Prípravný zápas v Slavičíne

Slavičín : ŠK VS NDCA 7:6 (3:1, 1:2, 0:2, 3:1)

Včerajší zápas proti Slavičínu sa hral 4x20 minút. Prvú 20 minútovku sa hralo veľmi rýchlo a chalani si tak mohli vyskúšať ako sa zlepšili v kondícií. Domáci ju zvládli lepšie a vyhrali 3:1. Po pár slovách od trénera cez prestávku začali hrať chalani viac kombinačne a začal sa hrať aj tvrdší florbal. Naši muži zvládli lepšie druhú 20 minútovku a vyhrali ju 2:1 to ale znamenalo, že stále prehrávali o dva góly. V tretej časti zápasu naši chalani videli, že súper sa snaží dotláčať obranu ale to prečítali a rýchlimi útokmi strelili 2 góly a ani jeden neinkasovali. Takže po tretej 20 minútovke vyhrávali 5:4. Poslednú časť zápasu lepšie zvládol súper a vyhral ju 3:1 čo znamenalo ich výhru.
Spokojnosť s výkonom určite je ale výsledok mohol byť lepší. Treba sa vyvarovať zbytočným chybám v obrane a neprepadať v útoku. Pochváliť musíme oboch našich brankárov, ktorý pochytali veľa súperových striel.
Tento zápas berieme ako výborný previerku pred budúcim týždňom v ktorom sa chalani predstavia proti dvom extraligovým tímom a následne na medzinárodnom turnaji v Bratislave.