
Góly:  Mutala Miroslav 5, Nemečkaj Ľubomír 4  -  Janiš Jan 4, Piatrik Jaro  3, Hrubina Michal 2, Tomanica Michal , Macho Peter 
 
09.06.-11:00  Sportclub  : Demonic  -   7 : 0 (7 : 0)
Góly:  Hlásny Juraj 3, Vraník Michal 2, Bielik Rastislav , Vraník Michal   -  nikto
 
09.06.-12:00  Belasí : Celtic  -   4 : 8 (1 : 3)
Góly:  Mikušinec Mário , Kršák Ľudovít , Madula Roman , Ragán Marián   -  Kubala Michal 2, Pajtinka Stanislav 2, Žilka Branislav 2, Súster Andrej , Monček Tomáš 
 
24. kolo
  Vasco"94 : FC Mreže  -   5 : 0 (0 : 0)
 
14.06.-18:00  Rossoneri : Belasí  -   0 : 5 (0 : 0)
 
15.06.-15:00  United : Boca Juniors  -   11 : 5 (2 : 4)
Góly:  Púček Tomáš 6, Cibuľa František 5  -  Černý Tomáš 2, Husár Michal , Škarba Patrik , Šiška Tomáš 
 
15.06.-18:00  Demonic : Červený Balet  -   8 : 8 (3 : 4)
Góly:  Kolman Michal 5, Hanták Juraj 2, Brezničan Martin   -  Tukina Juraj 7, Tukina Tomáš 
 
16.06.-08:00  Celtic : TIPA Zlatý Baž..  -   4 : 4 (2 : 1)
Góly:  Monček Tomáš 2, Žilka Branislav , Teluch Pavel   -  Nemečkaj Ľubomír 2, Kršák Vladimír , Jarník Vladimír 
ŽK:  Monček Tomáš , Pajtinka Stanislav   -  Feja Miroslav 
 
16.06.-10:00  Millwall : Sportclub   -   2 : 3 (1 : 2)
Góly:  Hrubina Daniel 2  -  Bielik Rastislav 2, Vraník Michal 
 
16.06.-12:00  Palmeiro : Kollárová  -   5 : 11 (2 : 1)
Góly:  Remenár Peter 2, Antol Jozef , Krcheň Jozef , vlastný    -  Koníček Lukáš 4, Baranka Dominik 2, Solin Peter 2, Kázmer Jakub , Krivoklátsky Jakub , Krivoklátsky Tomáš 
 
25. kolo
  FC Mreže : Palmeiro  -   0 : 5 (0 : 0)
 
21.06.-17:00  Kollárová : Červený Balet  -   13 : 2 (5 : 0)
Góly:  Krivoklátsky Tomáš 5, Krivoklátsky Jakub 3, Koníček Lukáš 3, Belavý Miroslav , Solin Peter   -  Tukina Juraj 2
 
21.06.-19:00  Sportclub  : Celtic  -   4 : 6 (1 : 4)
Góly:  Kuric Vladimír 2, Bielik Rastislav 2  -  Monček Tomáš 2, Pajtinka Stanislav 2, Seleš Ľubomír 2
 
22.06.-14:00  Boca Juniors : Vasco"94  -   10 : 7 (5 : 5)
Góly:  Husár Michal 3, Škarba Patrik 2, Marcinek Jakub 2, Janiga Michal 2, Šišaj Mário   -  Púček Miroslav 3, Vlasatý Ľubomír 2, Slúka Peter , Krčmár Vladimír 
 
22.06.-15:00  Belasí : United  -   0 : 5 (0 : 0)
 
22.06.-19:00  Millwall : Demonic  -   10 : 5 (3 : 0)
Góly:  Tomanica Michal 4, Macho Peter 3, Hrubina Daniel , Denke Radoslav , Bortel Gabriel   -  Hanták Juraj 3, Adamčík Marek , Rekem Marek 
 
23.06.-10:00  TIPA Zlatý Baž.. : Rossoneri  -   5 : 0 (0 : 0)
 
26. kolo
  Červený Balet : FC Mreže  -   5 : 0 (0 : 0)
 
28.06.-16:00  Rossoneri : Sportclub   -   1 : 17 (1 : 8)
Góly:  Forgáč Milan   -  Bielik Rastislav 4, Kuric Vladimír 4, Hlásny Juraj 3, Galko Miloslav 2, Púček Lukáš 2, Vraník Michal , Dohnanský Milan 
 
28.06.-17:00  Vasco"94 : Belasí  -   10 : 5 (3 : 1)
Góly:  Vlasatý Ľubomír 3, Krčmár Vladimír 2, Slúka Peter 2, Púček Roman , Púček Miroslav , Dolinaj Peter   -  Mišiak Martin 2, Trokan Peter 2, Chmelina Juraj 
 
28.06.-18:00  Demonic : Kollárová  -   2 : 5 (1 : 2)
Góly:  Adamčík Marek 2  -  Krivoklátsky Tomáš 2, Solin Peter , Krivoklátsky Jakub , Baranka Dominik 
 
28.06.-19:00  United : TIPA Zlatý Baž..  -   7 : 5 (2 : 1)
Góly:  Cibuľa František 2, Hrubčín Michal 2, Hetflajš Boris 2, Tomčány Patrik   -  Nemečkaj Ľubomír 2, Kršák Vladimír 2, Mutala Miroslav 
 
29.06.-18:00  Celtic : Millwall  -   5 : 0 (0 : 0)
 
30.06.-11:00  Palmeiro : Boca Juniors  -   9 : 9 (5 : 3)
Góly:  Remenár Peter 4, Antol Jozef 2, Krcheň Jozef 2, Magál Milan   -  Živčic Michal 3, Šiška Tomáš 2, Kollár Dominik 2, Janiga Michal , Marcinek Jakub 
ŽK:  Kvasnička Ján   -  nikto
 

Zápasy 3.liga
1. kolo
  v o ľ n o : Cestári
 
18.08.-09:00  Vrtáci : Anarchia  -   5 : 0 (0 : 0)
 
18.08.-13:00  FC Tryskáč : FC Kúpalisko  -   5 : 4 (3 : 2)
Góly:  Riečický Jozef 3, Smolka Jozef , Smaha Marek   -  Bagin Patrik , Kunák Tomáš , Vlasatý Marek , Šuranský Lukáš 
 
18.08.-14:00  FC Doors Pub : Rangers  -   6 : 1 (0 : 1)
Góly:  Šatka Juraj 3, Marušinec Peter , Gábor Dominik , Kohút Peter   -  Bakyta Lukáš 
ŽK:  Marušinec Peter , Šatka Juraj   -  Švančara Juraj , Orálek Igor 
 
18.08.-17:00  Amatéri : Italia  -   8 : 6 (5 : 3)
Góly:  Škrovánek Marek 4, Srovnal Peter 2, Ťupek Ján , Podhorský Mário   -  Janke Martin 3, Satina Denis 2, Dorušinec Miloš 
 
18.08.-18:00  AEK : FC Berlin  -   8 : 3 (4 : 1)
Góly:  Hegyi Vladimír 3, Čurík Dušan 2, Jakuš Peter , Prekop Juraj , Štefánek Vladimír   -  Rýdzi Juraj 2, Gula Ivan 
 
19.08.-11:00  Real Old Boys : Pedros  -   6 : 7 (3 : 5)
Góly:  Šelinga Tibor 4, Filo Michal , Rendek Jozef   -  Masár Vladislav 4, Pavlik Roman 2, Oravec Michal 
 
19.08.-13:00  Pruhy : Hedos  -   3 : 8 (1 : 5)
Góly:  Ovečka Ivan 2, Žársky ml. Ľubomír   -  Púček Peter 3, Tholt Bohuslav 3, Bortel Martin , Domáň Peter 
 
