Review 1. a 2. kola

Prehľad našich zápasov, ktoré odohrali naši muži a juniori v rámci 1. a 2. kola

Sezónu otvárali juniori vo štvrtok predohravkou druhého kola doma proti Snipers Bratislava. Od dva dni neskôr vycestovali do Bratislavy proti ďalšiemu tímu FbO Florpédo Bratislava. Muži hrali takisto v sobotu v Žiline proti miestnym kobylkám. V nedeľu sa v prvom domácom zápase predstavili proti Meteníkom z Likavky.

31. august štvrtok 16:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Juniori 2.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 - Snipers Bratislava U19 1:17 (1:1,0:4,0:12)

Góly Stars: Antal

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Peceň, Šebík - Zajko, Bahna - Leitmann, Mutala, Fursten - Antal, Horečný, Fiala - Kalafut, Kubo, Fraštík, Krajči

Hodnotenie kapitána Samuela Antala: Prvú tretinu sme hrali veľmi dobre, keď sme ju remizovali 1:1, chodili sme do súbojov, plnili taktické rady a hlavne sa nebáli súpera. V druhej tretine nás už Sniperi prevyšavali a podarilo sa im štyrikrát skórovať. V poslednej dvadsaťminútovke sme odišli nielen fyzicky, alej takticky a hlavne psychicky. Bratislavčania si robili doslova, čo chceli a strielali jeden gól za druhým. Dúfam, že v ďalších zápasoch budeme celý zápas držať taktické rady trénera, nielen ako dnes len prvú tretinu. Chcem sa poďakovať, každému kto si našiel čas a prišiel sa pozrieť!

2. september sobota 14:00 ŠH Elán Bratislava

Juniori 1.kolo FbO Florpédo ZTHŠ Bratislava U19 - ŠK Victory Stars Nová Dubnica U19 7:3 (2:0,3:2,2:1)

Góly Stars: Fiala (Zajko), Jelínek (Antal), Zajko (Fiala)

Zostava Stars: Oberta - Peceň, Šebík - Zajko, Bahna - Leitmann, Fursten, Fiala - Antal, Horečný, Jelínek - Kalafut, Kubo, Krajčí, Fraštík

Hodnotenie kapitána Samuela Antala: Do zápasu sme vstúpili dobre, nepúšťali sme súpera do vyložených šancí. Hráčom Florpéda sa podarilo až v závere prvej tretiny vstreliť dva góly. Počas prestávky sme si dohovorili všetky zlé veci a v druhej tretine sme ovládli loptičku, z čoho sa nám podarilo vyrovnať stretnutie. V závere tretiny sme však nepozornosťou inkasovali tri rýchle góly, ktoré rozhodli zápas. V tretej tretine sme sa snažili znova vyrovnať zápas, ale bohužial sa nám to nepodarilo. Dve tretiny sme boli lepším mužstvom na lopte, len škoda, že sa nám nepodarilo viackrát skórovať ako súper!

2. septembra sobota 17:00 ŠH Rosinská cesta Žilina

Muži 1.kolo FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 15:3 (3:0,6:0,6:3)

Góly Stars: Janiga Mi (Blažej), Janiga Mi (Blažej), Kubaščík (Janiga Mi)

Zostava Stars: Gelien, Cabala - Blažej, Janiga Mi, Kubaščík, Bajzík, Janiga Ma - Oberta, Meliš, Bičan, Škvarka, Gregorík

Hodnotenie kapitána Petra Blažeja: Vedeli sme, že nás čaká obzvlášť ťažký súper. Už pri rozcvičke som spoznal veľa hráčov súpera a všetko to boli skúsení hráči. Už od začiatku mali vyše loptičku na hokejkách Žilinčania, ale my sme im stíhali. My sme sa spoliehali na rýchle protiútoky, ktoré nám aj vychádzali, ale nevyužívali sme šance. Preto sa potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš. Po prvej tretine sa zdalo, že nedostaneme až taký výklep. Ale červená karta v druhej tretine a ešte k tomu moje vylúčenie nepomohli. S predvedenou hrou nie sme až tak sklamaní, ale mrzí nás, že sme neukázali, čo v nás naozaj je. Verím, že v ďalších zápasoch si už pôjdeme to svoje.

3. septembra sobota 14:00 MŠH Dubnica nad Váhom

Muži 2.kolo ŠK Victory Stars Nová Dubnica - Meteníci Likavka 4:5 (0:2,1:1,3:2)

Góly Stars: Blažej (Janiga Mi), Janiga Mi (Blažej), Káčer (Janiga Mi), Horečný (Gregorík)

Zostava Stars: Oberta, Gelien - Blažej, Janiga Mi, Kubaščík, Bajzík, Káčer - Meliš, Oberta, Bičan, Gregorík, Škvarka - Horečný, Leitmann, Janiga Ma

Hodnotenie asistenta trénera Michala Sokolíka: Do zápasu sme vstupovali najmä s tým, že pôjdeme odčiniť zlý včerajší výsledok so Žilinou a tiež sme si chceli spraviť chuť do ďalších zápasoch. Od prvej tretiny to bol vyrovnaný zápas, čomu aj nasvedčoval výsledok. Nepremenili sme naše šance a ako to už býva, dostali sme dva góly. Múdrejší o taktické pokyny sme vstúpili do druhej tretiny, ktorú sme remizovali 1:1. Poslednú tretinu sme zabrali a konečne nám to tam padlo. No ku koncu tretiny sme sa snažili sa držať loptu na svojich hokejkách, čo náš súper využil a žiaľ sme dostali smolný gól a prehrali.