Prebudený Púchov

V nedeľu 17.1.2016 nás čakal zápas s Púchovom v sTC aréne. Ten sa po slabšom začiatku ukázal v plnom svetle. Po prehre s nami a kontumovanom zápase s Prievidzou pozbierali všetkých chalanov a začali hrať naplno.

Ukázalo sa, že sú silnejší ako si všetci mysleli. Tím posilnili rôzny hráči. Napríklad bývalí hráči Novej Dubnice Roman Cibík a Michal Tomáš. Hviezdy vedeli, že to bude ťažší zápas ako s Piešťanmi.

No do zápasu lepšie vstúpili domáci. Naši muži sa snažili a šancí by aj bolo ale skvele chytajúci Michal „Maslo“ Tomáš nechcel pustiť žiadnu zo striel. Do konca druhej tretiny sa naši priblížili aspoň na rozdiel dvoch gólov a tak sa malo rozhodnúť v tretej tretine. Tam naši chalani chceli dať silou mocou gól no za následok to malo prepadnutie v obrane. Z protiútokov dostali viac gólov než si zaslúžili a tak sa nakoniec skončil tento zápas víťazstvom Púchova 14:6.

Nešťastie na hokejkách a skvele chytajúci Drabant Späť na článkyPostup do 1. ligy napriek druhému miestu