2. kolo
  v o ľ n o : Pruhy
 
24.08.-18:00  Hedos : Real Old Boys  -   6 : 8 (4 : 2)
Góly:  Tholt Ján 3, Tholt Bohuslav , Remšík Michal , vlastný    -  Porubčan Miroslav 2, Sedláček Matej 2, Šelinga Tibor 2, Gančár Tomáš 2
ŽK:  nikto  -  Šelinga Tibor 
 
24.08.-21:00  Pedros : FC Doors Pub  -   3 : 9 (2 : 4)
Góly:  Masár Vladislav 2, Pavlik Roman   -  Gábor Dominik 3, Kohút Peter 2, Dvořák Tomáš , Fraňo Michal , Gajdošík Zdeno , vlastný  
 
25.08.-13:00  Italia : FC Tryskáč  -   4 : 11 (2 : 5)
Góly:  Baláž Michal 2, Dorušinec Miloš , Satina Denis   -  Smolka Jozef 4, Smolka Peter 3, Vöröš Rastislav , Hasidlo Tomáš , Smaha Marek , Margorín Boris 
 
25.08.-14:00  FC Kúpalisko : AEK  -   4 : 3 (1 : 3)
Góly:  Vlasatý Marek 2, Bagin Patrik , Šuranský Lukáš   -  Bulko Miloš 2, Jakuš Peter 
 
25.08.-16:00  Rangers : Amatéri  -   6 : 10 (2 : 3)
Góly:  Černík Ivan 3, Šamaj Vratislav , Šišaj Peter , vlastný    -  Podhorský Mário 3, Gallovič Tomáš 3, Škrovánek Marek 2, Malo Ľuboš , Dvorský Matúš 
 
25.08.-17:00  Cestári : Anarchia  -   3 : 4 (2 : 1)
Góly:  Psota Daniel , Gereg Milan , Mutňanský Andrej   -  Kuman Ladislav , Kováč Miroslav , Murko Jozef , vlastný  
 
25.08.-18:00  FC Berlin : Vrtáci  -   1 : 13 (0 : 4)
Góly:  Rýdzi Juraj   -  Noska Filip 5, Filo Miloš 2, Počiatek Dušan 2, Klimek Dalibor 2, Kubaščík Marián , Kozáček Marián 
ŽK:  Botola Roman , Rýdzi Juraj   -  nikto
 
3. kolo
  Real Old Boys : v o ľ n o
 
25.08.-12:00  Anarchia : FC Berlin  -   7 : 6 (3 : 2)
Góly:  Adamovič Miroslav 2, Šándor Mário , Kováč Miroslav , Murko Jozef , Murko Miroslav , Kuman Ladislav   -  Gula Ivan 4, Ďurčáni Jozef , Šupák Dávid 
 
29.08.-09:00  Vrtáci : FC Kúpalisko  -   3 : 6 (1 : 4)
Góly:  Kozáček Marián , Počiatek Dušan , Noska Filip   -  Šuranský Lukáš 2, Vlasatý Marek 2, Bagin Patrik , Horňák Marián 
 
29.08.-11:00  FC Doors Pub : Hedos  -   11 : 4 (6 : 1)
Góly:  Šatka Juraj 3, Urbánek Marek 2, Kováč Libor 2, Dvořák Tomáš , Fraňo Michal , Marušinec Peter , Kukuliaš Vladimír   -  Remšík Michal 2, Domáň Peter , Tholt Bohuslav 
ČK:  nikto  -  Bortel Martin 
 
29.08.-12:00  AEK : Italia  -   4 : 3 (2 : 1)
Góly:  Štefánek Vladimír 2, Čurík Dušan , Švančárek Milan   -  Tabačár Milan 2, Satina Denis 
 
29.08.-13:00  FC Tryskáč : Rangers  -   12 : 4 (5 : 3)
Góly:  Smaha Marek 6, Smolka Jozef 2, Margorín Boris 2, Hasidlo Tomáš , Vöröš Rastislav   -  Černík Marek 2, Švančara Juraj , Šamaj Vratislav 
ŽK:  Hasidlo Tomáš   -  nikto
ČK:  Hasidlo Tomáš   -  nikto
 
29.08.-15:00  Amatéri : Pedros  -   5 : 4 (2 : 1)
Góly:  Bielik Marián 2, Gallovič Tomáš , Podhorský Mário , Ťupek Ján   -  Hudec Ján 3, Pavlásek Karol 
 
29.08.-16:00  Pruhy : Cestári  -   2 : 4 (0 : 0)
Góly:  Beňo Peter , vlastný    -  Samul Pavol 2, Mutňanský Andrej , Gereg Milan 
 
4. kolo
  v o ľ n o : FC Doors Pub
 
31.08.-16:00  Pruhy : Real Old Boys  -   0 : 9 (0 : 4)
Góly:  nikto  -  Šupák Roman 3, Sedláček Matej 3, Porubčan Miroslav 2, Gančár Matúš 
ŽK:  nikto  -  Ševčík Jaroslav 
 
01.09.-14:00  Italia : Vrtáci  -   4 : 5 (2 : 3)
Góly:  Tabačár Milan 2, Baránek Martin , Beláň Tomáš   -  Noska Filip 2, Floriš Michal , Čupalka Martin , Filo Miloš 
 
01.09.-16:00  FC Kúpalisko : Anarchia  -   14 : 4 (4 : 1)
Góly:  Bagin Patrik 3, Novosad Lukáš 3, Kunák Tomáš 3, Vlasatý Marek 3, Šuranský Lukáš , Horňák Marián   -  Adamovič Miroslav 2, Kováč Miroslav , Kuman Ladislav 
ŽK:  nikto  -  Šándor Mário 
 
01.09.-18:00  Rangers : AEK  -   1 : 0 (1 : 0)
Góly:  Šišaj Peter   -  nikto
 
02.09.-09:00  Hedos : Amatéri  -   5 : 8 (1 : 4)
Góly:  Stupinský Boris 3, Remšík Michal 2  -  Ťupek Ján 3, Škrovánek Marek 2, Gallovič Tomáš , Podhorský Mário , Tvrdoň Marek 
 
02.09.-10:00  Pedros : FC Tryskáč  -   1 : 4 (0 : 2)
Góly:  Pavlásek Karol   -  Smolka Peter 2, Behan Marek , Vöröš Rastislav 
 
02.09.-11:00  Cestári : FC Berlin  -   4 : 4 (0 : 2)
Góly:  Gažo Peter , Psota Daniel , Skybský Roman , Marták Milan   -  Gula Ivan 3, Žiaček Michal 
 
5. kolo
  Amatéri : v o ľ n o
 
08.09.-10:00  Vrtáci : Rangers  -   8 : 5 (3 : 3)
Góly:  Kozáček Marián 3, Noska Filip 2, Klimek Dalibor 2, Počiatek Dušan   -  Dubnička Martin 2, Šamaj Vratislav , Šišaj Peter , Černík Marek 
ŽK:  Kubaščík Marián   -  nikto
 
08.09.-14:00  Anarchia : Italia  -   4 : 21 (3 : 13)
Góly:  Murko Miroslav 2, Adamovič Miroslav , Kuman Ladislav   -  Dorušinec Miloš 5, Tabačár Milan 5, Baránek Martin 4, Satina Denis 2, Beláň Tomáš , Janke Marek , Pistovič Patrik , Puškár Anton , Pastorek Pavol 
ŽK:  Šándor Mário   -  nikto
 
08.09.-19:00  FC Doors Pub : Pruhy  -   10 : 4 (3 : 2)
Góly:  Gajdošík Zdeno 5, Šatka Juraj 3, Dvořák Tomáš , Kováč Libor   -  Fabuš Matej 3, Kollár Michal 
 
09.09.-11:00  AEK : Pedros  -   1 : 8 (1 : 3)
Góly:  Švančárek Milan   -  Oravec Michal 3, Masár Vladislav 2, Pavlásek Karol 2, Fitko Miloš 
 
