Víťazný víkend dorastencov

Prehľad zápasov z týždňa.

21. februára 18:30 MŠH Dubnica nad Váhom

Dorastenci 14. kolo Klub hokejbalu a florbalu Púchov ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 4:5

Komentár Richarda Vanka: Na zápas s Púchovom sme nastúpili po dlhšom oddychu plný chuti vyhrať. Prvá tretina nebola veľmi zažíva, loptu držal na hokejkách skôr súper ako my, nevedeli sme sa presadiť a to sa aj ukázalo keď nám strelili v 13 minúte strelili gól. Do 2. tretiny sme išli s presvedčením otočiť zápas a konečne sme sa rozbehli, síce nám veľa striel a nahrávok blokovali dokázali sme sa prebojovať a streliť 2 góly do súperovej brány. 3. tretina bola veľmi vyrovnaná do poslednej chvíle, súperovi sa podarilo dorovnať a zvýšiť náskok o 2 góly, no náš vynikajúci tímový duch sa prejavil a dokázali sme vďaka 3 krásnym gólom Nicolasa Bahnu vyrovnať na 4:4. Bojovali sme až do konca a 30 sekúnd pred koncom sme dokázali zvýšiť náskok o gól. Koniec zápasu sme našťastie udržali a získali zaslúžené 3 body.

23. februára 10:30 Športové centrum M-šport

Dorastenci 13. kolo FBC Páv Piešťany - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 3:6

Komentár Aleša Sudera: Zápas proti Piešťanom hodnotím kladne. Chalani odviedli dobrú prácu v útoku aj v obrane. Pristupovali k súperovi zodpovedne a darilo sa nám aj pri napádaní. Je treba si dávať pozor na chyby pri buly, zbytočné vylúčenia alebo fauly.

23. februára 12:00 Športové centrum M-šport

Dorastenci 13. kolo FBK Harvard Partizánske - ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom 3:11

Komentár Martina Daňa: Na našej hre bolo cítiť, že máme v nohách ťažký zápas s Piešťanmi. Myslím si však, že sme tento zápas zvládli dobre, plnili sme to čo sme si povedali pred zápasom a zaslúžene sme duel vyhrali.

Prehrávame v sérii 2:0 Späť na článkyStaršia prípravka v Trnave