Detail zápasu | ŠK Victory Stars Dubnica ŠK VS Dubnica : Meteníci Likavka | ŠK Victory Stars Dubnica

Späť

03.09.2017 14:00, Dubnica nad Váhom

ŠK VS Dubnica : Meteníci Likavka

4:5

(0:2, 1:1, 3:2)

Komentár

Góly Stars: Blažej (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej), Káčer (Janiga Mi), Horečný (Gregorík)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Blažej, Janiga Mi, Kubaščík, Bajzík, Káčer - Meliš, Oberta, Bičan, Gregorík, Škvarka - Horečný, Leitmann, Janiga Ma

Hodnotenie asistenta trénera Michala Sokolíka: Do zápasu sme vstupovali najmä s tým, že pôjdeme odčiniť zlý včerajší výsledok so Žilinou a tiež sme si chceli spraviť chuť do ďalších zápasoch. Od prvej tretiny to bol vyrovnaný zápas, čomu aj nasvedčoval výsledok. Nepremenili sme naše šance a ako to už býva, dostali sme dva góly. Múdrejší o taktické pokyny sme vstúpili do druhej tretiny, ktorú sme remizovali 1:1. Poslednú tretinu sme zabrali a konečne nám to tam padlo. No ku koncu tretiny sme sa snažili sa držať loptu na svojich hokejkách, čo náš súper využil a žiaľ sme dostali smolný gól a prehrali.