09.09.-12:00  FC Tryskáč : Hedos  -   5 : 0 (0 : 0)
 
09.09.-13:00  Real Old Boys : Cestári  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Gančár Matúš 2, Šupák Roman , Šelinga Tibor , Sedláček Matej   -  Marták Milan 2, Gereg Milan 
 
14.09.-20:00  FC Berlin : FC Kúpalisko  -   5 : 6 (3 : 2)
Góly:  Gula Ivan 2, Matlák Igor 2, Rýdzi Juraj   -  Šuranský Lukáš 2, Novosad Lukáš 2, Horňák Marián , Vlasatý Marek 
 
6. kolo
  v o ľ n o : FC Tryskáč
 
14.09.-21:00  Rangers : Anarchia  -   3 : 3 (2 : 1)
Góly:  Černík Ivan , Černík Marek , Dubnička Martin   -  Králik Daniel 2, Murko Miroslav 
 
15.09.-11:00  Real Old Boys : FC Doors Pub  -   3 : 4 (1 : 1)
Góly:  Sedláček Matej , Ševčík Jaroslav , vlastný    -  Kohút Peter 2, Šatka Juraj , Marušinec Peter 
 
15.09.-14:00  Hedos : AEK  -   4 : 3 (0 : 2)
Góly:  Púček Peter 2, Stupinský Boris , Domáň Peter   -  Jakuš Peter , Čurík Dušan , Hegyi Vladimír 
 
15.09.-19:00  Italia : FC Berlin  -   8 : 10 (6 : 3)
Góly:  Tabačár Milan 3, Puškár Anton 3, Baránek Martin 2  -  Rýdzi Juraj 3, Gula Ivan 3, Slivka Viliam 3, Matlák Igor 
 
15.09.-20:00  Pruhy : Amatéri  -   1 : 1 (1 : 0)
Góly:  Vydrnák Michal   -  Dvorský Matúš 
 
16.09.-09:00  Cestári : FC Kúpalisko  -   6 : 6 (3 : 2)
Góly:  Samul František 2, Gereg Milan , Skybský Roman , Psota Daniel , Samul Pavol   -  Vlasatý Marek 3, Bagin Patrik 2, Šuranský Lukáš 
ŽK:  Skybský Roman , Psota Daniel   -  Kunák Tomáš 
 
22.09.-17:00  Pedros : Vrtáci  -   5 : 9 (2 : 5)
Góly:  Oravec Michal 3, Straka Branislav , Fitko Martin   -  Noska Filip 5, Počiatek Dušan 2, Kubaščík Marián , Kozáček Marián 
 
7. kolo
  AEK : v o ľ n o
 
16.09.-11:00  Anarchia : Pedros  -   5 : 3 (2 : 1)
Góly:  Králik Daniel 5  -  Oravec Michal , Pavlásek Karol , Ladecký Michal 
ŽK:  Králik Daniel   -  nikto
 
21.09.-19:00  FC Tryskáč : Pruhy  -   8 : 5 (4 : 2)
Góly:  Marušinec Juraj 2, Smolka Peter 2, Behan Marek 2, Gregor Róbert , Margorín Boris   -  Lukajka Matúš 4, Žársky ml. Ľubomír 
 
22.09.-08:00  Amatéri : Real Old Boys  -   1 : 4 (0 : 0)
Góly:  Ťupek Ján   -  Sedláček Matej 2, Zelienka Oliver , Tvrdý Miroslav 
 
22.09.-12:00  Vrtáci : Hedos  -   10 : 2 (5 : 1)
Góly:  Noska Filip 3, Kozáček Marián 3, Klimek Dalibor , Kubaščík Marián , Filo Miloš , vlastný    -  Maco Radoslav , Petrovič Marián 
 
22.09.-14:00  FC Kúpalisko : Italia  -   3 : 6 (1 : 4)
Góly:  Kunák Tomáš 2, Bagin Patrik   -  Baránek Martin 2, Palme Marián 2, Tabačár Milan , Puškár Anton 
 
23.09.-11:00  FC Berlin : Rangers  -   7 : 2 (2 : 0)
Góly:  Gula Ivan 5, Slivka Viliam , Žiaček Michal   -  Šišaj Peter 2
ŽK:  Slivka Viliam   -  Šišaj Peter 
 
23.09.-12:00  FC Doors Pub : Cestári  -   4 : 3 (3 : 2)
Góly:  Dvořák Tomáš , Kováč Libor , Gábor Dominik , Marušinec Peter   -  Samul Pavol 2, Gereg Milan 
 
8. kolo
  v o ľ n o : Vrtáci
 
29.09.-11:00  Rangers : FC Kúpalisko  -   4 : 8 (1 : 3)
Góly:  Šamaj Vratislav 2, Šišaj Peter , Černík Marek   -  Vlasatý Marek 4, Šuranský Lukáš 2, Michalec Jakub , Horňák Marián 
 
29.09.-14:00  Hedos : Anarchia  -   2 : 5 (1 : 3)
Góly:  Petrovič Marián , Domáň Peter   -  Králik Daniel 3, Berky Mário , Šándor Mário 
ČK:  nikto  -  Šándor Mário 
 
29.09.-17:00  Cestári : Italia  -   1 : 2 (0 : 2)
Góly:  Samul Peter   -  Pastorek Pavol 2
ŽK:  Psota Daniel   -  nikto
ČK:  Psota Daniel   -  nikto
 
29.09.-18:00  Pruhy : AEK  -   2 : 6 (2 : 2)
Góly:  Fabuš Matej , Žársky ml. Ľubomír   -  Čurík Dušan 3, Jakuš Peter 2, Hegyi Vladimír 
 
29.09.-19:00  FC Doors Pub : Amatéri  -   5 : 4 (1 : 2)
Góly:  Dvořák Tomáš 3, Gábor Dominik , Šatka Juraj   -  Škrovánek Marek 2, Podhorský Mário , Ťupek Ján 
ŽK:  Dvořák Tomáš , Šatka Juraj   -  nikto
 
30.09.-09:00  Real Old Boys : FC Tryskáč  -   5 : 2 (2 : 0)
Góly:  Šupák Roman 2, Tvrdý Miroslav , Rendek Jozef , Gančár Matúš   -  Behan Marek , Smaha Marek 
 
30.09.-13:00  Pedros : FC Berlin  -   8 : 3 (2 : 0)
Góly:  Pavlásek Karol 3, Ladecký Michal 3, Pavlik Roman , Straka Branislav   -  Gula Ivan 2, vlastný  
 
9. kolo
  Anarchia : v o ľ n o
 
05.10.-19:00  FC Berlin : Hedos  -   6 : 5 (3 : 3)
Góly:  Slivka Viliam 3, Rýdzi Juraj , Botola Roman , Dohňanský František   -  Balaj Radoslav 2, Petrovič Marián 2, Domáň Peter 
 
05.10.-21:00  Vrtáci : Pruhy  -   8 : 0 (3 : 0)
Góly:  Noska Filip 2, Klimek Dalibor 2, Filo Miloš , Kubaščík Marián , Kozáček Marián , Počiatek Dušan   -  nikto
 
06.10.-10:00  Italia : Rangers  -   8 : 2 (6 : 1)
Góly:  Tabačár Milan 5, Baránek Martin 2, Puškár Anton   -  Dubnička Martin , Šišaj Peter 
 
06.10.-16:00  AEK : Real Old Boys  -   1 : 2 (0 : 0)
Góly:  Hegyi Vladimír   -  Šupák Roman , Tvrdý Miroslav 
 
06.10.-17:00  Amatéri : Cestári  -   2 : 5 (1 : 1)
Góly:  Ťupek Ján 2  -  Skybský Roman 2, Samul František , Samul Pavol , Mutňanský Andrej 
 
