Z tripu bez bodov

Sumár výsledkov juniorov na tripe v Košiciach.

28. október sobota 14:00 ŠH SOŠ Ostrovského Košice

Juniori 9.kolo ATU Košice U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 16:8 (2:3,8:1.6:4)

Góly Stars: Fursten, Guga, Guga (Michalec), Mutala (Bahna), Zajko, Šebík (Mutala), Zajko (Káčer), Mutala (Fursten)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Leitmann, Michalec - Káčer, Bahna - Antal, Madaj, Fiala - Šebík, Fursten, Mutala - Kalafut, Guga, Jelínek, Zajko

Hodnotenie Petra Leitmanna: Vstup do zápasu s ATU sa nám vydaril. Dokázali sme zaskočiť súpera gólovo zahratými štandardkami a presadiť sa aj z hry, kedy bol po prvej tretine stav priaznivý 2:3. ATU na seba ale nenechalo dlho čakať, zvýšilo tempo a nám sa už nedarilo presadiť. V tretej tretine sme zmenili obranný systém, vďaka ktorému sa nám podarilo dotiahnuť na rozdiel 3 gólov, ale ATU znovu zabralo a body zostali v Košiciach.

29. október nedeľa 10:00 Multihala Košice

Juniori 10.kolo Florko Košice U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 9:5 (2:1,3:2,4:2)

Góly Stars: Mutala, Šebík, Mutala (Šebík), Guga (Madaj), Mutala (Šebík)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Leitmann, Michalec - Káčer, Bahna - Antal, Madaj, Fiala - Šebík, Fursten, Mutala - Kalafut, Guga, Zajko

Hodnotenie strelca gólu Mateja Šebíka: Na zápase s flórkom nam chýbalo nasedenie, ktoré bolo hlavným kľúčom k výhre. Ako tím sme nezvládli medzizápasový oddych medzi ATU a flórkom a doplatili sme na to malou sústredenosťou a nasadením. Ani väčšia zima v hale nás nevedala nakopnúť a hneď v prvej minúte sa ukázala naša nepozornosť v hre, a inkasovali sme prvý gól odrazený od našich hokejok. Zbytok zápasu sme iba doťahovali a nanešťastie sa nám nepodarilo otočiť skóre. Do budúcich zápasov sa posnažíme popracovať, či už na herných štýloch, tak na predzápasovej prípravej a koncentrácii.