Na záver roka prehry

Posledný hrací víkend kalendárneho roka

14. december štvrtok 20:00 Športové centrum M-Šport Trenčín-Zamarovce

Juniori 16.kolo Florbalový klub AS Trenčín U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 6:4 (3:1,0:3,3:0)

Góly Stars: Madaj (Leitmann), Guga, Bahna (Mutala), Madaj

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Leitmann, Pecen - Káčer, Bahna - Jelínek, Michalec, Guga - Šebík, Fursten, Mutala - Kalafut, Madaj, Zajko

Hodnotenie kapitána a strelca jedného gólu Šimona Gugu: Prvú tretinu sme začali hrať nový systém, ktorý sme sa snažili naučiť, celkom nám vychádzal, ale smoliarsky sme ju prehrali 3:1. V druhej tretine sme zapli ešte viac, systém nám veľmi vyhovoval, boli sme veľa na lopte, súpera sme tlačili, nerobili chyby a tým sme dotiahli veľmi dobre na výsledok 4:3 pre nás, Lenže v tretej tretine sme sa nechali  zbytočne vylučovať a nato sme aj doplatili. V presilovke nám súper zrovnal výsledok na 4:4. Potom bola hra veľmi vyrovnaná, ale zase sme doplatili na zbytočné vylúčenie, kedy sme dostali na 5:4. V poslednej minúte sme sa snažili hrať bez brankára a nepodarilo sa nám dať gól a súper zvýšil na 6:4. S výsledkom nie sme spokojní, lebo sme väčšinu času boli lepším tímom na ihrisku a mrzí nás, že sme prišli o zbytočné tri body, ktoré veľmi potrebujeme.

17. december nedeľa 13:00 MŠH Trenčín - veľka hala

Juniori 17.kolo 1.FBC Florbal Trenčín U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 7:3 (4:2,1:0,2:1)

Góly Stars: Madaj (Mutala), Michalec (Guga), Krajči

Zostava Stars: Gelien - Leitmann, Pecen - Bahna, Zajko - Antal, Mutala, Madaj - Jelínek, Guga, Michalec - Krajči, Fiala, Kozák

Hodnotenie:

17. december nedeľa 13:00 ŠH Koniareň Ružomberok

Muži 16.kolo Meteníci Likavka - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 5:3 (1:1,1:1,3:1)

Góly Stars: Kubaščík (Janiga), Kubaščík (Blažej), Ďurík (Oberta B)

Zostava Stars: Oberta A, Cabala - Káćer, Bajzík - Pšenák, Gregorík - Blažej, Janiga, Kubaščík - Mrázik, Ďurík, Šebík, Oberta B

Hodnotenie:

18. december pondelok 19:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 15.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 3:12 (2:2,1:7,0:3)

Góly Stars: Michalec (Janiga), Mrázik (Janiga), Jelínek (Guga)

Zostava Stars: Gelien, Oberta A - Káčer, Bajzík - Pšenák, Leitmann - Blažej, Janiga, Mrázik - Šebík, Oberta B, Mutala - Jelínek, Guga, Michalec - Antal, Horečný