06.10.-18:00  FC Kúpalisko : Pedros  -   3 : 11 (3 : 2)
Góly:  Vlasatý Marek 3  -  Masár Vladislav 6, Hudec Ján , Ladecký Michal , Fitko Miloš , Oravec Michal , Straka Branislav 
 
07.10.-11:00  FC Tryskáč : FC Doors Pub  -   4 : 4 (0 : 2)
Góly:  Smolka Jozef , Vöröš Rastislav , Behan Marek , Smolka Peter   -  Dvořák Tomáš , Marušinec Peter , Kováč Libor , Gajdošík Zdeno 
ŽK:  Smaha Marek   -  Marušinec Peter 
 
10. kolo
  v o ľ n o : FC Berlin
 
12.10.-17:00  Hedos : FC Kúpalisko  -   4 : 9 (2 : 6)
Góly:  Balaj Radoslav 3, Púček Peter   -  Šuranský Lukáš 3, Bohmann Patrik 2, Novosad Lukáš 2, Tlstý Juraj , Vlasatý Marek 
ŽK:  nikto  -  Tlstý Juraj 
 
13.10.-10:00  Amatéri : FC Tryskáč  -   6 : 13 (5 : 3)
Góly:  Škrovánek Marek 5, Kohút Matúš   -  Smaha Marek 3, Riečický Jozef 3, Smolka Peter 3, Vöröš Rastislav , Behan Marek , Marušinec Juraj , Gregor Róbert 
 
13.10.-13:00  Pruhy : Anarchia  -   2 : 4 (2 : 0)
Góly:  Gregor Andrej , Vydrnák Michal   -  Králik Daniel 3, Berky Mário 
 
13.10.-14:00  Real Old Boys : Vrtáci  -   2 : 2 (1 : 0)
Góly:  Tvrdý Miroslav , Gančár Matúš   -  Kozáček Marián , Floriš Michal 
 
13.10.-17:00  Pedros : Italia  -   2 : 2 (0 : 1)
Góly:  Hudec Ján , Masár Vladislav   -  Tabačár Milan , Palme Marián 
 
13.10.-20:00  FC Doors Pub : AEK  -   5 : 0 (0 : 0)
 
14.10.-11:00  Cestári : Rangers  -   5 : 2 (4 : 1)
Góly:  Samul František 2, Skybský Roman 2, Samul Pavol   -  Černík Ivan 2
 
11. kolo
  FC Kúpalisko : v o ľ n o
 
19.10.-20:00  Vrtáci : FC Doors Pub  -   2 : 6 (0 : 4)
Góly:  Kozáček Marián , Filo Miloš   -  Šatka Juraj 3, Kováč Libor , Kohút Peter , Gabriš Marek 
 
20.10.-12:00  Italia : Hedos  -   16 : 4 (6 : 2)
Góly:  Tabačár Milan 4, Baránek Martin 3, Pistovič Patrik 2, Palme Marián 2, Puškár Anton 2, Satina Denis , Šugár Martin , Lutišan Richard   -  Stupinský Boris 2, Tholt Bohuslav 2
 
20.10.-13:00  Anarchia : Real Old Boys  -   4 : 14 (2 : 7)
Góly:  Králik Daniel 2, Králik Daniel 2  -  Šelinga Tibor 3, Rendek Jozef 3, Šupák Roman 2, Tvrdý Miroslav , Zelienka Oliver , Gančár Matúš , Gančár Tomáš , Porubčan Miroslav , vlastný  
 
20.10.-14:00  FC Berlin : Pruhy  -   6 : 8 (2 : 1)
Góly:  Rýdzi Juraj 4, Botola Roman , Slivka Viliam   -  Lukajka Matúš 4, Žársky ml. Ľubomír , Pikna Pavol , Ovečka Ivan , Kvasnica Lukáš 
ŽK:  Gula Ivan , Botola Roman   -  nikto
 
20.10.-16:00  AEK : Amatéri  -   9 : 14 (4 : 4)
Góly:  Švančárek Milan 3, Bulko Miloš 2, Jakuš Peter 2, Kovács Tomáš 2  -  Kohút Matúš 4, Škrovánek Marek 4, Malo Erik 4, Gallovič Tomáš 2
 
21.10.-12:00  FC Tryskáč : Cestári  -   6 : 1 (2 : 0)
Góly:  Riečický Jozef 2, Behan Marek , Smolka Peter , Smolka Jozef , Margorín Boris   -  Samul Pavol 
 
18.11.-10:00  Rangers : Pedros  -   3 : 7 (0 : 3)
Góly:  Dubnička Martin 2, Černík Ivan   -  Fitko Miloš 2, Masár Vladislav 2, Pavlásek Karol 2, Oravec Michal 
 
12. kolo
  v o ľ n o : Italia
 
26.10.-21:00  Pruhy : FC Kúpalisko  -   5 : 7 (1 : 4)
Góly:  Lukajka Matúš 2, Švančárek Martin 2, Macho Vladimír   -  Vlasatý Marek 3, Bagin Patrik 2, Horňák Marián , Michalec Jakub 
 
27.10.-09:00  FC Tryskáč : AEK  -   9 : 2 (3 : 0)
Góly:  Smolka Peter 3, Hasidlo Tomáš 2, Vöröš Rastislav 2, Gregor Róbert , Riečický Jozef , Marušinec Juraj   -  Kovács Tomáš , Švančárek Milan 
 
27.10.-12:00  Hedos : Rangers  -   2 : 5 (2 : 3)
Góly:  Tholt Bohuslav 2  -  Bakyta Lukáš 2, Šišaj Peter , Dubnička Martin , Černík Ivan 
 
27.10.-18:00  Amatéri : Vrtáci  -   7 : 7 (1 : 2)
Góly:  Podhorský Mário 3, Škrovánek Marek 2, Kohút Matúš , Malo Erik   -  Noska Filip 3, Počiatek Dušan 3, Kozáček Marián 
 
27.10.-19:00  FC Doors Pub : Anarchia  -   6 : 1 (3 : 0)
Góly:  Gajdošík Zdeno 2, Marušinec Peter 2, Kováč Libor 2  -  Kuman Ladislav 
 
28.10.-11:00  Real Old Boys : FC Berlin  -   4 : 8 (2 : 2)
Góly:  Zelienka Oliver , Tvrdý Miroslav , Šelinga Tibor , Gančár Matúš   -  Malovec Milan 6, Gula Ivan 2
 
28.10.-12:00  Cestári : Pedros  -   6 : 8 (3 : 5)
Góly:  Samul Pavol 2, Samul Peter , Samul František , Gereg Milan , Psota Daniel   -  Oravec Michal 3, Hudec Ján 2, Masár Vladislav 2, Fitko Miloš 
 
13. kolo
  Rangers : v o ľ n o
 
03.11.-09:00  Vrtáci : FC Tryskáč  -   3 : 4 (2 : 1)
Góly:  Kozáček Marián , Noska Filip , Floriš Michal   -  Riečický Jozef , Behan Marek , Smolka Peter , Smolka Jozef 
 
03.11.-15:00  Pedros : Hedos  -   9 : 2 (1 : 1)
Góly:  Masár Vladislav 5, Hudec Ján 2, Pavlik Roman , Oravec Michal   -  Balaj Radoslav , Púček Peter 
 
03.11.-16:00  Anarchia : Amatéri  -   9 : 2 (4 : 1)
Góly:  Králik Daniel 4, Kirsch Maroš 2, Kirsch Michal 2, Šándor Mário   -  Škrovánek Marek , Ťupek Ján 
 
03.11.-17:00  FC Kúpalisko : Real Old Boys  -   1 : 2 (1 : 2)
Góly:  Novosad Lukáš   -  Šelinga Tibor , Gančár Matúš 
ŽK:  nikto  -  Šelinga Tibor , Šupák Roman 
 
