Mestská liga Malého Futbalu Dubnica nad Váhom - Oficiálna stránka
Návštev - Celkovo:  730473   Táto podstránka:  2303   od 26.03.2008                                                                                Domov   |   Kontakt   |   Štatistiky   |   Napíšte nám   |   
ANKETA Anketa neexistuje: nID=1, sLanguage=sk




Rozlosovanie ALL (Základná časť)

Vyberte mužstvo:

1. kolo
07.09.-17:00 Sob Spartak : Real Old Boys
07.09.-18:00 Sob Teramo : Espanyol
07.09.-19:00 Sob Chicos : Holuby 91
08.09.-11:00 Ned Pruhy 83 : Cestári
08.09.-12:00 Ned Merengues : TIPA Zlatý Baž..
19.09.-20:00 Štv Kollárová : Vasco
09.11.-18:00 Sob Red Debils : Drink Team

  
7. kolo
18.10.-19:00 Pia Chicos : Vasco
18.10.-20:00 Pia Merengues : Red Debils
18.10.-21:00 Pia Espanyol : Drink Team
19.10.-17:00 Sob Teramo : Kollárová
19.10.-18:00 Sob Real Old Boys : Holuby 91
20.10.-09:00 Ned TIPA Zlatý Baž.. : Cestári
20.10.-10:00 Ned Spartak : Pruhy 83

2. kolo
13.09.-20:00 Pia Holuby 91 : Spartak
13.09.-21:00 Pia Real Old Boys : Merengues
14.09.-10:00 Sob Kollárová : Red Debils
14.09.-17:00 Sob Drink Team : Pruhy 83
14.09.-18:00 Sob Cestári : Chicos
15.09.-10:00 Ned TIPA Zlatý Baž.. : Teramo
03.10.-20:00 Štv Vasco : Espanyol

  
8. kolo
25.10.-19:00 Pia Vasco : Holuby 91
25.10.-20:00 Pia Chicos : Spartak
26.10.-16:00 Sob Pruhy 83 : Merengues
26.10.-17:00 Sob Drink Team : TIPA Zlatý Baž..
26.10.-19:00 Sob Red Debils : Teramo
27.10.-10:00 Ned Cestári : Real Old Boys
09.11.-17:00 Sob Kollárová : Espanyol

3. kolo
19.09.-21:00 Štv Espanyol : TIPA Zlatý Baž..
20.09.-20:00 Pia Red Debils : Vasco
20.09.-21:00 Pia Chicos : Drink Team
21.09.-17:00 Sob Spartak : Cestári
21.09.-18:00 Sob Teramo : Real Old Boys
22.09.-09:00 Ned Merengues : Holuby 91
22.09.-10:00 Ned Pruhy 83 : Kollárová

  
9. kolo
02.11.-16:00 Sob Holuby 91 : Cestári
02.11.-17:00 Sob Teramo : Pruhy 83
02.11.-19:00 Sob Merengues : Chicos
03.11.-09:30 Ned Spartak : Vasco
03.11.-10:30 Ned TIPA Zlatý Baž.. : Kollárová
15.11.-19:00 Pia Real Old Boys : Drink Team
15.11.-20:00 Pia Espanyol : Red Debils

4. kolo
27.09.-20:00 Pia Red Debils : Pruhy 83
28.09.-18:00 Sob Drink Team : Spartak
28.09.-19:00 Sob Holuby 91 : Teramo
28.09.-20:00 Sob Kollárová : Chicos
29.09.-09:00 Ned Vasco : TIPA Zlatý Baž..
29.09.-10:00 Ned Cestári : Merengues
15.10.-19:00 Uto Real Old Boys : Espanyol

  
10. kolo
08.11.-19:30 Pia Vasco : Cestári
08.11.-20:30 Pia Chicos : Teramo
09.11.-15:00 Sob Red Debils : TIPA Zlatý Baž..
09.11.-16:00 Sob Pruhy 83 : Espanyol
09.11.-19:00 Sob Spartak : Merengues
10.11.-10:00 Ned Kollárová : Real Old Boys
10.11.-11:00 Ned Drink Team : Holuby 91

5. kolo
04.10.-19:30 Pia Merengues : Drink Team
04.10.-20:30 Pia Espanyol : Holuby 91
05.10.-17:00 Sob Spartak : Kollárová
05.10.-18:00 Sob Teramo : Cestári
06.10.-08:30 Ned Pruhy 83 : Vasco
06.10.-10:00 Ned TIPA Zlatý Baž.. : Real Old Boys
12.10.-18:00 Sob Chicos : Red Debils

  
11. kolo
 Espanyol : Chicos
15.11.-21:00 Pia Holuby 91 : Kollárová
16.11.-17:00 Sob Teramo : Spartak
16.11.-18:00 Sob Merengues : Vasco
17.11.-09:00 Ned TIPA Zlatý Baž.. : Pruhy 83
17.11.-10:00 Ned Cestári : Drink Team
17.11.-11:00 Ned Real Old Boys : Red Debils

6. kolo
11.10.-19:00 Pia Vasco : Real Old Boys
11.10.-20:00 Pia Holuby 91 : TIPA Zlatý Baž..
12.10.-13:00 Sob Kollárová : Merengues
12.10.-17:00 Sob Drink Team : Teramo
12.10.-19:00 Sob Red Debils : Spartak
13.10.-09:00 Ned Cestári : Espanyol
13.10.-10:00 Ned Pruhy 83 : Chicos

  
12. kolo
22.11.-19:00 Pia Vasco : Drink Team
23.11.-15:00 Sob Red Debils : Holuby 91
23.11.-17:00 Sob Merengues : Teramo
23.11.-18:00 Sob Spartak : Espanyol
24.11.-10:00 Ned Kollárová : Cestári
24.11.-11:00 Ned Pruhy 83 : Real Old Boys
24.11.-12:00 Ned Chicos : TIPA Zlatý Baž..

7. kolo
18.10.-19:00 Pia Chicos : Vasco
18.10.-20:00 Pia Merengues : Red Debils
18.10.-21:00 Pia Espanyol : Drink Team
19.10.-17:00 Sob Teramo : Kollárová
19.10.-18:00 Sob Real Old Boys : Holuby 91
20.10.-09:00 Ned TIPA Zlatý Baž.. : Cestári
20.10.-10:00 Ned Spartak : Pruhy 83

  
13. kolo
29.11.-18:00 Pia Holuby 91 : Pruhy 83
29.11.-19:00 Pia Espanyol : Merengues
29.11.-20:00 Pia Real Old Boys : Chicos
30.11.-16:00 Sob Drink Team : Kollárová
30.11.-17:00 Sob Teramo : Vasco
01.12.-09:30 Ned TIPA Zlatý Baž.. : Spartak
01.12.-10:30 Ned Cestári : Red Debils