Muži opäť bez bodov

Review 4. a 5. kola 1. mužskej ligy!

Cez víkend ku nám cestovali Sniperi a ''domáci'' Trnavčania.

23. september sobota 17:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 4.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - Snipers Bratislava 5:14 (1:3,1:3,3:8)

Góly Stars: Leitmann (Kozák), Leitmann (Gelien), Janiga Mi (Blažej), Káčer (Kozák), Šebík (Kozák)

Zostava Stars: Gelien - Bajzík, Pšenák, Káčer, Gregorík, Škvarka, Janiga Ma - Blažej, Janiga Mi, Kubaščík - Leitmann, Mutala, Šebík - Antal, Horečný, Bičan

Hodnotenie centra druhej formácie Mateja Šebíka: Do zápasu sme vstupovali s myšlienkou prvej výhry a získaním prvých bodov do tabuľky. Nuž naše plány začali upadať na konci druhej tretiny, kde sme dostali 3 rýchle góly. Nakoniec nás zaklincoval začiatok 3. tretiny, kedy borci z Bratislavy začali s veľkým nasadením a inkasovali sme ďalšie haľuze. Napriek tomu, že sme nedosiahli vytúžené víťazstvo a prehrali sme s veľkým rozdielom 14:5, tak som rád, že sa naša lajna strelecky prebudila a dúfam, že budeme v tomto trende pokračovať. Do budúceho domáceho zápasu t.j. 8.10. nastúpime ešte s väčším nasadením a ešte väčšou energiou. Ďakujeme všetkým divákom, ktorí si našli čas na náš zápas a dúfam, že sa ešte stretneme na nejakom z našich zápasov.

24. september nedeľa 11:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 5.kolo FBC 11 Trnava - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 10:3 (5:2,2:0,3:1)

Góly Stars: Horečný, Janiga Mi (Blažej), Horečný (Oberta)

Zostava Stars: Gelien, Oberta - Pšenák, Gregorík, Bajzík, Káčer, Škvarka, Janiga Ma - Blažej, Janiga Mi, Kubaščík - Šebík, Leitmann, Mutala - Antal, Horečný, Bičan

Doma so Snipermi, vonka-doma s Trnavou Späť na článkyJuniori proti obom Trenčínom