03.11.-20:00  Italia : Pruhy  -   4 : 2 (1 : 1)
Góly:  Palme Marián , Tabačár Milan , Baránek Martin , Pastorek Pavol   -  Lukajka Matúš , Kováč Michal 
ŽK:  Pistovič Patrik , Lutišan Richard   -  Kvasnica Lukáš 
 
04.11.-10:00  AEK : Cestári  -   4 : 3 (3 : 1)
Góly:  Andrisík Michal , Kovács Tomáš , Jakuš Peter , Bulko Miloš   -  Samul Pavol 2, Psota Daniel 
 
04.11.-11:00  FC Berlin : FC Doors Pub  -   7 : 6 (4 : 0)
Góly:  Malovec Milan 4, Gula Ivan 2, Rýdzi Juraj   -  Kohút Peter 2, Kunák Slavomír 2, Dvořák Tomáš , Fraňo Michal 
ŽK:  Malovec Milan   -  nikto
 
14. kolo
  v o ľ n o : Pedros
 
10.11.-11:00  AEK : Vrtáci  -   15 : 2 (10 : 0)
Góly:  Kovács Tomáš 8, Čurík Dušan 5, Jakuš Peter 2  -  Noska Filip 2
 
10.11.-15:00  Amatéri : FC Berlin  -   8 : 7 (4 : 4)
Góly:  Ťupek Ján 5, Škrovánek Marek 2, Gallovič Tomáš   -  Gula Ivan 3, Malovec Milan 2, Slivka Viliam 2
 
10.11.-18:00  FC Doors Pub : FC Kúpalisko  -   2 : 1 (1 : 0)
Góly:  Kováč Libor , Kohút Peter   -  Kunák Tomáš 
 
10.11.-19:00  Pruhy : Rangers  -   7 : 4 (2 : 2)
Góly:  Kováč Michal 3, Pikna Pavol 2, Macho Vladimír , Kollár Michal   -  Dubnička Martin 2, Bakyta Lukáš , Riečičiar Jakub 
ŽK:  nikto  -  Bakyta Lukáš 
 
11.11.-09:00  Real Old Boys : Italia  -   2 : 5 (0 : 3)
Góly:  Beck Radoslav , Gančár Matúš   -  Pastorek Pavol 4, Puškár Anton 
 
11.11.-12:00  FC Tryskáč : Anarchia  -   4 : 4 (2 : 3)
Góly:  Behan Marek , Riečický Jozef , Smolka Jozef , Marušinec Juraj   -  Kirsch Michal , Králik Daniel , Kuman Ladislav , Šándor Mário 
 
11.11.-13:00  Cestári : Hedos  -   3 : 3 (3 : 2)
Góly:  Gereg Milan , Skybský Roman , Psota Daniel   -  Pagáč Michal 2, Tholt Ján 
 
15. kolo
  Hedos : v o ľ n o
 
11.11.-11:00  Pedros : Pruhy  -   4 : 2 (3 : 1)
Góly:  Masár Vladislav 3, Oravec Michal   -  Pikna Pavol , Žársky ml. Ľubomír 
 
17.11.-09:00  Rangers : Real Old Boys  -   4 : 1 (2 : 0)
Góly:  Riečičiar Jakub 2, Dubnička Martin , Černík Ivan   -  Šelinga Tibor 
 
17.11.-11:00  Italia : FC Doors Pub  -   5 : 6 (5 : 2)
Góly:  Pastorek Pavol 4, Tabačár Milan   -  Šatka Juraj 2, Kohút Peter , Marušinec Peter , Gajdošík Zdeno , Gábor Dominik 
 
18.11.-09:00  Vrtáci : Cestári  -   1 : 4 (1 : 3)
Góly:  Klimek Dalibor   -  Psota Daniel , Samul Pavol , Hládek Rudolf , vlastný  
 
18.11.-11:00  FC Kúpalisko : Amatéri  -   6 : 6 (5 : 2)
Góly:  Bagin Patrik 2, Šuranský Lukáš 2, Kunák Tomáš , Vlasatý Marek   -  Gallovič Tomáš 3, Škrovánek Marek , Malo Ľuboš , Kohút Matúš 
 
18.11.-12:00  FC Berlin : FC Tryskáč  -   2 : 2 (1 : 1)
Góly:  Gula Ivan 2  -  Marušinec Juraj 2
 
23.11.-20:00  Anarchia : AEK  -   5 : 8 (1 : 6)
Góly:  Rác Ivan 3, Šándor Mário , Kirsch Michal   -  Švančárek Milan 3, Kovács Tomáš 3, Čurík Dušan 2
 
16. kolo
  v o ľ n o : Vrtáci
 
30.03.-11:00  Rangers : FC Doors Pub  -   4 : 13 (1 : 6)
Góly:  Švančara Juraj 3, Černík Ivan   -  Šatka Juraj 4, Dvořák Tomáš 2, Marušinec Peter 2, Kohút Peter 2, Kováč Libor , Kunák Slavomír , Zavodný Martin 
 
30.03.-12:00  Hedos : Pruhy  -   5 : 0 (3 : 0)
Góly:  Ježovica Miroslav , Tholt Ján , Šándor Rado , Bortel Martin , Petrovič Marián   -  nikto
 
30.03.-13:00  FC Berlin : AEK  -   4 : 2 (2 : 0)
Góly:  Gula Ivan 2, Krška Ján , Rýdzi Juraj   -  Kovács Tomáš 2
ŽK:  Gula Ivan   -  Čurík Dušan 
 
30.03.-14:00  FC Kúpalisko : FC Tryskáč  -   5 : 2 (3 : 1)
Góly:  Mazanovský Ondrej , Horňák Marián , Vlasatý Marek , Novosad Lukáš , vlastný    -  Behan Marek , Riečický Jozef 
 
30.03.-15:00  Italia : Amatéri  -   14 : 8 (8 : 3)
Góly:  Tabačár Milan 5, Pastorek Pavol 4, Noska Filip 3, Satina Denis 2, Pazdera Roman   -  Malo Erik 3, Ťupek Ján 2, Malo Ľuboš 2, Škrovánek Marek 
 
21.04.-10:00  Cestári : Anarchia  -   8 : 0 (2 : 0)
Góly:  Švančara Peter 2, Psota Daniel 2, Dzurový Peter 2, Dunajčík Juraj , Samul Pavol   -  nikto
 
21.04.-11:00  Pedros : Real Old Boys  -   5 : 7 (3 : 5)
Góly:  Hudec Ján 3, Straka Branislav , Masár Vladislav   -  Staňo Patrik 2, Floriš Jakub 2, Tvrdý Miroslav , Zelienka Oliver , Šelinga Tibor 
ŽK:  nikto  -  Staňo Patrik 
 
17. kolo
05.04.-19:00  Real Old Boys : Hedos  -   4 : 1 (3 : 0)
Góly:  Šupák Roman 3, Šelinga Tibor   -  Tholt Ján 
 
06.04.-12:00  AEK : FC Kúpalisko  -   3 : 6 (1 : 4)
Góly:  Jakuš Peter 2, Kovács Tomáš   -  Vlasatý Marek 3, Horňák Marián , Michalec Jakub , Šuranský Lukáš 
 
06.04.-14:00  Pruhy : Cestári  -   2 : 3 (0 : 1)
Góly:  Štepanovič Filip , Ovečka Ivan   -  Dunajčík Juraj 2, Samul Peter 
 
06.04.-15:00  FC Doors Pub : Pedros  -   5 : 8 (3 : 4)
Góly:  Gajdošík Zdeno 3, Dvořák Tomáš , Marušinec Peter   -  Masár Vladislav 4, Hudec Ján 3, Oravec Michal 
ŽK:  Gajdošík Zdeno   -  nikto
 
