Detail zápasu | ŠK Victory Stars Dubnica ŠK VS Dubnica : Žltý Sneh Košice | ŠK Victory Stars Dubnica

Späť

11.11.2017 17:00, Dubnica nad Váhom

ŠK VS Dubnica : Žltý Sneh Košice

3:7

(1:1, 0:2, 2:4)

Komentár

Góly Stars: Blažej, Blažej, Oberta B (Leitmann)

Zostava Stars: Gelien, Oberta A - Bajzík, Gregorík, Blažej, Kubaščík, Ďurík - Pšenák, Káčer, Šebík, Antal, Leitmann, Oberta B, Guga

Hodnotenie trénera Dušana Sokolíka: V prvej tretine zápasu mali obe družstvá zruba rovnaký počet šancí i keď my sme sa 2-3 razy ocitli sami pred brankárom, no nepremenili sme. V druhej tretine išiel súper do vedenia lacnou strelou od polovice a potom sme sa už presadzovali na ich polovici omnoho ťažšie. V závere zápasu sme sa snažili súpera napádať v jeho pásme, ale aj keď sme loptu získali nedokázali sme sa presadiť gólovo a súper nás z rýchlych protiútokov trestal gólmi. Výsledok nezodpovedá predvedenej hre ale žiaľ bez premenených šancí to na lepší výsledok stačiť nebude.