4 zápasy vonka cez víkend

Cez víkend odohrajú aj muži, aj juniori po 2 vonkajšie zápasy

25. november Sobota 14:30 ŠH Elán Bratislava

Muži 13.kolo Fat Pipe Snipers Bratislava - ŠK Victory Stars Nová Dubnica

Tím momentálne na druhom mieste tabuľky, len 3 body za naším nedeľným súperom. Na zápas do Bratislavy vycestujeme bez našich juniorov, ktorí hraváju aj za mužov. Je to spôsobené tím, že cez víkend hrajú aj muži, aj juniori. To nám však neprekáža, aby sme hrali svoju hru a pokúsili sa obrať favorita o nejaký ten bod. Prvý zápas proti Sniperom nám nevyšiel podľa našich predstav. V poslednej tretine sme fyzicky odpadli inkasovali až 8 gólov. Zápas nakoniec skončil 5:14 pre Sniperov.

25. november sobota 17:00 Športová hala Badín

Juniori 14.kolo ŠK 1. FBC Zvolen U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19

V plnej sile vycestujeme v sobotu do Badína na zápas proti Zvolenu. Tak ako my aj Zvolen sa nachádza v spodnej časti tabuľky. Obaja chceme vyhrať, to znamená, že to bude veľmi vypätý zápas. Už sme hrali spolu v rámci 3. kola. Po prestrelkovej a behavej prvej tretine bol stav 5:6. Žiaľ v druhej sme kondične úplne odišli a Zvolenčania si vypracovali rozhodujúci náskok, ktorý v tretej tretine len udržiavali.

26. november nedeľa 14:00 ŠH ZŠ Sibírska Prešov

Juniori 15.kolo FBC Mikuláš Prešov U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19

Na prvý vzájomný zápas spomíname s úsmevom. Bola to naša historická prvá výhra v Juniorskej extralige. V prvej tretine sme dominovali a vyhrávali osobné súboje. V druhej nám pomohlo 5 minútové vylúčenie súpera za hru vysokou hokejkou. To boli hlavné dve veci, ktoré rozhodli o zisku prvých troch bodov. V tretej nás zaskočilo zbytočné 5 minútové vylúčenie nášho hráča za hrubosť. Nášťastie súper nebol tak efektívny ako my.

26. november nedeľa 17:00 MŠH Trnava

Muži 14.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBC 11 Trnava

Mužstvo okupujúce prvé miesto tabuľky s 31 získanými bodmi, to je náš nedeľný súper. Síce sme písaní ako domáce družstvo, tak zápas odohráme na ihrisku hosťujúceho mužstva. S Trnavou sme si vymenili naše zápasy z dôvodu obsadenosti hál. V prvom vzájomnom meraní síl sme na našej palubovke podľahli 10:3. Tak ako aj na zápas so Snipermi nastúpime v prevažne mužskej zostave.

Zaváhanie doma Späť na články3 body z Badína vezieme domov!