3 body pre juniorov po dvojzápase s Trenčínmi

Review 5. a 6. kola juniorov.

Naši juniori privítali oba trenčianske kluby.

28. september štvrtok 18:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Juniori 5.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 - AS Trenčín U19 6:4 (4:1,2:0,0:3)

Góly Stars: Horečný (Madaj), Fursten, Jelínek (Zajko), Madaj (Guga), Madaj (Antal), Jelínek

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Michalec, Guga - Káčer, Bahna - Antal, Horečný, Madaj - Leitmann, Fursten, Mutala - Šebík, Jelínk, Zajko, Peceň

Hodnotenie kapitána Samuela Antala: Do zápasu sme išli s tým, že prerušíme našu negatívnu sériu s ASko, štvorzápasovú sériu bez bodu. Prvá dvadsať minútovka nám vyšla, Trenčanov sme nepúšťali k ničomu. Strelili sme 4 góly a po individuálnej chybe jeden dostali. Cez prestávku sme podostávali taktické pokyny od trénerov a s veľkým odhodlaním sme vstúpili do druhej tretiny zápasu. Netrvalo dlho podarilo sa nám opäť skórovať. Využili sme výhodu o jedného hráča a po zlom striedaní súperovho hráča sme zvýšili na 5:1. Dve minúty na to sme pridali ďalší gól. V polke tretiny sme sa pri veľmi prísnom vylúčení na 5 minút oslabili o jedného hráča. Trenčania nedokázali využiť ich početnú výhodu a počas celých piatich minút sme poctivo bránili našu bránu. Po skončení oslabovky sa zápas dohrával a každý už čakal na koniec prostrednej časti hry. Vedeli sme, že ak budeme dobré brániť a bojovať jeden za jedného, tak máme na to aby sme tento zápas priviedli do víťazného konca. Posledná tretina bola pre nás nekonečná. Fyzicky už sme zaostávali za súperom, ASkári zvýšili temto hry, ktorým sa im podarilo pomocou troch gólov upraviť výsledok na 6:4. Po opäť veľmi dramatickom záver, keď ešte súperov hráč videl červenú kartu, sme priviedli zápas do víťazného konca a do tabuľky sme si pripísali dôležité tri body. Ďakujem chalanom za ich bojovnosť a divákom, ktorí nás hnali dopredu.

1. október nedeľa 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Juniori 6.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 - 1.FBC Florbal Trenčín U19 3:8 (1:4,0:2,2:2)

Góly Stars: Fursten, Fiala, Horečný

Zostava Stars: Gelien, Oberta - Káčer, Bahna, Antal, Horečný, Madaj, Fiala - Zajko, Leitmann, Šebík, Fursten, Jelínek

Hodnotenie Peťa Leitmanna: Do zápasu sme šli s tým, aby sme čo najdoraznejsie bránili, blokovali strely a neinkasovali zbytočné góly. Hneď na začiatku sa nám podarilo streliť gól, ktorý nám dodal vieru. O pár minút nato sme si však dali vlastný gól. Takto nakopnutý Trenčín sa nám ťažko bránil. Nám sa podarilo len trochu skorigovať výsledok. Napokon musím uznať, že vyhral lepší tím.

Najbližšie sa naši juniori predstavia opäť doma cez víkend 14-15. október proti Žiline a Mútnemu. O detailoch zápasov Vás bude bližšie informovať.

Juniori proti obom Trenčínom Späť na článkyVonku s Partizánskym, doma s Topoľčanmi