06.04.-16:00  FC Tryskáč : Italia  -   4 : 11 (2 : 7)
Góly:  Smolka Peter 2, Smolka Jozef 2  -  Palme Marián 4, Baránek Martin 2, Satina Denis 2, Noska Filip 2, Pacvoň Miroslav 
 
06.04.-17:00  Amatéri : Rangers  -   7 : 8 (3 : 6)
Góly:  Škrovánek Marek 3, Dvorský Matúš , Kohút Matúš , Kijac Peter , Gallovič Tomáš   -  Juhás Palo 5, Bakyta Lukáš , Šišaj Peter , Šamaj Vratislav 
 
17.05.-18:00  FC Berlin : Anarchia  -   4 : 3 (0 : 2)
Góly:  Rýdzi Juraj 3, Bočinec Kamil   -  Tadlánek Patrik 2, Švančárek Ján 
ŽK:  Gula Ivan   -  nikto
 
18. kolo
13.04.-13:00  Anarchia : Pruhy  -   2 : 8 (1 : 5)
Góly:  Hošták Roman , Kamenár Filip   -  Ovečka Ivan 3, Mračko Martin 3, Fabian Peter 2
 
13.04.-14:00  Rangers : FC Tryskáč  -   0 : 8 (0 : 3)
Góly:  nikto  -  Smolka Jozef 2, Smolka Peter 2, Marušinec Juraj , Smaha Marek , Riečický Jozef , Vöröš Rastislav 
 
13.04.-15:00  FC Kúpalisko : FC Berlin  -   10 : 3 (2 : 2)
Góly:  Vlasatý Marek 5, Šuranský Lukáš 2, Michalec Jakub 2, Mazanovský Ondrej   -  Dohňanský František , Gula Ivan , Rýdzi Juraj 
ŽK:  nikto  -  Rýdzi Juraj , Gula Ivan 
 
13.04.-16:00  Italia : AEK  -   11 : 12 (6 : 7)
Góly:  Pastorek Pavol 5, Tabačár Milan 3, Noska Filip 2, Satina Denis   -  Kovács Tomáš 7, Jakuš Peter 3, Švančárek Milan 2
 
13.04.-19:00  Hedos : FC Doors Pub  -   1 : 4 (1 : 3)
Góly:  Tholt Bohuslav   -  Kohút Peter 2, Zavodný Martin 2
 
14.04.-09:00  Cestári : Real Old Boys  -   5 : 2 (2 : 1)
Góly:  Psota Daniel 2, Marták Milan , Dzurový Peter , Skybský Roman   -  Floriš Jakub 2
 
14.04.-10:00  Pedros : Amatéri  -   3 : 3 (2 : 2)
Góly:  Ladecký Michal , Oravec Michal , Hasenovič Miroslav   -  Škrovánek Marek 2, Ťupek Ján 
ŽK:  nikto  -  Koteš Michal 
 
19. kolo
24.11.-16:00  FC Kúpalisko : Anarchia  -   8 : 4 (4 : 2)
Góly:  Bagin Patrik 3, Vlasatý Marek 2, Horňák Marián , Bohmann Patrik , Michalec Jakub   -  Šándor Mário 2, Adamovič Miroslav 2
 
24.11.-17:00  Amatéri : Hedos  -   2 : 4 (0 : 2)
Góly:  Škrovánek Marek 2  -  Tholt Ján 2, Domáň Peter 2
 
24.11.-18:00  Real Old Boys : Pruhy  -   9 : 3 (3 : 1)
Góly:  Rendek Jozef 3, Šupák Roman 2, Gančár Tomáš 2, Tvrdý Miroslav , Zelienka Oliver   -  Kollár Michal 2, Ovečka Ivan 
 
20.04.-11:00  AEK : Rangers  -   4 : 4 (3 : 2)
Góly:  Švančárek Milan 3, Kovács Tomáš   -  Švančara Juraj 3, Šišaj Peter 
ŽK:  nikto  -  Švančara Juraj 
ČK:  nikto  -  Orálek Igor 
 
20.04.-16:00  FC Tryskáč : Pedros  -   2 : 11 (1 : 6)
Góly:  Smolka Peter , Smolka Jozef   -  Hasenovič Miroslav 3, Masár Vladislav 2, Pavlik Roman 2, Oravec Michal 2, Pavlásek Karol 2
ŽK:  nikto  -  Masár Vladislav 
 
20.04.-17:00  FC Berlin : Italia  -   1 : 2 (0 : 0)
Góly:  Slivka Viliam   -  Pastorek Pavol 2
ŽK:  nikto  -  Pistovič Patrik 
 
20.04.-18:00  FC Doors Pub : Cestári  -   3 : 7 (2 : 4)
Góly:  Kohút Peter 2, Šatka Juraj   -  Švančara Peter 2, Dzurový Peter 2, Dunajčík Juraj , Samul František , Psota Daniel 
ŽK:  Filo Peter   -  nikto
 
20. kolo
26.04.-18:00  Hedos : FC Tryskáč  -   4 : 5 (4 : 2)
Góly:  Tholt Ján 2, Petrovič Marián 2  -  Riečický Jozef 3, Smaha Marek , Hasidlo Tomáš 
ŽK:  Šándor Rado , Šándor Majo   -  nikto
 
26.04.-19:00  Anarchia : Real Old Boys  -   2 : 14 (1 : 2)
Góly:  Kocián Lukáš , Motúz Peter   -  Floriš Jakub 4, Šupák Roman 4, Šelinga Tibor 3, Rendek Jozef 2, Gančár Tomáš 
 
27.04.-09:00  Cestári : Amatéri  -   16 : 0 (8 : 0)
Góly:  Psota Daniel 5, Švančara Peter 3, Dzurový Peter 3, Samul Pavol 2, Samul Peter , Samul František , Marták Milan   -  nikto
 
27.04.-13:00  Pruhy : FC Doors Pub  -   0 : 10 (0 : 6)
Góly:  nikto  -  Dvořák Tomáš 2, Urbánek Marek 2, Šatka Juraj 2, Kováč Libor 2, Kohút Peter , Zavodný Martin 
 
27.04.-15:00  Pedros : AEK  -   5 : 5 (5 : 2)
Góly:  Masár Vladislav 3, Hudec Ján 2  -  Čurík Dušan 2, Jakuš Peter , Hegyi Vladimír , Kovács Tomáš 
 
27.04.-16:00  Italia : FC Kúpalisko  -   5 : 2 (2 : 1)
Góly:  Tabačár Milan 2, Puškár Anton , Pastorek Pavol , Lutišan Richard   -  Novosad Lukáš , Mazanovský Ondrej 
 
28.04.-09:00  Rangers : FC Berlin  -   7 : 4 (3 : 2)
Góly:  Černík Ivan 3, Šišaj Peter 3, Riečičiar Jakub   -  Bočinec Kamil 2, Rýdzi Juraj , Gula Ivan 
 
21. kolo
04.05.-11:00  FC Kúpalisko : Rangers  -   13 : 7 (8 : 1)
Góly:  Mazanovský Ondrej 3, Michalec Jakub 3, Šuranský Lukáš 2, Vlasatý Marek 2, Horňák Marián 2, vlastný    -  Šišaj Peter 3, Fitko Miloš 3, Černík Ivan 
ŽK:  Gabaš Marián   -  Orálek Igor 
 
04.05.-13:00  AEK : Hedos  -   5 : 4 (1 : 2)
Góly:  Kovács Tomáš 2, Baláž Michal , Jakuš Peter , Čurík Dušan   -  Tholt Ján 2, Tholt Bohuslav , Petrovič Marián 
 
04.05.-16:00  Amatéri : Pruhy  -   15 : 4 (7 : 0)
Góly:  Gallovič Tomáš 4, Ťupek Ján 3, Škrovánek Marek 2, Kohút Matúš , Kijac Peter   -  Ovečka Ivan 2, Žársky ml. Ľubomír , Beňo Peter 
 
