Len dva získané body pre juniorov

Review 7. a 8. kola našich juniorov v JEX.

Do Dubnice prileteli "Kobylky" a "Sršne"!

14. október sobota 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Juniori 7.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 - FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina U19 6:5 (3:0,2:2,0:3,1:0pp)

Góly Stars: Fursten (Bahna), Fiala (Leitmann), Horečný, Fiala (Horečný), Kalafut (Fiala), Madaj (Antal)

Zostava Stars: Gelien - Bahna, Zajko - Leitmann, Peceň - Antal, Horečný, Madaj - Šebík, Fursten, Mutala - Kalafut, Fiala, Jelínek

Hodnotenie kapitána Samuela Antala: Počas zápasu sme bránili a vyrážali do rýchlych protiútokov. V prvej tretine sme boli mimoriadne efektívny a vyťažili sme z minima maximum. V druhej tretine už začala aj Žilina vystrkovať rožky. Pred poslednou tretinou sme vyhrávali 5:2 a verili sme, že sa nám podarí získať tri body. Žial, po nepochopyteľných chybách počas vlastných presiloviek sme inkosovali až dva góly a súperovi sa podarilo vyrovnať. Vyrovnávajúci gól na 5:5 padol len pol minúty pred koncom riadneho hracieho času. A tak prvýkrat v sezóne sme si zahrali aj predĺženie. V overtime to bol taký ping-pong z jednej strany na druhú. Viac šančí sme mali a 5 sekúnd pred koncom sme strelili víťazný gól. Dva body z tohto zápasu sú však pre nás po tomto priebehu zápasu sklamaním.

15. október sobota 1:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Juniori 7.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 - TJ FBK Hornets Mútne U19 3:4 (0:2,3:1,0:1)

Góly Stars: Mutala (Šebík), Mutala (Šebík), Fursten (Leitmann)

Hodnotenie dvojgólového strelca Mária Mutalu: Do dnešného zápasu sme išli s tým, aby sme získali ďalšie tri body. V prvej tretine sme hrali lepšie, ale súperovi sa podarilo dvakrát skórovať. V druhej tretine sa nám podarilo otočiť skóre a súpera sme nachvíľu uspali. Ale po chybnom bránení štandartky sme inkasovali na 3:3. Súper mal viacej šťastia a podarilo sa mu zvýšiť na 4:3. V závere sme sa snažili minimálne vyrovnať, ale nepodarilo sa. Z výsledku sme sklamaní. Najbližsie sa predstávime na favorizovanej pôde Košíc, kde odohráme zapásy proti Florku a ATU a tam sa pokúsime zlepšiť naše výkony.