3 body z Badína vezieme domov!

Review hracieho víkendu mužov a juniorov.

25. november Sobota 14:30 ŠH Elán Bratislava

Muži 13.kolo Fat Pipe Snipers Bratislava - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 17:9 (7:1,3:2,7:6)

Góly Stars: Blažej (Janiga Mi), Blažej (Janiga Mi), Šebík (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej), Blažej (Janiga Mi), Blažej (Janiga Mi), Blažej (Janiga Mi), Blažej (Janiga Mi), Kubaščík (Blažej)

Zostava Stars: Cabala - Bajzík, Gregorík, Janiga Ma - Blažej, Kubaščík, Janiga Mi - Šebík, Ďurík, Bičan

Hodnotenie šesťgólového strelca Petra Blažeja: Vedeli sme, že proti Snipers Bratislava nemáme veľa šancí a hlavne v takej oklieštenej zostave, v akej sme vycestovali. Ukázala to hneď prvá tretina. Cez prestávku sme dostali od trénera pokyny, čo máme zlepšiť, aby sme nedostali toľko gólov. Celý zápas bol síce v réžií súpera, ale druhú tretinu sme zahrali oveľa lepšie. Tretiu tretinu som navrhol, aby chalani bránili štyria a ja budem čakať v útoku na vyhodené lopty. Keďže súperovi šlo iba o to aby si každý strelil gól, tak vôbec si ma nevšímali a ku mne sa stále dostávali prihrávky a tam už som to mal poväčšine jednoduché.

25. november sobota 17:00 Športová hala Badín

Juniori 14.kolo ŠK 1. FBC Zvolen U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 3:6 (0:3,3:1,0:2)

Góly Stars: Michalec (Káčer), Madaj (Kalafut), Guga, Mutala, Madaj (Antal), Krajci (Kalafut)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Guga, Pecen - Káčer, Bahna - Antal, Michalec, Zajko - Krajci, Mutala, Fursten - Kalafut, Madaj, Fiala

Hodnotenie strelca gólu Šimona Gugu: V prvej tretine sme boli veľmi aktívni, boli sme na lopte súpera sme do ničoho nepúšťali, preto skončilo aj veľmi dobrým výsledkom 3:0. V druhej tretine sme trošku zaspali, bolo tam z našej strany dosť vylúčení, ktoré boli z toho, že nás súper zatlačil, ale podarilo sa nám udržať presilovku 5:3, kde nás podržal aj náš vynikajúci brankár Aďo Oberta, ktorého keby sme tam nemali, tak v tých presilovkách dostaneme minimálne dva góly, síce sme udržali presilovky, ale Zvolen nás furt tlačil a podarilo sa im znížiť v druhej tretine na 4:3. Do tretej tretiny sme išli s náskokom už len o jeden gól, ale v šatni sme si povedali, čo robíme zle a čo by sme mali vylepšiť, naša tretia tretina bola oveľa lepšia, uskočili sme súperovi o 2 góly a to nám pomohlo aby sme už v kľude ubránili stav tohto zápasu, kde sme potrebovali súrne 3 body. Popracovať by sme mali hlavne na našich výpadkoch, že keď nám dá súper jeden gól, tak by sme nemali dať hlavy dole, ale hrať ďalej v takom nasadení ako sme hrali pred tým, v tomto máme veľký problém, ktorý musíme bezpodmienečne odstrániť.

26. november nedeľa 14:00 ŠH ZŠ Sibírska Prešov

Juniori 15.kolo FBC Mikuláš Prešov U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 10:3 (1:0,5:1,4:2)

Góly Stars: Fursten (Guga), Madaj (Michalec), Madaj (Kalafut)

Zostava Stars: Gelien, Oberta - Guga, Pecen - Káčer, Bahna - Antal, Michalec, Zajko - Krajci, Mutala, Fursten - Kalafut, Madaj, Fiala

Hodnotenie brankára Adriána Obertu: Do Prešova sme cestovali len pod jedným účelom, a to doviesť si odtiaľ 3 body. Zápas s nimi na domácej pôjde sme síce zvládli, aj keď to nebolo jednoduché. Po dlhej ceste sme konečne dorazili na miesto zápasu. V šatni sme si vypočuli taktické radi od trénera a boli sme pripravení podať ten najlepší výkon. V prvej tretine šlapalo všetko ako švajčiarske hodinky. Dokonalosť bola z našej strany od brankára až po útok. Tesne pred koncom tretiny sme inkasovali gól po vlastnej chybe. V druhej tretine sa ku piatim súperovým hráčom pridali aj ďalší dvaja a to rozhodcovia. Po nezmyselnom vylúčení nášho hráča začali stúpať emócie a s nimi prichádzala aj nervozita, ktorá sa prejavila na chybách či už v obrane alebo v útoku. V poslednej tretine, keď sme vedeli, že výsledok v náš prospech už asi neotočíme, snažili sme aspoň nedostať poriadny výprask. Po úplnom zlyhaní pánov rozhodcov sme už mali všetci poriadne nervy. Tie sa nakoniec pretavili do červenej karty pre nášho hráča v posledných sekundách zápasu. Po záverečnom hvizde sme už len mysleli na to aby sme boli čím skôr doma.

26. november nedeľa 17:00 MŠH Trnava

Muži 14.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBC 11 Trnava 4:17 (1:7,2:4,1:6)

Góly Stars: Kubaščík (Škvarka), Ďurík, Blažej (Šebík), Janiga Mi (Blažej)

Zostava Stars: Cabala - Bajzík, Škvarka - Janiga Ma, Pšenák - Blažej, Kubaščík, Janiga Mi - Šebík, Ďurík, Gregorík

Hodnotenie trenéra Michala Sokolíka: Po nepodarenom výkone so Snipers Bratislava sme vedeli, že s Trnavou to nebude o nič lepšie. Hoci nás posilnilo zopár hráčov, ktorí proti Sniprom nehralo, aj tak nám to nepomohlo. Hneď v 1.tretine sme utŕžili gólovú smršť do našej bránky. Podarilo sa nám presadiť iba raz v 1.tretine, čo ma veľmi mrzí, pretože šance sme si vytvárali, no nepremieňali. Do druhej tretiny sme vstupovali s nádejou, že horšie to už nebude. Nebáli sme sa hrať s loptou na našich hokejkách, no stále to dostatočne nestačilo, aby sme so zápasom spravili nejaký zázrak. Poslednú tretinu hráči odohrali vyšťavení z ťažkého víkendu. Hrali sme už len na rýchle protiútoky a snažili sme sa z nich ťažiť.