11. november sobota 17:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 11.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - Žltý Sneh Košice 3:7 (1:1,0:2,2:4)

Góly Stars: Blažej, Blažej, Oberta B (Leitmann)

Zostava Stars: Gelien, Oberta A - Bajzík, Gregorík, Blažej, Kubaščík, Ďurík - Pšenák, Káčer, Šebík, Antal, Leitmann, Oberta B, Guga

Hodnotenie trénera Dušana Sokolíka: V prvej tretine zápasu mali obe družstvá zhruba rovnaký počet šancí i keď my sme sa 2-3 razy ocitli sami pred brankárom, no nepremenili sme. V druhej tretine išiel súper do vedenia lacnou strelou od polovice a potom sme sa už presadzovali na ich polovici omnoho ťažšie. V závere zápasu sme sa snažili súpera napádať v jeho pásme, ale aj keď sme loptu získali nedokázali sme sa presadiť gólovo a súper nás z rýchlych protiútokov trestal gólmi. Výsledok nezodpovedá predvedenej hre ale žiaľ bez premenených šancí to na lepší výsledok stačiť nebude.

12. november nedeľa 11:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 12.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBC Red Wings Košice 9:7 (1:2,5:1,3:4)

Góly Stars: Blažej (Mrázik), Blažej (Šebík), Blažej (Kubaščík), Oberta B, Ďurík (Káčer), Mrázik (Káčer), Blažej (Gregorík), Ďurík (Mrázik), Mrázik (Káčer)

Zostava Stars: Oberta A - Bajzík, Gregorík, Šebík, Blažej, Kubaščík - Pšenák, Káčer, Mrázik, Oberta B, Ďurík - Škvarka, Antal, Mutala, Leitmann

Hodnotenie štvorgólového hrdinu Peťa Blažeja: Zápas bol od začiatku vyrovnaný a prvú tretinu to bolo skôr o bojovaní o loptičku ako o streľbe na bránku. V druhej tretine sme sa rozbehli a trocha zaskočili súpera rýchlymi gólmi. V tom sme chceli pokračovať aj v tretej tretine. Na konci nám to trocha ušlo, ale udržali sme to a tri body sú doma.

Doma proti košickým tímom Späť na článkyPosledný zápas juniorov v kalendárnom roku doma