04.05.-19:00  FC Doors Pub : Real Old Boys  -   2 : 6 (1 : 2)
Góly:  Zavodný Martin , Kováč Libor   -  Tvrdý Miroslav 2, Rendek Jozef 2, Staňo Patrik , Beck Radoslav 
ŽK:  nikto  -  Staňo Patrik 
 
05.05.-08:00  FC Tryskáč : Cestári  -   4 : 4 (1 : 3)
Góly:  Smolka Peter 3, Vöröš Rastislav   -  Marták Milan 3, Skybský Roman 
 
05.05.-09:00  Italia : Anarchia  -   10 : 2 (4 : 0)
Góly:  Tabačár Milan 3, Lutišan Richard 3, Pistovič Patrik 2, Pastorek Pavol , Satina Denis   -  Hošták Roman , Tadlánek Patrik 
 
05.05.-11:00  FC Berlin : Pedros  -   5 : 9 (2 : 5)
Góly:  Rýdzi Juraj 2, Gula Ivan 2, Krška Ján   -  Pavlásek Karol 4, Masár Vladislav 3, Staník Matúš , Straka Branislav 
ŽK:  Rýdzi Juraj   -  nikto
 
22. kolo
11.05.-11:00  Pruhy : FC Tryskáč  -   4 : 6 (2 : 3)
Góly:  Lukajka Matúš 3, Ovečka Ivan   -  Marušinec Juraj 2, Riečický Jozef 2, Vöröš Rastislav 2
 
11.05.-12:00  Anarchia : FC Doors Pub  -   3 : 12 (0 : 5)
Góly:  Šimák Marián 3  -  Šatka Juraj 5, Kohút Peter 3, Kováč Libor 2, Marušinec Peter 2
 
11.05.-17:00  Real Old Boys : Amatéri  -   7 : 9 (6 : 3)
Góly:  Šupák Roman 2, Rendek Jozef 2, Šelinga Tibor , Staňo Patrik , Floriš Jakub   -  Malo Erik 3, Gallovič Tomáš 2, Kijac Peter 2, Bielik Marián , Ťupek Ján 
 
11.05.-18:00  Rangers : Italia  -   6 : 7 (4 : 6)
Góly:  Riečičiar Jakub 2, Černík Marek 2, Šišaj Peter , Černík Ivan   -  Tabačár Milan 2, Pastorek Pavol 2, Lutišan Richard , Puškár Anton , Noska Filip 
ŽK:  Macko Miroslav   -  Puškár Anton 
 
12.05.-09:00  Cestári : AEK  -   1 : 7 (0 : 1)
Góly:  Psota Daniel   -  Kovács Tomáš 2, Čurík Dušan 2, Jakuš Peter 2, Švančárek Milan 
 
12.05.-10:00  Pedros : FC Kúpalisko  -   10 : 3 (4 : 2)
Góly:  Masár Vladislav 4, Pavlásek Karol 2, Hudec Ján , Straka Branislav , Hasenovič Miroslav , vlastný    -  Vlasatý Marek 2, Šuranský Lukáš 
 
12.05.-12:00  Hedos : FC Berlin  -   5 : 6 (1 : 3)
Góly:  Šándor Rado 2, Petrovič Marián 2, Bortel Martin   -  Krška Ján 2, Gula Ivan 2, Bočinec Kamil , Rýdzi Juraj 
 
23. kolo
18.05.-16:00  FC Kúpalisko : Hedos  -   7 : 4 (2 : 1)
Góly:  Vlasatý Marek 3, Mazanovský Ondrej 2, Šuranský Lukáš , Horňák Marián   -  Tholt Bohuslav 2, Baláž Ivan , Šándor Majo 
 
18.05.-17:00  FC Tryskáč : Real Old Boys  -   9 : 4 (4 : 1)
Góly:  Smolka Peter 3, Riečický Jozef 2, Behan Marek , Smolka Jozef , Katerinčin Michal , Margorín Boris   -  Filo Michal 2, Staňo Patrik , Tvrdý Miroslav 
 
18.05.-18:00  Italia : Pedros  -   1 : 6 (0 : 0)
Góly:  Pastorek Pavol   -  Masár Vladislav 3, Hasenovič Miroslav , Straka Branislav , Ladecký Michal 
ŽK:  Lutišan Richard   -  nikto
ČK:  Lutišan Richard   -  nikto
 
18.05.-19:00  Rangers : Anarchia  -   6 : 6 (2 : 2)
Góly:  Šišaj Peter 2, Juhás Palo   -  Nemečkay Juraj 3, Ševčík Milan 2, Caban Tomáš 
ČK:  Šamaj Vratislav   -  nikto
 
18.05.-20:00  Amatéri : FC Doors Pub  -   8 : 1 (3 : 0)
Góly:  Malo Ľuboš 2, Škrovánek Marek 2, Dvorský Matúš 2, Lista Tomáš , Kijac Peter   -  Šatka Juraj 
 
19.05.-11:00  FC Berlin : Cestári  -   3 : 5 (2 : 3)
Góly:  Lukáč Richard , Gula Ivan , vlastný    -  Samul Peter , Dzurový Peter , Psota Daniel , Marták Milan , Skybský Roman 
ČK:  Krška Ján   -  nikto
 
19.05.-12:00  AEK : Pruhy  -   4 : 4 (1 : 2)
Góly:  Švančárek Milan 2, Čurík Dušan , Jakuš Peter   -  Mračko Martin 2, Beňo Peter , Ovečka Ivan 
ŽK:  nikto  -  Okel Daniel 
 
24. kolo
25.05.-11:00  Real Old Boys : AEK  -   15 : 2 (6 : 0)
Góly:  Tvrdý Miroslav 5, Šelinga Tibor 4, Floriš Jakub 3, Zelienka Oliver , Gančár Matúš , Rendek Jozef   -  Kovács Tomáš , Andrisík Michal 
 
25.05.-12:00  Hedos : Italia  -   7 : 8 (5 : 3)
Góly:  Tholt Bohuslav 3, Domáň Peter , Petrovič Marián , Tholt Ján , Baláž Ivan   -  Tabačár Milan 4, Satina Denis , Baránek Martin , Pistovič Patrik , Pastorek Pavol 
ŽK:  Šándor Majo   -  nikto
 
25.05.-13:00  Pruhy : FC Berlin  -   3 : 9 (0 : 1)
Góly:  Beňo Peter , Pšenek Filip , Fabian Peter   -  Rýdzi Juraj 5, Miladič Dejan 4
 
25.05.-15:00  FC Doors Pub : FC Tryskáč  -   4 : 12 (2 : 5)
Góly:  Marušinec Peter , Urbánek Marek , Kunák Slavomír , Kohút Peter   -  Smolka Jozef 4, Smolka Peter 3, Hasidlo Tomáš 3, Margorín Boris , Riečický Jozef 
 
25.05.-16:00  Anarchia : Amatéri  -   4 : 14 (2 : 5)
Góly:  Nemečkay Juraj 2, Tadlánek Patrik , Švančárek Ján   -  Bielik Marián 3, Gallovič Tomáš 3, Malo Erik 2, Škrovánek Marek 2, Ťupek Ján 2, Kijac Peter 2
 
25.05.-17:00  Pedros : Rangers  -   13 : 1 (9 : 0)
Góly:  Masár Vladislav 5, Pavlásek Karol 5, Hasenovič Miroslav 2, Hudec Ján   -  Seneši Martin 
 
26.05.-10:00  Cestári : FC Kúpalisko  -   4 : 4 (1 : 3)
Góly:  Gereg Milan , Samul František , Skybský Roman , Marták Milan   -  Šuranský Lukáš 2, Bagin Patrik , Horňák Marián 
 
25. kolo
31.05.-18:00  FC Berlin : Real Old Boys  -   5 : 15 (1 : 3)
Góly:  Bočinec Marek , Krška Ján , Rýdzi Juraj , Gula Ivan , Bočinec Kamil   -  Floriš Jakub 6, Tvrdý Miroslav 6, Šelinga Tibor 2, Gančár Matúš 
 
01.06.-11:00  AEK : FC Doors Pub  -   6 : 6 (3 : 2)
Góly:  Jakuš Peter 5, Hegyi Vladimír   -  Filo Peter 2, Kováč Libor 2, Šatka Juraj , Dvořák Tomáš 
 
01.06.-14:00  FC Kúpalisko : Pruhy  -   12 : 2 (5 : 1)
Góly:  Bohmann Patrik 3, Vlasatý Marek 3, Bagin Patrik 2, Novosad Lukáš 2, Mazanovský Ondrej , Šuranský Lukáš   -  Okel Daniel , Ševela Miloš 
 
01.06.-17:00  FC Tryskáč : Amatéri  -   6 : 2 (2 : 2)
Góly:  Smolka Jozef , Smolka Peter , Marušinec Juraj , Smaha Marek , Vöröš Rastislav , Katerinčin Michal   -  Malo Ľuboš , Ťupek Ján 
 
01.06.-19:00  Italia : Cestári  -   8 : 6 (2 : 4)
Góly:  Noska Filip 5, Pistovič Patrik , Pastorek Pavol , Stupinský Boris   -  Dzurový Peter 2, Samul Peter 2, Samul František , Švančara Peter 
ŽK:  nikto  -  Mišovec Ladislav 
 
02.06.-09:00  Rangers : Hedos  -   3 : 8 (3 : 3)
Góly:  Švančara Juraj , Šamaj Vratislav , Juhás Palo   -  Šándor Majo 4, Tholt Ján 2, Šándor Rado 2
ČK:  nikto  -  Tholt Bohuslav 
 
02.06.-10:00  Pedros : Anarchia  -   11 : 1 (2 : 0)
Góly:  Masár Vladislav 5, Hudec Ján 2, Straka Branislav 2, Hasenovič Miroslav , Pavlásek Karol   -  Tadlánek Patrik 
 
26. kolo
07.06.-18:00  Real Old Boys : FC Kúpalisko  -   5 : 5 (3 : 2)
Góly:  Tvrdý Miroslav 2, Zelienka Oliver , Staňo Patrik , Staňo Filip   -  Šuranský Lukáš 3, Mazanovský Ondrej , Vlasatý Marek 
ŽK:  Tvrdý Miroslav   -  nikto
 
08.06.-09:00  Pruhy : Italia  -   7 : 21 (3 : 6)
Góly:  Ševela Miloš 6, Žársky ml. Ľubomír   -  Noska Filip 5, Tabačár Milan 5, Puškár Anton 5, Pastorek Pavol 2, Satina Denis 2, Lutišan Richard , Pistovič Patrik 
 
08.06.-14:00  Anarchia : FC Tryskáč  -   1 : 6 (0 : 2)
Góly:  Šimák Marián   -  Riečický Jozef 2, Smaha Marek 2, Behan Marek 2
 
08.06.-15:00  Hedos : Pedros  -   4 : 4 (3 : 0)
Góly:  Domáň Peter 2, Petrovič Marián , Šándor Majo   -  Hasenovič Miroslav 2, Masár Vladislav , Pavlásek Karol 
ŽK:  Šándor Majo   -  Masár Vladislav 
 
08.06.-16:00  FC Doors Pub : FC Berlin  -   7 : 3 (3 : 1)
Góly:  Marušinec Peter 2, Kohút Peter 2, Kováč Libor 2, Šatka Juraj   -  Gula Ivan 2, Rýdzi Juraj 
 
08.06.-17:00  Amatéri : AEK  -   0 : 5 (0 : 0)
 
09.06.-09:00  Cestári : Rangers  -   2 : 3 (2 : 1)
Góly:  Mišovec Ladislav , Švančara Peter   -  Černík Ivan 2, Šišaj Peter 
 
27. kolo
15.06.-09:00  Italia : Real Old Boys  -   7 : 4 (5 : 1)
Góly:  Pastorek Pavol 2, Tabačár Milan 2, Pistovič Patrik , Noska Filip , Lutišan Richard   -  Beck Radoslav , Floriš Jakub , Rendek Jozef , Staňo Patrik 
 
15.06.-11:00  FC Kúpalisko : FC Doors Pub  -   2 : 7 (1 : 2)
Góly:  Bohmann Patrik , Šuranský Lukáš   -  Dvořák Tomáš 2, Kohút Peter 2, Zavodný Martin 2, Kunák Slavomír 
ŽK:  nikto  -  Šatka Juraj , Kunák Slavomír , Gabriš Marek 
 
15.06.-17:00  Pedros : Cestári  -   9 : 3 (5 : 1)
Góly:  Masár Vladislav 4, Ladecký Michal , Oravec Michal , Pavlásek Karol , Pavlik Roman , vlastný    -  Psota Daniel , Skybský Roman , vlastný  
 
16.06.-09:00  AEK : FC Tryskáč  -   4 : 11 (2 : 5)
Góly:  Jakuš Peter 2, Hegyi Vladimír , Kovács Tomáš   -  Smolka Peter 4, Katerinčin Michal 2, Riečický Jozef 2, Hasidlo Tomáš 2, Smolka Jozef 
 
16.06.-11:00  Hedos : Anarchia  -   5 : 3 (2 : 3)
Góly:  Tholt Ján 3, Šándor Majo , Bortel Martin   -  Hošták Roman , Caban Tomáš , Nemečkay Juraj 
 
21.06.-18:00  FC Berlin : Amatéri  -   0 : 5 (0 : 0)
 
29.06.-19:00  Rangers : Pruhy  -   4 : 8 (1 : 3)
Góly:  Šišaj Peter 2, Černík Marek , Fitko Miloš   -  Ševela Miloš 6, Žársky ml. Ľubomír 2
 
28. kolo
22.06.-09:00  FC Doors Pub : Italia  -   5 : 0 (0 : 0)
 
22.06.-13:00  FC Tryskáč : FC Berlin  -   5 : 0 (1 : 0)
Góly:  Smolka Peter 2, Riečický Jozef 2, Smaha Marek   -  nikto
ŽK:  nikto  -  Gula Ivan 
 
22.06.-16:00  Pruhy : Pedros  -   4 : 6 (1 : 4)
Góly:  Ševela Miloš 2, Hromádka Lukáš , Žársky ml. Ľubomír   -  Straka Branislav 3, Merka Stanislav , Pavlásek Karol , Masár Vladislav 
ŽK:  nikto  -  Merka Stanislav 
 
22.06.-17:00  Amatéri : FC Kúpalisko  -   2 : 9 (1 : 4)
Góly:  Malo Erik , Škrovánek Marek   -  Bagin Patrik 3, Mazanovský Ondrej 3, Horňák Marián , Michalec Jakub , Vlasatý Marek 
ŽK:  nikto  -  Bagin Patrik 
 
22.06.-18:00  Real Old Boys : Rangers  -   6 : 4 (1 : 3)
Góly:  Staňo Patrik 2, Šelinga Tibor 2, Rendek Jozef 2  -  Šišaj Peter 2, Fitko Miloš 2
ŽK:  nikto  -  Šišaj Peter 
 
23.06.-09:00  Cestári : Hedos  -   9 : 0 (3 : 0)
Góly:  Samul Pavol 3, Psota Daniel 2, Skybský Roman 2, Samul František , Mišovec Ladislav   -  nikto
 
23.06.-12:00  Anarchia : AEK  -   5 : 19 (2 : 9)
Góly:  Švančárek Ján 2, Šimák Marián 2, Kocián Lukáš   -  Kovács Tomáš 5, Čurík Dušan 4, Jakuš Peter 4, Hegyi Vladimír 3, Andrisík Michal 2, Švančárek Milan